Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) csacsi67


csacsi67
addikt

HTC Desire vs Nokia N8 [link]

(#1202) Misály válasza jacis (#1200) üzenetére


Misály
addikt

gondolom a telefon helpjeben benne lesz

ennek az osszehasonlitasnak sok ertelme van, jojjunk ra evidens dolgokra ugyesen

[ Szerkesztve ]

(#1203) jacis válasza Misály (#1202) üzenetére


jacis
nagyúr

Megnézem a help-et. Megvan magyarúl. Kiváncsi vagyok, hogy benne van-e...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1204) tritonusz


tritonusz
csendes tag

Nagyon jó teló.csak hát az ára? :W jövőre nyáron szerintem meg is tudom venni :O

(#1205) Arthuro_Adam válasza csacsi67 (#1201) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Csak nem sikerült úgy megcsinálni, hogy az ikonokra kattintva mindig ugyanaz jöjjön be :)

(#1206) rakloo


rakloo
aktív tag

Szerintetek benne van még az a tulajdonság,hogy a jack csatlakozón át komponens jelet tud küldeni a tv-re ? Mert ugye nem mindenkinek van otthon "újtövö" meg az iskolában egyik projektoron sincs HDMI . :D

555-SHOE

(#1207) jacis válasza rakloo (#1206) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem ez a funkció már biztos nem él benne. Minek is lenne két féle megoldás? :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1208) Quasi_modo válasza rakloo (#1206) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem tudja azt is. [link]

valami

(#1209) attisx válasza Quasi_modo (#1208) üzenetére


attisx
addikt

A ForumNokia szerint is: Local connectivity: Nokia AV 3.5mm

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1210) gyoref1


gyoref1
aktív tag

És ez micsoda ? Mert felhasználói UI-ban javít a telón ...[link]

(#1211) kp78 válasza gyoref1 (#1210) üzenetére


kp78
addikt

Az SPB mobile shell programra gondolsz?
Az már 5800-ra is egy elég jó kis program, csak 5800-nál kicsit kevés a vas hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1212) Quasi_modo válasza kp78 (#1211) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ssép pörgő-forgó csilli-villi lesz tőle az ui, de én mégis visszatértem az eredeti Symbian felülethez.

valami

(#1213) B1T3 válasza kp78 (#1211) üzenetére


B1T3
addikt

Sőt még olyan telefonra is jó, mint az 5230. :) Hardver és oprendszer között nincs nagy különbség, de mégis olcsóbb kategória, és ahhoz képest látványos.

(#1214) rakloo


rakloo
aktív tag

Köszönöm,hogy válaszoltatok. Eggyel több ok ,hogy tovább gyűjtsek :D

555-SHOE

(#1215) gyoref1 válasza Quasi_modo (#1212) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Miért ? Mi a baj vele?

(#1216) this is life válasza gyoref1 (#1215) üzenetére


this is life
Ármester

Mivel én is azt használtam talán leírhatom helyette:) szép és mutatós felület az spb de nekem kicsit összevissza dolognak tünik ,ezért is nem lesz droidom ,a symbit megszoktam és minden megtalálok ott ahova helyeztem és ahol megszoktam a helyét .7650 nel kezdtem és azóta csak szimbi van .Átrendezem mindig ahogy könnyen kezelem és meglelem a dolgokat ,na nekem ebbe rondított bele az spb .Na jó annyi változás van hogy orange tsunami home screen használok ,ott meg elfér minden mire szükségem van.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1217) Lirion válasza gyoref1 (#1215) üzenetére


Lirion
addikt

Engem 3 dolog zavart:
- a gyári böngésző nem volt benne a programok listájában
- a feladatok és naptári események nagyon helypazarlóak (naptári bejegyzésből konkrétan 4-et tud max megjeleníteni, mellé a feladatokat még berakod és más el se fér a kijelzőn)
- a térerő és töltöttség jelző sáv megmaradt, mint a főmenüben pl, ami megint csak elég sok helyet elvesz, bár ez annyira nem zavart.

