Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) #16820480 válasza Misály (#1900) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, csak annyiban megy más rovására, hogy ha kamerára gyúrnak, akkor az adott költségvetésből nem marad másra elég esetleg.
amúgy az a helyzet, hogy egy átlag háztartásban nincs olyan megjelenítő, ami akár egy 3mpx-es képet készít, tehát egy négyszer akkora képet naná, hogy nem tudnak megjeleníteni, tehát lekicsinyítik képernyő méretűre. de úgy már egy n73 is jó képet adott...

(#1902) Lord Zero


Lord Zero
addikt

jacis, mit mondtak az edigitalnál, hány napot/hetet késik/csúszik a rendelésed? :)

nem, mindegy

(#1903) Gabor113 válasza Karma (#1898) üzenetére


Gabor113
tag

Ha régebbi a telója és újra vált akkor sztem simán. (főleg kereskedőnél simán lehúznak még pár 10ezressel most a miről mire váltástól függetlenül)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#1904) Misály válasza #16820480 (#1901) üzenetére


Misály
addikt

Ebben egyetertunk, de mivel mar van egy nyomoronc hdtv-m engem azert erdekel, es a mostani telefonom szar kepeket csinal, erdekel az n8, mivel nem vagyok profi fotos es igy a jobbfajta fenykepezore felretennivalot elkurhatom bringara.

Az n73 fotoit nem ismerem de nekem fontos hogy szinhu legyen a kep na egy 5800 minden csak nem az, kontrasztot meg hirbol sem ismeri.

Jah es meg mindig nincs a t-nel:(((

(#1905) Karma válasza Gabor113 (#1903) üzenetére


Karma
félisten

Azért ahhoz jól be kell gombázni, hogy jó üzletnek tűnjön.

“All nothings are not equal.”

(#1906) Sarlon válasza Misály (#1904) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Az egy dolog, h telefon nincs.. De még be sem árazták!

N82- N8- Lumia 920

(#1907) Misály válasza Sarlon (#1906) üzenetére


Misály
addikt

Nem-e? Akkor kamu volt a pletyka hogy az n97 mini araban lesz?

(#1908) jacis válasza Lord Zero (#1902) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia,
Ma írtam levelet nekik, hogy mi a pálya?!
Erre írja a csávó, hogy ne haragudjak, de megcsúszott a beszállítójuk és pénteken max. hétfőn lesz csak belőle valami.
Erre egy kicsit felszívtam magamat (mert ha már felrakja a paraszt 150eFt-ért legalább adjon már egy korrekt infó hogy mikor adhatom oda a pénzem azért a vacakért) és megírtam neki, hogy ha pénteken nem tudom átvenni akkor automatikusan törölheti is a rendelésemet mivel már 120 körűl mozog a teló ára és inkább megveszem ott ahol nem kell várni ill. kidobni plusz 30eFt-ot érte.
Zárojelben megjegyeztem neki, hogy pénteken újra érdeklődőm.
Erre már nem válaszólt a barátunk.
Sztem amúgy nem lesz meg pénteken sem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1909) Gabor113 válasza Karma (#1905) üzenetére


Gabor113
tag

Egyezik. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#1910) Gabor113 válasza jacis (#1908) üzenetére


Gabor113
tag

na ez gáz, tényleg jobban jársz a T-vel (ha lesz ár, ennél sztem biztos olcsóbb) de lasan úgy tűnik bármi mással is.Reméljük karácsonyra azért lesz belőle...:(

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#1911) jacis válasza Gabor113 (#1910) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha most ez így alakúl lehet, hogy marad az i4 és nem görcsölök tovább.
Ha nem jön össze azért bánni fogom, de vessen magára a baromarcú nokia, hogy a folyamatos hazugságok ára talán ez lesz több potenciális vevő esetében is.

Hazugásgok: augusztus vége, szeptember első hete, november közepe....... és hol van a teló? (2010.11.16!!!)

T-nél az iPhone-on kivűl nem vennék soha semmit mivel mindenbe belnyúlnak gusztustalan módón.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1912) Misály válasza jacis (#1911) üzenetére


Misály
addikt

Senki nem hazudott neked, az hogy itthon lassan vezetik be nem ujdonsag.

