Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Misály


Misály
addikt

Akinek van Hdtv-je az lesse meg ezt és ámuljon.

(#1252) jacis válasza Misály (#1251) üzenetére


jacis
nagyúr

Éppen tegnap érkezett a napalinkba egy egész komoly méretekkel rendelkező HD-s LG LCD TV. Már nagyon várom hogy meglegyen az N8. Már megvan hozzá a bill. és az egér is. Megy a TV-n majda net, msn stb.... :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1253) kisninja


kisninja
őstag

Ha tv re kötöm akkor most a böngészés 640 x 360 felbontásban fog menni ?

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#1254) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Egy FULL HD plazmához mit fog szólni vajon? Arra kíváncsi vagyok, mert nálam azon muzsikálna..

N82- N8- Lumia 920

(#1255) Misály válasza Sarlon (#1254) üzenetére


Misály
addikt

nem tudom visz-e full-hd tartalmat (en is annak orulnek) de 720p-t siman visz. Bongeszes meg az egesz telefon tv-re kotve nativ felbontasban mehet szerintem, csak a mediaanyagokat tolja nagy felbontasban.

(#1256) Karma válasza Misály (#1255) üzenetére


Karma
félisten

Nem visz fullHD-t. A többi meg betűről betűre úgy van, ahogy mondod.

“All nothings are not equal.”

(#1257) jacis válasza Karma (#1256) üzenetére


jacis
nagyúr

TV-re kötve elméletileg nem megy a multitouch?! Ha viszont böngészni akarok rajta és ugye a képet a böngészöben nagyítani meg kicsinyíteni kell akkor mi történik?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1258) Karma válasza jacis (#1257) üzenetére


Karma
félisten

Megy a multitouch TV-re kötve is, a galériában nem tudsz képeket nagyítani (tehát nem a dual touch lett letiltva, hanem a képnagyítás), illetve a témaeffekteket is letiltja (és még így is marha lassú).

“All nothings are not equal.”

(#1259) Sarlon válasza Karma (#1258) üzenetére


Sarlon
aktív tag

És egy 5 GB os file t is le tud játszani, ha mondjuk telefonról akarom megnyitni?
Vagy milyen méretig kezeli a cuccokat? Pendrive ról vagy belső memóriából akár.. Ha van különbség..

N82- N8- Lumia 920

(#1260) Karma válasza Sarlon (#1259) üzenetére


Karma
félisten

Nem kezel ekkora fájlokat, két okból.
1) A beépített lejátszó 2 GB-nál húzott egy korlátot, annál többhöz nem nyúl (ezt csak mondták, kipróbálni nem próbáltam).
2) És ez a durvább: a FAT32 fájlrendszerre nem fogsz 4 GB-nál nagyobb fájlt tenni, a telefon meg nem támogat semmi mást. Szopás.

“All nothings are not equal.”

(#1261) gyoref1 válasza jacis (#1245) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Nem felejtettem ám el :) várom a telómat :DDD

(#1262) Kasya válasza Karma (#1260) üzenetére


Kasya
nagyúr

Más telefon(ok) támogatják a nagyobbat? Csak érdekesség kép...

(#1263) Tepok válasza Kasya (#1262) üzenetére


Tepok
csendes tag

Pl melyik?

(#1264) Quasi_modo válasza Tepok (#1263) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szerintem egyik sem.

valami

(#1265) Sarlon válasza Karma (#1260) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Hát ez remek.. Akkor kérdezhetném, h mi a f****nak van rajta HDMI kimenet?! Mikor egy tetves DVD-t nem lehet lejátszani róla, ááh.. :(
Kezdek kiábrándulni...
De vajon miért pont 2GB? Lehet, h pont a DVD s dolog miatt? Hm.. :W

N82- N8- Lumia 920

(#1266) Anulu79 válasza Karma (#1260) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha jól értem akkor a telefonra nem tudok rátolni egy DVD filmet? Vagy ha igen akkor nem tudom megnézni? Vagy ez csak akkor igaz, hogy rákötöm TV-re a készüléket?

(#1267) Jégkokó válasza Sarlon (#1265) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mi a francnak kell dvd vel szórakozni, amikor már vannak a dvd nél jobb minőségű blu ray rippek?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1268) gyoref1


gyoref1
aktív tag

Minek a DVD ? mikor ott az mkv

(#1269) attisx válasza Sarlon (#1265) üzenetére


attisx
addikt

"Akkor kérdezhetném, h mi a f****nak van rajta HDMI kimenet?!"

