Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) naattila válasza micafighter (#900) üzenetére


naattila
tag

Ok meg van.Már csak hogyan tudom beilleszteni?

one+ 64GB fekete

(#902) micafighter válasza naattila (#901) üzenetére


micafighter
nagyúr

A) Telefonról navigálj ide, a böngészősávban az m.prohardver.hu/tema/re_oneplus_one_kina_mar_itt_one/hsz_801-1000.html#msg901 m. részt töröld ki, így bejön a teljes oldal (egyes böngészőkben van olyan lehetőség hogy asztali nézet vagy teljes oldal), és akkor bejön a teljes oldal ahol fel tudsz tölteni képet.

B) ha gépközelbe vagy AirDroid segítségével le tudod menteni a képet a telefonról egyszerüen: ezt rakd a telóra, gépen menj erre a weboldalra: http://web.airdroid.com/, telefonon indítsd el a letöltött alkalmazást, ha regisztrációt kér azt át lehet ugrani, nem szükséges regisztrálni, aztán olvasd be a gépen látható QR kódot az AirDroid alkalmazással.

Lehet bonyolultnak hangzik, de mindkettő kb 5 másodperc alatt kivitelezhető :)

[ Szerkesztve ]

(#903) axlfsi válasza micafighter (#900) üzenetére


axlfsi
veterán

Milyen kedves, még a forrás megjelölésre is ügyel! :DDD :C

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#904) naattila válasza micafighter (#902) üzenetére


naattila
tag

http://prohardver.hu/dl/upc/2014-07/203757_10563617_838032189542718_1974424557_n.thumb.jpg

one+ 64GB fekete

(#905) naattila válasza naattila (#901) üzenetére


naattila
tag

Na megvagy
:K

[ Szerkesztve ]

one+ 64GB fekete

(#906) axlfsi válasza naattila (#904) üzenetére


axlfsi
veterán

;] :DDD
Nah, szóval: ott van alul, hogy Choose file, katt rá, majd tallózd be a képet, utána piros OK gomb, majd a szürke beillesztés. Pl. így:

Szerk.: látom, közben sikerült :C
Illetve, ha öt percen belül "jut eszedbe még valami" vagy módosítanál a megjegyzéseden, akkor azt a Szerkesztés gombbal megteheted, ezzel is átláthatóbbá téve a topikot.

(#908) Viktor0610 ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#907) ZoleeHU válasza naattila (#905) üzenetére


ZoleeHU
tag

Ebből mennyi képernyő?

(#908) Viktor0610 válasza naattila (#905) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt az értesítési sávon lévő tisztító programot kukázhatnád. :D

Samsung Galaxy A54

(#909) micafighter válasza axlfsi (#903) üzenetére


micafighter
nagyúr

;)

(#904) naattila valami nem stimmel :(

szerk.: mostmár jó :K

(#906) axlfsi jó kép :C

[ Szerkesztve ]

(#910) ZoleeHU válasza axlfsi (#906) üzenetére


ZoleeHU
tag

Nem frissítettél, már megvan ;]

(#911) naattila válasza axlfsi (#906) üzenetére


naattila
tag

Köszönöm a segítséget!
De szarakodik a net+ lassú a laptomom.
Nem könnyű ezekkel. :R

one+ 64GB fekete

(#912) ßrainiac válasza naattila (#905) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jesszusom, az a tema :Y

axlfsi: az oldalom amit linkeltel (hivatalos 1+1 minta fotok) a csoka ilyet ir:

"Low light capabilities are incredible, if you search you will understand that how its better than A Nikon D3100 in low light."

Ezt nem tudom elkepzelni sem, hogyan gondolhatja komolyan. Van itt fotos aki ezt ala tudja tamasztani? :F

[ Szerkesztve ]

(#913) ZoleeHU válasza naattila (#911) üzenetére


ZoleeHU
tag

Lehet, hogy nem olvastad el.
"Ebből mennyi képernyő?"

(#914) axlfsi válasza ßrainiac (#912) üzenetére


axlfsi
veterán

Na igen :N :W De nem akartam ezzel bántani, ízlések és pofonok :U Szerintem az alap CM egyre szebb lett, illete, most pakoltam vissza a megvásárolt Nova launcheremet ... hát. Szerintem brutál pofás lett :C

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#915) ßrainiac válasza axlfsi (#914) üzenetére


ßrainiac
addikt

Muti.

Enyem ilyen baromi egyszeru:

Persze ez meg nem 1+1, csak a N5 ^^

Nem is neztem meg. Milyen launcherrel jon a CM11S, trebuchet vagymi? Lehet, rahekkelem majd a GEL-t, vagy visszaterek Novara en is. G2-n, meg N4-en azt hasznaltam en is.

