Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) s3nsitivity válasza kcsa (#18000) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Kedd, kedd, de melyik kedd? :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18002) Forest48 válasza Danika256 (#17994) üzenetére


Forest48
aktív tag

És pl a CM12S OTA frissíti majd a modemeket? Mert akkor addig én már nem cseszekedek vele. Nem a sajátom, így legalább a bnőm kevesebbet nyomkodja a telefonját :D.

(#18003) Criton


Criton
veterán

jól látom ,hogy OxygenOS-re nem tudnak a programozók custom kernelt csinálni? :Y

(#18004) Criton válasza kcsa (#18000) üzenetére


Criton
veterán

Hétfőn az az holnap kapja meg elvileg a Yureka, és ha ott megvan az 50% OTA, akkor utána kapja meg a One...

(#18005) dragonfire44


dragonfire44
tag

Hali
2 napja vagyok tulaja egy 1+1nek nagyon bejön a kicsike :C 11.0 van rajta mennyire érdemes frissíteni?
Köszi
Üdv

(#18006) Criton válasza dragonfire44 (#18005) üzenetére


Criton
veterán

12S -re lesz érdemes, ha valahára kiadják, késznek készen van, de még nem nyomták fel a szerverekre.
De a válasz:

az Emailt meg már megkapták.....

[ Szerkesztve ]

(#18007) somasz válasza Danika256 (#17989) üzenetére


somasz
addikt

Ezeket én is felraktam a sokadik próbálkozásnál. Ugyanolyan szar lett. Nem romolgattam semmit sem előtte, mióta elromlott, felhúztam rá pár rendszert, de rémes. Már beakad az érintés, alig tudom újraindítani, utána egy darabig jó, de biztosan elromlik rövid időn belül. 44S, 05Q, utána egy nightlyt is megpróbáltam, Support rá akart beszélni az OOS-re, de még nem vagyok hajlandó felrakni.
Mivel egy telefonom van, nem tudom addig visszaküldeni gariztatni, míg nem szerzek másikat. Most végre sikerült egy másik One-t megrendelni, utána a mostanim megy vissza garanciába. Le fogom nyomni a torkukon.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#18008) marchellow


marchellow
tag

Üdv mindenkinek,

December óta van meg az OPO, többnyire elégedett vagyok vele, de azért vannak nyűgjei.
Kezdetben dobálta a hálózatot, ezt egy SIM kártya csere megoldotta végül. Most csomagot váltottam, amivel megint új SIM kártyám lett és most megint kicsit összevissza ugrál a térerő...
További új hiba, hogy nem csatlakozik fel az ismert WIFI hálózatokra, csak ha airplane üzemmódba teszem majd vissza, vagy WIFI és mobilnet ki/bekapcs után. CM12 nightlyn vagyok. Keresgéltem, sokaknak van ilyen problémája, de kielégítő megoldást nem találtam, csak ilyeneket hogy factory reset, meg hogy töröljem le az összes ismert WIFI hálózatot. Ha nem muszáj ezeket inkább nem tenném. Valaki futott már bele ebbe a hibába?
Nightlyról simán át lehet majd ugrani CM12S-re OTA-n vagy valamivel bonyolultabb lesz?

Köszönöm a segítséget!
M

(#18009) Criton válasza marchellow (#18008) üzenetére


Criton
veterán

CM12S-re csak 05Q-ról tudsz átállni!

(#18010) Forest48 válasza somasz (#18007) üzenetére


Forest48
aktív tag

Tehát szerinted gariztatás segít csak nekem is?
Az nem túl jó hír.

(#18011) ABal


ABal
őstag

Hosszú ideje nem használtam MMS-t, de most valaki küldött egyet, amit nem kaptam meg.
Aztán kiderült a próbák kapcsán, hogy egy sem jön át, csak kapok egy sima üzenetet a multimédiás tartalom nélkül, meg benne egy "letöltés" gombot, amit ha megnyomok, akkor sem történik semmi. Ellenben, ha még egyszer rányomok, összeomlik az egész alkalmazás.
Küldeni sem tudok, csak áll a küldés a végtelenségig, amíg egyszer csak jön egy értesítés, hogy nem sikerült, vagy lejárt.
Van valami ötletetek, hogy miért lehet ez? :F

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18012) somasz válasza Forest48 (#18010) üzenetére


somasz
addikt

Nem tudom szoftverhibával magyarázni, mindegyik romon csinálja, amit eddig próbáltam. Korábban pedig nem csinálta. Ennyiből nekem az jön le, hogy a hardver csesződött el.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#18013) prezlitrotyi


prezlitrotyi
csendes tag

Olvasgatva itt az oldalt, egyre inkább kezdem úgy látni, hogy hibáztam, amikor pénteken nagy dirrel-durral megrendeltem 110k-ért a kicsikét. :(( :W

