Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) jacis válasza Karma (#1299) üzenetére


jacis
nagyúr

Karmának

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1302) Karma válasza jacis (#1301) üzenetére


Karma
félisten

Mondj újat :) Ismerem a gárdát ;) Súgok: amikor a múltkor N8-at próbáltam (sok más mellett), akkor is az egyetemen voltam.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1303) ferkope77 válasza jacis (#1301) üzenetére


ferkope77
csendes tag

Hűha! :) Ez jó!

(#1304) jacis válasza Karma (#1302) üzenetére


jacis
nagyúr

OK
Akkor nem szóltam :o

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1305) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Karma!
Én nem is értem hogy tudtál N8 helyett iPhone-t venni.. Ma fogdostam egy feketét, vagy sötét szürkét, -kinek mi- és borzasztóan tetszett. Az iPhone nekem feltörte a kezem. ;]
Bár lehet, h elfogult vagyok...

N82- N8- Lumia 920

(#1306) jacis válasza Sarlon (#1305) üzenetére


jacis
nagyúr

Hol lehet megfogdosni? Én is nagyon megnézném már élőben.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1307) Sarlon válasza jacis (#1306) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Haverom Gsm boltban dolgozik, náluk is lehet már kapni, így hát kihasználtam az alkalmat, h meglessem.

N82- N8- Lumia 920

(#1308) Karma válasza Sarlon (#1305) üzenetére


Karma
félisten

Lehet. Én meg biztosan, úgyhogy nem erőltetem még egy soron a véleményem :)

“All nothings are not equal.”

(#1309) gyoref1 válasza Sarlon (#1279) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Itt nem te voltál a lényeg hanem a 2 részre szedés :DDD Az a lényeg hogy megoldható egyszerűen

(#1310) TooN válasza Karma (#1302) üzenetére


TooN
aktív tag

Hello Karma!

Régen nem jártam erre, de az N8 most vissza hozott és látom te már nyomkodtad.

Írtál már róla?

Ha igen merre találom az írást?

Üdv

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1311) Karma válasza TooN (#1310) üzenetére


Karma
félisten

Ebben a topikban, 617-től kezdve.

“All nothings are not equal.”

(#1312) TooN válasza Karma (#1311) üzenetére


TooN
aktív tag

Köszi!

Akkor tekerek oda és olvasok!

:)

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#1313) vitomi24


vitomi24
tag

Komolyan van aki errol a telefonrol almodik?!
En meg eladni sem tudom,a kutyanak sem kell.Ez lesz a Nokia kozetkezo bukasa.
Januarban majd nem beugrottam 1 n900-ba,de mar aldom a napot hogy nem tettem.Mar kapni sem lehet,olyan sikeres volt.

(#1314) jacis válasza vitomi24 (#1313) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen én erre a telóre várok. Mennyiért adod? Bontott csomagolás? Milyen szinű?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1315) Karma válasza vitomi24 (#1313) üzenetére


Karma
félisten

Nem lep meg annyira, hogy nem tolonganak az emberek egy angliai függő telefonért :U

“All nothings are not equal.”

(#1316) Sarlon válasza Karma (#1315) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Like :C

N82- N8- Lumia 920

(#1317) vitomi24 válasza Karma (#1315) üzenetére


vitomi24
tag

A telefon nem igazan fugg Angliatol,max csak a halozattol.
De ha olvastad volna a hirdetesem lattad volna hogy igeny szerint fuggetlenitem a telot.

(#1318) vitomi24 válasza jacis (#1314) üzenetére


vitomi24
tag

Hello!119eft,es igen bontatlan minden tartozekaval elado gyari dobozaban erdeti szamlaval.
Szine:dark grey

(#1319) Karma válasza vitomi24 (#1317) üzenetére


Karma
félisten

Ha a telefon az angliai Vodafone hálózatára zárt, akkor az nem fog a magyar Vodafone-nal menni, ezt gondolom belátod magadtól is. Úgyhogy igenis szempont Anglia is a képben.

És olvastam. De engem nem kell győzködnöd, én biztos nem veszem meg :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1320) tjb007 válasza vitomi24 (#1317) üzenetére


tjb007
nagyúr

És gondlom a magyar szoftver majd magától fog felvándorolni rá úgy, hogy a garancia is megmarad....

[ Szerkesztve ]

(#1321) vitomi24 válasza Karma (#1319) üzenetére


vitomi24
tag

Ezt a hozza szolasod nelkul is vagom.
Htc desire-em apriliban kaptam a vodatol es az fuggetlen volt minden logo nelkul.Tehat ezt sem zarom ki hogy fuggeteln.De ha nem elkerem toluk a code-ot.
Ennyi.

(#1322) vitomi24 válasza tjb007 (#1320) üzenetére


vitomi24
tag

Az igen,majd magatol fog felvandorolni!
De jobb lenne ha kicsit tanulnal angolul es akkor mar a filmeket sem kellene felirattal nezned.

