Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Inarus válasza Bog (#344) üzenetére


Inarus
addikt

Itteni kérdésekre esetleg? :))

[ Szerkesztve ]

(#352) Arthuro_Adam válasza Quasi_modo (#236) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ebben még nem CBD panel van elméletileg csak a másik háromban (ha jól emlékszem).

(#353) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...neszop@ss@tokmár!!! :D

Nemrég estem haza, látom kinn az N8 teszt. Vacsora tusolás, és leülök, hogy átolvassam az üzeneteim. Idetévedtem, még a cikk elolvasása előtt, és már 300+ a hsz-ek száma.
áááááá, ti aztán aktívak vagytok... :DDD :DDD

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#354) Inarus válasza mrlujoak (#353) üzenetére


Inarus
addikt

Miért? Az iPhone4-nél is ennyi jött össze ennyi idő alatt. :DDD

(#355) Kasya


Kasya
nagyúr

Sok helyen emlitetted, hogy a magyar verzió kulonbozni fog a kulfolditol. Erdemes megvarni a magyart? Hatranyban lenne az aki most venne meg?

(#356) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Röviden: nem jön be. Inkább most csendben tovább araszolok pár füllel a böngészőmben és elolvasok néhány másik tesztet, amihez eddig még nem volt szerencsém..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#357) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Videó fent, 1-2 óra, mire HD-vá változik.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#358) Misály válasza Bog (#357) üzenetére


Misály
addikt

Galeria, Uj ovi store kimaradt, helyette nezhettuk a radiot ami csontugyanaz mint az eddigi kesuzlekekben. Kivaloan kihagytad az uj feature-oket ami kivancsi lettem volna... egy ilyen video alapjan en se mondanam hogy valtozott a symbian...

(#359) vitomi24


vitomi24
tag

Hat a Nokia ismet hozta a formajat,evvel a teloval.Nagy reklam es nagy varakozas a semmire...de mar ezt meg lehet szokni toluk.Mar aki meg mindig a Nokianal tart.
Egeszen a HTC Desire megjeleneseig meg en is nagy Nokias voltam.
Nem tudom mikor fognak vegere felebredni?Nekik nem egy "jo" teloval kene elorukkolni,hanem 1 hihetelenul szuperral.Hiszen ok a NAGY NOKIA.Raadasul meg le is fagy!!!!A BMW sem gyart alap szarokat,arany aron.Aki BMW-t vesz elvarja hogy valami tobbet kapjon mint egy VW tulajdonos,es kap is.Itt a nagy gond a Nokia-val!!!!
Egyebkent en rendeltem az N8-bol.De ki sem fogom bontani,megy eladasra.Ha valakit erdekel 130000ft.Vodafonos lesz angol menuvel.

(#360) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez a kérdés megválaszolatlan maradt a nagy vitában.
Háttérképet lehet mindegyik főképernyőre beállítani vagy csak témaszerkesztővel lehet megoldani?

(#361) Misály válasza vitomi24 (#359) üzenetére


Misály
addikt

ugyes ugyes szep szep,

foleg hogy egy teszt alapjan dontod el hogy kibontod vagy sem:D

[ Szerkesztve ]

(#362) Ricardo válasza Misály (#361) üzenetére


Ricardo
félisten

Miért lepődsz meg? Tapasztalatok nélkül, a megjelenés előtt rendelte meg rendelte meg :D

(#364) gygabor


gygabor
csendes tag

egy "szerencsétlen" balkezes felhasználó mennyire tudja kezelni a nagyon leleményesen bal alulra tett gombot??? :C
bár tudom steve is megmondta "ne úgy fogd" :R

(#365) Ricardo válasza gygabor (#363) üzenetére


Ricardo
félisten

Úgy , ahogy egy hagyományos telefonon tudja kezelni a * gombot

(#366) Lirion válasza Ricardo (#360) üzenetére


Lirion
addikt

Más tesztek szerint minden hokuszpokusz nélkül be tudsz állítani külön hátteret a főképernyőknek.

(#367) Rhino666


Rhino666
őstag

80ért piacképes lenne. De kétszer annyiért...?! :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#368) orbano válasza Rhino666 (#367) üzenetére


orbano
félisten

féltem ezt beírni de úgy látszik nem vagyok egyedül :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#369) Lirion válasza Arthuro_Adam (#352) üzenetére


Lirion
addikt

Nem a cbd van benne, ez igaz, a cbd a c6-01be és az e7-be került bele, c7 is mellőzi, viszont ebben is van már vmi spéci réteg, ami segít a napfényben olvashatóságon. Abból fejlesztették ki ez a cbd-t is, szóval az n8-ban annak az elődje van tulajdonképpen.

