Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) peterson1190 válasza ittakary (#20000) üzenetére


peterson1190
tag

Egyébként tőled van a telefon :D csak egy 3. féltől.

De a 12s-re van még támogatás, tehát ota? Mert olvastam, hogy szétment a CM a one-al azért kérdem csak.

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#20002) s3nsitivity válasza ittakary (#20000) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Azért ez elég zanzásított verzió. :D

Olyan rég voltam itt, van egy csomó új arc. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20003) berek21 válasza Forest48 (#19998) üzenetére


berek21
senior tag

Foliát passzolom, de tempered glass az jó. Abból a gyárit nem ismerem, de a nillkin, és a godosmith bejövős.

LG Velvet eladó!

(#20004) Madoc válasza s3nsitivity (#20002) üzenetére


Madoc
veterán

Nem kelt el? Láttam árulod.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#20005) ittakary válasza s3nsitivity (#20002) üzenetére


ittakary
nagyúr

Melyik részében nem mondtam igazat?

(#20006) Danika256 válasza kinghaxor (#19996) üzenetére


Danika256
aktív tag

Én simán felraktam TWRP-ből és kész.Legyen fent abból is a legújabb.Sosem volt gond, illetve egyszer nem indult el egyből, kapott egy újraindítást és már indult is...

(#20007) s3nsitivity válasza Madoc (#20004) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Volt rá sok érdeklődő.. Nem találtam igazi alternatívát és meggondoltam magam. :D
Más paltform nem érdekel, ami meg megállja a helyét meg már 2x ennyibe kerül így inkább megtartom még 1 évig és jövőre beújítok egy flagshipet. :D

(#20005) ittakary
Nem azt mondtam, hogy nem igaz csak, hogy elég tömör válasz. :D

Ugye az S az a special-t jelöli, Jurékáék és mi kapjuk 'gyárilag'.
A 12.1 meg csak azért béta mert Nightly és nem a 12.1 miatt, de ugyan úgy nincs sima 12 se ami teljesen stabilnak lenne titulálva.
Két külön vonal a dolog csak ugyan az a csapat készíti. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20008) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ma szarrá áztam kutyasétáltatás alatt és cseteltem közben egy keveset. Mire hazaértem simán kikapcsolt a rohadék. Szerencsére egy 15 mp-s power reset gomb után meggondolta magát. Asszem kjelenthetjük, h nincs itt semmi "meg nem vásárolt" vizállóság licensz :N

off* a Viper4 meg indőnként megy, időnként nem. Amilyenje van. Autóban a kékfog lejátszást még egyszer se akarta felfogni (mármint persze szól, csak nem a Viper).

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20009) kinghaxor válasza Danika256 (#20006) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Szia. Innen szedtem le a 3.0 beta 7 nevűt. A TWRP verzióm 2.8.6.0. Ha jól tudom ez a legújabb. Viszont hiába flashelem fel TWRP-ből, nem tölt be utána a telefon. CM11S-en is használtam Boeffla kernelt és ugyan így tettem fel. Ott nem volt ilyen gondom. Sőt másik kernellel sem. Nem tudom most mi a baj. Bár nincs bajom a gyárival sem, ha jól emlékszem Boeffla kernelben benne szokott lenni az az opció, hogy mennyire töltse az akkut a töltő. 80-30 % között használom és kicsit könnyebb lenne ha nem nekem kéne figyelni éppen hol tart, hanem megállna 80-nál magától. Na meg érdekelne az új érintő driver is. Minden esetre köszönöm a segítséget! Neked és a többieknek is!

[ Szerkesztve ]

(#20010) Ixion77 válasza kinghaxor (#20009) üzenetére


Ixion77
őstag

Én nem látok a leírásában ilyen opciót

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#20011) Danika256 válasza kinghaxor (#20009) üzenetére


Danika256
aktív tag

Jót szedtél le.Lehet tényleg fel kéne tenned újra a rendszert, vagy nyomni egy factory resetet és utána feltenni a kernelt. Mellesleg remélem a 17L verziójú utolsó CM12S van fent.Mert az elsővel nem biztos, hogy megy..