(#1323) tjb007 válasza vitomi24 (#1322) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem tudom, hogy a filmeknek és az idegen nyelv tudásomnak mi köze van a telefon szoftveréhez de itt nem szokás személyeskedni. Lehetőleg tartsd magad ehhez mert könnyen repülhetsz az oldalról.

(#1324) jacis válasza vitomi24 (#1321) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezért nem tudod eladni. És ezen nem is kell csodálkozni a magyar megjelenés előtt 2 héttel ;) .

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1325) vitomi24 válasza tjb007 (#1323) üzenetére


vitomi24
tag

Na most aztan ram ijesztettel!!!

(#1326) jacis


jacis
nagyúr

Mióta kijött az N8-as szinte napi szinten jelennek meg Symbian-os újításokról hírek. Bizom benne, hogy a Nokia ezzel a készülékkel próbál meg majd talpra állni ami nekünk N8 tulajoknak nagyon jó hír.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1327) Sarlon válasza vitomi24 (#1318) üzenetére


Sarlon
aktív tag

60 at adok érte, még ma!

N82- N8- Lumia 920

(#1328) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Nem azért mert N8-at akarok:

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?xl=xl_blazer&v=dk_9xRZXU94

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1329) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Miért van az, hogy 6 nyitott alkalmazás mellett már nem lehet fényképet készíteni?
Ennyire kevés a memória, vagy mi?
A videóban többször is előfordul, h kiír egy hibaüzit, pl. 6:25 nél is..
Azt írja: "...restart your phone..." :Y

http://www.youtube.com/watch?v=Fz3utELHCL4&feature=rec-exp_r2-2r-23-HM

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#1330) jacis válasza Sarlon (#1329) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez a videó már nagyon régi. Anno erről volt is szó itt a fórumban is...
Ez még egy kezdetleges szoft még.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1331) Sarlon válasza jacis (#1330) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Ez megnyugtató.. Viszont a tiédet megint nem tudom megnyitni.. :S

N82- N8- Lumia 920

(#1332) Tepok


Tepok
csendes tag

Az új Iphone csak 500e ft, így szerintem mindenki megvenné :P
Nagyobbkép

[ Szerkesztve ]

(#1333) Sarlon válasza Tepok (#1332) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Én nem :D
Jobb az úgy, h nokia van rajta, és nem egy olyan alma, ami már a kutyának sem kell.. Mert aki beleharapott, még az is otthagyta. :U

N82- N8- Lumia 920

(#1334) jacis válasza Karma (#1319) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia Karma. Sok videót/képet láttam már az N8-ról és jól látszik, hogy keskenyebb a kijelző mint a szifonnak. Nem zavaró? Még jónak mondható? Szifon után nem lesz zavaróan keskeny?
Válaszod előre is köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1335) vitomi24 válasza Sarlon (#1327) üzenetére


vitomi24
tag

Ok 60e,de meg ma erj ide!Londonban vagyok.Szolj ha ide ertel!
De siess!!!!!!!!!!

(#1336) vitomi24 válasza Tepok (#1332) üzenetére


vitomi24
tag

Tetszik vagy nem az |Apple oktat mindenkit.Apple nelkul olyan unalmas volt a mobil piac hogy mar neha nem tudttam milyen telefont kerjek az eves upgrade-nel.
Ha Nokian fuggne meg most is n95-os arulnanak vagy n96-ost ami szarabb volt mint elodje..Meg is lehet nezni hol tart a nokia.Meg ketto evet adok nekik es zarora lesz nekik.Mar 1 baratomnak sincsen Nokia-ja mindenki mar mast hasznal es most olyan emberekrol beszelek akiknek nem jelent gondot mindig uj tipust venni.
Nekem iphone-m van es elegedett vagyok vele.A ti bajotok hogy irigyek vagytok.Ha lenne ra penzetek ti is azt vennetek.

(#1337) Sarlon válasza vitomi24 (#1336) üzenetére


Sarlon
aktív tag

A mondanivalód első részében teljes mértékben igazad van, a verseny viszi előre a technikát, de ez nem csak a mobiloknál van így, lásd forma1, stb.. Erről szól az élet.

A második fele viszont minősíthetetlen!
Világ életemben nokia telefonjaim voltak, nem azért nem veszek iPhone-t, mert nincs rá pénzem, hanem mert nincs rá szükségem! És sztem nem csak én vagyok így ezzel. Akinek nincs rá pénze, az az N8 at sem fogja megvenni, nem fog egy mobilért kiadni több mint 100 ezer ft ot. Igazából nem is értem mit akartál ezzel mondani, de rohadtul nem is érdekel. ;]

[ Szerkesztve ]

N82- N8- Lumia 920

(#1338) Gabor113 válasza vitomi24 (#1336) üzenetére


Gabor113
tag

Te direkt jársz ide flame-elni mint elégedett Apple tulajdonos? Kicsit sem vagy szánalmas, szvsz a normális Iphone tulajok is szégyellnek, és joggal. :) :C :C :DD

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#1339) leviske válasza vitomi24 (#1336) üzenetére


leviske
veterán

Tudod, pont az ilyen fröcsögős, majom tulajok miatt megy el mindig a kedvem attól, hogy iPhone-t válasszak. Alapjáraton egy nagyon jó telefon, csak mára tucat lett, minden "barom"nak az van, csak mert az a menő.

