Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) janosibaja válasza RetepNyaraB (#23999) üzenetére


janosibaja
őstag

Erre gondolsz, amit a screenshot mutat? Reggel vettem le a töltőről, még fel sem tünt a Ready, pedig egy keveset már telefonálgattam... Itt fog feltűnni a Ready? :F

(#24002) Tibko8 válasza farena (#24000) üzenetére


Tibko8
senior tag

OTA frissítés nem fog felmenni TWRP alól. De ezt feltudod rakni TWRP-ből.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24003) ittakary válasza Jamesch (#23987) üzenetére


ittakary
nagyúr

Aki Vodával akar LTE-zni BPen: Kálvin tér, Fővám tér, Szabadság hid, esetleg Szent Gellért tér vonalon tökéeltesen megy az LTE :) Corvinus egyetemnél is

(#24004) farena válasza Tibko8 (#24002) üzenetére


farena
tag

:) :))

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#24005) Saccco


Saccco
nagyúr

Alakul ez.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24006) Obyboy válasza ollie (#23993) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem Debrecenben Telekom és Telenor hálózaton is tudja az LTE-t, Vodát még nem próbáltam.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24007) hyperspace válasza Saccco (#24005) üzenetére


hyperspace
őstag

9 óra alatt ment 51%-ra?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#24008) Obyboy válasza hyperspace (#24007) üzenetére


Obyboy
addikt

2:42 perc kijelző használattal.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24009) Saccco válasza hyperspace (#24007) üzenetére


Saccco
nagyúr

Éjjel repülőben volt.
16 óra 28 perc alatt ment le addig.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24010) ittakary válasza Saccco (#24005) üzenetére


ittakary
nagyúr

Root kiegészitője telepitve van nálad GSamnek?

(#24011) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok. A OTA frissites nekem valamiert mindig elszall es bedob a twrp recoverybe ezzel az uzennettel:
E:Error executing updater binary in zip '@/cache/recovery/block.map'
E:Error installing zip file '@/cache/recovery/block.map'
Done processing script file

(#24012) Saccco válasza ittakary (#24010) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nincs. Miért?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24013) silverbaron


silverbaron
csendes tag

Sziasztok!

cm12 alatt hogy lehet kikapcsolni az automatikus ota frissítést? az én telefonom már jelzi
az új cm-12.1-YOG4PAS1N0 frissítést, és automatikusan elkezdi letölteni, amint wifihez csatlakozok.

Még egy kérdés:
előfordult már valakinél olyan, hogy egyszer csak nem reagál a telefon semmire, töltőre dugva az értesítő led se világít? ilyenkor ha a bekapcsoló gombot kb. 10 másodpercig nyomva tartom, akkor elindul
már kétszer csinálta ezt, egyszer cm11 alatt és most nemrég cm12 alatt (cm-12.0-YNG1TAS2I3)

Oneplus 7 256GB, Oxygen OS 10.0.10

(#24014) purcigeorge válasza Jamesch (#23989) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Nem a duplakopp miatt ébred fel, hanem a környezeti kijelző miatt. Amikor értesítés érkezik, nincs közelségi szenzor védelem, emiatt a zsebben érzékeli pl. a lábat. Mert ha csak a duplakopp van bekapcsolva, nem ébred fel a közelségi szenzor miatt.

(#24015) Lacika0002 válasza silverbaron (#24013) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Az alkalmazásokban tilsd le a rendszerfrissités app-ot.

(#24016) kelzsoca válasza ampulla (#24011) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez elég egyszerű, a twrp recovery nem tudja feldolgozni a scriptben lévő parancsot, gyári recoveryvel próbáld meg telepíteni, és rendben lesz.

https://vertigostore.eu

(#24017) Bembee12 válasza RetepNyaraB (#23992) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Viszont, ha Béla lenyúlta a telefonod, elég ha kikapcsolja (hosszan a ki/bekapcsgom) és akkor már nem tudod trackelni, otthon recovery-ből wipeol, és használja, mintha új lenne.. Ismerősöm oneplus one-ját is ellopták, trackelni nem tudta, mert ki lett kapcsolva azóta semmi hír róla, rendőrség is törölte a nyomozást.

Nem lehet valahogy imei alapján tiltani egy oneplus one-t? Mondjuk, amikor új Google fiókot adsz hozzá, akkor beszól, h lopott (mert akkor hozzá társítja az imei-t a google fiókodhoz)?
Ismerősöm Oneplus One-át ellopták, rendőrség meg törölte a nyomozást, ilyenkor mit lehet csinálni?