[ Szerkesztve ]

(#916) naattila válasza ZoleeHU (#913) üzenetére


naattila
tag

Ó bocsi de közben kajalok mert eddig meloztam.5 óra 16 perc, állandó wifi vagy mobilnet.
Brainiac: Nem rossz a fehér de a WW nekem nem jön be

[ Szerkesztve ]

one+ 64GB fekete

(#917) ZoleeHU válasza naattila (#916) üzenetére


ZoleeHU
tag

Semmi probléma, köszönöm szépen.
Jó étvágyat, és jó pihenést :D

(#918) ßrainiac válasza naattila (#916) üzenetére


ßrainiac
addikt

En sem vagyok nagy vilaghaboru parti (WW) :))

De a VW-t szeretem, a szivem csucske ^^

(#919) MartOOn válasza ßrainiac (#915) üzenetére


MartOOn
addikt

My screen: [link]
Baromi egyszerű de így használom már pár teló óta...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#920) micafighter válasza naattila (#916) üzenetére


micafighter
nagyúr

5óra 16perc jól hangzik :)

(#919) MartOOn szép ótó' :) tetszik az appdrawer ikonja is :)

Hivatalos kiegészítők árai:

[ Szerkesztve ]

(#921) MartOOn válasza naattila (#916) üzenetére


MartOOn
addikt

Nyugi. Ma nekem is 13,5 ora volt csak a keszenlet de tobb mint 5,5ora kijelzo. :) es most vagyok 12%-on. ;)

Szabadnap. Rengeteg fotozas, kep szerkesztes. 4k videozas majd rajoves, hogy a qrva okos samu tv-m nem jatsza le a opo altal felvett 4K-s videokat... :( volt sok youtube... Rubic kockaztam... :DDD zene hallgatas es kis navi a tengerpartig... Majd a tűző napon veletlenul kikapcsoltam az automata fenyerot az alap meg minimumon volt... A kocsi csomagtartojaban tudtam csak eletrekelteni... :D ott vokt eleg sotet... Pfff meg a fejemben h ilyeneket csinalok...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#922) micafighter válasza MartOOn (#921) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ilyenkor hasznos a CM értesítő sáv csúszkás fényerő állítása :)

(#923) kerlas válasza MartOOn (#919) üzenetére


kerlas
tag

Ezt alapból tudja a CM, vagy valamilyen progit használsz a felvételhez, ha igen, melyiket?

(#924) MartOOn válasza kerlas (#923) üzenetére


MartOOn
addikt

Alapbol benne van a 11s-be. :K

Mas: hatlapot vette mar le vki? Hogy vagy hol kell megbontani?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#925) #16820480


#16820480
törölt tag

Ha már mindenki képernyőzik:

szerk.: Én nem mertem még levenni a hátlapot. Múltkor egy MX3-on próbáltam, de eléggé meg kellett vele birkózni, így ameddig nem lesz másik hátlapom, amit a helyére tegyek, addig inkább nem próbálkozom vele. De egyelőre nem nagyon akaják őket árulni sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#926) Lomha 8V válasza MartOOn (#924) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nem javaslom a hátlap levételét. Az ilyen integrált telefonokon elég masszívan szokott rajta lenni és ha nem teljesen szakszerűen csinálod, akkor könnyen lehet, hogy utána már nem lesz olyan passzentos.

(#927) MartOOn válasza Lomha 8V (#926) üzenetére


MartOOn
addikt

Hát de hogy cserelheto... Elmeletileg... Erted... ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#928) axlfsi válasza MartOOn (#921) üzenetére


axlfsi
veterán

Azzigen! :) Majd mutass pár képet, ha publikusak lehetnek ;)
Tengerpartig navi, majd rájössz, hogy a Samu TV nem játssza le a 4K vidit; tengerpart közelében laksz, hogy mindez ugyanazon napon vagy csak szimuláltál egy lehetséges útvonalat előre? :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#929) kano válasza naattila (#916) üzenetére


kano
nagyúr

Axlfsi kollégának valami csúnyán zabálja (ébresztgeti a telefont) az akkut.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#930) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Hát én most nagyon elgondolkoztam a Mi4-en. Árba ugyanott van (16-os), és az a fém keret nagyon tetszik...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#931) micafighter válasza LógaGéza (#930) üzenetére


micafighter
nagyúr

Árban jóval drágább lesz, egy jó darabig, mert mi leginkább webshopokon keresztül tudjuk beszerezni jónagy felárral. :( Minidealen pl 430$-ért van, 430*235*1,27 = áfa nélkül 101050, áfával 128334 forint a 16GB-os verzió. De majd csak ha kapható lesz mert most persze out of stock.