(#20012) kinghaxor válasza Ixion77 (#20010) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

És tényleg nincs benne ilyen opció. Valamit lehet állítgatni a töltésen, de az nem az amire én gondoltam. Esetleg nem tud valaki olyan kernelt amiben lehet korlátozni hány százalékra töltsön fel maximum a telefon?

(#20011) Danika256

Factory reset megoldotta, de jó lett volna elkerülni. Tényleg jobb lett az érintés vezérlés. Gyorsabban tudok írni és az érzékenysége is javult. Érdemes kipróbálni, főleg ha gondok vannak az érintővel. Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#20013) hjozef válasza Forest48 (#19998) üzenetére


hjozef
csendes tag

Nekem volt anti fingerprintes gyári fólia, de de semmi extra, látszódtak a nyomok. Lecserélem gyári üvegre az kiváló.

(#20014) Roland06 válasza kinghaxor (#20012) üzenetére


Roland06
aktív tag

Üdv
Hogyan sikerült fel rakni? Le töltöttem én is de nem jó. Elindulás után újra indul én meg áll a kezdő képnél...

(#20015) Assy777


Assy777
csendes tag

Sikeresen betéglásodott az OPO-m.
Frissítés (XNPH38R -> XNPH44S) közben villant egyet a kijelző majd elsötétedett, azóta se kép se hang...
Power gomb hosszan nyomásra csak rezdül egy rövidet. Ennyi az össz életjel amit ki tudok csikarni belőle.
Valami 5let hogy mit lehet vele tenni vagy mehet vissza gariba?

(#20016) Madoc válasza Assy777 (#20015) üzenetére


Madoc
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#20017) Assy777 válasza Madoc (#20016) üzenetére


Assy777
csendes tag

thx. Bár letölteni nem tudom a Color.zip-et... állandóan hibára fut.

(#20018) RetepNyaraB válasza Roland06 (#20014) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Felrak
Letölt
Megáll
Újraindul (ebben nem vagyok egész biztos)
Kivéve, ha SwiftKey miatt írod külön ...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20019) Madoc válasza Assy777 (#20017) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem jön lefelé. Amugy opo-ék team wiewerrel is ezt és így rakják fel.

@RetepNyaraB: Nyelvtanóra helyett talán ha segítenél?! Úgy tudom te is azt a kernelt akartad vagy raktad fel.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#20020) Roland06 válasza RetepNyaraB (#20018) üzenetére


Roland06
aktív tag

Már sikerült!
Nem veszek észre változást! Ki próbáltam a "multi touch" tesztet is de semmi.... Lehet olyan, hogy nem ment fel rendesen? Ha úgy csináltam, hogy teljes wipe majd 17L újra rak és utána egyből telepítem a kernelt, akkor állt meg a kezdő képernyővel! De most "be laktam" s romot (fel telepítettem mindent) majd meg próbáltam fel rakni megint a kernelt... és most sikerült....

(#20021) kinghaxor válasza Roland06 (#20014) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Szia. Én úgy néz ki ott hibáztam, hogy telefonnal töltöttem le, hogy a felmásolás lépését kihagyjam. Aztán megpróbáltam úgy, hogy számítógépre töltöttem le majd arról másoltam fel a telefonra a kábelével. Aztán simán csak flasheltem twrp-ből. Így már elindult vele a telefon. Szóval ha te is telefonnal töltötted le közvetlenül akkor próbáld meg először számítógépre leszedni. Én a végén mindenesetre nyomtam egy factory-t is, de nem lett volna muszáj. Látom közben sikerült. Nekem előtte se volt gondom a kijelzővel, gyors írásnál időnként valamelyik másik közeli betűt hozta be néha, na meg be is lassult, késtek a betűk, bár ez simán lehetett valami szoftveres hiba is. Mindenesetre ezzel a kernellel ezek meg szűntek és az érzékenysége is javult.

[ Szerkesztve ]

(#20022) RetepNyaraB válasza Madoc (#20019) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Akartam, de még nem csináltam. Tehát nem tudok érdemben.
Nyelvtanból viszont igen. Kis lépés ez Roland06-nak, de nagy lépés az emberiségnek ;]

(#20020) Roland06 @ nem emléxem kérdezték-e már, h friss super SU-t használtál-e, mert a twrp-féle elavult és bootloopot/hibás működést okozhat. Tehát ilyen flashelős ügyeknél mkor megkérdi telepítse-e akkor rázni kell a fejedet, így :N

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20023) Assy777 válasza Madoc (#20019) üzenetére


Assy777
csendes tag

Chrome-mal nem jött le, most megpróbáltam IE-vel azzal csordogál...