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24018) Jamesch válasza purcigeorge (#24014) üzenetére


Jamesch
tag

baszki és tényleg, kösz a tippet :R

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#24019) Avicularia válasza Bembee12 (#24017) üzenetére


Avicularia
veterán

Tessék cerberus-t használni [link]
Ha Béla lenyúlja a telefonodat elég sok mindent megtehetsz a programon keresztül. Azt is le lehet tiltani, hogy kikapcsolja a telefont. Sőt ha megfelelően van telepítve rootolt telefonon, akkor hard reset után is ott a program. Csak full rom újrahúzással lehet eltüntetni, de melyik tolvaj fog ezzel szórakozni?

(#24020) Bembee12 válasza Avicularia (#24019) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Az nem kerneles dolog, hogyha 10 mp lenyomva tartod a ki/bekapcs gombot, akkor kikapcsol (úgy mint egy pc)? Recoveryből meg mindenképp tudod wipe-olni.
Amúgy Avast Anti-Theft Root version volt rajta, az is véd hard reset ellen.
És a tolvajokról, azt szinte minden "valamire való" tolvaj tudja, h iPhone-t nem lopunk, mert azt könnyű letiltani, androidnál meg hardreset vagy ha gépnél van akkor wipe kell.

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24021) gipsztigris válasza Avicularia (#24019) üzenetére


gipsztigris
addikt

+1 a cerberusnak! Már három éve használom.
Egy premium license-hez négy készüléket lehet rendelni. A tudása alapján néhány éve még csak kémfilmekben szerepelt volna.
Valós idejű nyomkövetés, hangrögzítés, fénykép készítés bármelyik kamerával, sms és híváslista olvasás, stb. Ha rosszul adod meg a feloldó kódot, vagy a jelzárat, akkor lefényképez és azonnal küldi az emailt az illető képével, majd ha talál pozíciót, küldi a gps koordinátákat is. Túl a lopásvédelmen, én a gyerekeimre is cerberussal vigyázok. Tudják, hogy ha valami történik velük, akkor egy kicsivel több az esély arra, hogy megtaláljam őket.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#24022) Bembee12 válasza gipsztigris (#24021) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Ezeket tudja az Avast is, Sim váltásnál az új simről küld egy titkosított sms-t h tudd az új számot stb, de nem akarok vitát nyitni, használjátok a cerberus-t, mi meg használjuk az Avastot és kész.
De inkább térjünk vissza az általam feltett kérdéshez

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24023) Avicularia válasza Bembee12 (#24020) üzenetére


Avicularia
veterán

Kipróbáltam és hosszan nyomvatartva a bekapcsológombot kikapcsol. Úgyhogy ez a funkció így nem sokat ér. Viszont még mindig nem hiszem, hogy egy tolvaj nekiáll megfelelő romot keresni és flashelni a telefont.

(#24024) ittakary válasza Avicularia (#24023) üzenetére


ittakary
nagyúr

igy van, android telókon sajnos semmit nem érnek ezek a védelmek, aki kicsit ért hozzá, nyom egy Recovery Wipe-ot és ennyi

(#24025) Bembee12 válasza Avicularia (#24023) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Hát a mi tolvajunk, pontosabban az, aki az ismerősöm One-ját lopta el ki tudta kapcsolni a telefont (pedig az is le volt tiltva, h rövid bekapcsgombnál bejöjjön a kikapcsolás menü). Rendőrség meg gyorsan le is zárta a nyomozást.
Kikapcsolt telónál egyik anti theft progi se ér semmit sem (tudtommal)
Akkor tuti bukta a telót?

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24026) gipsztigris válasza Bembee12 (#24022) üzenetére


gipsztigris
addikt

Használtam Avastot is sokáig, de szvsz jobb a Cerberus.....de az általad feltett kérdés:
"Nem lehet valahogy imei alapján tiltani egy oneplus one-t?"

Nem! Miután nem szolgáltató függő, -és csak a szolgáltató tudja tiltani rendőrségi feljelentés alapján- így felejtős a dolog!

(#24024) ittakary

Csak, hogy az egydimenziós nyóckerületi szerecsen tolvaj qrvára nem ért a telefonokhoz! :) Sajnos a családból többen is áldozatai lettek lopásnak ill. rablásnak. Háromból egy esetben nem lett meg a telefon, de az is csak azért mert valszeg elvitték romániába.
Szóval, a büdös köcsög tudatlan tolvaj ellen bizony véd akár az Avast, akár a Cerberus.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#24027) AMD_ok válasza diegho (#23998) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nekem sem, hiaba nezek ra naponta parszor is...pl 5 perce :U

(#24028) ittakary válasza AMD_ok (#24027) üzenetére


ittakary
nagyúr

miért nem töltöd le a ZIPet és egy kattintással felrakod?

