Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Dominó85


Dominó85
veterán

"Jó az élesség, a részletek nem mosódnak szét"

Vegyetek légyszi új szemüveget. Köszi...

* Péter - 06302461862 *

(#102) Retekegér válasza Lionking01 (#32) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Persze nem eladni veszi senki sem, mégis eladja majd, valamikor, amikor egy EU garanciás készülékkel fogják összehasonlítani, mind árban, mind pedig tudásban, és senkinek sem fog kelleni.

Ja, ha valaki havonta cserélgeti a készülékét, annak szempont. Viszont ha gariidőn túl vagy, akkor aztán sokat számít, hogy EU-ból van a készülék. A "tudásban" részt meg nem is értem...

<< Heimdal >>

(#103) hue2000


hue2000
tag

tetszetős

Az élet mindig drága

(#104) bakter666 válasza Gabó75 (#99) üzenetére


bakter666
csendes tag

Mindnek van media tára otthon letöltöd este az elöző napit....1 perc.

(#105) captainm


captainm
tag

Sajnos ha jól látom itt is megfigyelhetőek a szokásos Cyanogen anomáliák :(, anno volt szerencsém telepíteni Galaxy S2-re, de a sok bug és kiforratlanság miatt meg is bántam.

(#106) aelod


aelod
veterán

Érdekes volt látni ekkora kijelzőn a Cm11-et amit napi szinten használok (igaz csak egy galaxy ace2-n) :DD
Az engem kifejezetten bosszant, hogy az alsó gombsornak nincs háttérvilágítása.
Többi minden korrekt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#107) CoolBoy323 válasza aelod (#106) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Van vilagitasa, es allithato h meddig vilagitson!

(#108) aelod válasza Gabó75 (#99) üzenetére


aelod
veterán

A klubrádióhoz külön gratulálok... :C :W

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#109) aelod válasza CoolBoy323 (#107) üzenetére


aelod
veterán

8 óra fizikai meló után soha ne kommentelj :)
Na zsír!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#110) micafighter válasza captainm (#105) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sok volt a bug a CM-ben? A touchwizt próbáltad? Sokkal bugosabb S2-n. Ha nem szereted a bugokat akkor érdemes a CM nightly helyett mással próbálkozni.

(#109) aelod van világítása, csak viszonylag halvány.

[ Szerkesztve ]

(#111) aelod válasza #24536576 (#67) üzenetére


aelod
veterán

Igen.
Kinek mi a szolgáltatás.
Ha neked az, hogy a telefonkönyv és az sms-app kimegy a netre és adat küld fogad, a sok csamu háttéradat pedig lezabálja a 2gb rendszermemóriád és ua. szabad RAM-od marad mint az én galaxy ace2-ömön akkor persze maradj a tömegcuccoknál.

Ha lenne ennyi pénzem akkor biztos, hogy beruháznék egy ilyen készülékre.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#112) AshaNoR


AshaNoR
tag

Ha gazdag lennék bátran vennék... :D

(#113) F34R


F34R
nagyúr

dupla hangszoro megis mono hangzas, mi igaz ebbol ?

[ Szerkesztve ]

(#114) fi:zi'k válasza aelod (#109) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Teljes nyugalommal használhatod a szerkesztés opciót 5 percen belül, nem kapsz érte büntit. :N

(#113) F34R
Duplán jön a mono? :U ;]

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#115) Kaktux


Kaktux
tag

De ez a vámos dolog kész röhej... Orbitron admirális-generális-pápa-őszentsége-miniszterkirály és beosztottai annyira büszkék erre a Kína felé nyitással és akkor vám, vám, vám. Mondjuk minimális esélyed van arra hogy átcsusszan.

[ Szerkesztve ]

Senki sem csinál semmit se nem senkinek se nem. (iPhone 4S - iOS 9.1 / Nexus 7 2013 4G - Android 6.0)

(#116) Josh777 válasza F34R (#113) üzenetére


Josh777
tag

Igen, máshol is ezt mondják. Itt mind a két hangszóró szól (nem úgy mint iPhone-éknál) de monoban, ugyanazt löki mindkettő.
Rusival teljesen egyetértek, mikor stereot kérnék akkor kb mindig fektetve van a teló. Így semmi értelme nem lenne külön megszólaltatni a két csatornát, kivéve ha egyik hangszóró a gombok alatt, másik pedig a telefon tetején lenne beépítve. De ilyet még sehol nem láttam :C

(#117) Graphics válasza Kaktux (#115) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kb jah.. Sajnos ez van...

Kell nekünk ez a 27%....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#118) micafighter válasza F34R (#113) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tényleg mono a hangzás. Szerintem egyébként a lyukak csak dizájn miatt vannak úgy elhelyezve, ahogy. Jobban mutat, mint ha csak egy oldalt lennének lyukak.

