Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) greenmeister


greenmeister
tag

Sziasztok. Hirtelen megszaporodtak a szervizbe vitt OPO-k szama. Mi tortent a keszulekekkel ha meg szabad kerdeznem?

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#16002) kcsa válasza greenmeister (#16001) üzenetére


kcsa
veterán

szerintem tönkrementek.

(#16003) rum-cajsz válasza Hunbuddha (#15996) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Fagyallo kollégát keresd meg.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16004) Criton válasza greenmeister (#16001) üzenetére


Criton
veterán

Azért megszaporodásról szó sincs . Egy fórumtársnak voltak "szoftveres/hardveres" gondja, valaki csak frizbinek használta, de ennyiről azt mondani, hogy megszaporodtak, enyhe túlzás.... :U

(#16005) greenmeister


greenmeister
tag

Abban tud valaki segiteni, hogy gyari flip tokot honnan erdemes rendelni? Citromsarga erdekelne.

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#16006) s3nsitivity válasza vitezlejszlo (#15998) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Én beállítsak OPOs dobozzal meg a cuccaival? :D

Sőt van egy microsim tálcám is.. :D De a telefonom szerintem valahol üzbegisztánba tartózkodik :D

Amúgy szívesen mentem volna én is már amikor jött a mail pár hete akkor is fontolgattam.. csak hát én Miskolcon lakok és nem csak a szomszédba kell átugrani. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#16007) Criton válasza ittakary (#15993) üzenetére


Criton
veterán

billentyűzet stock vagy valami külső alkalmazás? próbáltam anno swiftkeyt, de 5.0.2 brutálisan lagzot, vagy is nem volt annyira folytonos mint 44S/05Q alatt...

(#16008) sonyz7 válasza Criton (#16007) üzenetére


sonyz7
tag

slimsaber és a swiftkey jól működik együtt, nincs lag, azonnal felugrik.

Mi 10 pro

(#16009) vinpilu válasza greenmeister (#16005) üzenetére


vinpilu
senior tag

A gyártótól, ha van fiókod, állítsd át alul a régiót magyarra (kis zászlóval), állíts be magyar címet és már mehet is a rendelés.

(#16010) mgTerminator válasza kóóó (#15959) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ha a Gmail-re gondolsz akkor az nálam is ilyen szar... Nagyon nehezen szinkronizál :U

(#16011) kano válasza vitezlejszlo (#15998) üzenetére


kano
nagyúr

Van az a pénz amiért minden eladó. ;]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16012) Criton válasza Danika256 (#14865) üzenetére


Criton
veterán

még mindig 33R-en vagy? sokat olvastam most, hogy teljesítményben és akku használatban a 33R verhetetlen....

(#16013) axlfsi válasza Criton (#15989) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, fiúkák, lesz valami gruppen előtte vagy sem? Ha nagyon belehúzok, mondjuk 17.50-re a Nyugatiban vagyok, illetve onnan oda, ahova kell és amennyi idő lenne a BKV (4-6).
Ki tud egy jó sörözőt(kicsiknek kólázót :DDD) a közelben?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16014) Peet91 válasza axlfsi (#16013) üzenetére


Peet91
aktív tag

A Krúdy Gyula utcán van az Andersen Pub nevű hely, az az egyetlen kocsma, ami útba esik, és jártam már ott. Mikor utoljára voltam ott, jó árban mérték a métersört, de lehet hogy nem ezzel kéne bemelegíteni a meetup-ra :D

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#16015) guyver


guyver
senior tag

Érdemes megvenni a gyári flip tokot? Vagy ezek az után gyártottak mennyire gagyik? Csak azért kérdezem, mert van fele annyiért, ingyen kiszállítással MOFI flip tok.

Poco F3 & Gear S3

(#16016) axlfsi válasza Peet91 (#16014) üzenetére


axlfsi
veterán

Mán, hogy a fenébe nem ezzel kellene?! :D
De gondolom, folyik ott kóla is :) (mondjuk, én speciel nem fogok prezentálni, szóval, egy kis sörike csak nem árthat :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16017) axlfsi válasza Criton (#15958) üzenetére


axlfsi
veterán

Most látom, hogy jött rá frissítés, de nem engedtem rá (beta programban vagyok én is).
Akkor most ne tegyem? Bugzik nagyon? Mit csinál konkrétan?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16018) gF válasza Peet91 (#16014) üzenetére


gF
senior tag

Egy sör biztosan nem árthat meg előtte... :)
Még a Suszterinas nevű hely is szóba jöhet(ne). Ott van a Rákóczi téren. Halkan jegyzem meg h jó sok féle csapolt és üveges sörük van.. :D

[ Szerkesztve ]

(#16019) vinpilu válasza gF (#16018) üzenetére


vinpilu
senior tag

Kocsival jövök, akkor én tényleg kólázzak, amíg ti finom sört iszogattok? :D

(#16020) Criton válasza axlfsi (#16017) üzenetére


Criton
veterán

cm12 temaseken semmi probléma nincsen vele, úgy fest a 4.4.4-et nem nagyon szereti, de én még attól várnék a felrakással, erősen béta és még bőven vannak benne hibák.... egyébként a stock lollipop nézz ki úgy mint a legfrissebb nova launcher, szóval én maradok a stock-on most egy ideig.

