Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Sifre


Sifre
senior tag

Bog: ha esetleg nálad van még a telefon nézd meg kérlek hogy [ezzel] az alkalmazással elő lehet-e csalogatni a beépített sip-voip klienst. Köszi.

Ha ez is menne rajta, komolyan gondolkodnék az 5800 cseréjén.

(#602) Karma válasza Arthuro_Adam (#599) üzenetére


Karma
félisten

592. hozzászólás :U

“All nothings are not equal.”

(#603) MartOOn válasza bbattila (#600) üzenetére


MartOOn
addikt

+1 ...ugyanezt az utat jártam be... sym majd wm majd android... még nem találtam jobbat...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#604) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Most olvastam egy fórumon, hogy van lehetőség külsős programoknak, hogy a virtuális billentyűzet ne új képernyőként jöjjön fel, hanem csak bekúszik a képernyő felére, a másik fele pedig az eredeti program marad.

Ezt miért nem lehetett akkor alapnak betenni?

(#605) Karma válasza Arthuro_Adam (#604) üzenetére


Karma
félisten

Mennyire vagy biztos ebben? Amikor legutoljára a FEP-ekről olvastam, az rémlik, hogy a billentyűzet döntheti el, hogy melyik módon jelenik meg, nem pedig az alkalmazás.

“All nothings are not equal.”

(#606) Arthuro_Adam válasza Karma (#605) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ezt olvastam:

[link]

(#607) Arthuro_Adam válasza Karma (#602) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Köszi, átsiklottam fölötte :)

Amúgy egyet is értek azzal, amit írt.

(#608) Karma válasza Arthuro_Adam (#606) üzenetére


Karma
félisten

Na, ezt nem is láttam még eddig.
Érdekes, bár megint mindent a fejlesztőnek kell csinálnia...

Pusztuljon már ki a picsába az AVKON!

“All nothings are not equal.”

(#609) jacis


jacis
nagyúr

[link]

Nekem ez a funkció a kedvencem :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#610) Kasya válasza pszili8 (#549) üzenetére


Kasya
nagyúr

"szervizes ismerősnél már 2db is van!"

Kifejtenéd? Mi a gond? :S

(#611) Arthuro_Adam válasza Karma (#608) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nem kell már nagyon sokat várni rá (bár szerintem a Symbian^3 maradni fog az alsóbb kategóriákban) :)

(#612) Danny750 válasza jacis (#609) üzenetére


Danny750
őstag

Ez nagyon király ,nemtudom erre miért nem tér ki a teszt?? :Y
Szuper!XD
Kezd az N8 felé húzni a szívem! Wave és N8 között gondolkozom! (Remélem karácsonyra lemegy az ára 100k körülire)
Hahh a végén az N8 tölti usb-n a GalaxyS-t! :DD

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#613) MartOOn válasza Danny750 (#612) üzenetére


MartOOn
addikt

samsung vagy nokia??? komolyan gondolkodsz? symbian vagy bada? most komolyan? naneee... :)) :)) :))

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#614) jacis


jacis
nagyúr

[link]

A Maps-on belűli multitouch itt már megvan. (hozzátenném, hogy a most használt i3G-m sem talál ilyen gyorsan jelet ill. a zoom-olás azon fele ennyire sem gördülékeny)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#615) jacis válasza Danny750 (#612) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem nagyon bejön ez a telefon. Hibába vannak itt ilyen gurulos fejű emberkék :N
Szerintem ez egy nagyon hozzám illő teló. Az iPhone-t is kihasználom erősen, de ezt még jobban bele tudom olvasztani a napi teendőimbe ill. szorakozásba.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#616) Danny750 válasza MartOOn (#613) üzenetére


Danny750
őstag

Mert miért ne?? A Bada is elég jó rendszer! Még a Moto Xt720 lenne jó!
Nekem fontos a kamera,legyen normális zenében,szép kijelző, játékok, filmezés és a navigáció! (Persze a készülékház minősége is nagyon fntos) :K

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#617) MartOOn válasza Danny750 (#616) üzenetére


MartOOn
addikt

samsungot még nem fogtam normálisat... a bada meg még nagyon gyerekcipőben jár...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#618) Jim Tonic válasza Danny750 (#612) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Mert akkor még sem lenne akkora király a Samsung és az Iphone... :(