(#119) hotkar válasza Graphics (#76) üzenetére


hotkar
aktív tag

És ha mégjobban kötekednénk, akkor magnézium ház sincs: valójában Mg-Al (magnézium - alumínium) ötvözet. Tehát ötvözött alumínium. :K

(#120) Dexar007


Dexar007
veterán

De akkor ez most a One kettő? Vagy a telefon neve valojaban Two?

Give me your cum,bull!

(#121) Graphics válasza Dexar007 (#120) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Heee? :U :D

Milyen One kettő? :D

Ez a OnePlus One :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#122) Csapoati válasza Graphics (#121) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Valahogy ez jut az eszembe róla. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#123) aelod válasza micafighter (#118) üzenetére


aelod
veterán

Most őszintén ki hallgat kihangosítva zenét a telefonon?
Max a kollégia által belinkelt népcsoport...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#124) Graphics válasza Csapoati (#122) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem ez :D Azt a mindenségit ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#125) Josh777


Josh777
tag

A kamera szoftverről is indifferens amit hallunk, nincsen semmi lépcsőzetes menü dolog. Azért azt tegyük már hozzá még egyszer a képlethez, hogy a tesztelt készüléken nem a CyanogenMod 11S van :N
Az eredeti rendszer kamera szoftvere a hagyományos CM-étől eltér, pl a beállításokba kemény 1 gombnyomással lép az ember, a mód váltásra sem láttam máshol egyszerűbb alternatívát mint itt (fel/le swipe-pal vlátunk az előre beállított fotózási módok között - csak azok vannak ott amit te szeretnél, pár húzással bármi egyből megvan).

(#126) F34R válasza hotkar (#119) üzenetére


F34R
nagyúr

mondjuk arra kivancsi lennek megis milyen, hiaba van teardown azert jo volna megnezni a hatlapot.

#123) aelod

En szoktam mikor felkelek, addig mig nem kapom ossze rendesen magam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#127) Tidzsimon válasza Csapoati (#1) üzenetére


Tidzsimon
őstag

A design ízlés kérdése szetintem ez szebb mint a sony, samu, lg htc csúcskészuléke, a knock kode bármely rootolt telóra felrakható, azon kívül a cm funkciók tizedét se írták le. A kínai azerviz engem is zavar, meg a mérete.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#128) Dexar007 válasza Graphics (#121) üzenetére


Dexar007
veterán

1+1 vagyis Kettő.
A neve One,vagyis One ketto? OneTwo?Vagy csak siman Two?

Give me your cum,bull!

(#129) aelod válasza F34R (#126) üzenetére


aelod
veterán

Am. furcsálltam is, hogy megemlíti a hátlapnál, hogy le lehet venni akkor meg miért nem szedte le?

Én kávézni szoktam inkább és híreket olvasni. :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#130) Graphics válasza Dexar007 (#128) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

OnePlus: ez a brand

One a típusa, tehát nem kettűűűű

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#131) micafighter válasza Dexar007 (#128) üzenetére


micafighter
nagyúr

A cég a Oneplus, a készülék a One :D Szóval Oneplus One = mint mondjuk Sony Xperia Z2.

Szerk.: megelőztek.. :U

[ Szerkesztve ]

(#132) ucli válasza Kaktux (#115) üzenetére


ucli
senior tag

Ha "képkeretet" rendelsz átengedik,és nem rakják rá azt a 20K-t

(#133) aholy válasza Csapoati (#1) üzenetére


aholy
tag

tessék ip védelem ;] ;] ;]

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#134) Dexar007 válasza Graphics (#130) üzenetére


Dexar007
veterán

De elotte akkor lennie kellett volna One-nak is,ha van OnePlus. Vagy akkor most adnak egy One-t es pluszba meg egy One-t?

Najo csak szivatlak. ;]

Give me your cum,bull!

(#135) micafighter válasza ucli (#132) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az összes küldeményt át szokták világítani. Kíváncsi vagyok az átvilágított felvétele egy telefonnak mennyire hasonlít egy képkeretre :DDD

(#136) Graphics válasza Dexar007 (#134) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

;] [link]

@ucli: Már rég nincs digitális képkeretezés se, se sample.... Hagyjuk ezeket az ósdi dolgokat... Próbáltad? Régebben lehet ment... Nekem kérés nélkül írtak már rá mindent... Egyik se jött be... papír be. áfa be. csomag nálam...

Jó világ már tavaly év vége óta megszűnt..

Ha bizonytalanok benne, inkább vámolják, majd bekérik az adatokat... Akkor meg már képkeretezés se ér többet.... Ja és ha még akkor is bizonytalanok, felhívnak...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#137) ucli válasza micafighter (#135) üzenetére


ucli
senior tag

Igen,tudom,hogy átvilágítják,de semmi olyat nem látnak ,amit rád foghatnak(kibontani nem bonthatják ki)

Duliee:még bőven abban a korszakban vagyunk, ismerőseim 1 hónapja rendeltek így telefont,mellesleg a feladóval beszélnek,hogy mit írnak rá

(#138) #16820480 válasza ucli (#137) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kibonthatják, és ki is szokták bontani. Régen abban a korszakban vagyunk, hogy a vámosok sem hülyék, pontosan tudják, hogy nem Kínában lakik a Mikulás, és nem indokolt az onnan érkező rengeteg ajándék meg termékminta.