(#18014) FeRkE válasza prezlitrotyi (#18013) üzenetére


FeRkE
őstag

Dehogy hibáztál! Az, hogy van pár ember, akinek nem működik 1-2 dolog, nem jelent semmit. Sok ezren meg elegédetten használják a telefont, csak nem jönnek a fórumra naponta beírkálni, hogy minden fasza. Nekem sincs semmi bajom a telefonnal szeptember óta.

(#18015) s3nsitivity válasza prezlitrotyi (#18013) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Dehogy.
Én már a másodikat használóm, a 16 gigás után egy 64eset is beújítottam és teljes megelégedettséggel használom. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#18016) Criton válasza s3nsitivity (#18015) üzenetére


Criton
veterán

Dettó, nálunk asszony kapta meg a 16gb-os verziót :DDD

(#18017) prezlitrotyi


prezlitrotyi
csendes tag

Akkor reménykedjünk. 5 éve egyszer az ebay-ről már rendeltem valami dual simes csodát, vért izzadtam amire sikerült tőle megszabadulnom.

(#18018) ABal válasza prezlitrotyi (#18013) üzenetére


ABal
őstag

A most felmerült problémám ellenére én szeretem ezt a telót, és eddig nem fordult elő olyasmi, ami miatt elgondolkodtam volna az eladásán.

Mindenkinek: Nektek működik az MMS (oda-vissza)? Légyszi osszátok meg velem a tapasztalataitokat!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18019) Criton válasza ABal (#18018) üzenetére


Criton
veterán

nálam megy, még ki is kellett kapcsolnom, mert ha több címzett volt és hosszú smst írtam, akkor rögtön mms-ben küldte el.

(#18020) Oppenheimer válasza ABal (#18018) üzenetére


Oppenheimer
veterán

nálam nem megy. vmi apn-t kéne beállítani, de lusta vagyok.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#18021) ABal válasza Criton (#18019) üzenetére


ABal
őstag

Akkor nálam lesz valami helyi beállítási gond.

(#18020) Oppenheimer: Én is erre gyanakszom. Hacsak le nem tiltottam valamit a nagy igyekezetben, hogy ne ébredjen fel a teló. Utánanézek.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18022) vinpilu válasza prezlitrotyi (#18017) üzenetére


vinpilu
senior tag

Ebay-ről telefont ne! Az OPO-hoz pedig, bár fiatal cég első telefonja, de igazi flagship killer szerintem azoknak, akik nem tudják vagy nem akarják megfizetni a nagyokat (Samsung, Apple, HTC, ahol az ár/érték arány gyalázatos).

(#18023) ABal


ABal
őstag

Még egy körre jövök

Akinek T-Mo a szolgáltatója, és működik az MMS, megtenné, hogy esetleg képernyőmentéssel megmutatja, hogy mik vannak beállítva az APN-ek menüben? Nálam végig ki van töltve, és az elérhető netes források böngészése után egy különbséget találtam csak:
MMS proxy: 212.051.126.010 nálam a telón ebben a sorban csak sima .10 szerepel nem .010.
Van ennek jelentősége?

A szolgáltató nem tudott segíteni ("Nem forgalmazzuk a készüléket, blabla...")

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18024) virkir válasza ABal (#18023) üzenetére


virkir
veterán

Próbáld ki a 010-et mert nálam is sima 10 és szintén nem megy de annyira nem érdekel, hogy próbálkozzak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18025) ABal válasza ABal (#18023) üzenetére


ABal
őstag

Nálam ilyen ez a menü

(#18024) virkir: Én is csak anyukám miatt akarom rendbe szedni, mert ő állandóan képeket küldene (ha tudna)

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#18026) vinpilu


vinpilu
senior tag

Bambusz hátlap meghívó, ha érdekel valakit, akkor jelentkezzen valamilyen formában és küldöm a linket.

(#18027) prezlitrotyi


prezlitrotyi
csendes tag

Ha valakit esetleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#18028) Madoc


Madoc
veterán

Elszántam magam én is és megrendeltem! :))

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18029) kopter77


kopter77
tag

Nálam is van 4db meghívó ha valakit érdekel.

