Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Guff válasza pite4 (#697) üzenetére


Guff
csendes tag

Gondolom ez a helyismereti problema a terkep nem tokeletes allapotabol adodik. Ne felejtsuk, hogy Mo-on az IGO-nak van mai napig a legjobb terkepe. A tobbi terkepgyarto egyelore csak keszitgeti a terkepet.

(#702) skajwa


skajwa
senior tag

Ezért 150e??? :Y Egy Desire-t max 120-ért lehet kapni és a kamerát leszámítva mindenben oda-vissza pofozza az n8-at. Egy kompakt gépért pedig igen nagy luxus 150-et kiadni, még ha telefonálhatunk vele, akkor is.... :F

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#703) Bog válasza Sifre (#700) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Van SIP profil létrehozására lehetőség, erre gondolsz?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#704) pite4 válasza Guff (#701) üzenetére


pite4
tag

A térképe jó, csupán hülyén használja. Pl multkor vidékre mentem, a falu főutcájára 1 boltba. Végig kellet volna csak vinni a főutcán, (a fő utca több utcára tagolódik) ehelyett levitt egy földutas utcára, nem túl bizalomgerjesztő putrik közzé. És utána vissza a főutcára. Nem hiszem hogy rövidebb volt, gyorsabb meg pláne nem.

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#705) Sifre válasza Bog (#703) üzenetére


Sifre
senior tag

részben :)

Sajnos a sip profil önmagában nem elég, kellene egy olyan menüpont hogy "Advanced VoIP settings".

5800-m van C6 fw-el, abban benne van ez a funkció. Gyárilag van benne egy "Internettelefon" nevű widget, ill a névjegyzék egyik fülén keresztül lehet kapcsolódni a sip-voip szerverhez.

(#706) Bog válasza Sifre (#705) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Megvan, ott van, stimmel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#707) Lord Zero válasza pite4 (#704) üzenetére


Lord Zero
addikt

tessék, új fícsör a leggyorsabb, legrövidebb és az optimalizált mellé: az adventure mode : )

nem, mindegy

(#708) Sifre válasza Bog (#706) üzenetére


Sifre
senior tag

Nagyon király, kösz szépen. Remélem működik is a kliens :)

Egyre jobban tetszik a gép :)

(#709) divid4 válasza kpal (#660) üzenetére


divid4
csendes tag

Nekem X6-om van és semmi bajom a Wifijével, soha egyszer sem szakadt meg és mindeig észleli a hálózatokat amiket más teló is (pl.:N82, E71). Nem értem miért írták a tesztben!

(#710) Lirion válasza Kashim (#674) üzenetére


Lirion
addikt

Mondjuk ez rendesen sunyi paraszt szemét dolog. Ezek után már esőben ne is telefonáljon az embert, mert ugrik a gari..

(#711) johny dragon válasza virkir (#445) üzenetére


johny dragon
aktív tag

De nagy sötétség van a fejedbe! Tudod vannak olyanok, aki ennyiért elvárják azt, hogy a telefont élmény legyen használni. És a symbian ebben 0.

Xperia mini pro 4.0.4

(#712) Ricardo válasza johny dragon (#711) üzenetére


Ricardo
félisten

"És a symbian ebben 0."
Köszönjük :R Ezt most jól megmondtad. :W

Ennyire nehéz elhinni hogy valakinek bejön :F

[ Szerkesztve ]

(#713) virkir válasza johny dragon (#711) üzenetére


virkir
veterán

Áruld már a jó éltbe bazmeg mi élmény van egy telefonhasználatban.
Ha viszket a zacskód megvakarja?
Fogd már fel, hogy egy használati tárgyat nem élmény használni hanem szükség.
Attól meg ha a dolgát elvégzi nem lesz élményem legfeljebb gyorsabban, pontosabban jobban végzem el a feladatot amire kitalálták.
Habár lehet tényleg vannak emberek akiknek egy csili-vili telefon orgazmust okoz. Tudom sajnálni őket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#714) manchester85 válasza virkir (#713) üzenetére


manchester85
addikt

Nagyapám szájából se hangozhatott volna szebben. :DDD A kényelem az ember számára minden területen fontos. Ezt hívjuk mobilok/számítógépek nyelvén felhasználói élménynek. Mivel az internet, a mobilos szolgáltatások a legtöbb ember hobbija is egyben, így baromira nem mindegy, hogy a felület mennyire felhasználóbarát. Tudod a szükség egy elég szubjektív fogalom. Így ebbe jobb is, ha nem mész bele szerintem.