(#370) attisx válasza Lirion (#366) üzenetére


attisx
addikt

Én arra lennék kíváncsi, hogy az gyorsulásmérőn alapuló háttérkép animáció (folyamatos forgatás, vízszintben tartás), vajh működik-e egyedi hátterekkel is, vagy csak témába ágyazottakkal? (Ezt sajnos RDA-n nem lehet kipróbálni)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#371) Lasi31


Lasi31
tag

Kezdeném azzal, hogy senkit nem szeretnék megbántani! De ez így kevés!!! 70 -ért jó vétel lenne de igazából a mai csúccsal nem veszi fel a versenyt! Remélem hamar összekapja magát a Nokia és a ^4-es jobb lesz.

(#372) Lirion válasza attisx (#370) üzenetére


Lirion
addikt

Hát erről fogalmam sincs. :)

(#373) Gicz


Gicz
addikt

A nokia hozta amit kellett!

Jo minoseg szar belsovel... A symbian halott dolog, hanyingerem van ha ranezek erre a menure, kene mar vmi uj. 70 ert jo vetel lenne mert hdmi meg fem hatlap.
Azonkivul 3 eves kijelzo van benne es meg az 1. Genes iphoneban levo proci.
Csakigy tovabb nokia, sem az applenek, sem az andoidnak, sem a WP7 nek nincs egy fikarcnyi felnivaloja toled!

Felhasznaloi elmeny ha iphone 9 akkor itt 2. Miert nem jonnek mar ra hogy mig az ios4 vagy WP7 egy 25 eves energikus srac tele erovel, ambiciokkal, otletekkel, addig a symbian egy 80 eves meg azert eltud menni a boltba (OVI ba az unokakert) NAGYPAPA?

Amugy a teszt nagyon jora sikerult, csak a Bogos beszelos videot hianyoltam.

(#374) attisx válasza Lirion (#372) üzenetére


attisx
addikt

Gondoltam. :) Ami azt illeti általános kérdésnek szántam... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#375) Rhino666 válasza orbano (#368) üzenetére


Rhino666
őstag

Attól, hogy egyesek elfogultak, még igaz az igazság... ;) Ennyiért már HTC Desire HD is van szinte, az meg azért nem a Nokia szintje. :))

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#376) Ricardo válasza Gicz (#373) üzenetére


Ricardo
félisten

"Azonkivul 3 eves kijelzo van benne "

Ezt fejtsd ki bővebben légy olyan kedves :U

(#377) Karma válasza Ricardo (#376) üzenetére


Karma
félisten

A polarizátort leszámítva ez a kijelző erősen ugyanaz, mint ami az i8910HD-ben volt. Napfényben nem tudtam tesztelni ugyebár, de beltérben nagyon emlékzetetett.

Aztán majd kiderül Gicz mire gondolt.

attisx: Ez a hátteres hülyeség a tökéletes példája annak, amit tegnap mondtam az effektekről :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#378) Gengi válasza Rhino666 (#375) üzenetére


Gengi
senior tag

Hol van és mennyiért Desire HD? Először nem el kéne készíteni a gyártójának? Mer ennyiért lehet ,hogy van N9 is szinte... Csak az a baj ,hogy nincs.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#379) JanFe


JanFe
aktív tag

Jol sikerult a teszt.Mar vartam.
A telefon is jo szerintem. :)

"There is nothing permanent except change"

(#380) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Tegnap írta itt valaki, hogy azért nem oldalra lapozással lehet váltani a képernyők között, mert van oldalirányban lapozható widget. Ez szerintem azért hülyeség, mert pl a C6 ugye csak egy oldalas főképernyővel rendelkezik, de oldalra lapozással az történik, hogy úgy tesz, mintha képernyőt váltana, csak éppen mivel egy van, nem egy másikra lép át így, hanem elrejti az órán kívül az összes widgetet és úgymond egy üres kezdőképernyőt ad be.

Bog, ha még nálad van, kipróbálnád, hogy ha lapozni akarsz itt is megcsinálja-e ezt, vagy épp semmi sem történik?

Everybody lies.

(#381) Arthuro_Adam válasza Barthezz2 (#380) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Lehet oldalra húzással lapozni, de csak akkor vált főképernyőt, ha az ujjad már lement a képernyőről. Így különbözteti meg, hogy egy widgetben görgetsz vagy főképernyőt váltasz.

Karma: A felesleges effektekre gondoltál?

(#382) Bog válasza Barthezz2 (#380) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Izé, látszik a videóban, hogy simán tudok lapozni a főképernyőn.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#383) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#380) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Semmi.. Most nézem a videót, és választ kaptam :B

Szerk, meg még meg is előztél :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#384) Kasya


Kasya
nagyúr

Ne haragudjatok, hogy ujra megkerdezem (latom mas is kerdezte), de nem talaltam ra erdemleges valaszt (lehet ti se tudjatok):
Sok helyen emlitetted, hogy a magyar verzió kulonbozni fog a kulfolditol. Erdemes megvarni a magyart? Hatranyban lenne az aki most venne meg? Van lehetőség késöbbiekben magyarra frissíteni?