Tény, hogy a Symbian-t már ideje volna felváltani a MeeGo-val, az is tény, hogy az elmúlt 2-3 év nem a fénykora a gyártónak, de azt akkor is csak egy méretes marha jelentheti ki, hogy már csak 1-2 éve van hátra... Még mindig a legnagyobb mobilgyártóról beszélünk, akinek az okostelefon piacon is még megvan a 40%-os részesedése. Nem mellesleg ott van a kezükben a MeeGo, ami az eddigi piaci mozgolódások alapján elég erős konkurenciája lehet az Androidnak.

Szóval a Nokia pont az elkövetkező 1-2 évben érhet vissza a csúcsra, ha Te ennek nem akarsz a része lenni, az a Te bajod, de ettől még nincs jogod inzultálni a topikbajárókat és azokat, akik az Apple helyett a Nokiát választják.

Szép életet, jó iPhone használatot, a viszontlátásra!

[ Szerkesztve ]

(#1340) Karma válasza jacis (#1334) üzenetére


Karma
félisten

Én már sokszor leírtam a véleményem a 16:9-es képernyőről.
Keresd meg vagy találd ki.

“All nothings are not equal.”

(#1341) jacis válasza Karma (#1340) üzenetére


jacis
nagyúr

Bocs, hogy megkérdeztem. Nem ilyen válaszra számítottam tőled......
Ettől azért inteligensebbnek hittelek (bocs).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1342) Karma válasza jacis (#1341) üzenetére


Karma
félisten

Inkább privátban válaszolnék erre.

“All nothings are not equal.”

(#1343) Tepok válasza vitomi24 (#1336) üzenetére


Tepok
csendes tag

"Meg ketto evet adok nekik es zarora lesz nekik" álmaidban talán Nokia volt van és lessz... :))
"Mar 1 baratomnak sincsen Nokia-ja mindenki mar mast hasznal" Azér mer a környezeted be nincs Nokia akkor már csődbe megy?
"Nekem iphone-m van es elegedett vagyok vele.A ti bajotok hogy irigyek vagytok.Ha lenne ra penzetek ti is azt vennetek." Nekem meg Nokiám van és elégedett vagyok vele, és te vagy irigy mer Iphonos létedre mindig ide írsz, akkor úgy látszik elégedetlen vagy és N8-ra vársz :D
Persze 250 ezer ft-ot majd telefonra fogok elkölteni, neeeeem????

(#1344) jacis válasza Tepok (#1343) üzenetére


jacis
nagyúr

Én elégedett iPhone tulaj vagyok és mégis N8 tulaj leszek kettő hét múlva.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1345) rakloo válasza vitomi24 (#1336) üzenetére


rakloo
aktív tag

Úgylátom,hogy az almival is unalmas , mert idejársz trollkodni :D

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

(#1346) B1T3 válasza jacis (#1334) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem Tőled is függ, hogy mennyire, illetve milyen hamar tudod megszokni a 16:9-es képernyőt. Úgy gondolom, 3,5 hüvelyk mellett biztosan nem lesz zavaró a keskenysége. Megjelenítésbeli különbségek adódhatnak, de itt kanyarodok vissza ahhoz, hogy egyszerűen rá kell állni. :)

(#1347) jacis válasza B1T3 (#1346) üzenetére


jacis
nagyúr

Talán a YouTube videóknál lesz majd a legszokatlanabb.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1348) jacis


jacis
nagyúr

Már csak kettő hét van hátra :R (el sem hiszem)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1349) vitomi24 válasza Tepok (#1343) üzenetére


vitomi24
tag

Csak hogy tudd,egy hete nem tudok megszadulni ettol a kura N8-tol,mert a kutyanak sem kell.Itt porosodik a polcomon,de meg annyirA SEMN ERDEKEL HOGY KIBONTSAM.Pedig 45eft-ert vettem!!
250eft csak Magyarorszagon az iphone.Nezz egy kicsit szet mas orszagban is.En 140eft-ert vettem vadonas ujjonan.

(#1350) Gabor113 válasza vitomi24 (#1349) üzenetére


Gabor113
tag

Ja és ha tényleg nem flamelni jársz ide és valóban minden utálatod mellett vettél egy ilyen telefont és az úgy akarod tovább adni hogy ki sem nyitod és egy percet nem használod akkor a fentihez kiegészítésként: még hülye is vagy. (főleg hogy egy angol készülékkel shaft-elsz) Bocs. Ha Iphone-al játszanád ezt akkor is azt mondanám. :D:D Ugyanis olyan dolgot nem veszünk meg ami nem kell. :)

De te tényleg csak flame-elsz a többi tevékenységedet elnézve úgyhogy innentől ignore ezt javaslom a többieknek is.

[ Szerkesztve ]

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.