Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Misály válasza Karma (#1448) üzenetére


Misály
addikt

ATTYAURISTEN, nezni se birom....

(#1452) #16820480 válasza rakloo (#1449) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, csak az egy lassan 1 éves telefon... amúgy a legtöbb telefonnál megvan ez a probléma. amiről tudok, hogy jól működik az például a droid x. félig a miletone-on is megy, az egyik irányban meg tudja különböztetni az ujjakat, a másikban nem.

(#1453) Karma válasza Sarlon (#1450) üzenetére


Karma
félisten

Videót is csináltam :P
#1454: Igen, ezt demonstrálom is.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1454) rakloo válasza Karma (#1448) üzenetére


rakloo
aktív tag

Amúgy max. 2 érintésre képes az N8?

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

(#1455) rakloo válasza Karma (#1448) üzenetére


rakloo
aktív tag

Basszus nem tudom szerkeszteni az előzőt. [Nexus]

555-SHOE

(#1456) Sarlon válasza Karma (#1453) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Hm, ez bizony kellemetlen.. Ráadásul nem is kell nagyon közel tenni a két ujjadat ahhoz, hogy összezavard. :S

N82- N8- Lumia 920

(#1457) Misály válasza Sarlon (#1456) üzenetére


Misály
addikt

es ez aztan szetvagja a hetkoznapi hasznalati erteket... komolyan karma neha meglepodok milyen felesleges dolgokra van idod:D

(#1458) Karma válasza Misály (#1457) üzenetére


Karma
félisten

Van egy bug a programomban, amit kijavitva sokkal simabban mozognak a korok. Az inverzio es a harmadik ujj nem kezelese tovabbra is el sajnos. Holnap megprobalok a C7-rol is csinalni egyet, ezt meg ujra ;]

“All nothings are not equal.”

(#1459) Sarlon válasza Karma (#1458) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Arról is csinálnál egy vidit? Engem ez nagyon érdekelne.. :)
És a 3 ujjas cucc nem lehet, h javítható szoftveresen?

N82- N8- Lumia 920

(#1460) Lirion válasza Karma (#1458) üzenetére


Lirion
addikt

Ez a mt probléma játéknál mennyire lehet gond?

(#1461) jacis válasza Karma (#1448) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezen a képen mit kell nézni?
Nem értem bocs.

Videókat elnézve már értem....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1462) Quasi_modo válasza Karma (#1448) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez most mi a szösz ? Mert mint felettem írták, bármi lehet.
szerk: Már látom. De ugye programmal ez bármikor megoldható...
De ha mondod én elhiszem.

[ Szerkesztve ]

valami

(#1463) catroot válasza jacis (#1461) üzenetére


catroot
veterán

Igaz nem nekem címezted, de válaszolok: Kicsit inverz az MT érzékelése... Videón még rosszabbul néz ki :F

Látom már tárgytalan! :)

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1464) jacis válasza catroot (#1463) üzenetére


jacis
nagyúr

Remélem ez orvosolható lesz majd :F

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1465) Karma


Karma
félisten

Mindenkinek: 1) Nem, ez szoftveresen nem orvosolhato. A harom ujjas probanal latszik, hogy a mar letett ket ujj helye torzul el, ezzel szoftveresen nem lehet mit tenni. Esetleg a kontroller firmware-et lehetne ujitani, mar ha egyaltalan online programozza fel a vas, nem pedig ROM-ban van - de erosen ketlem hogy ez megtortenne, vagy lenyegi valtozast hozna.

2) A jatekokat eleg jol befolyasolja: lehetetlen ket ujjat tokeletesen kihasznalo jatekot irni ilyen korulmenyek kozott. Peldaul egy FPS-t nem lehet ezzel iranyitani. Viszont annyi belefer, hogy pl. van ket gomb egy vonalban a kep aljan a sarkokban, es azokat tudja egyszerre is erzekelni, hiszen az inverzio ezt a tenyt nem rontja el.

Peldanak el tudok kepzelni egy flipperjatekot.

3) Ismetlem, ez nem javul meg. Az alkalmazasfejlesztok se sokat tehetnek vele, hiszen mar keszen kapjak meg az erintesesemenyeket. Ha nem lennenek torzulasok es osszeakadasok, csak az inverzio, akkor azert pl. MT billentyuzetret lehetne irni, hiszen tudjuk mi volt az elso leutes.

4) A C7 ennel lenyegesen jobb. Apropo C7, kulsore szerintem tovabbra is csuf, viszont meglepoen vekony, erzetre kb. az iPhone-ommal egy vastag.

