Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) rakloo válasza Gabor113 (#1600) üzenetére


rakloo
aktív tag

Szerintem annyira nem kell félni az áraktól . Mielőtt bejött volna a szifon mindenhol 300-350k volt . Bejött még az olcsóbb GSM-ekben is lement 200-250k-ra . Ha nem is ekkora de egy 30-40ezres árcsökkenésre szerintem lazán lehet számítani rövid időn belül.

555-SHOE

(#1602) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Mi ez itt az Abbey road studió topikja?;] :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1603) Gabor113 válasza rakloo (#1601) üzenetére


Gabor113
tag

Egyetértek teljesen. Ennek a normál ára (szvsz) ~100 körülre fog beállni annyiért pedig szerintem baromi jó vétel.

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#1604) jacis válasza Gabor113 (#1603) üzenetére


jacis
nagyúr

Egyetértek én is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1605) kp78 válasza Gabor113 (#1603) üzenetére


kp78
addikt

Annyiért már azonnal venném :K

(#1606) jacis


jacis
nagyúr

Nem vett még magának senki ilyen telót? Nekem lesz az N8 topikban az első? :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1607) jacis


jacis
nagyúr

Érdemes megnézni:

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=xl_blazer&v=TmFI9w8JhT4

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1608) sunone válasza Gabor113 (#1603) üzenetére


sunone
aktív tag

Rogers kanadai szolgáltató Q4-es ütemtervében 3 éves előfizetéssel 80$, előfizetés nélkül 445$

Ha ilyen ütemben esik az ára, érdemes lesz felülvizsgálni a kritikákat ;)

(#1609) Lord Zero válasza jacis (#1607) üzenetére


Lord Zero
addikt

így némileg jobb a link ; )
számomra tetsző ez a dolog, klassz kis videó (a zene viszont kurvaszar :D)
(sok vezetés mellett, loneliness meg minden.. - jó, h gondoltak erre a tervezők : ))

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#1610) Misály válasza jacis (#1606) üzenetére


Misály
addikt

jujuj, de jó lesz neked...

én azért megvárom a t-nél omnia 7 náluk ~130 dominoban úgyhogy lesz itt olcsóság

(#1611) jacis válasza Misály (#1610) üzenetére


jacis
nagyúr

Én azért nem vártam meg a T-t mert ráteszik a saját szoftjukat és nincs kedvem heteket várni egy frissítést követően.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1612) Karma válasza jacis (#1611) üzenetére


Karma
félisten

"heteket" LOL

“All nothings are not equal.”

(#1613) rakloo válasza Lord Zero (#1609) üzenetére


rakloo
aktív tag

Az ötlet jó,de a megvalósítás nagyon ergya. Sokkal egyszerűbb lenne lejátszás közben opciók és fm transmitter be.
Közben javítanám is ,mert ezen a videón pont így van .

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

(#1614) Lord Zero válasza rakloo (#1613) üzenetére


Lord Zero
addikt

az első videóban is írták, h rövidre lehet zárni egyből a lejátszóból ; )

nem, mindegy

(#1615) Sarlon válasza jacis (#1611) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Én még mindig nem értem, h mi a baj ezzel.

N82- N8- Lumia 920

(#1616) Kasya válasza Karma (#1612) üzenetére


Kasya
nagyúr

Sajnos tobb eves tapasztalatom, hogy min. 1 honapot kell varni a frissitisekkel T-nel. Ha egyaltalan elerhetove teszik... Bar 3 eve fuggetleneket hasznalok, lehet valtozott vmi?

Omnia 7 araval ne hasonlitsd szerintem, mert jelenleg felhasznalasi lehetosegek teren nem egy szint. Azon a keszuleken meg sokat kell frissiteni es dolgozni. De az ujdonsag varazsat tekintve, lehet remenykedni, hogy nem lesz ez se tobb :)

(#1617) Karma válasza Kasya (#1616) üzenetére


Karma
félisten

A Wave-nél már az is rejtély, hogy valaha lesz-e frissítés a T-s telefonokra, de nem hallottam arról, hogy a Nokiáknál javult volna a helyzet.

“All nothings are not equal.”

(#1618) rakloo válasza Kasya (#1616) üzenetére


rakloo
aktív tag

5800-s topikban elég sokan megjegyezték ,hogy 3-4hónapot vártak egy-egy szolgáltatós frissítésre.