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#619) Danny750 válasza MartOOn (#617) üzenetére


Danny750
őstag

Tudom ,de attól függetlenűl nem roszz! Viszont ,most kb 50k-val olcsónn a Samu ,mint ez a Nokia! Tudom ez most jött be ,ha karácsonyra maxx+20k lesz a Nokia akkor tuti ezt veszem! :K
Most olyan telót szeretnék venni ,amit minimum 1,5 évig megtartok! :DDD
Jim Tonic: Sajnos, pedig jócskán van előrelépés az N97-hez képest! :(

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#620) Hunter2


Hunter2
addikt

"mint bármely közepes finn termék pakkja, azért öt milla belefér,"

LOL :DDD

(#621) MarQs válasza mbazsi (#582) üzenetére


MarQs
senior tag

Az N8 alumínium háza ennyire karcálló...

...a kijelzője pedig ennyire strapabíró.

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#622) Stunts666 válasza Lirion (#539) üzenetére


Stunts666
őstag

Ez szép és jó amiket írtál!

Az N8 tényleg jó képeket csinál. De arra, hogy emléknek lőjjek képet arra elég a Desire is.

Gondolom ha az ember annyira foglalkozni akar a videószerkesztéssel, akkor tuti telefonon hajtja végre..... Én sem telefonon fogok képet szerkeszteni mikor fogom a Desire-t. BT-n átküldöm a notebookra és máris Photoshoppal szerkesztem a képet....

Médialejátszásra egyszerübb is van. Fogsz egy DVD-RW-t és kiírod a filmeket. Mostanság minden háztartásban van DVD lejátszó.

Zenében sokmindent ismer??? Gondolom sokan használnak az mp3-on kívül más formátumot.

Játékok??? Ha már adok a HDTV minőségére és a telefon minőségére, akkor valószínűleg adni fogok a játékokra is és nem telefonon fogok játszani.

Felhasznált anyagokat tekintve az Iphone és a HTC-k is ott vannak a Toppon.

Ingyenes hangos navigáció??? Nem részletezem, mert itt nem engedélyezett. Gondolom ha lenne symbianra Igo, akkor sokan a Mapsot használnák továbbra is. Sajnos más használható alternatíva nincs. Vagy a térkép ratyi (Sygic), vagy az útvonaltervezés (nDrive). Marad az aranyközépút (Maps).

Hova is érkeztünk??? Ezt is tudja, azt is tudja, de kutya se fogja használni.

Egyébként igen is fontos a felhasználói élmény. Mikor kezembe fogom a Desire-t és kioldom a képernyőzárat a következőt veszem észre: minden csilli-villi, szép és jó. Ha megérintek valamit tudom, hogy azonnal reagál és nem kell másodperceket várnom, nem akad a böngészőm görgetés közben, nem akad meg a névjegyek görgetése. Úgy fut minden, ahogy az ember elvárja egy 100k feletti telefontól.

(#623) MarQs válasza Stunts666 (#622) üzenetére


MarQs
senior tag

Végére még kiderül, hogy: mi a fenének egyáltalán a mobil szegmens?!?

---

Mondjuk ahhoz képes, hogy mekkora egy fölösleges és kupac trágyalé ez az N8, a teszt értékelésében mégis 15-ből csak 1 hatost kapott - azt is csupán a szürke import miatt - és 1 hetest. A többi mind 8, 9, 10!

Szóval ezt most hogy?

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#624) Danny750 válasza Stunts666 (#622) üzenetére


Danny750
őstag

Figyelj akkor te miért is vettél Desire-t?? Hiszen semmitsem használsz ki belőle! :DDD

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#625) Stunts666 válasza MarQs (#623) üzenetére


Stunts666
őstag

Én nem írtam, hogy trágyalé.

Inkább olvasd el mégegyszer.

Hiába ismer 15 audio formátumot. Gondolom nem azzal, fogsz szórakozni, hogy minden albumot más formátumban tegyél fel.

Tök jó, hogy lehet rá usb-t dugni. Gondolom minden percben nálad van a kábel ami kell hozzá és minden nap használod ezt a funkciót minimum 1-szer. Stb, stb.

