Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#525) manchester85


manchester85
addikt

Hát nem azért, de szerintem egy mai csúcstelefonnál a webböngészés használhatósága kerül a legfontosabb helyre. Ez a teló böngészés tekintetében labdába nem rúg a konkurenciával. Innentől kezdve meg szerintem nincs miről beszélni... A fényképezés jó funkció, de szerintem nem kifejezetten produktív. Egyszerűen nem lehet köré építeni egy telefont, és nincs is értelme. Egy telefon elsősorban valóban maradjon meg telefon, vagyis inkább tele.Telekommunikációs eszköz Egyszerűen magát a koncepciót kell újraértelmezni. Egy távközlési forma, amivel közelebb kerülünk másokhoz és a világhoz. Tulajdonképpen az egész internet és az online programok erről szólnak. A fényképező minősége is fontos dolog, de mivel ez csupán egy kis egység ebben az összetett online telekommunikációban, így erre képtelenség ráhúzni egy csúcsmobilt. Arról nem is beszélve, hogy közvetlenül nem is játszik szerepet a fényképezés az online tevékenységekben. Most őszintén: ki az, aki legalább 1/5-öd annyi időt tölt fényképezéssel, mint netezéssel? Szerintem senki. Aki meg mégis, az nem telefonnal fényképez. Szerintem is fontos a jó fényképező egy mobilban, de egy a sok funkció közül, és messze nem építhető köre egy telefon, sztem.

i6 Silver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.