555-SHOE

(#1619) Sarlon válasza rakloo (#1618) üzenetére


Sarlon
aktív tag

És ebben az esetben nem lehet az új frissítést egy nokia boltban megcsináltatni? Vagy hogy kell ezt érteni? Külön frissítéseket csinálnak a szolgáltatóknak?

N82- N8- Lumia 920

(#1620) rakloo válasza Sarlon (#1619) üzenetére


rakloo
aktív tag

Erről sajnos nem tudok nyilatkozni, én az 5800-t használtan (fóliásan!) vettem .

555-SHOE

(#1621) jacis válasza Sarlon (#1619) üzenetére


jacis
nagyúr

Na igen erről írtam alább. Nem csinálja meg a Nokia és várni kell a szolgáltatóra.
Nem is értem, hogy miért csinálják ezt?!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1622) jacis válasza Karma (#1617) üzenetére


jacis
nagyúr

Azt furcsálom, hogy a gyártók is belemennek ebbe. Egyedűl az Apple aki nem engedi meg ill. nem is teszi lehetővé (talán még az androidoknál sincs ez?).

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1623) McLaca válasza tariattila (#1591) üzenetére


McLaca
őstag

Ha abban a frekvenciában gazdag a zene. De általában az alsóbb frekvenciák elnyomják, mivel a fül a magasabb frekvenciákra érzéketlenebb.
Amúgy az MP3-ak (ha nem én tömörítem :D) nagyrészt 16kHz-nél vágnak. Szóval...

Apropó, a skála még mindig logaritmikus. Tehát az utolsó széles osztás 10kHz terjedelmű és nem 1. 1dB hangerő csökkenés pedig tényleg nudli azon a hangmagasságon.

Apropó 2: én is hallok különbségeket. Pl. hogy az iPod egyáltalán nem szól olyan jól! Volt vele pár albumot megért afférom, és nekem zavarosnak tűnt az egész, de mindenki arra esküszik. No, ilyenkor mi van? :D (Anno volt közöm a zenéhez, tehát feltételezhetően nem az én hallásom kaki.)

Gabor113#1600: már előrendelhető napok óta a magyar Nokia oldalán is, árat is feltüntetnek...
És még mindig nem felső, csak felső-közép kategória.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#1624) Kasya


Kasya
nagyúr

http://www.sg.hu/cikkek/77962/eu_tamogatas_a_symbiannak

Mitől teinthető vmi felső kategóriába? És ez mitől nem?

[ Szerkesztve ]

(#1625) Arthuro_Adam válasza jacis (#1622) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Szerintem simán megéri. A telefonok nagyrészét szolgáltatókon keresztül adják el, és nem hiszem, hogy a többség nagyon utánanéz vagy igényli a frissítést.

(#1626) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Az N8-as hoz viszont elég sok frissítés fog még sztem érkezni, elég rövid időn belül, ezeket vajon hogy fogják megoldani?
És amit most kiadnak telefonokat, azon már az új szoftver lesz?
Mert ezt épp most olvastam:
http://www.mobilport.hu/nokia_blog/20101109/a_nokia_tovabb_tuningolja_az_n8_kamerajat/

Ezek szerint erre is várnom kéne mondjuk fél évet, ha szolgáltatónál veszem? :U

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#1627) Misály válasza jacis (#1611) üzenetére


Misály
addikt

Mondom hogy jaffal megoldod a szoftverproblemat, ha annyira kell szervizbejarnom mint az 5800-al (egyszer se, majd ket ev alatt) akkor siman bevallalom a garanciabukast. Vagy beviszem szervizbe es addig verem az asztalt amig ra nem rakjak a gyarit, es rateszik.

(#1628) jacis válasza Misály (#1627) üzenetére


jacis
nagyúr

Bizom benne, hogy ezt Te sem gondoltad komolyan :N

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1629) jacis válasza Sarlon (#1626) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez nagyon jó hír! Remélem ezek a fejlesztések folyamatosan jönnek majd.
És igen sajnos lehet attól tartanod, hogy a szolgáltató függő telódra jó nagy csúszásokkal lehet majd csak rátenni az új szoftokat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1630) Quasi_modo válasza Sarlon (#1626) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az a baj, hogy a linken látható képek sem 12MPx-esek. Egyébként nem rosszak.

valami

(#1631) jacis válasza Arthuro_Adam (#1625) üzenetére


jacis
nagyúr

Aki ilyen telefont vesz ilyen áron és nem frissíti meg az meg is érdemli.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1632) Quasi_modo válasza jacis (#1631) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Miért? Ha jól használható és fagyásmentes az első FW is, akkor nem életbevágó a frissítés.
Kivéve ha újítások is jönnek.

valami

(#1633) jacis válasza Quasi_modo (#1632) üzenetére


jacis
nagyúr

Általában a frissítések újításokkal is járnak (szerintem).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1634) Karma válasza Quasi_modo (#1632) üzenetére


Karma
félisten

"Ha jól használható és fagyásmentes az első FW is, akkor nem életbevágó a frissítés."