[ Szerkesztve ]

(#932) LógaGéza válasza micafighter (#931) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igaz erre rájön még a szállítás, de amúgy majd' ugyanaz, mint az Alis O+O. Csak ne fogják meg a vámon :D

Amúgy lehet az lesz, hogy nem veszek semmit, megvárom az iPhone6-ot a zafírüveg miatt, és veszek egy olyat ;]
Kár, hogy Nexus6-ról semmit nem hallani (remélem a GPE-s pletykák pedig nem igazak...).

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#933) micafighter válasza LógaGéza (#932) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem egészen ugyanaz mint az alis 1+1 mert ott az eladó kifizeti helyetted a vámot :D Sajnos EU-n kivülröl rendelve ma már 99,9% hogy nem fog "átcsuszni". :((( Úgyhogy az áfás árral érdemes kalkulálni. Ettől függetlenül a Mi4 is szuper telefon még 130ezerért is, de nekem egyedül a 805 keltette fel az érdeklődésem az 1+1hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#934) #16820480 válasza LógaGéza (#930) üzenetére


#16820480
törölt tag

Minek megvárni az i6-ot? A Xiaomi már előre lekoppintotta ;]
Amúgy szerintem az annyival rosszabb, hogy MIUI van rajta, meg nem elhet eltűntetni az érintőgombokat.

(#935) kano válasza micafighter (#931) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, az a baj, hogy nagyon jól néz ki a 16GB-os MI4-re a 320$ de ez nyilván a kínai ár lesz. Erre még rájön az, hogy a WCDMA verzió eleve drágább lesz és, hogy a webshopok rátesznek vagy 100$ hasznot. Igazából pedig nem ad túl sok újat a MI4...

sheratan
Mondjuk a MIUI nem feltétlen hátrány... nekem a CM nem jön be annyira mint a MIUI. De azt hallottam, hogy a 1+1-ra is lesz MIUI előbb-utóbb. Persze kérdéses, hogy hivatalos lesz vagy csak portolt.

Nekem is elindult a csomagom Angliából. Ugyan úgy DPD hozza mint a gyors szállításnál csak ennek a feladása volt lassabb mint az Express szállításnál.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#936) doki13 válasza micafighter (#933) üzenetére


doki13
aktív tag

805-el nincs még telo...illetve a G3

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#937) #16820480 válasza kano (#935) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én próbálgattam a MIUI-t, próbáltam megszokni, de valahogy nagyon nem tetszett. Például az olyanok miatt, hogy még mindig ragaszkodnak a menü gombhoz, amikor már ezer éve be szokás építeni azt a funkciót az appokba. Meg a másik, hogy "rossz" sorrendben vannak a gombok is a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#938) virkir válasza doki13 (#936) üzenetére


virkir
veterán

Nem.
A G3-ban sem az van, mint ahogy a Mi4-ben sem az lesz. Legalábbis a megjelenéskor nem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#939) kano válasza #16820480 (#937) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt kifejthetnéd... Milyen menü gomb? És hogy érted, hogy rossz sorrendben vannak a gombok a telefonon? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#940) LógaGéza válasza #16820480 (#937) üzenetére


LógaGéza
addikt

Már nincsennek menü gombok - legalábbis a 4.4.2 alapúakban. Csak egy bal oldalra (a képernyő közepére) elhelyezett vissza gombot kapsz, amit hosszan nyomva előjön a többi is.

Én is próbáltam a MIUIt nemrég, nekem az nem jön be, ha bármilyen témát akarsz felrakni, akkor szinte meg kell "erőszakolni" a rendszert. Ráadásul az Android L design jobban bejön már, mint a MIUI :D

(#933) micafighter

Mi4-es topikban van egy srác, akinek állítása szerint innen minden rendelés DHL-el átmegy a vámon. Ennek vagy hisz az ember, vagy nem. Ha másnem majd hozatok sheratan-al egyet ;]

(#934) sheratan
Egyedül a zafírüveg miatt.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#941) axlfsi válasza #16820480 (#934) üzenetére


axlfsi
veterán

Én azért ebbe belekötnék :)
Az hagyján, hogy szerintem a CM jobb, ízlések és pofonok, illetve annyit láttam, hogy a CPU, GPU, RAM ugyanaz, viszont:
+ fél col kijelzőméret (nem sok, de nekem számít. Komolyan.)
+gorilla glass 3
+glonass
Ár

Azok, melyek az OPO oldalára döntik számomra a mérleg nyelvét ;)