Ezekre és más apróbb dolgokra mondom azt, hogy parasztvakítás. Megetetik a népet, hogy mennyi mindent tud. Aztán az emberke megveszi és rájön, hogy a cég által állított 100 féle dologból, csak 5-6 dolgot fog/tud ("baszki otthon felejtettem a kábelt") használni. De végülis sokat tud a telefonja.

Elmondhatod a haverodnak, hogy 32 féle videóformátumot ismer a telefonod. Megkérdezed miket ismer a csávó és csak annyit fog válaszolni, hogy avi. De isten királynak fog tartani.

Mire használja az átlag ember a mobilt???
1.) Kapcsolattartás
2.) Internet
3.) GPS
4.) Fényképezés

(#626) Stunts666 válasza Danny750 (#624) üzenetére


Stunts666
őstag

Ezt miből szűrted le???

Mert nem nézek rajta filmet és nem játszok, akkor már nem is használom ki???

(#627) Lord Zero válasza Stunts666 (#625) üzenetére


Lord Zero
addikt

hmmm, játsszuk el, h elméletben igazad van
Megkérdezed miket ismer a csávó és csak annyit fog válaszolni, hogy avi. - erre az analógiára kb. ez is építhető: hány megahmiherces? haccáz a jó, vagy a nyóccáz a jó? mi mennyi rim-ram-rom? mijaza GPU meg mit kell támogatni? há dé e mi, há emmegmi?

szóval csak annyi, h van itt elég hideg-meleg zuhany, vicces számháborútól kezdve kellem-mérőig, és lassan úgy tűnik, már az ellenérvek is egymásba botlanak...
ha vmit nem tud ez a gép, akkor az kurvaszar
ha vmit tud, akkor az még kurvaszarabb, mer minek

hm, ki érti ezt...

[ Szerkesztve ]

nem, mindegy

(#628) Danny750 válasza Stunts666 (#626) üzenetére


Danny750
őstag

Azért az ingyen navigáció jó más is bevezethetné azt ,hogy alapból ad egy nemrossz progit ingyen!
Abból ,hogy a Desire is elég multimédiás teló és te ennek a javát nemhasználod ki!
A Nokia meg azért pakolja bele a sok audióformátumot ,mert amikor nincs akkor azt fikázzák ,ha van akkor meg parsztvakítás! :F
Egyszerűen kell a Symbian szerintem ,mert az Android, OS és a WinMo nem mindenkinek jöhet be és akkor ők mit vesznek! Kell ide a symbian is és remélem a Bada is bővűlni fog!
Hagyon nézne már ki ,hogy minden mobilon ugyanaz az oprendszer van csak más hardverrel és kijelzővel! :DDD

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#629) MarQs válasza Stunts666 (#625) üzenetére


MarQs
senior tag

A postom második felét próbáltam leválasztani, de úgy tűnik sikertelen... azt a részét tulképp nem neked címeztem, hanem úgy ámblokk... :)

De... hogy mire használja az átlag ember ténylegesen a mobilját???
Köbö többségében arra, amiket összeszedtél - vagy még arra se - és igazából tudod hogy mi az érdekes?

...én nem tom mi van, de ma már sokadjára kötök itt ki... :)

-> Négyből hármat ötösre teljesít az új nokia! A negyediket pedig remélhetőleg az érkező frissítéssel, az újra írt böngészővel szintén megold... legalább egy négyesre.

Szóval ezt most hogy? :N

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#630) MarQs válasza Lord Zero (#627) üzenetére


MarQs
senior tag

:C

Ehh, ez most odavert... nálam!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#631) Danny750 válasza Lord Zero (#627) üzenetére


Danny750
őstag

Ívvann!!! :K

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#632) Titan44


Titan44
tag

Nekem nagyon bejön a teló, régóta vártam már rá és az elvárásaimat még túl is teljesíti.
Érdemes a neten néhány szubjektív tesztet is elolvasni, csak hogy egyensúlyban legyenek a dolgok...
Az USB cuccos számomra óriási meglepetés, ki is fogom használni, melóhelyen külső vinyóról mennek majd rajta a filmek "munka" címszó alatt csendesen headsettel... :DDD
Habár a készülék beszerzésével még megvárom amíg 100 ezer alá esik, tisztán anyagi okok miatt.