De azt már most is tudjuk, hogy nem az.
És most nem a homescreenre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1635) Lirion válasza Kasya (#1624) üzenetére


Lirion
addikt

Attól lesz vmi felsőkategóriás, hogy forradalmian új a kezelőfelülete és egyszerű, mint a faék. Elég csak megnézni a wp7 értékeléseket, agyon vannak dícsérve, holott lóf*t nem tudnak, pont, mint régen az első iphone (ami szintén agyon lett dícsérve, hiába az égbekiálltó hatalmas hiányosságok).

(#1636) Karma válasza Lirion (#1635) üzenetére


Karma
félisten

A korhűség se árt.

Nem véletlenül az N8 2008 legjobb okostelefonja :DDD

“All nothings are not equal.”

(#1637) jacis válasza Karma (#1636) üzenetére


jacis
nagyúr

Naaaaa ez azért erős :P

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1638) Sofian válasza Karma (#1636) üzenetére


Sofian
őstag

:DD

(#1639) Ricardo válasza Karma (#1636) üzenetére


Ricardo
félisten

Jópofa poén. :DD
2008-ban ez nagyot szólt volna az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#1640) jacis válasza Ricardo (#1639) üzenetére


jacis
nagyúr

Amit elöszőr írtál le az jobb volt. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1641) joey04 válasza Karma (#1636) üzenetére


joey04
titán

Mondtam én, hogy ez akkor lett volna nagy szám, ha ez a készülék lett volna anno az 5800 :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1642) jacis válasza joey04 (#1641) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem azért most sem elhanyagolható. (de elfogadom amit írsz)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1643) rakloo válasza jacis (#1642) üzenetére


rakloo
aktív tag

Lehet,hogy csak 600az proci van benne,de elég jól megcsinálták,mivel nem sokan képesek ~2 napos üzemidôre aktív használat mellett.
Az OS-en kívûl teljesen rendben van a telefon,azzal is csak a kinézet miatt,mert lehetôségek terén is nagyon rendben van.

A kinézet engem pont nem izgat,mert szeretem az alap symbit.

555-SHOE

(#1644) tariattila válasza joey04 (#1641) üzenetére


tariattila
veterán

így viszont nyolcvan ezerért sem ezt választanám... (nem hogy 100+ :Y )

(#1645) Karma válasza joey04 (#1641) üzenetére


Karma
félisten

Meg még sokan mások, többek közt én is :P

“All nothings are not equal.”

(#1646) tariattila válasza Karma (#1645) üzenetére


tariattila
veterán

jahh én szó szerint emlékszem is rá! :DDD

ezt a telefont amúgy szolgáltatós/előfizetéses/olcsón elvihetős konstrukcióban tudom csak elképzelni... ;] (kp-san NEM)

[ Szerkesztve ]

(#1647) jacis válasza tariattila (#1644) üzenetére


jacis
nagyúr

Én meg most már 20-at sem adnék érte annyira meggyőztetek. :R

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1648) Misály válasza Karma (#1636) üzenetére


Misály
addikt

Jo szar elfogult cikk lett tele kovetkezetlensegekkel, ha ugy irta volna ahogy a cimben szerepel el lett volna ajulva vegig de meg a szarkazmus sem megy a cikkironak. Ha mar flamere hivja a nepet csinalja jol.

Jacis, komolyan gondolom minden pontjat, foleg a szervizeset, hihetetlen mit el nem tudsz erni az uzletvezeto szo hangos kimondasaval.

[ Szerkesztve ]

(#1649) jacis válasza Misály (#1648) üzenetére


jacis
nagyúr

Legyen így azt kívánom neked. Én maradok a független verziónál. Te T-nél veszed?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1650) jacis válasza rakloo (#1643) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem ha az OS nem fagyogat úgy ahogyan az 5800 csinálta akkor nem lesz vele bajom.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.