Ezek így hirtelen. És szerintem szebb is az OPO, nem picit (de ez is szubjektív) valamint OPO kamerájáról tudom hogy egy Sony Exmor IMX214, ami elég jónak számít, MI4-ét nem tudom, valamiért nem volt az első pár találat között és telefonról most nem keresgélek tovább (de persze, ettől még lehet jó).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#942) virkir válasza axlfsi (#941) üzenetére


virkir
veterán

Ebből nyugodtan húzd ki
+gorilla glass 3
+glonass
A többi megállja a helyét, bár mellé jön a szubjektív dizájn ami sokaknak számít a kamerája viszont hiába Sony Exmor szvsz messze nem flagship killer.
Az OPPO például sokkal jobb képeket készít.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#943) #16820480 válasza kano (#939) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az érintőgombok a Xiaomi telefonokon a képernyő alatt: menü, home, vissza. Rossz (fordított) sorrendben vannak, mert úgy kellene legyenek, hogy vissza, home, menü, de leginkább nem a menü gombnak kellene ott lennie már vagy 2 éve (Icecream Sandwich óta), hanem a multitask gombnak.

LógaGéza: Nem mennek a linkek... Változott volna? Én a Mi3-at próbáltam, azon még így volt.

axlfsi: Nem tudom, lehet, hoyg félreértettél, nekem igazából nem annyira jön be a Mi4, illetve nem rossz, de semmi extra, szépen betársultak a mezőnybe, és kész.

(#944) LógaGéza válasza axlfsi (#941) üzenetére


LógaGéza
addikt

Fél col szubjektív, nekem a 4,7 is elég, akkor az 5 is az lenne.
Pontosan a kijelzővédő nem tudom milyen anyagból van, de biztos nem valami rosszból, Xiaomi ilyenekre figyelni szokott.
Sony ExmorRS szenzor van ebben is, ráadásul f1.8-as, vagyis elvileg jobb képekre képes.

(#943) sheratan

Nekem mentek, érdekes. Mindegy feltöltöm ide: [link] és [link]

Nem tudom mikor próbáltad, ez elvileg a 4.4.2-vel jött ha jól hallottam :)

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#945) axlfsi válasza virkir (#942) üzenetére


axlfsi
veterán

Úgy érted, MI4-ben is van GLONASS és rajta GG3? Igen, most láttam már leírva így is, úgy is... OK, nem tudtam, azaz, elég sok helyen másként olvasni ezeket a specifikációkat :F
Viszont, jut eszembe, +NFC az OPO javára! :) OK, és ezt is most látom így is, úgy is leírva. Szánalom! Nincs egy megbízható portál, ahol leírják és hihetünk neki. Ha van, akkor meg nem elég részletes, amit leírnak.

Na mindegy, rakom is az egész posztot offtopicba; nincs értelme flamelni, nem célom és senkit nem is érdekel. (MI4 +: 8mpx front cam és FM rádió :) ).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#946) micafighter válasza virkir (#938) üzenetére


micafighter
nagyúr

:K Engem egyedül az érdekelne, de egyenlőre még az sincs. Majd valamikor talán.. :)

(#942) virkir az OPPO és az OPO kamera moduljai tudtommal ugyanazok (konkrétan Sony Exmor IMX 214 1/3.06" CMOS ), úgyhogy kíváncsi vagyok mekkora a különbség a képek minősége között :) GSMArena tesztben is azt írták hogy szinte telejesen ugyanolyan képeket csinálnak. A szenzoron túl a processing nagyon hasonló, mondhatni ugyanaz. A dinamikatartományhoz kötödő túlszaturáció a HDR módos fényképek alulexponált részeinél szintén mindkettő telefonnál ugyanúgy megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#947) axlfsi válasza micafighter (#946) üzenetére


axlfsi
veterán

Ez így nem igaz. OPPO-t most hirtelen nem tudom, de OPO-ban fentebb leírtam; Sony Exmor IMX214 van :K

Szerk.: Hm, úgy látom OPPO-ban is 214 van. Akkor ugyanaz a kettő...

Áhhááháá, közben átírtad a posztod :P :DDD

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#948) #16820480 válasza LógaGéza (#944) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, hogy ez a lebegő gomb. Mondjuk nem rossz, de így meg ugye több kattintás ugyanaz a funkció.

(#949) Lomha 8V válasza MartOOn (#927) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Értem, de nem egyszer olvastam már fórumokon, hogy a hátlap leszedés után már nem passzolt úgy, nyikorgott, elállt stb. Nekem mindegy, mit csinálsz, csak jó tanácsot adtam, hogy én nem piszkálnám. :K

(#948) sheratan: Nekem is ez a bajom ezekkel a lebegő témákkal.

[ Szerkesztve ]

(#950) virkir válasza micafighter (#946) üzenetére


virkir
veterán

Én azok alapján találtam jobbnak amiket itt meg a find topikban láttam pl sheratan képei.
Igaz nem kell nagy differenciára gondolni de az oppo mintha vonalélességben, fókuszban jobb lenne egy hangyányit.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.