i6 Silver

(#715) virkir válasza manchester85 (#714) üzenetére


virkir
veterán

Szvsz nem igazán ugyan az a kettő arról nem beszélve, hogy kinek mi a kényelmes felhasználói felület és attól, hogy kényelmes használni valamit még nem nyújt élvezetet.
A lapát helyetti árokásógép sem nyújt élvezetet a kezelőjének csak kényelmesebb a napi 20 köbméter földet azzal kiásni.
Témánál maradva, Bog kifogásolta a tesztben, hogy a menüt lehet listás nézetben is használni na én meg a akárhányszor akárhány ikonos nézettől vagyok kiakadva.
Tehát minden ilyen centivel nem mérhető dolog baromira szubjektív.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#716) johny dragon válasza rainmen (#476) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Figyelj, kamera+alap mobil+netbook win7-el+MP4 lejátszó... Hoppá, ez mind mennyibe kerül? Ráadásul netbook semmire se jó.

Xperia mini pro 4.0.4

(#717) Gabor113 válasza manchester85 (#714) üzenetére


Gabor113
tag

Ez teljesen szubjektív, kb mérhetetlen dolog. Ami valakinek 0 élményt nyújt másnak 10-es skálán 10et nyújthat, ezért teljesen fölösleges szubjektív dolgokon vitatkozni. Mindenki azt választja (op rendszerben is) ami neki jó csak keresztbefikázni (nem neked írom,általános)ilyen témában nincs értelme.

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#718) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem lett rossz ez a telefon, magasabb árra számítottam de ez sem kevés. :DDD A teszt jó lett! :R

(#719) manchester85 válasza virkir (#715) üzenetére


manchester85
addikt

"kényelmes használni valamit még nem nyújt élvezetet.
A lapát helyetti árokásógép sem nyújt élvezetet a kezelőjének csak kényelmesebb a napi 20 köbméter földet azzal kiásni."

Hasonlítsd már az internetezést, video streamelést, voip telefonálást meg a millió alkalazást, közösségi szolgáltatást egy szántóföldi munkálathoz. :DDD Mert pont az a jellemző, hogy az emberiség jelentős része nem internetfüggő, hanem szabadidejében megállás nélkül földet akar lapátolni. :U A mobilok pont olyan szolgáltatásokat nyújtanak, amelyek a PC használat felé közelítenek. És mivel az emberiség (fiatalok) jelentős része netfüggő, így egy mobil felhasználói felületének minél kényelmesebbé tétele elősegíti azt, hogy körülményesség mentesen tudjuk ugyanazokat a funkciókat elérni mobilról, mint otthoni gépről. Mivel egy mobil nehezen tudja hasonlóképp átadni a webes funkciókat, így a felhasználói élmény az egyik legfontosabb szempont a mobiliparban. Ha ezt a microsoft képes belátni, és feláldozza a száraz tényszerű feature-öket, amik a widows mobile-ban benne voltak, de a WP7-ben nincsenek (flash támogatás, SD kártya hiánya, multitasking, stb), akkor szerintem te is beláthatnád, hogy van benne valami.

i6 Silver

(#720) manchester85 válasza Gabor113 (#717) üzenetére


manchester85
addikt

Ja, teljesen szubjektív? Szubjektív dolog, hogy hány kattintás vagy mennyire bonyolult lépésekkel éred el ugyanazt a funkciót egyik, illetve másik rendszeren? Az is szubjektív, hogy nehezebb pálcikával kaját enni, mint késsel, villával. De azért, ha valaki még egyiket se használta, biztos nem a pálcikát választja. :U

i6 Silver

(#721) kpal válasza AMD Power (#669) üzenetére


kpal
veterán

Igen fontos is ebben a világban mikor már minden a netkörül forog nálam már ez az egyik fó szempont .