Es 5), fontos: az, hogy a videon meg-megakad a korok mozgasa, tehat darabosnak latszik, az a programom hibaja. A redraw() metodust hivtam az update() helyett.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1466) Quasi_modo válasza Karma (#1465) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor tehát agy FW frissítéssel orvosolható amennyiben a kontroller FW módosítható ? (Már ha a Nokia ad ki ilyen frissítést)

[ Szerkesztve ]

valami

(#1467) Karma válasza Quasi_modo (#1466) üzenetére


Karma
félisten

Nem biznek ebben, csak egy idealista lehetoseg. Sajnos a T1021-nek nem talaltam meg az adatlapjat sehol se, illetve a C7-ben se tudom, hogy mi van. Ha ugyanaz a kontroller, van remeny. Ha nem, nincs.

“All nothings are not equal.”

(#1468) Sarlon válasza Karma (#1467) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Hétköznapi használatban milyen hátrányt jelenthet ez?
Mondjuk kép/térkép/böngésző nagyítása pinch zoom-al... Hogy te épp bele akarsz nagyítani vmibe és elugrik máshova, vagy inkább kicsinyíti és nem nagyítja.. Mert az elég idegesítő tudna lenni.
No nem azért, hogy hasonlítgassam, de iPhone 4 re nincs ilyen teszt? ;]

N82- N8- Lumia 920

(#1469) Lord Zero válasza Karma (#1465) üzenetére


Lord Zero
addikt

ebből nekem a 4. pont maradt csak meg :DDD

nadekomolyan: játékokon kívül hol érezhetem meg ennek a torzításanak a hátulütőjét, miben gáncsolhat még? (azért kérdem, mert nem tudom, nem találkoztam ezzel még kézben)

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#1470) Karma válasza Sarlon (#1468) üzenetére


Karma
félisten

A nagyítást nem befolyásolja, mert csak a két pont távolságát használják fel, az meg inverzió során nem változik. (Pont azért lehet spórolni. ;) )

Egyébként van ilyen teszt iPhone-ra, csak egy kicsit más eredménnyel: már a legelső 2G-s iPhone is öt ujjat simán és pontosan kezel, torzulás nélkül. 2007-ben! Van még pár ilyen, pl. a Wave vagy az SGS.

Lord Zero: Konkrétan zavarni nem fog.
Csak a lehetőségek tárháza szűkebb (billentyűzet, forgatás-gesztus, játékok...)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1471) rakloo válasza Karma (#1470) üzenetére


rakloo
aktív tag

Konkrétan hány újat képes érzékelni az N8?

[ Szerkesztve ]

555-SHOE

(#1472) Karma válasza rakloo (#1471) üzenetére


Karma
félisten

Kettőt, bár az anomáliák miatt inkább úgy mondanám, hogy másfelet.

“All nothings are not equal.”

(#1473) rakloo válasza Karma (#1472) üzenetére


rakloo
aktív tag

Fura,bár amennyit telefonon játszok... nem fog földhöz vágni .

555-SHOE

(#1474) jacis válasza rakloo (#1473) üzenetére


jacis
nagyúr

Én sem játszok telefonon így nem zavar majd remélem.
Bár ha az iPhone már 2007-ben tudta ezt kezelni akkor ez elég gáz a Nokiának.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1475) jacis


jacis
nagyúr

Hitelre is....

Eléggé elszaladtak szegények az árral :D

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1476) rakloo válasza jacis (#1475) üzenetére


rakloo
aktív tag

Atyaég, alapból nem olcsó egy hely . De attól jobban tartanék,hogy tartalmilag nem lesz magyar a telefon.

555-SHOE

(#1477) sunone


sunone
aktív tag

juhhééé... elkezdték szállítani a C6-01-et,
karácsonyra meglesz az akciós N8-C7-C6 sor a szolgáltatóknál :-)

[ Szerkesztve ]

(#1478) gyoref1


gyoref1
aktív tag

Bad news :(
T-mobil info Nov vége Dec eleje !!!!