(#15993) ittakary : felraktam most a legfrissebb linaro verziót, minden stock, és tényleg teljesen jó. :R általad használt dpi-vel sincs gondom

[ Szerkesztve ]

(#16021) Criton válasza Criton (#16020) üzenetére


Criton
veterán

viszont ha a telefon beállítások alatt meg akarom adni a telefonszámomat és rámegyek az OK-ra, akkor fc-zik a com.android alkalmazás.... ez nálad is volt, vagy ez egy ismert bug? én magyar nyelven használom a telefont.

(#16022) Monyos


Monyos
aktív tag

Látom sokan lesznek a topicból a "Budapest Eseményen"! :C
Én hét elején regisztráltam, jött is az e-mail, de most látom, hogy az oldalra is kikerült a pontos helyszín.
Ezek szerint a belépés nem is regisztrációhoz kötött lesz vagy majd böngészik, hogy rajta vagyok-e a listán?

Őszinte leszek, én annak reményében megyek az eseményre, hogy valaki lesz olyan kedves és megengedi, hogy élőben is megtekinthessem az OPO-ját. Gondolkodok a vásárláson, csak félek a méretétől, így adott lenne az alkalom. :R

(na meg persze örülnék ha dobnának 1-2 apróságot is :B )

[ Szerkesztve ]

(#16023) ittakary válasza Monyos (#16022) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem mutiból készült ;]

lesz ott egy pár darab én is úgy sejtem :) sőt a jelenlévők 80%ának már eleve ilyen telója lesz szerintem :D

(#16024) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

Volt már?

"OnePlus One - The Cyanogen OS 12 ‘L’ OTA will be released in the next few weeks. We are currently packaging final bootloader firmware and addressing QA/QE results."

Forrás

(#16025) M0RGI válasza Lacika0002 (#16024) üzenetére


M0RGI
őstag

Kenjék a hajukra. Inkább várok még, de jöjjön inkább az 5.1, mint ez az elkúrt dizájnú bughalmaz. (Na, most meg leszek kövezve megint.) :-)

[ Szerkesztve ]

(#16026) Lacika0002 válasza M0RGI (#16025) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Mindenki azt tesz a telójára amit akar, téged nem érdekel és előre leszólod hogy bugos lesz az a te dolgod :C

(#16027) kcsa válasza Lacika0002 (#16024) üzenetére


kcsa
veterán

next few weeks. szóval június.

(#16028) micafighter válasza Monyos (#16022) üzenetére


micafighter
nagyúr

A méret valoszinüleg nagy lesz elsőre, de én 2-3 nap alatt megszoktam. Utána már nem az 1+1 volt a nagy, hanem a SGS2 volt kicsi.

(#16029) M0RGI válasza Lacika0002 (#16026) üzenetére


M0RGI
őstag

Én reménykedem abban a legjobban, hogy ne legyen igazam. ;)

(#16030) s3nsitivity válasza Monyos (#16022) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Megnyugtatlak.. tényleg nagy. :DDD
Nexus 5 után először nagyon nagy volt, de hamar meglehet szokni. :K
Most már minden kicsi. :D

(#16025) vzaza

A design az ember függő, nekem speciel nagyon bejön a stock lolli design. :D
Azt, hogy "bughalmaz" azt nem tudom miből szűrted le de a nightlyk kiadása annyit azért nem árul el. A gugli által kiadott verzióval alig van probléma a Nexus 5-ön. Plusz ha OTA frissítés lesz akkor a CM is legalább olyan jó lesz. ;)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#16031) vitezlejszlo válasza M0RGI (#16025) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Így van! Mégis mit gondolnak ezek? Hogy mikor már elérhető az 5.1 akkor nekünk kiszúrják a szemünket egy vacak, bugos, roncs, legallja 5.0.2-vel? Sőt, még az sincs! 4.4.4? Lassan ember jár a Marson, mi meg még mindíg itt tartunk? Hát hol élnek ezek! Őrület!!! És még mindíg csak egy hivatalos kiadás van, hol van már az Oxigén? Mikor vonják már ki végre a vízbű? Karácsonyra esetleg? Mi? Hát hagyjuk mi ezt? EMBEREK! ÉBRESZTŐ!!!! :P

[ Szerkesztve ]

(#16032) #01696768 válasza M0RGI (#16025) üzenetére


#01696768
törölt tag

Azért én kíváncsi vagyok rá, ha csak olyan szinten is, hogy mások mit mondanak róla. Picit zavar, hogy azzal vettem meg a telefont, hogy ezen CM fut alapból, biztos minden rögtön frissül majd. Nem azért, jól elvagyok a 05Q-n, de azért összeszedhetnék magukat, lassan kijön a Merengue pie/Milka/Mokka/Milkshake...