#678)Bog : Köszi választ. :R

#709) divid4: Én nem tudom mi lehetett a teszt készülékkel de lehet hibás vagy szoft baja lehetett.Nem volt még egészséges az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#722) Gabor113 válasza manchester85 (#720) üzenetére


Gabor113
tag

Szubjektív gyk: kinek milyen érzetet nyújt. Nem kell túlbonyolítani.

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#723) virkir válasza manchester85 (#719) üzenetére


virkir
veterán

Vesézhetjük napestig de nem hiszem, hogy meg tudsz győzni a felhasználói élmény mibenlétéről.
Lásd amit te is írtál egy mobil felhasználói felületének minél kényelmesebbé tétele elősegíti azt, hogy körülményesség mentesen tudjuk ugyanazokat a funkciókat elérni mobilról, mint otthoni gépről. az élmény viszont nem a használattól jön hanem a használattal elérhető tartalmakkal az meg független, hogy mobilról, laptopról vagy huszonsokcolos monitorról érkezik.
De ez is abszolút szubjektív lásd annó az iPad kapcsán a szállóige.
A WP7 egészen más okból lett olyan amilyen és ráadásul az még csak jön, majd az idő eldönti mennyire jön be a felhasználóknak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#724) manchester85 válasza virkir (#723) üzenetére


manchester85
addikt

"az élmény viszont nem a használattól jön hanem a használattal elérhető tartalmakkal az meg független, hogy mobilról, laptopról vagy huszonsokcolos monitorról érkezik."

Már miért lenne független? A tartalom körítés nélkül semmit nem ér. Mi lenne, ha azt mondanánk: olvass újságot fél lábon állva, vagy igyál egy koktélt lábujjhegyen állva. :U Elvileg nem csökkentené egyiknek sem az élvezeti értékét, mert a tartalom egyik esetben se változik. De valahogy mégse lenne olyan finom az a koktél, és az újságolvasás se kötne le annyira. Akkor hogy is van ez a tartalom?

i6 Silver

(#725) mate317 válasza virkir (#723) üzenetére


mate317
tag

Hát igen. Vegyünk egy 5800-át. Van rajta net ha úton vagy, zenéidet szépen lejátssza, tud jól fotózni ha nincs nálad a fényképező, lehet rá office-t tenni, és e-mail-ezni is jól tud. Akinek nem kell még ennyi se (mert arra használja a mobilt amire kitalálták), az szabad ember, akinek több kéne, az keressen értelmesebb hobby-t magának...

(#726) joey04 válasza manchester85 (#724) üzenetére


joey04
titán

+1 :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#727) manchester85 válasza mate317 (#725) üzenetére


manchester85
addikt

Netezzen rajta az ellenségem. :DDD

i6 Silver

(#728) hdavid1


hdavid1
csendes tag

Milyen a kijelzője? Szép, pixeles, napfényben hogy olvasható?