(#24029) ollie válasza ittakary (#24024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Recoveryből a wipe nem fog rendszerappokat törölni, csak egy teljes rendszerújrahúzás távolítja el a Cerberust.

***

(#24030) Bembee12 válasza ollie (#24029) üzenetére


Bembee12
aktív tag

én advance wipe-ra gondoltam

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24031) ittakary válasza ollie (#24029) üzenetére


ittakary
nagyúr

sima recovery nem, de egy TWRP már igen ;)

(#24032) AMD_ok válasza ittakary (#24028) üzenetére


AMD_ok
őstag

mert egy fikarcnyit se ertek hozza, valamint nem is all szandekomban megtanulni, nekem jo a gyari rendszer, soha nem rom-oltam, es nem is fogok :)

(#24033) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv!
Nekem az új 12.1-el a legtöbb fogyasztás a google-szolgáltatások csinálja. - mobil rádió aktív - 4óraja vettem le a töltőről és több mint 1ora.... ezen lehet javítani? Letiltottam mindent az adatvédelemnél...

(#24034) Shyciii


Shyciii
veterán

No a GSMArena-sok is letesztelték a Oneplus Two-t. Sajnos elkeserítőa helyzet:

- Oneplus 2 maximum fényereje a fele a Oneplus One-nak (hiába jobb a kontraszt értéke így)
- Bár a 3G-s hanghíváskor majdnem dupla annyit bír, mitn a Oneplus One, mégis összességében rosszabb akksiidővel bír, mert az internetezés esetén majdnem 2 órával kevesebbet bír, mint a Oneplus One, videónézésben meg már 3 órával bír kevesebett a Oneplus One.hoz képest. Mindkettő roppant kellemtlen, és gyenge teljesítmény nagyobb akksi mellett, és fejlettebb procival
- Az akksiidőben a standby, vagyis a készenléti ideje is rosszabb, mint az elődé...
- Szinte egyfolytában melegszik a telefon, csak nehéz érzékelni ha vertikálisan tartják. A melegedést ő is CPU órajel csökkentésével oldja meg, így a sebesség-előny igen visszaesik
- Böngészési sebessége igencsak elmarad a 2015-ös flagship telefonokétól
- Videofelvétele 4k-ban kevesebb bitrátával dolgozik mind a kép, és mind a hang tekintetében, mint a Oneplus One. Hang esetében pont a fele...
Ha ezekhez hozzávesszük, hogy hiányzik az NFC, QuickCharge, akkor még elkeserítőbb a helyzet.

Ezeket elnézve, nem hogy flagshipet nem csináltak, de sok esetben visszalépés a Oneplus One-hoz képest :(

Asszem a meghívómat nem fogom beváltani így. Legelkeserítőbb, amit már mások is írtak, (de reménykedtem, hogy a GSMArena szélesebbkörű mérései nem fogják igazolni) hogy az akksi ideje rosszabb lett nem is kevéssel, pedig a Oneplus One se bajnok ebben. Szomorú vagyok.

(#24035) Bembee12 válasza Shyciii (#24034) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Szomorú :O
Reméltem, h megoldják valahogy a túlmelegedést.
Nekem így a következő telóm, vagy Motorla X style, vagy valamelyik új Nexus lesz, esetleg Oneplus Three (ha lesz olyan) (és azon is cyanogenmod-ot (nightly) fogok használni :D ).
De min. 1 évig még nem cserélem le a oneplus-t, csak ha baja lesz, mert most nekem tökéletes
Köszi az infót

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24036) ittakary válasza Shyciii (#24034) üzenetére


ittakary
nagyúr

ajjjjhhhhh :(

Szerintem ezzel tenyleg nalam is leirtak magukat.

Nem adom meg fel a Two-t, valamikor megveszem, de varok vele novemberig - decemberig :/ hatha kap egy javitast / Oxygen frissitest :/

Sajnalom mert mar viszket a tenyerem, hogy vegyek valamit, tavaly november ota One-on vagyok, es 1 evente azert illene venni valamit :P

[ Szerkesztve ]

(#24037) doggie válasza Saccco (#24005) üzenetére


doggie
aktív tag

Be tudnád tenni az ehhez tartozó hőmérséklet grafikonos képet is gsam-ből?
Megköszönném.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#24038) janosibaja válasza Roland06 (#24033) üzenetére


janosibaja
őstag

Biztos hülye kérdés, bocsi, láthatóan mindenki tudja, de ezt a "mobil rádió aktív"-ot egészen pontosan hol látjátok?