Talán, hogy a telóval készített HD videokat meg lehessen nézni nagy TV-n is?! Esetleg diavetítésre a szintén saját készítésű fotókból?! :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1270) user01 válasza Karma (#1260) üzenetére


user01
aktív tag

A beépített lejátszó 2 GB-nál húzott egy korlátot, annál többhöz nem nyúl (ezt csak mondták, kipróbálni nem próbáltam).

Idézet a használati utasításból:
"A videók megengedett felbontása legfeljebb 1280x720 (720p) képpont; a készülék nem támogatja a 4 GB-nál nagyobb fájlokat."

[ Szerkesztve ]

(#1271) Karma válasza user01 (#1270) üzenetére


Karma
félisten

Oké, nekem a Nokiás emberkék mondták ezt, nem is értettem miért pont 2 GB. Ezt jeleztem is a mondatom végén, viszont a FAT32 ettől függetlenül ugyanúgy korlátoz.

“All nothings are not equal.”

(#1272) user01 válasza Karma (#1271) üzenetére


user01
aktív tag

Igen..., a FAT32 miatt van a 4 GB-os mérethatár.

(#1273) Sarlon válasza attisx (#1269) üzenetére


Sarlon
aktív tag

A kérdés költői volt, sajnálom, ha nem érezted át.. :D
De akkor sem értem ezt a 4 GB ot..

Más...
Ha a 4,7 GB os DVD t nem lehet lejátszani, akkor szted a 6 GB os blue- ray rip-et engedni fogja?? :DD
Amúgy azzal már romlik a minősége is, de tök mindegy..

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#1274) rakloo


rakloo
aktív tag

Ahogy olvasgattam azt vettem észre,hogy 4gigáig viszi a dolgokat.De kiváncsi vagyok,hogy ki akar DVD-t nézni egy telefonon.
Amúgy DVD. Külső DVD olvasót lehet rá csatlakoztatni ? :D

555-SHOE

(#1275) gyoref1 válasza Sarlon (#1273) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Aki ilyen rip mester annak már nemgond a kész fájlt 2 darabra vágni és örülni ;]

(#1276) Lirion válasza Sarlon (#1273) üzenetére


Lirion
addikt

Mutathatnál legalább egy telefont, ami lejátszik neked egy 4,7 gigás dvd-t, mielőtt emiatt leoltod a készüléket..
Különben is, egy 1,5-2 gigás dvd rip már igencsak jó minőségű, azt pedig gond nélkül viszi, úgyhogy a problémád csupán elméleti.

(#1277) Karma válasza Lirion (#1276) üzenetére


Karma
félisten

Már nem azért, de a "szomszédban" van egy telefon, ami 1080p-s videókat is simán lejátszik (MP4 konténerben, dehát ez veszteségmentesen megoldható). Az más kérdés, hogy azt HDTV-re nem lehet kikötni (így 720p-ig van értelme a filmeknek), de pont ezért kéne a "multimédiás csúcstelefonnak" vinnie a nagyobb falatokat is.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1278) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

A végén még használható lesz az SN: [link]

(#1279) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Ez már az új szoftver lehet?

Videó

gyoref1:
Nem vagyok rip mester, sry.. Így nem tudom két részre szedni a filmet sem..

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#1280) Arthuro_Adam válasza Sarlon (#1279) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ez már jobbnak tűnik, mint a korábbi. Kérdés, hogy végre megoldják-e, hogy normális cache legyen benne, valamint az egész rendszerre igaz lesz-e az, hogy nem egész képernyős lesz az a billentyűzet.

(#1281) jacis válasza Sarlon (#1279) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez nagyon nagy lépés lenne.
Örülök, hogy az N8 mellett döntöttem :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1282) stewe780


stewe780
őstag

Nokia N8
xxlgsm 137 900,-
nokia shop 154 490,-

Magyarország!, én így szeretlek :W

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1283) tjb007 válasza stewe780 (#1282) üzenetére


tjb007
nagyúr

Gondolom azt is olvastad, hogy 12 hónap bolti garanciával ennyi amivel, hogy finoman fogalmazzak kitörölheted a popódat.

(#1284) stewe780 válasza tjb007 (#1283) üzenetére


stewe780
őstag

Én azt olvastam, hogy darabja. És arra gondoltam, hogy van olyan hely a világon, ahonnan idecipelve és szállítási, kereskedelmi hasznot rátéve is lényegesen olcsóbb egy telefon, mint amit hivatalosan lehet megvenni.