(#1913) jacis válasza Misály (#1912) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem csak nekem hanem mindenkinek aki erre a telefonra vár.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1914) Misály válasza jacis (#1913) üzenetére


Misály
addikt

Nekem nem hazudtak, azt mondtak 3. negyedev-ben jelenik meg, meg is jelent. Az hogy itthon lassan vezetik be az teljesen megszokott dolog. Az 5800 anno 2 honapot kesett ugyhogy meg jok vagyunk idoben:P Szurkeimportos cuccokat meg ertelmes ember nem vesz.

Mellesleg erdekesseg bar nemtudom mennyire igaz.

Angolul nem ertoknek egy engadget szerkeszto tonkrevagta az memoriakartyajat egy Samsung Focus-szal (WP7) es csak egy N8 volt kepes ujraformazni - radugott memoriakartyaolvasoval - se pc semmi. Az illeto twitteren kert segitseget, es ott ajanlottak neki majd meglepodve tapasztalta. Az egeszben az a szanalmas, hogy az engadget-re mar nem irja ki, mert hat ugye nehogyma egy szaros symbian-os nokia oldja meg a problemajat ( persze ez csak tipp, de attol fuggetlenul tenyleg nem update-elte a cikket ). Ennyit a "szaklapok" objektivitasarol.

(#1915) jacis válasza Misály (#1914) üzenetére


jacis
nagyúr

A szürke importos rész remélem nem nekem szólt.....
Az edigital soha nem volt szürkeimportos!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1916) #16820480 válasza Misály (#1914) üzenetére


#16820480
törölt tag

az engadget ritka egy szemét elfogult oldal sajnos. kár, hogy ilyen nagyok, és mindenki tőlük veszi az infót (többek közt)...

amúgy lehet olyan ember, akinek megéri a szürkeimport is. ha gyakran cseréled a telefonjaidat, akkor ez jelentősebb megtakarítás, mintha ritkán egy-egy telefon gallyra megy. ha mondjuk ilyen 30-40 ezrekkel olcsóbban veszed meg őket, akkor 2-3-4 telefon után máris egy egész telefonnyit spóroltál, pedig elég magas árkategóriáról beszélünk.

(#1917) Misály válasza jacis (#1915) üzenetére


Misály
addikt

Nem tudtam hogy honnan rendelted. Nem akartalak megbantani, csak az az izgatottsag amit produkalsz pusztan egy telefon miatt szappanoperaba illik komolyan.

Remelem en nem fogok igy izgulni amikor bringavazat fogok rendelni januarban del-californiabol:P

sheratan: azt se ertem minek olyan surun cserelni telefont:) az engadget meg nem lenne akkora problema ha nem majmolnak oket a kisebb oldalak. Lassan rosszabb a tech-sajto minosege mint a politikai

[ Szerkesztve ]

(#1918) Sarlon válasza Misály (#1907) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nem kamu, csak találgatás.
Biztosat még senki nem tud, h mennyiért és milyen csomagokkal fogják adni.

N82- N8- Lumia 920

(#1919) #16820480 válasza Misály (#1917) üzenetére


#16820480
törölt tag

több oka lehet rá valakinek. nálam sem szokta egy évnél tovább húzni egy telefon. nem hiba miatt, csak egyszerűen addigra mások az igényeim általában, és a technika is fejlődik. mondjuk a leggyorsabban a blackberrymtől váltam meg, az egy hónapig volt meg talán. remek telefon :N

(#1920) jacis válasza Misály (#1917) üzenetére


jacis
nagyúr

Erre most nem reagálnék komolyabban, mert szerintem lehet, hogy megbántódnál.
Ha nem haragszól akkor én itt le is zártam a veled eddig zajlót kommunikációnkat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1921) Misály válasza jacis (#1920) üzenetére


Misály
addikt

Nem hiszem, hogy kepes lennel megbantani. En se akartalak, sajnalom ha kivertem a biztositekot.

Nyelvtanra meg figyelj oda.

(#1922) Nokiahivő válasza Sarlon (#1906) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

nincs-e ?
En 6-an vettem, 132.900 ft-ért.
A futár 2300 ft-ért hozta házhoz !

(#1923) Nokiahivő válasza jacis (#1911) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

Jacis
az xxl gsm-nel korlátlan mennyiségben !
Én is onnan rrndeltem !