Amúgy nekem nem kéne ez az N8. :U

(#729) Gabor113 válasza manchester85 (#720) üzenetére


Gabor113
tag

Pont erről beszéltem én is. Egy dologból indulsz ami számodra ideális: pl késsel villával enni. De ha összeválogatnánk a világ 100 részéről usereket márt korántsem biztos hogy az lenne az eredmény amit alapnak gondolsz vagy gondolunk a mi fejünkkel,tapasztalataink alapján. Ugyanígy szubjektív dolog az oprendszer választás is szvsz. Pl úgy ahogy mi nézzük csak egy elnagyagolható számú user vesz telót, a cégek nem a geekekből élnek. (valószínűleg elhanyagolható a jelentőségünk az eladásokban) Illetve ha ennyire fekete fehéren bizonyítható lenne minden amit írsz akkor abból egy op rendszer ~95%os dominanciája kellene hogy következzen hiszen mindenki ugyanazt az ideálist keresné. De ez nincs így pont a szubjektivitás miatt is, kinek "mi jön be". Ami neked körülményes másnak nem biztos hogy az és fordítva. Erre próbáltam rávilágítani. Szvsz egyébként ez jól is van így különben baromi unalmas világ lenne. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#730) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ezt írta már valaki?
nem tudtam hogy az usb adapterrel nem csak pendriveot de bármit rá lehet dugni, és használni...
pl. egy billentyűzetet, ez azért durva...
a videó 5 percén látható

(#731) Lompos48 válasza Dr.Anonymus (#730) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Talán volt már szó róla, de kösz a videót, nagyon látványos.

(#732) gPéter


gPéter
tag

tetszik a telefon,nagyon.Ha a novemberi frissítés összejön-jobb böngésző,bugmentes működés-és ha 130 alatt lesz az ára akkor lecserélem rá az ájfont.A régi böngészővel nem kell.

(#733) manchester85 válasza Gabor113 (#729) üzenetére


manchester85
addikt

"pl késsel villával enni. De ha összeválogatnánk a világ 100 részéről usereket márt korántsem biztos hogy az lenne az eredmény amit alapnak gondolsz vagy gondolunk a mi fejünkkel,tapasztalataink alapján."

Miért, a világ többi részén mivel esznek? :DDD Egy-két különc nép van, de azért a nyugati társadalmaknak eléggé hasonló az ízlésük. Vagyis az összes civilizált nép kb. hasonlóképp gondolkodik ilyen téren.

"Pl úgy ahogy mi nézzük csak egy elnagyagolható számú user vesz telót, a cégek nem a geekekből élnek"

Ez nem igaz. Pont, hogy a felhasználói élmény (vagy fogalmazzunk úgy: felhasználói kényelem) mindenki számára fontos dolog. Tudod, eljön az a korszak, mikor az internet és a webes szolgáltatások a legalsóbb társadalmi réteg számára is létfontosságúak lesznek. A felhasználóbarát rendszer pedig nekik a legnagyobb segítség. Most hozzam fel példának a saját anyámat, aki windowson nem tudott megtanulni internetezni, de egy iPad-en pár nap alatt kiismerte magát? Ennek az égvilágon semmi köze ízlésekhez. Hogy mi könnyű, mi nyilvánvaló és mi kézenfekvő, az pont az olyan emberek reakciójából állapítható meg, akik nem geek-ek.

"lletve ha ennyire fekete fehéren bizonyítható lenne minden amit írsz akkor abból egy op rendszer ~95%os dominanciája kellene hogy következzen hiszen mindenki ugyanazt az ideálist keresné. De ez nincs így pont a szubjektivitás miatt is, kinek "mi jön be"

De van ilyen. Csak nagyon drága, és csak egy gyártó készülékein fut ez az OS. Nem akarok flame-et, hisz ez az N8 topikja, de ki ne találd már, hogy ízlés kérdése. Ha iOS lenne évi 10-15 készüléken, és 50 ezer ft körüli telefonokon is lenne, ugyanolyan minőségben, mint az iPhone-on (ez persze lehetetlen, hisz a rendszer pont attól ennyire jó, mert csak 1-2 készülékre optimalizálják) akkor a symbian már rég csődbe ment volna. Az android is rég letiporta már a symbiant, pedig még mindig a nokia fedi le a mobilkommunikáció jelentős részét. A többséget nem érdekli, vagy nem is ért hozzá, így evidens, hogy matematikailag annak van a legnagyobb esélye, hogy symbianba fut bele. A kínaiak is ott vannak mindenhol, több ruhát adnak el, mint Roberto Cavalli, akkor most a kínai ruha ezért jobb? :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#734) Lompos48 válasza manchester85 (#733) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Miért, a világ többi részén mivel esznek?