(#1218) rakloo


rakloo
aktív tag

Lehet hogy butaság amit kérdezek,de ilyennel még nem volt dolgom ,mert csak független telefonjaim voltak.
Ha megveszek egy szolgáltató függő telefont, s pakolok rá egy sima nokia szoftot, aminek köze nincs a szolgáltatókhoz, akkor nekem független lesz a telefonom ?
Sajnos nemvalószínű,hogy meg lesz a keret a telefonra,ezért érdekel a dolog. :(

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

(#1219) this is life válasza gyoref1 (#1215) üzenetére


this is life
Ármester

Azért a névjegyzék se volt benne számomra tökéletes ,ha kint hagytad a billentyüzetet alatta alig látszott csak néhány név ....a kereső része se jött be.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1220) this is life válasza rakloo (#1218) üzenetére


this is life
Ármester

A szolgáltató módosít rajta egy két dolgot ,persze ha függő a frissítés is késöbb jön,otthon nem tudod frissíteni hivatalosan csak a szolgáltató által jóváhagyott szoftra,de pc cserével persze másra is lehet de akkor ugrik a gari.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1221) rakloo válasza this is life (#1220) üzenetére


rakloo
aktív tag

Ha meglesz, megnézem hogy mennyire célszerű eszközölni egy szoft cserét.

555-SHOE

(#1222) Lirion válasza rakloo (#1218) üzenetére


Lirion
addikt

A szoftvert (állítólag) a nokia szervízben is le tudják cserélni neked független szoftra, a hálózatfüggőség ettől még megmarad, viszont ha lecserélik, akkor hivatalosan, gariban lesz független szoftod és rakhatod fel a frissítéseket anélkül, hogy a szolgáltatóra kéne várnod.
De még egyszer mondom, a hálózatfüggőség megmarad.

(#1223) this is life válasza rakloo (#1221) üzenetére


this is life
Ármester

Abban esetleg a márkaszervíz tud még hivatalosan segíteni ők feltehetnek ha jól tudom mást is,ellenben ha otthon product kódot cserélsz akkor ahogy frissítetted már ugrik is a gari mert regisztrálja a szerver a cserét és ha késöbb valami hiba miatt szervízbe kell vinned akkor bukó a dolog,még akkor is ha visszarakod az eredeti product kódot az se ér semmit sem.Amúgy ha jól olvastam az s*3 symbin még nincs okosítás

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1224) rakloo válasza this is life (#1223) üzenetére


rakloo
aktív tag

Product kód cseréről szó sem esne. Azt hittem,hogy csak szoftveresen turkálnak bele a szolgáltatók,tehát ha szoftot cserélek teljesen akkor független lesz,de most már tudom ,hogy nem . No mindegy, azért köszi

555-SHOE

(#1225) Anulu79


Anulu79
addikt

Valaki nem tudja, hogy mikor lehet kapni itthon is hivatalosan? Vagy, hogy mennyi lenne az ára függetlenül majd? Esetleg ezekről a vaterás készülékekről tud valaki valamit? Mert ot 130k környékén vesztegetik őket. Igaz, hogy akár egy hétnél is többet kell rá várni.
SOS-ben mobilt kell cserélnem ezért sem tudok túl sokáig várni sajnos.

(#1226) gyoref1 válasza Anulu79 (#1225) üzenetére


gyoref1
aktív tag

November első vagy második hetétől lesz a T-nél.

(#1227) Quasi_modo válasza gyoref1 (#1215) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Miért ? Mi a baj vele?
Nekem kissé zavaros és néhol logikátlan.

[ Szerkesztve ]

valami

(#1228) Norcika03


Norcika03
csendes tag

Sziasztok!

Érdemes már most megvenni valamelyik gsm boltban vagy várjam meg a nov. közepére ígért magyar telepítését?
Vagy ezek később is elérhetőek lesznek a már megvásárolt készüléken?

Köszi

(#1229) rakloo válasza Norcika03 (#1228) üzenetére


rakloo
aktív tag

Ha nem hajt a tatár, akkor inkább várd meg, szerintem az a biztos.

555-SHOE

(#1230) Norcika03


Norcika03
csendes tag

Szerintetek meddig várjak, hiszen a Nokia nem mond biztos időpontot a hazai indulásra?

(#1231) jacis válasza gyoref1 (#1226) üzenetére


jacis
nagyúr

November harmadik hetének is jó lesz az. Ha az első héten kijön veszek neked is egyet ;)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1232) gyoref1 válasza jacis (#1231) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Rendben ;]

(#1233) jacis válasza Misály (#1202) üzenetére


jacis
nagyúr

Nincs benne...... :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1234) gyoref1


gyoref1
aktív tag

idetévedő iphonosoknak : [link] ;]

(#1235) Karma válasza gyoref1 (#1234) üzenetére


Karma
félisten

Kac kac, meghalt a Wifi egy 3G-ben. Ha folytatni akarnám a flame-et, idelinkelném az összes bedöglött 5800-át, kb. annyira releváns az N8 topikban :U

“All nothings are not equal.”