(#20024) Assy777


Assy777
csendes tag

Sikerült a mutatvány. Bár vitte minden adatomat... :(

(#20025) Madoc válasza Assy777 (#20024) üzenetére


Madoc
veterán

És ezzel visszazárta a bootloadert is,ugyhogy nyisd ujra.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#20026) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Nem igazán követtem a fejleményeket így inkább rákérdek :D
Van valami újdonság a Camera2 API -ról?
Ami utolsó infóm volt az az, hogy megkerülik a HAL3 használatát de azóta nem hallottam semmi újat. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20027) Roland06 válasza RetepNyaraB (#20022) üzenetére


Roland06
aktív tag

Akkor ne is.... :K
Elég nehéz úgy írni , hogy közben fogom a másik kezemben a kis fiamat (ráadásul ennyit) és akkor még folyamatosan javít a "SwiftKey..." is! De ha ez neked kielégülést , örömet okoz akkor hajrá... :C
Köszönöm a segítséget!

(#20028) Assy777 válasza Madoc (#20025) üzenetére


Assy777
csendes tag

Nem zárta. Egyből cm11s ment fel.

(#20029) Madoc válasza Assy777 (#20028) üzenetére


Madoc
veterán

Ez érdekes.Mert amit linkeltem az color os-t rak fel és zárja a bootloadert.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#20030) PiciDikenz


PiciDikenz
aktív tag

Autós tartóra van valakinek ötlete? Viszonylag kicsi az autómban a szellőzőrácsok közti hely, így nem tudom az ilyen megoldás beválna-e, ablakra cuppanthatót pedig nem szeretnék. Így viszont nem sok megoldás maradt, de hátha ti használtok valami király tartót, amit még nem láttam :)

(#20031) vinpilu válasza PiciDikenz (#20030) üzenetére


vinpilu
senior tag

Én ilyet vettem legutóbb. Töltés közben még nem használtam, szerintem rövidebb kábel húzná le, de ha valakinek van hosszabb kábele, akkor azzal töltés közben is stabil lehet.

(#20032) csonka válasza vinpilu (#20031) üzenetére


csonka
tag

+1
Nagyon stabil. Ha nem feszül a töltőkábel, tökéletesen lehet tölteni, de lehet állítva is használni, bár úgy nem próbáltam még, hogy mennyit bír kicsúszás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#20033) PiciDikenz válasza vinpilu (#20031) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Köszi, kipróbálom :). Remélhetőleg fel tudom majd rakni, tényleg nagyon kicsi a két lapát közti hely.

(#20034) Assy777 válasza Madoc (#20029) üzenetére


Assy777
csendes tag

Azt nem tudtam leszedni. Egy másikat sikerült. Az meg CM11et rak fel.

(#20035) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Sziasztok, a CM11S 05Q verzióval volt másnak olyan gondja, h nem kapcsol be a képernyő deep sleep után? Tehát a HW gombok világítanak, megy pl. V betűre a lámpa, de kép nincs...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20036) csonka válasza PiciDikenz (#20033) üzenetére


csonka
tag

Nem jársz véletlenül Pécsen mostanában? Akkor kipróbálhatnád, ha gondolod.

(#20037) Criton válasza peterson1190 (#20001) üzenetére


Criton
veterán

te vagy a második tulaj :) ittakary csak behozta :R

(#20038) PiciDikenz válasza csonka (#20036) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Köszi a felajánlást, de sajnos nem nagyon járok arrafelé :(

Azért szimpatikus, hogy ilyen jó kis community van itt :)

(#20039) peterson1190 válasza Criton (#20037) üzenetére


peterson1190
tag

Minden esetre Ez a legjobb telefon ami megfordult a kezem alatt eddig :)

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#20040) #01696768


#01696768
törölt tag

Na, hát mostmár én is beírom, még a végén azt hiszik egyesek, hogy az enyém is hálózateldobós sárgaképernyős lagos vacak. Mert nem. Durva kis gép ez, CM12S-sel nagyon szépen megy. Én olyan 3-4 naponta újraindítom, mert a frissített app-ek kicsit össze tudnak akadni. Ez nem a telefon hibája persze, és a reboot teljesen megoldja. Nagyon szeretem, és bajban lennék, ha váltanom kéne.