(#18030) G4bi89


G4bi89
senior tag

Úgy néz ki osztogatják most rendesen, mert ma én is kaptam két meghívót. Szóval ha kell valakinek akkor privátban jelezze. :)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#18031) architect26 válasza ABal (#18021) üzenetére


architect26
aktív tag

Nalam is mms problema van. Egy haveromtol folyton kapom az ures mmseket, de o nem is kuld nekem. Annyit csinaltam, hogy lenemitottam hangoutsban. Kiprobalzam sima messengerrel, ugyan az a szitu. Tmobile

Per aspera ad astra

(#18032) LordVarbaro válasza ABal (#18025) üzenetére


LordVarbaro
csendes tag

nagyon egyszerű

t-mobolnál be kell fáradni az ügyfélszolgálatra és aktiváltatni az mms-t. igen külön kell
nekemis mindig egy sms- jött benne egy linkkel ami néha müködött néha nem

amióta bent aktiválták az mms-t azóta rendesen megjön

(#18033) ittakary válasza LordVarbaro (#18032) üzenetére


ittakary
nagyúr

Marha jo dolpg az MMS darabonkent 200ftert... :D gyerekek: email? Viber? Facebook?

(#18034) scholes85 válasza prezlitrotyi (#18013) üzenetére


scholes85
csendes tag

Én dec 31-én kezdtem belakni, azóta vigyorgok ;) :)

(#18035) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Az normális, hogy 1 nap kb. 10-szer rábökök a rendszerfrissítés keresésére? :)) :DD

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#18036) ittakary válasza Maffia91 (#18035) üzenetére


ittakary
nagyúr

lol?

(#18037) architect26 válasza Maffia91 (#18035) üzenetére


architect26
aktív tag

Tartsd meg azt a jo szokasodat, mert ma mar toltik fel az Otat a szerverbe :P

twitter

Per aspera ad astra

(#18038) Forest48 válasza Maffia91 (#18035) üzenetére


Forest48
aktív tag

Egy hónapja ezt a játékot játszom. :D
Remélem nemsokára megnyugszunk.

(#18039) beloadjoker válasza architect26 (#18037) üzenetére


beloadjoker
őstag

Na ezt jó tudni, megy is töltőre a kicsike :D bár én nem akarok OTAzni hanem wipe után felrakni fastbootal vagy bacon toolkittel.

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#18040) ittakary válasza beloadjoker (#18039) üzenetére


ittakary
nagyúr

A factory image-re szerintem még várni fogsz egy ideig

(#18041) Criton válasza beloadjoker (#18039) üzenetére


Criton
veterán

ha ota után nyomsz egy factory resetet, ugyan ott leszel mint ha recoveryből raknád fel, nem fog változni semmi sem, valamint a zipre szerintem is várhatsz még min 2 hetet szerintem.

(#18042) kcsa válasza ittakary (#18040) üzenetére


kcsa
veterán

Valahol írták is, hogy addig nem adják ki az image-t, amíg az OTA nem éri el a 75%-ot vagy valami hasonlót, hogy nehogy váratlan nagy hibával adják ki.

(#18043) beloadjoker


beloadjoker
őstag

tehát később kapunk imaget mint OTA-t fuck logic...

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#18044) Criton válasza beloadjoker (#18043) üzenetére


Criton
veterán

OTA mindig is előbb volt mint factory image. El ne kezdődjön most az a cirkusz, hogy mikor lesz factory image, valamint OTA telepítés után egy factory reset és teljesen szűz a rendszer. Nem értem ezt a hisztit már komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#18045) beloadjoker válasza Criton (#18044) üzenetére


beloadjoker
őstag

Nem akarok rinyálni miatta nyugi :D de én vagy egy időben vagy még OTA előtt dobnám ki az imaget de m1

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#18046) scope2007


scope2007
addikt

és ota után, hogyan lehet rootolni majd a cm12s-t?
fontos a reklammentesseg, azért érdekel

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18047) Criton válasza scope2007 (#18046) üzenetére


Criton
veterán

a root beépítve van cm12s-nél, ahogy nightly-nál is, fejlesztői részt kell aktiválni és benne lesz a root.

(#18048) scope2007 válasza Criton (#18047) üzenetére


scope2007
addikt

ja, ezt nem tudtam
kösz, kiv leszek

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18049) ittakary válasza scope2007 (#18046) üzenetére


ittakary
nagyúr

Vagy TWRP automatikusan felajánlja :)

(#18050) marchellow válasza Criton (#18009) üzenetére


marchellow
tag

Köszi!
Ennek mi a legkézenfekvőbb módja? Mármint hogy visszaálljak 05Q-ra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.