(#1236) gyoref1 válasza Karma (#1235) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Na dehát ez hibátlan és tökéletes teló nem ? :P

(#1237) vitomi24 válasza Anulu79 (#1225) üzenetére


vitomi24
tag

Hello!Ha erdekel,nekem van 1 elado N8 bontatlan.

(#1238) Karma válasza gyoref1 (#1236) üzenetére


Karma
félisten

Az 5800 meg az N8 meg iPhone killer ;]
Csak mindig ket generacioval ezelottie.

A flame-nel kicsit erdekesebb irast hoztam en: [link]

“All nothings are not equal.”

(#1239) #16820480 válasza Karma (#1238) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk attól, hogy az SF bezár, a rendeszer még élhet tovább, ha a noki vállára veszi, nem? lehet, hogy csak kitakarítják a felesleges tagokat, és annyi.

(#1240) Karma válasza #16820480 (#1239) üzenetére


Karma
félisten

Persze, ettől még nem párolog el a kód, az ex-Symbian Ltd. alkalmazottak egyébként is vagy az utcán, vagy a Nokiában kötöttek ki, tehát az emberek is megvannak. Csak éppen ez a báb-alapítvány dől össze.

“All nothings are not equal.”

(#1241) Sofian


Sofian
őstag

Remélem tényleg lefokozzák a symbian-t és kikerül a fősodorból. A Nokiára ráférne egy rendszerváltás... :D

(#1242) Nojbika85


Nojbika85
csendes tag

Sziasztok!
Én ma láttam a telót az egyik nagy mobilos boltban, van belőle bemutatódarab. Kívülről nem igazán jön be, de első használatra elég jónak tűnt. November 1-2 hetére mondták h érkezik.

(#1243) B1T3 válasza Quasi_modo (#1227) üzenetére


B1T3
addikt

Számomra éppen ellenkezőleg, lehet, hogy elsőre bonyolult, de kiismerve a programot könnyebb és kényelmesebb elérést biztosít az egyes alkalmazásokhoz, menüpontokhoz, kapcsolatokhoz vagy egyéb lehetőségekhez. Ráadásul kisebbek a viszonylagos korlátok, tehát szabadabban testre szabható, ami nem hátrány. Kontra: RAM-ot zabál. Ez nem feltétlenül kényelmetlen, 5230-as tulajként viszont a manapság eleve nem túl soknak számító 128 MB-ból 10-20 MB(?) nem kevés.

(#1244) Lirion válasza Karma (#1240) üzenetére


Lirion
addikt

Ha jól látom ez egyelőre csak spekuláció. Persze ettől még igaz is lehet, de ez nem biztos, hogy rossz lenne. Ha az egész a nokia kezébe kerül, akkor talán könnyebben megvalósítható az a fajta folyamatos fejlesztés, amiről korábban volt hír.

(#1245) jacis válasza Nojbika85 (#1242) üzenetére


jacis
nagyúr

Nana :N ha az első héten megjön akkor lógot egy telóval valakinek :Y

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1246) KTomi1 válasza Arthuro_Adam (#1205) üzenetére


KTomi1
csendes tag

Ezt nem mondod komolyan!
Ha mondjuk ràkattintok a galèriàra,bejön mondjuk a böngèszö??

(#1247) Kasya válasza Nojbika85 (#1242) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hol lehet nyomogatni, megnézni?

(#1248) Anulu79


Anulu79
addikt

Az árról tud valaki valami irányadót? Ha hivatalosan is lehet itthon kapni, hogy mennyi lesz kb. függetlenül? Esetleg valamelyik szolgáltatónál? Emiatt nem vettem még telefont, mert nem tudom, hogy mire számítsak ha erre a készülékre várok.

(#1249) ferkope77 válasza Anulu79 (#1248) üzenetére


ferkope77
csendes tag

(#1250) Arthuro_Adam válasza Karma (#1238) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Akkor erre én is hozok egy érdekeset: [link]

Ebben elég jól le van írva, hogyan változnak a fejlesztések, meg hasonlók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.