(#16033) axlfsi válasza ittakary (#16023) üzenetére


axlfsi
veterán

Sőt, a szervezőkön kívül, nekem lesz ott a legöregebb OPO-m... Ha valaki esetleg kíváncsi lenne, hogy lehet megőrzés 9 hónapot a telefont (tavaly júliusban vettem) :)

Korlátozottan vagyok (ma is) a fórumon, ha lenne elő-talákozó mondjuk egy órával az esemény előtt, a környéken, írjatok rám PM.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16034) Vagany válasza axlfsi (#16033) üzenetére


Vagany
őstag

Hogy telik az idő :)

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#16035) ittakary válasza Vagany (#16034) üzenetére


ittakary
nagyúr

wow :)

ez elég vagány!

(#16036) architect26 válasza Vagany (#16034) üzenetére


architect26
aktív tag

gondolom akkor miBand karpereced is van. Úgy elég jó kombó a kettő :)

Per aspera ad astra

(#16037) vitezlejszlo válasza ittakary (#16035) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nyugi. Fotosop. Nem látod? Egyértelmű. Amikor belépsz, akkor a megrendeléseidnél látod a rendelési számot pl, itt meg ez nem látszik, és miért nem? Mert fotosop. Ennyi. Bukta. :P

(#16038) Peet91 válasza Vagany (#16034) üzenetére


Peet91
aktív tag

DE...DE...DE.. Az ott egy vindóz ZIKSZPÉ?!?!?!?!

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#16039) ittakary válasza vitezlejszlo (#16037) üzenetére


ittakary
nagyúr

:D hülye

(#16040) vicze válasza Peet91 (#16038) üzenetére


vicze
félisten

Végigfutott a hideg a hátamon, mikor realizáltam. :DDD

(#16041) Criton válasza Lacika0002 (#16024) üzenetére


Criton
veterán

ennyit március közepéről és végéről, áprilisban meg kiadnak egy 5.0.2-re (mert valljuk be az, % helyett "szint" van stb... de rengeteg más is van ) épülő bughalmazt. CM11S alatt is voltak ugye jó és rosszabb ROM-ok, szóval itt is lesz az elején olyan, hogy ez meg az a hiba van....

[ Szerkesztve ]

(#16042) Vagany válasza architect26 (#16036) üzenetére


Vagany
őstag

Igen van Mi Band is, direkt igy mentettem le a képet :).

#16038 Peet91
Az bizony :) Ráadásul hivatalos megvásárolt legális, őrület mi :DDD .
A nagyobb baj inkább a hw-vel van az gyenge még egy XP-hez is. A sebességnem túl acélos, de igazából a felülettel nincs bajom, egy win8-hoz képest felüdülés az XP is :U .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#16043) vitezlejszlo válasza Vagany (#16042) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Felvágós. :P

(#16044) Vagany válasza vitezlejszlo (#16043) üzenetére


Vagany
őstag

:DDD
Tényleg jó párost alkot a két kínai kütyü :K .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#16045) axlfsi válasza Vagany (#16044) üzenetére


axlfsi
veterán

Eeees, nekem is van bandem és júliusi a telo :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#16046) mfranky


mfranky
őstag

Mennyien megyünk innen a fórumról ma? Szerintem klikkesedjünk... :D :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#16047) ittakary


ittakary
nagyúr

Kinéztem mellette az Alámrium Bisztrót, ott van az utcában, ott tali 6 körül?

(#16048) Saccco


Saccco
nagyúr

Jól értem, hogy közvetlenül lehet Magyarországra is kérni a szállítást az OPO oldaláról? Mennyi úgy a posta? Nem tudom megnézni, mert nincs meghívóm és nincs kedd... :DDD :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16049) ittakary válasza Saccco (#16048) üzenetére


ittakary
nagyúr

+1,5k sima postával
+5,5k Express DHL

(#16050) mfranky válasza ittakary (#16047) üzenetére


mfranky
őstag

Nekem ok, bár inkább negyed és fél 7 körül érkezem melóból...

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.