Azt, hogy a wifi ne menjen a háttérben még semmilyen letiltással nem sikerült megoldanom, mielőtt elkezdtem a profilokat használni, teljesen jó volt. Most megint letiltottam őket próbából, meg azt is, hogy ha ki van kapcsolva, ne nézegessék az app-ek, de a wifi csak megy. Lehet, hogy a sok dirty install (eddig az összes OTÁt ráengedtem gyalulás nélkül) miatt akadt be valami. Na, majd ha rájöttem, jelentek.

(#20041) guyver válasza peterson1190 (#20039) üzenetére


guyver
senior tag

Ezzel én is így vagyok. :) Bár árban most költöttem telefonra a legtöbbet, de nem bántam meg. És vehettem volna drágábban ratyibbat. Sokat eladtak az One-ból, sokáig támogatott lesz minden téren és a sok eladás ellenére nem talákoztam még olyan emberrel, akinek ilyet láttam volna a kezébe, tehát egyedinek tartom a telefont. És meg is csodálják, ha meglátják a kezemben. :)

Poco F3 & Gear S3

(#20042) peterson1190 válasza #01696768 (#20040) üzenetére


peterson1190
tag

Én is profilozok és most néztem akku statisztikát és valóban megy a wifi egyfolytában O.o, pedig ki van lőve.( nem ota-s friss gyalus cm12s)

Hálózattal amúgy minden rendben van, stabil lte.

[ Szerkesztve ]

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#20043) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

No 100 órája van fent az OxygenOS, még nem dobta el a hálózatot, de már háromszor soft rebootolt :)

Ja, a 0518-as CM12.1 -ből kivették a touchpanel frissítést túlzott fogyasztás miatt :D

(#20044) sangva9970


sangva9970
csendes tag

Sziasztok!
Rendelt már valaki a Oneplus oldaláról csak kiegészítőt(tok,kijelzővédő,stb) Magyarországra standard szállítással? Ehhez sajna nem adnak tracking számot, ezért nem követhető. Az átadás-átvétel aláíráshoz kötött vagy sima postai küldeményként küldik? aztán a postás vagy bedobja, vagy nem?

(#20045) Helltak válasza sangva9970 (#20044) üzenetére


Helltak
őstag

Szia!
Én már rendeltem így tőlük és simán a postás hozta. Nekem egy hét volt az egész, pontosabban 5 munkanap.

Xiaomi 14 Ultra

(#20046) Oppenheimer válasza vitezlejszlo (#20043) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mondom, hogy eldobja az Oxygen is, megjártam már ezt az utat. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#20047) vinpilu válasza sangva9970 (#20044) üzenetére


vinpilu
senior tag

Mindig munkahelyre kértem, de a futárral sose találkoztam, egy kolléga vette át.

[ Szerkesztve ]

(#20048) sangva9970 válasza Helltak (#20045) üzenetére


sangva9970
csendes tag

De aláírást kértek,amivel igazolni kellett az átvételt?

(#20049) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Gyors kérdés:
az euphoria telepítő kilép az "error executing updater binary in zip <euphoria stb>" szöveggel, előtte pedig aszongya: comparing TZ version blablabla
assert falied

legújabb twrp, legutolsó euphoria (május 3). Minden legyalulva. Lehet, h hiba volt a full wipe és fel kell raknom egy cm12.1-et, majd factory reset? Abban csak az a gondom, h május 3-i nightly már nem letölthető a szerverről és frissebbet meg a hasonló hibák elkerülése miatt nem szívesen tennék fel...
Vagy mondjátok meg a tutit! :R

szerk.: fake, megtaláltam xda-n a megoldást. Hiba az updater scriptben, át kellett írni egy sort.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#20050) Helltak válasza sangva9970 (#20048) üzenetére


Helltak
őstag

Nem én vettem át, hanem szüleim, de szerintem alá kellett írniuk. Szóval meghatalmazás meg ilyenek nem kellenek.

Xiaomi 14 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.