Nekem az "Akkumulátor" alatt van "Cella készenlét", "Telefon-tétlen" usw, de ilyet nem látok, hogy mobil rádió aktív... Nyilván van, ha egyszer mindenki látja, de mégis magyarázza el már valaki úgy, hogy meg is értsem. :R

[ Szerkesztve ]

(#24039) fornettisuti válasza diegho (#23998) üzenetére


fornettisuti
veterán

nalam sincs ota ertesites

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24040) purcigeorge válasza Jamesch (#24018) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Nincs mit! Nekem csak ezért van tiltva a környezeti kijelző. Amúgy tetszene, és egy nap azzal is megvan simán töltésileg.

(#24041) Shyciii válasza Bembee12 (#24035) üzenetére


Shyciii
veterán

embee12, ittakary

Az a baj, hogy a szoftverfrissítéssel ezt nem tudják mind megoldani, max a készenléti idő xar eredményét, bár abban közrejátszik a Lollipop gyatrasága is. Igaz Oneplus One esetében, sőt a Xiaomi Mi4 esetében custom rommal egész jól kordában lehet tartani ezeket. De a hardveres gondokon, mint fényerő gyatraságán, az túlmelegedés miatti órajel csökkentésén, NFC, Quickcharge hiányán nem tudnak javítani.
A többin se fognak, de pl a kevés bitrátát a custom romok biztos meg fogják oldani, mert az tényleg egy vicc kategória. Úgyhogy hiába van a Oneplus One-om sarka kicsit megtörve, de asszem megmarad nekem, mert az utód nem hogy ekkora felárért nem kell, de ha csak 10-essel lenne több akkor se. Egyszerűen még rosszabb akksiidő nekem már nem fér bele a használatba. Sok reményt fűztem pedig hozzá a Oneplus One után, de úgy látszik túl nagy volt a léc nekik is, mert ezt nem tudták megugorni. Flagship killer elnevezés így merőben távolt került, mint az első esetében :O

(#24042) petipetya válasza janosibaja (#24038) üzenetére


petipetya
nagyúr

Például itt.

"nincs rá lezsóidő"

(#24043) szkorhetz válasza petipetya (#24042) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ez melyik téma? :D

(#24044) kelzsoca válasza Shyciii (#24034) üzenetére


kelzsoca
félisten

A korai tesztekre azért nem kell alapozni, a OnePlus Onehoz szoftveresen nem lehet hasonlítani, mivel egy kiforrott készülék hardveresen és szoftveresen is.

A legtöbb probléma szoftveres eredetű, tehát javítható, optimalizálható, fejleszthető.

Remélhetőleg 1 hét múlva már lesz nálam egy global OnePlus 2, és meg tudjuk nézni, mi igaz a külföldi tesztekből. :)

https://vertigostore.eu

(#24045) petipetya válasza szkorhetz (#24043) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az egész telefonon az alap világos téma van beállítva, kivéve a beállítások menüben. Adott téma szerkesztése / ecset / beállítások menübe mész / Hexo.

Be se vagyok lépve a cián fiókba, az ehhez nem kell, csak ha plusz témát akarnék telepíteni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24046) #01696768 válasza kelzsoca (#24044) üzenetére


#01696768
törölt tag

:R Mint MKBHD is mondta (akár fizetett ember, akár nem, ebben miért hazudna), a korábban nála lévő készülék prototípus volt. Most kapta meg a végleges (hogy mennyire az persze más kérdés) verziót, amit majd tesztel is kellőképp. Ebből gondolom, hogy a többi tesztelő is hasonlóképp áll a dologgal.
Személy szerint minden tesztet elosztok kettővel (legalább), mivel teljesen mások a felhasználási szokásaim, igényeim, mint a tesztereknek. Emellett már öreg vagyok ahhoz, hogy nagy fangirl legyek, szóval nemigen befolyásolnak az ömlengések.

Mindenesetre kár még nagyon komolyan venni a híreket, javaslom, hogy

;)

(#24047) doggie válasza kelzsoca (#24044) üzenetére


doggie
aktív tag

Pontosan milyen verziók vannak jelenleg a piacon?
Miből lehet kideríteni, hogy az eszköz (Op2) kínai, global vagy fejlesztői készülék-e?
Köszi a választ előre is!

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#24048) petipetya válasza #01696768 (#24046) üzenetére


petipetya
nagyúr

Erica Griffin (mint a Family Guyban hehe), Joshua Vergara (android authority) és Marques Brownlee azok, akiknek a tesztjeit elfogulatlannak tartom, így a ezeket mindig megnézem a YouTube-on.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24049) szkorhetz válasza petipetya (#24045) üzenetére


szkorhetz
őstag

THX! :R

(#24050) #01696768 válasza petipetya (#24048) üzenetére


#01696768
törölt tag

Én elfogulatlannak biztos nem, Josh elég nagy OP fanboy, ami persze nem baj. :DD Ez megy nálam is, plusz Pocketnow.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.