(#385) attisx válasza Karma (#377) üzenetére


attisx
addikt

:B

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#386) Bog válasza Kasya (#384) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Más tartalmakat fogsz elérni az Ovi-ban, más widgetek és egyéb csatornák vannak benne, nincs magyar térkép gyárilag a telefonban, illetve magyar nyelv sincs.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#387) Ricardo válasza Bog (#382) üzenetére


Ricardo
félisten

Jó a zene a videó alatt :K

(#388) Jadro


Jadro
veterán

Hívást felvenni csak a képernyő tapicskolásával lehet? A lenti gomb kizárólag a menü elérésére szolgál?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#389) emre33 válasza Gicz (#373) üzenetére


emre33
addikt

He?

Iphone 3G-ben 412Mhz cpu volt/van ARMV11

Kijelző nem csak a felbontásról szól ám!!

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#390) sbazsi válasza Gengi (#378) üzenetére


sbazsi
veterán

Hol van és mennyiért Desire HD?
itt, és 150-ért.

(#391) Karma válasza Arthuro_Adam (#381) üzenetére


Karma
félisten

Yup, mi masra? A Nokia kiserleteire (de pl. a HTC Sense-re is) jellemzo, hogy csak azert animalgatnak meg effektelgetnek, hogy elmondhassak, hogy milyen csicsas ahelyett, hogy tenylegesen a felhasznaloi elmenyt javitanak (pl. iOs: a programok inditasakor a zoom effekttel eloterbe hozott statikus keppel kitoltik azt az idot, amig az alkalmazas beindul. Az otlet maga nem rossz, lasd a Samsung is lemasolta.)

A jol megtervezett effekteknek az lenne a lenyege, hogy a felhasznalo fele folyamatosabb, egyertelmu feedbacket biztositson arrol, amit csinal. A kinetic scrolling is ilyen, az iOS taskvaltasa is ilyen a helyet cserelo ablakokkal, de a bada elforgatasanimacioja is (meg ha egy kicsit fura a hirtelen kicserelodo form layout) megerosito jellegu. De a fade-in/fade-out az mi? I guess it's kinda cool.

Nem mellesleg a Live Wallpapereket se komalom reszemrol.

“All nothings are not equal.”

(#392) aszidien


aszidien
csendes tag

Az engem is érdekelne, hogyan jelzi ki a bejövő hívásokat, SMS-eket a telefon.
Egyébként nincs nagy jelentősége, de a teszt végén, a specifikációban van egy apró hiba. Bluetooth 2.1 helyett 3.0 van rajta.

(#393) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

A magyar Online Nokia Shopban előrendelhető 154. 000 Ft-ért
Nem is tudtam hogy van Online Nokia Shop Magyarországon, meglepett, két napja még nem volt, pedig nagyon tagadták, hogy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#394) Gabor113


Gabor113
tag

Bocs lehet hogy csak engem zavar, de:

Fejjezzük már be ezt a vadparaszt, 70ér kéne, 80ér kéne, 90ér kéne satöbbi okoskodást.

Annyi az ára amennyi, ha kell megveszi a user ha nem nem, nem a kínai piacon vagyunk.

UFF.

BOCS.

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#395) attisx válasza AMD ehog (#393) üzenetére


attisx
addikt

"Nokia N8 készülékkel kompatibilis tartozékok: Nokia akkumulátor BL-4D"

Elég érdekes ezt így, megvásárolható tartozékként, feltüntetni. Tekintve, hogy otthon csak garancia vesztés terhe mellett cserélhető az akku, szervizben meg hozott anyagból nem dolgoznak... :U

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#396) roti86


roti86
őstag

Nem tudom linkelte e már valaki N8 akku teszt

(#397) emre33


emre33
addikt

BCM2727 chip nem csak a video és fényképezésért felel?

Ezen kívül van még egy 3D gyorsító is ?

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#398) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem tudom, nekem ennyiért és ennyi idő után nem meggyőző. Nem kéne, inkább mást.

(#399) Arthuro_Adam válasza roti86 (#396) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nem rossz a teszt, de hiányoznak fontos adatok, vagy csak én nem láttam. A net WLAN vagy mobilnet, ha utóbbi akkor UMTS vagy GSM stb.

(#400) Jadro válasza Arthuro_Adam (#399) üzenetére


Jadro
veterán

Na igen. Nem mindegy. Pl megnéztem a Wave battery ottani tesztjét. (Ezt használok én is.) Csak hogy tudjam mihez viszonyítani az N8-at. Nos ezen összehasonlítás alapján az N8 kibírná nálam az egy napot szépen tartalékkal, de a másodikat félig sem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.