(#1924) Nokiahivő válasza Misály (#1917) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

Akár igazad is lehet, hogy miert kell olyan sűrűn cserélni telefont?
Látványos a technikai fejlődés.
NEKEM az 5800-as volt az elso ,,tapizos,, telefonom, idegenkedtem tőle, de most mar megszoktam.
Ax N8 es az 5800 között fényévnyi a különbség, gyorsasagban, minőségben, meg kameraban.
A szovegiras zseniális, ,most is a telefonról írók, a kapavitiv technologia miatt gyorsabban írók, mint az 5800 -on a stílussal.

(#1925) DarkJedi


DarkJedi
csendes tag

Hát a Nokia Online shopban is még mindig csak "Előrendelhető" státuszban van...
Viszont az árát levitték 154.990ről 149.990re ^^.

Az a vicc, hogy mikor kb szeptemberben bementem a Westendben lévő Nokia boltba és kérdeztem hogy mikor lesz N8, akkor az eladó srác kb kiröhögött és mondta hogy leghamarabb december, most szóltak neki "fentről"...

Szal még a végén neki lesz igaza... kár...
De mostmár azért se veszek szürkeimportot.

(#1926) virkir válasza Nokiahivő (#1924) üzenetére


virkir
veterán

A hozzászólásaid helyesírása alapján nem igazán erőssége a telefonnak a szövegbevitel.
Vagy csak a Magyar oktatási rendszer a gyenge? :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1927) Nokiahivő válasza Sarlon (#1892) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

Sajnos nem, en is kerestem hétfőn.
Most a diktafonom tokjaban hordom.

(#1928) Nokiahivő válasza virkir (#1926) üzenetére


Nokiahivő
csendes tag

A helyesírás meg a kimaradó vagy tévesztett betű ket különböző dolog, egyebkent lehet hogy további jártam iskolába mint ahány éves vagy.

A lenyeg az hogy fektetett qwerty billentyűzet van, viszont nincs ekezetes betű.
Kezetes ő ű á é ugy lehet írni, hogy az 1* szimbólumot lenyomta tartod, s elojomnek az ekezetes betűk.
Na most a beviteli rendszer tudja a szövegkorrekcios bevitelt,ami axt jelenti, hogy ax elso karakterekbol kitalálja mit akarsz írni, s azt megjeleníti a beírt szöveged felett fekete háttérrel.
Választhatsz a ketto között.
80 %~os hatékonysággal működik, ha ismét a szót.

Meg kell szokni, neha elutom mert elegge lapatkezem van, s csak egy ujjal gépelem a sort. Ax ekezetes betű eléggé macerás, ezért hagyatkozom a szoajanlasra. Na ,mint látod, a szó ajánlást egybeirva nem ismeri. Kulon irva viszont igen.

(#1929) Misály válasza Nokiahivő (#1928) üzenetére


Misály
addikt

ezek szerint a szotarukon nem sokat bovitettek:/

(#1930) Sarlon válasza Nokiahivő (#1922) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Én a T-mobile ról beszéltem.. Tisztában vagyok vele, hogy mennyibe kerül maga a telefon..
És ne aggódj, tokot is lehet hozzá kapni, csak a megfelelő helyen kell keresni ;)

N82- N8- Lumia 920

(#1931) stewe780 válasza #16820480 (#1895) üzenetére


stewe780
őstag

Eddig a pixelszám, most meg az optikában keresed a hibát. Nyugodj meg, abban sincs. Azért ilyen kicsi, mert nagyon közel van az érzékelőhöz, és nincs optikai zoom benne. Amúgy egy f2.8-as 28mm-es optika, amire odabiggyesztették a Carl Zeiss feliratot. Ezek a paraméterek nagyon jók, még a hagyományos fényképezőknél is tiszteletre méltó paraméterek. Optikai zoomos gép meg néha kijön mobiltelefonnal az oldalán, szvsz förtelmesek.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1932) karldergroße


karldergroße
senior tag

Igen, a "kapavitiv"-en jól látható, milyen fasza a szövegbevitel.

(#1933) #16820480 válasza stewe780 (#1931) üzenetére


#16820480
törölt tag

ja, jó, ha te mondod... én már ne mhiszek a mesékben. hány éve mondják, hogy na majd mostmár tényleg utólérik a mobilok a kompakt gépeket. már a K750 óta ez megy. de valahogy mégsem. ahogy mp3 lejátszásban sem érték utól egy értelmesebb mp3 lejátszó szintjét, pedig annak nincs is igazából fizikai akadálya...