[ Szerkesztve ]

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#633) johny dragon válasza Sztbeni (#267) üzenetére


johny dragon
aktív tag

LOL. Az iPhone már tud egy ideje mappába rendezni ikonokat. Szerintem ezt még a 3G+iOS 4.1 kombó is tudja, pedig a 3G tényleg semmit sem kapott az iOS 4-ből.

Xperia mini pro 4.0.4

(#634) Kashim válasza Danny750 (#628) üzenetére


Kashim
őstag

Nem tudom hallottad-e, de a T-mobile már egy ideje ingyen Navigon-t ad minden iPhone-os ügyfelének. Nyilván nem ugyanaz a kettő, mert ez alapból csak Magyarországot engedélyezi. 10 euróért Kelet-Európát, 20-ért meg egész Európát unlockolja, de azért jóság.

(#635) Greg-77


Greg-77
aktív tag

A fényképező az USB-s cucc és az anyaghasználat nagyon tetszetős dolgok! A GUI nekem unalmas bár az eddigi tapisra alakított elődöktől azért tetszetősebb. A cikkben említett bugok nem a legörvendetesebb dolgok, persze ezt majd idővel orvosolják, de akkor is. Számomra a legfontosabb egy telefonban, hogy megbízható legyen és a legkisebb akadás, gondolkozás nélkül tegye a dolgát! Mind ezek ellenére tetszik és ideje volt, hogy a Nokia kijöjjön vmi épkézláb cuccal!

(#636) fasirTTT


fasirTTT
őstag

nem vagyok nagy nokiás (sose volt másom csak SE), de ez a N8 azért odabaszósra sikeredett. Nekem a kamera az ami a legjobban tetszik :U bár szvsz kicsit túlzásnak érzem aszt a 12 mp-t :D

(#637) Barthezz2 válasza jacis (#609) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

LOL, az xbox kontroller azét odab***ot volna ha megy :DDD
Azt még megnézném, hogy mivan ha rádobsz egy USB HUB-ot. Menne-e egy bill meg egér egyszerre?
A BT egérnél meg nem az adapterrel kellett volna, hanem a belső BT-vel, és mindjárt megy az is :K

Everybody lies.

(#638) emre33 válasza Barthezz2 (#637) üzenetére


emre33
addikt

vezeték nélküli egér + billentyűzet, + HDMI-n 40" LCD monitor + kihangosító.
Irodába vezetőknek..durva :C

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#639) virkir válasza Barthezz2 (#637) üzenetére


virkir
veterán

Haggyad má...
Ezek a ficsőrök is mekkora szarok má...
Mind tiszta parasztvakítás a zandroid akkor is jobb mert az zazonnal reagál ha csak rá köll fújni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#640) Lirion válasza Stunts666 (#622) üzenetére


Lirion
addikt

Ha mindent gépen csinálsz, minek vettél desire-t? Elég lenne neked egy voda 845 vagy a t-s testvére is, sőt, még az is sok lenne.

A kutya se fogja használni kijelentésedhez pedig kéne egy reprezentatív kutatásról vmi link, mert így a kijelentésednek nincs semmi súlya. Főleg, hogy magamról tudom, hogy a felsorolt dolgokat használnám, bár az igaz, hogy nem vagyok kutya, szal végülis lehet akár igaz is, amit állítottál...

(#641) Barthezz2 válasza virkir (#639) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:DDD

Everybody lies.

(#642) #13260800 válasza MarQs (#621) üzenetére


#13260800
törölt tag

Ez is nagyon oké ebben a telóban (mármint a karcállóság), vettem nemrégiben egy Sony Ericsson Xperia X10 mini pro telót. Már az első héten sikerült szarrá karcolnom a kijelzőt egy rosszul megválasztott telefon bőrtokkal amin a legnagyobb karcoló rész a varrás volt. Ehhez a telóhoz legalább nem kell rögtön venni egy 10 000 Forintos invisible SHIELD-t.