(#1479) jacis válasza gyoref1 (#1478) üzenetére


jacis
nagyúr

Ne haragudj, de ezt nem tudom elhinni.
Ha ez így van akkor sztem ez rohadt nagy gáz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1480) jacis válasza gyoref1 (#1478) üzenetére


jacis
nagyúr

Bízom benne hogy a Photohall-nál már megjeleneik napokon belűl és akkor k@kilom le a T-t.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1481) Endr00 válasza jacis (#1475) üzenetére


Endr00
aktív tag

Extreme Digital 150 pénz

Samsung Galaxy S23

(#1482) Misály válasza gyoref1 (#1478) üzenetére


Misály
addikt

teljesen jo, e honapban ugyis htpc-t epitek:)

(#1483) Karma


Karma
félisten

Vannak uj videoim az uj programmal az N8-rol es a C7-rol is.
Sajnos mindjart lemerul az iPhone, es nem is emlekszem a YouTube jelszavamra (Google hitelesitessel szoktam desktopon belepni na), ugyhogy majd otthonrol toltom fel oket.

“All nothings are not equal.”

(#1484) Sarlon válasza gyoref1 (#1478) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Ssssssimán elképzelhető, ha gáz, ha nem gáz... :U

N82- N8- Lumia 920

(#1485) jacis válasza Endr00 (#1481) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez már magyar verzió lehet?
Ha igen holnap bemegyek és megveszem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1486) tjb007 válasza jacis (#1485) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak rendelésre van (jelenleg), magyarán ha te holnap bemész az egyik üzletükbe nem fogod tudni megvenni. Az Extreme Digital nem sufni GSM, hivatalos forrásból szerzik be a telefonjaikat.

[ Szerkesztve ]

(#1487) jacis válasza Endr00 (#1481) üzenetére


jacis
nagyúr

Ilyenkor ez szted minden edigital boltban kapható vagy csak pesten?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1488) jacis válasza tjb007 (#1486) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor holnap sztem meg is rendelem :)
De jól jött ez a hír most nekem :)

Szerk.: kiváncsi leszek mennyi időn belűl jöhet meg....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1489) kp78 válasza jacis (#1488) üzenetére


kp78
addikt

Majd ha megtudod, mennyi időt mondtak az érkezésre, oszd meg velünk légy szíves. :R

(#1490) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Memória kártyát nézek az N8-ba. Nem tudom, hogy melyik a leggyorsabb kategória? : Class1..4
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1491) jacis válasza kp78 (#1489) üzenetére


jacis
nagyúr

Holnap az első dolgom az edigitálban való megjelenés lesz. Utánna megírom, hogy mikorra jön meg a már régóta várt N8-asom :DD .

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1492) Karma válasza jacis (#1490) üzenetére


Karma
félisten

A class a "minimálisan garantált írási sebesség, megabyte per szekundumban" rövidítése. Ergo minél nagyobb, annál jobb - bár a Class 2 se azt jelenti, hogy nem tud a kártya 10 megával írni. Egy 6-osnál nem nagyon hiszem, hogy lenne értelme nagyobbat venni.

“All nothings are not equal.”

(#1493) jacis válasza Karma (#1492) üzenetére


jacis
nagyúr

A gyári Nokia milyen sebességű lehet?
Amúgy 4-esnél jobbat nem találtam :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1494) emre33


emre33
addikt

hwsw.hu ezt írják

"A beviteli lehetőségekhez hozzátartozik, hogy sehogy sem sikerült magyar ékezetes karaktereket előcsalogatni a mobilból, és egyelőre nem is tudni, lehet-e majd valaha ékezetesen írni az N8-cal"

Igaz?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1495) jacis válasza emre33 (#1494) üzenetére


jacis
nagyúr

Vicces :N

Amúgy nem igaz!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1496) rakloo válasza emre33 (#1494) üzenetére


rakloo
aktív tag

Természetesen nem ! Simán a tetsző ékezet és a betű,melyet ékezetesen akarsz írni.

555-SHOE

(#1497) emre33 válasza Endr00 (#1481) üzenetére


emre33
addikt

Valami Edigitálnál nem jó.
1 év garival adják...
Pedig hivatalos Nokia garit írnak

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1498) jacis válasza emre33 (#1497) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen én is láttam, de sztem el van írva mert gyári garit irnak a kis magyar zászlós sorban.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1499) Bailey válasza jacis (#1498) üzenetére


Bailey
senior tag

A Speedshopnál már van kirakva belőle.Én már megnéztem.Ráadásul iPhone4, GalaxyS,és Wave mellé lett kitéve,úgyhogy lehet rögtön hasonlítgatni is.

(#1500) jacis válasza Bailey (#1499) üzenetére


jacis
nagyúr

Marad az edigital. Ez van kecskeméten és nekem ez így kényelmesebb. (azért köszi)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.