(#139) Graphics válasza ucli (#137) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

1x , talán kétszer eljátszhatja... onnantól kezdve már nem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#140) chester99


chester99
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Nézegetve a tesztet nagyon megtetszett a telefon. Valaki esetleg megtudná mondani honnan lehetne a legolcsóbban megrendelni úgy, hogy az lehetőleg meg is érkezzen. Egy 16-gb-os érdekelne.

(#141) Xaels


Xaels
félisten

Tényleg kiegyensúlyozott egy készülék. Kicsit mondjuk már nagy, de ez most a trend. Pár év múlva majd fordul a piac valami más felé úgy is.

Mondjuk csak én vagyok olyan aki nem igazán szeretne naponta frissítésekkel bajlódni? Persze, fontos a támogatás, de ez kicsit a ló túl oldala.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#142) Csapoati válasza aholy (#133) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem rossz, a Moto G-m is bír állítólag 30 percet vízben, de hivatalos IP-védelem nélkül én azért nem próbálgatnám. :) Az mondjuk máris jó pont, hogy esőben nincs gáz.

Xaels: Szerintem nem kötelező a frissítés. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#143) micafighter válasza ucli (#137) üzenetére


micafighter
nagyúr

Márpedig bizony kibonthatják :)

http://www.nav.gov.hu/data/cms287190/Tajekoztato_Magyar_Posta_Zrt..pdf

,,Valamennyi küldemény a Magyarországra történő megérkezését követően a posta kezelésébe kerül. A vámhatóság döntése alapján a küldemények szúrópróbaszerűen kibontásra kerülhetnek. A küldemények vizsgálata minden esetben a posta 2 alkalmazottjának közreműködésével történik (bontják, illetve zárják), melynek megállapításait 1 fő pénzügyőr dokumentálja, valamint a visszazárást követően a bontás hitelesítése érdekében a küldeményt, személyre szóló bélyegzőlenyomatukkal látják el."

[ Szerkesztve ]

(#144) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Biztos, hogy nem adnék érte egy forintot sem. Egy Nexus 5 a kisebb kijelzőtől eltekintve szerintem semmiben sem szenved hátrányt ehhez képest és jobb helyeken 100 rongyért 2 év garanciával megvehető.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#145) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Dejó, hogy ledumáltuk, hogy maradunk a másik topiknál, erre bezárnak minket :D

Na sebaj, ez is megy a többi közé :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#146) micafighter válasza LógaGéza (#145) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jah, ki lettünk zavarva :DDD

(#147) Xaels válasza QwErTy42 (#144) üzenetére


Xaels
félisten

Egy sarkalatos pontja van az N5-nek. Relatív gyenge az akkuja. 2napja van meg, de 3óránál csak kicsivel tud többet kijelző időben böngészéssel HSDPA-n, FB-kal meg némi mp3 hallgatással. A rezgőmotorja sem túl acélos és a hangszórók sem kifejezetten kimagaslóak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#148) QwErTy42 válasza Xaels (#147) üzenetére


QwErTy42
addikt

A kollégám pont az ellenkezőjét mondta az akksiról.
FB alkalmazásról fut vagy böngészőből? Mert ha jól tudom, akkor az FB appja híresen ratyi.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#149) Nigér


Nigér
őstag

Ez igen, ez a teló ott van.
Ha lenne kalapom, most megemelném... :R

..., méghozzá a Blahán, vagy inkább a Vár előtt a zsíros külföldi turistáknál, adjanak már pííízt nekem hogy meg tudjam venni ezt a telót...
:))

Ha meg épp kínaiak, már nyomom is le mint a bélyeget, hátha van a tatyójában egy... illetve one... ;]
:DDD

Köszi a tesztet!

[ Szerkesztve ]

(#150) jozso1989


jozso1989
őstag

Hát ebben a telefonban minden benne van, amitől szeretjük az Androidot, zseniális a cucc! Bár ezen beállítások nagy része letölthetők Play-ről is appként (pl. a Lux lite), itt biztos, hogy tökéletesen van optimalizálva, nem fogja enni az akksit, nem fog szaggatni semmi! A támogatás pedig nyilván garantált jó sokáig. Aki megteheti, hogy beszerezhet egyet, musthave (és az kapja be:P *irigy fej*)!

Ahogy látom kijavítgatták az apró bugokat is, pl. a Home gomb lagolt még, amikor a Pocketnow-os srác tesztelte, meg 1-2 appnál (pl. kamera azt hiszem) force close is előfordult, most már tökéletes, nem semmi tényleg, le a kalappal a srácok előtt!

Amúgy zárójelben megjegyezném, Rusi csinálhatna több bemutató videót, nagyon szépen elmagyarázta a dolgokat!

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.