[ Szerkesztve ]

(#643) zaskar


zaskar
senior tag

Érdekes megközelítése a dolgoknak, ha nem használok napi rendszerességgel egy funkciót az okostelefonomon, akkor az már felesleges. Lehet, hogy évente csak pár alkalommal kell nekem pl. a TV kimenet, de akkor qrva jól jöhet. Éppen ezért választok következő telómnak is olyat, ami szintén tudja. Engem pl.annyira nem érdekel a sokat emlegetett felhasználói élmény (vajon mi is az?) nekem funkciógazdagság kell, ennek pedig az N8 maradéktalanul megfelel. Nem böngészek egész nap a telón, többnyire szgép közelében vagyok. Ha valamit meg kell néznem a neten, arra ez a gyengébb böngésző is alkalmas lehet (meg reméljük jön jobb is). Engem jobban zavarnak a Bog által írt fagyások, az N82-t szerettem, de azt nem bírtam benne, hogy heti rendszerességgel fagyott le. Az N86-ot fél éve használom, egyszer sem csinált ilyesmit.
Amúgy már legalább négyen tettük fel a kérdést a topikban a WLAN érzékenységére vonatkozóan, de válasz még nem érkezett. Talán azért, mert a "70-et adnék érte" meg a "nekem nem kéne" típusú magvas hozzászólások miatt a tesztelő esetleg elsiklott felettük?

(#644) beccyboy válasza Barthezz2 (#637) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Valaki már linkelte előttem, de nagyon odab***!
Ott asszem a hdmi + multitouch kapcsán jött elő

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#645) gubacsino


gubacsino
aktív tag

"...a cserélhető akkumulátornak búcsút intettek a finnek is..."
Nem tom elképzelni. Ha nagyon ritkán is, de bezony voltak olyan fagyások más készülékeknél, amik semmilyen gombra nem reagáltak (beleértve az ON/OFF gombot is! vagy csak én voltam türelmetlen) De ilyenkor azért jól jött, hogy az aksit kitudtam kapni. Feltételezem itt már ilyen nem fog előfordulni. Viszont a looseruser mint én is, sok mindenre képes :) Ha létezne "hülyebiztos" OPrendszer az tarolna a világon. És mi van ha majd a távoli jövőben két soft rühelli egymást anyira, hogy annak fagyi a vége? Magyarul, mi van ha még is sikerül úgy kifagyasztani a OPot hogy az meg sem nyekken? Várhatok 5-10-15 percet míg észhez tér? Vagy rögtön irány a legközelebbi márkaszerviz? Arról már nem is beszélve, hogy bizony vízbe (folyadékba) esés után, már az a halvány szalmaszál sem marad: "aksi gyorsan le"

Jó ez kell :) Az életben maradáshoz elég :) És 4(sok) versenyző mindig jobb mint 3(kevés) Ha a piac többszereplős bajunk nem lehet belőle.

[ Szerkesztve ]

(#646) Arthuro_Adam válasza gubacsino (#645) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

A menü gombját 10 másodpercig nyomva tartod, és újraindul a telefon.

(#647) Salmi válasza gubacsino (#645) üzenetére


Salmi
tag

A nem (könnyen) kivehető aksi miatt tették bele azt, hogy a kikapcsoló gombot fél percig lenyomva kell tartani és rezgés után újraindul.

(#648) Karma válasza gubacsino (#645) üzenetére


Karma
félisten

"Nem tom elképzelni. Ha nagyon ritkán is, de bezony voltak olyan fagyások más készülékeknél, amik semmilyen gombra nem reagáltak"

Mert még mindig nem sikerült megértened, hiába írtuk sokszor, sokan, hogy hardveres biztonsági mechanizmust huzaloztak be a Nokiánál, ami a korábbi telefonjaikban nem volt benne.

“All nothings are not equal.”

(#649) Gabor113


Gabor113
tag

Itt egy másik magyar teszt is:

http://www.bitport.hu/mobilitas/symbian-harmadszor-nokia-n8-teszt

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#650) Quasi_modo válasza gubacsino (#645) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Arról már nem is beszélve, hogy bizony vízbe (folyadékba) esés után, már az a halvány szalmaszál sem marad: "aksi gyorsan le"
Na ezen most elgondolkoztam. Saját esetemből kiindulva nem tudom mit csináltam volna vele februárban....

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.