(#1934) Sarlon válasza karldergroße (#1932) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Azért ez gonosz volt. Én pl. billentyűn is mellé tudok ütni.
Sztem Te is.

N82- N8- Lumia 920

(#1935) virkir válasza Sarlon (#1934) üzenetére


virkir
veterán

Nade az írók kétszer az már biztos a kapavitiv hibája. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1936) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Hosszú ujj - hosszú magánhangzó, széles ujj - hosszú mássalhangzó. :)

(#1937) DarkJedi


DarkJedi
csendes tag

Srácok, most hívtak a Nokiától, péntektől kapható az online shopban!! Fekete, szürke és lime színekben. Végre! :)

(#1938) Sarlon válasza DarkJedi (#1937) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Wow! Végre valami konkrétum! De én már csak akkor hiszem el, ha majd látom :)

N82- N8- Lumia 920

(#1939) Misály válasza #16820480 (#1933) üzenetére


Misály
addikt

Hat ha osszeveted egy 30-40 rugos kompakttal siman egy szinten vele a kepminoseg. A tobbi mar csak eroltetett kotekedes.

(#1940) jacis válasza DarkJedi (#1937) üzenetére


jacis
nagyúr

Remélem az enyém is megjön akkor......

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1941) Galahed válasza Misály (#1939) üzenetére


Galahed
senior tag

Annal jobbnak kell lenni, jobb benne a fenyerzekelo lapka. Nagyobb a fizikai merete. (nem a megapixel)

(#1942) marcell1993 válasza jacis (#1940) üzenetére


marcell1993
tag

ki próbálhattam végre egyet nekem nagyon átjön és már villám gyors is lett a teló... végre újra egy fullos nokia!

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#1943) stewe780 válasza #16820480 (#1933) üzenetére


stewe780
őstag

Egy mp3 lejátszóval szemben már nem tudom, nem kívánom megvédeni az N8-at. A fényképező témában viszont benne vagyok annyira, hogy lássam a paramétereken, hogy ez ma a mobilban a maximum. Nem egy komplett kompakt fényképező van benne, de ezután már csak súlyos design problémákkal küzdve tudnának többet kihozni (lást az optikai zoomos fényképezős mobilok).

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1945) Karma válasza kp78 (#1944) üzenetére


Karma
félisten

Mondj egy kommunikátor osztályú Nokiát, ami ennyin nyitott :U

“All nothings are not equal.”

(#1946) kp78 válasza Karma (#1945) üzenetére


kp78
addikt

Én csak a cikkre hagyatkozom.
Minden esetre nem lenne rossz :K

(#1947) Galahed válasza kp78 (#1944) üzenetére


Galahed
senior tag

hát nem tudom... ha egyforma áron adnák, asszem akkor is az N8-at választanám.... semmivel sem jobb az E7 sőt, visszalépésnek érzem....

nincs front kamera, jóval gyengébb fényképező, nincs microSD.....

(#1948) jacis válasza Galahed (#1947) üzenetére


jacis
nagyúr

Visszalépés semmi képpen sem, de nem is ér többet. (szerintem)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1949) jacis válasza marcell1993 (#1942) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez jó hír. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1950) Dare2Live válasza #16820480 (#1933) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"ahogy mp3 lejátszásban sem érték utól egy értelmesebb mp3 lejátszó szintjét"

anno utolérték.... csak hát amikor nekiálltam okostelózni mindha ott nem lenne szempont. OK én érzékeny vagyok, ha tetszik vájtfülü de egy S100 hangminőségre, SNRre katasztrófa, egy SGS meg csak nagyon rossz. De ahogy hallottam a moto droidja se "tökéletes"..... mind mind fényévekre elmarad a régi iaudio mp3 lejátszomtól. (Szivesen meghallgatnék egy N8at vagy akár egy alap X2öt.... ezt nemsokára meg is teszem.)

piac diktál az átlag nem hallja a rémítő difit, max ha egymás után pakolná a fejére.... mobilarena meg még az S100nál se vette észre, hogy dehát itt irgalmatlanul szar az SNR.... (Ehez nem kell vájtfülünek lenni.)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.