Pálcikákkal (lásd chopsticks), a világon kb. minden negyedik ember. :DD

...annak van a legnagyobb esélye, hogy symbianba fut bele...

vagy még abba se.

[ Szerkesztve ]

(#735) Quasi_modo válasza manchester85 (#733) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az android is rég letiporta már a symbiant, pedig még mindig a nokia fedi le a mobilkommunikáció jelentős részét.
Itt ellentmondást érzek. Amennyiben itt a Nokia=Symbian.

valami

(#736) manchester85 válasza Quasi_modo (#735) üzenetére


manchester85
addikt

Jó, kicsit eggyé vált már a symbian és a nokia neve a szememben. :U Igaz, hogy nem csak nokián fut symbian, de a jövőben nagyon úgy néz ki, hogy csak azon fog. :K

i6 Silver

(#737) emre33


emre33
addikt

Telefon producte kódját hol lehet megnézni?

Vagyis ha veszek egyet, akkor hogy lehetek benne biztos, hogy full magyarországi, és nem egy pl: angol/olasz telefonra tették rá utólag a magyar nyelvet?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#738) Quasi_modo válasza manchester85 (#736) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Igen valóban úgy néz ki.
Magammal meg abban maradtam, hogy ha a 4-es Symbian nem lesz elég jó akkor váltok másra. (majd)
Meglátjuk.

valami

(#739) virkir válasza manchester85 (#733) üzenetére


virkir
veterán

Most hozzam fel példának a saját anyámat, aki windowson nem tudott megtanulni internetezni, de egy iPad-en pár nap alatt kiismerte magát?
Na kb innentől felesleges is a vita mert ez így biztos, hogy nem igaz.
Áruld el mennyivel egyszerűbb a tapiképernyőn rábökni a safari ikonra mint egérel a monitoron mondjuk egy IE ikonjára.

Egy-két különc nép van, de azért a nyugati társadalmaknak eléggé hasonló az ízlésük.
Baromira nem biztos, hogy az a helyes út amit a nyugati fogyasztói társadalmak kijelölnek.

Az android is rég letiporta már a symbiant
Csak szeretné de nagyon, viszont még fényévekre van tőle az Androidot még a RIM is megelőzi jelenleg pedig ha valami hát az nem egy kommersz telefon OS.
Viszont matematikailag az esély egyenlő az Androiddal, sőt, mivel a legtöbb gyártónál már az a domináns okostelefon szoftver.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#740) kpal


kpal
veterán

Jó kis videó ;) N8 kijelző teszt.

[ Szerkesztve ]

(#741) manchester85 válasza virkir (#739) üzenetére


manchester85
addikt

"Na kb innentől felesleges is a vita mert ez így biztos, hogy nem igaz.
Áruld el mennyivel egyszerűbb a tapiképernyőn rábökni a safari ikonra mint egérel a monitoron mondjuk egy IE ikonjára."

Hát ne haragudj, de ezt kikérem magamnak. Majd pont kitalálok egy ilyet, mi? Anyámnak már az egérhasználat is bonyolult, és kb. pánikba esik, mikor kijön valamilyen szoftverfrissítés, norton és társai, hogy azzal mit kell kezdeni. Touchpadet csak nagyon körülményesen tud használni, órákig szöszmötölve, míg odatalál, ahova kell. Egy informatikában teljesen analfabéta embert leültetni a windows elé, hogy aztán véletlenül össze-vissza kattintgasson, elkóboroljon, majd kilépni se tudjon, nem egy életbiztosítás. Mindenesetre kösz, hogy meghazudtolsz, biztos csak kitalálom. :R Egyébként a "kiismerés" annyit tesz, hogy az az egy-két funkció, amire használ egy gépet, az azon a képernyőn van, ami többnyire fogadja, és nem éri váratlan frissítés, csökkentett mód áramszünet esetén, stb. És 1 gombbal ki tud lépni bárhonnan... Képet tud küldeni, anélkül, hogy tallóznia kéne, belép a galériába, és rámegy az e-mailre. Én nem azt mondom, hogy ez legyen a jövő, de hogy azt feltételezed, hogy kitalálom, az nagyon meredek. :U :C