Tudom, semmi, nem szóltam, azt is halkan mondtam, csak néha megütközöm olyan dolgokon, amiket természetesnek is tarthatnák már, olyan régóta vesz körül minket...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#1285) jacis válasza stewe780 (#1284) üzenetére


jacis
nagyúr

Várj még a sírással hisz meg sem jelent. November első heteiben már okosabbak leszünk. Szerintem a 130 környékén elhelyezkedő kezdő ár nagyon jó lehet ennek a telónak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1286) jacis válasza stewe780 (#1284) üzenetére


jacis
nagyúr

Várj még a sírással hisz meg sem jelent. November első heteiben már okosabbak leszünk. Szerintem a 130 környékén elhelyezkedő kezdő ár nagyon jó lehet ennek a telónak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1287) Tepok válasza Quasi_modo (#1264) üzenetére


Tepok
csendes tag

Szerintem se, úgy látszik más telefon mindent tud csak épp nem nincs ilyen :D

Írtam az Iphone topikba hogy győzzenek meg hogy megvegyem N8 helyett, senki nem válaszolt :D Gondolkodtam rajta de marad ez. Mióta Nokiám van 1x se kellett szervizbe mennem.
Én is imádom amikor ide jön egy Iphone vagy más user és elkezdeni szapulni hogy ezt nem tudja azt nem tudja, de minek ír ide mikor úgyse fogja használni??? :W

(#1288) jacis válasza Tepok (#1287) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem volt egy pár Nokiám és elmondhatom, hogy csak az 5800-ámmal 5 alkalommal látogattam el a szervizbe.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1289) Tepok válasza jacis (#1288) üzenetére


Tepok
csendes tag

Itthon is van 5800 köszöni szépen jól van semmi probléma :D Lehet hogy mi mindig a jókat fogjuk ki szerencsére :)) a legidősebb Nokia jelenleg kb 2 éves és tökéletesen megy.

(#1290) jacis válasza Tepok (#1289) üzenetére


jacis
nagyúr

Az enyém a legelső darabok egyike volt és én annak tudtam be a dolgot.
Nekem cseréltek benne kijelzőtől kezdve, hangszorót, billentyűzetet.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1291) Karma válasza Tepok (#1263) üzenetére


Karma
félisten

Kasya és a Te kérdésed felett simán átsiklottam.

Természetesen az iPhone-ok (a fájlmérettel a legelső óta nincs baj, viszont a nagy felbontású videolejátszáshoz már 3GS kell), és a WP7-alapú cuccok mind támogatják a nagy fájlokat.

Az előbb említett 1080p-s lejátszás szintén iPhone.

“All nothings are not equal.”

(#1292) Kasya válasza Karma (#1291) üzenetére


Kasya
nagyúr

Köszönöm! Ma is okosodtam :)

(#1293) DarkJedi


DarkJedi
csendes tag

Na hívtam ma a Nokia online shopot.

Azt mondta a hölgy, hogy a nov. 15-ével kezdődő héttől lesz kapható, és az lesz az ára, ami most is kint van, nem a 400 euro...

(#1294) jacis válasza DarkJedi (#1293) üzenetére


jacis
nagyúr

Na tessék eztet mondtam én :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1295) Karma válasza jacis (#1294) üzenetére


Karma
félisten

És még bólogatsz is a 155k-s árhoz? :Y

“All nothings are not equal.”

(#1296) Lirion válasza Karma (#1295) üzenetére


Lirion
addikt

Arra bólogat, hogy csak megmondta, hogy az első 1-2 hétben nem lesz.

(#1297) jacis válasza Lirion (#1296) üzenetére


jacis
nagyúr

Ott a pont.

Karma: :P

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1298) ferkope77 válasza Tepok (#1289) üzenetére


ferkope77
csendes tag

Én 4 éve N70-est használok, de van itthon egy kb 8 éves 3650-es és egy annál is idősebb 3410-es és mind működik :) Mondjuk akksicsere rájuk férne...

Na ezt az N70-est szeretném lecserélni egy N8-asra.

[ Szerkesztve ]

(#1299) Karma válasza jacis (#1297) üzenetére


Karma
félisten

Ja oké, akkor bocs :P
Olcsón megúsztad a fogadást :DDD

“All nothings are not equal.”

(#1300) jacis válasza Karma (#1299) üzenetére


jacis
nagyúr

Tudtam, hogy nem lesz előbb az eddigi Nokia tempót elnézve.... :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.