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#742) Lord Zero válasza kpal (#740) üzenetére


Lord Zero
addikt

istenem, ez az a fajta horror, amitől már akkor ádáz gyomorideged lesz, mikor még csak azt látod, mire készülnek...
: ))

bár úgy érzem, azzal a konyhakéssel nekem csak sikerült volna némi sebet ejtenem :D

nem, mindegy

(#743) kpal válasza Lord Zero (#742) üzenetére


kpal
veterán

Én soha nem tennék ilyet főleg nem a sajátommal .

(#744) Lord Zero válasza emre33 (#737) üzenetére


Lord Zero
addikt

product code miatt gondolom nem akarod majd felboncolni, h az akku alá nézhess..
a nemesis (NSS) még nem ismeri az N8-at (flashboxokkal meg nincs értelme emiatt foglalkozni - bár oly mindegy, azok se ismerik még)

de!

ha hinni lehet a prod. code leleplezésének mikéntjéről keringő infómorzsáknak, a megoldás nagyszerűsége épp egyszerűségében leledzik: *#0000# - ez az N8-ban nem csak fw verziót, hanem product code-ot is mutat - állítólag

szerk.

Bogot mindjárt meg is kérhetnénk, h járjon utána... Bog? : )
(köszönjük)

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#745) Kasya válasza kpal (#743) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem inkább simogatásnak tűnik. Persze, erős a glass, de ha nagyon akarja, megsérthető a dugóhúzó v kés hegyével. Ahogy csavarral megtudtam sérteni (igaz nem elsőre) én is a Citizen karórám sapphire crystal glass-ét, sőt, be is törtem egy biciklibukfencel :)

De itt egy jó teszt (lehet már linkelte valaki):
http://www.youtube.com/watch?v=aVxj6gRYwS0

Nem kötekedésnek szántam, de szerintem élethűbb, hogy a zsebed hozzányomódik egy asztal sarkához, vagy murvás uton leejted a telot. De általában a zsebbe a mobil mellé már nem fér el a kulcstartó (de ha el is fér, ki az aki oda teszi?) vagy apró -vagy konyhakés wtf-
Azért megnéznék egy "brainiac" tesztet arról, hogy az eséseket hogy bírja a ház. :)

[ Szerkesztve ]

(#746) Stunts666 válasza Lirion (#640) üzenetére


Stunts666
őstag

Nem éppen videó és képszerkesztés miatt vettem. Nem is játék miatt. Nem is azért, hogy filmet nézzek rajta. :D

Azért vettem, mert a netezésre/fényképezésre/telefonálásra/navigálásra is használható 5800 kiment a divatból. Ezért vettem egy vele egyszinten levő Desire-t (mostani divat) amivel már felvághatok a haverok elött. :DD (azt szűrtök le ebből amit akartok) :D

(#747) atila4


atila4
senior tag

Nokia N8 vs Iphone part1
Nokia N8 vs Iphone part2

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#748) Atombalu


Atombalu
senior tag

Valaki kipróbálná, hogy megy-e Skypeon videóhívás wifin ill. szolgáltatón keresztül?

Thx

iPhone 5

(#749) Gabor113 válasza manchester85 (#733) üzenetére


Gabor113
tag

Nem értünk egyet de nem baj amúgy is nagyrészt off dologról beszéltünk itt. :) a lényeg: szerintem ez a teló sikeres lehet még fontosabb hogy a sorozat amiben jön az pont jó arra hogy nagyjából ledolgozza a hátrányát a nokia. A meegoval talán pedig olyat is tudnak mutatni ami már megelőzi a többieket.

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#750) AMD Power


AMD Power
titán

Van már valakinek ilyen telefonja?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.