Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) jacis válasza Bog (#754) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia.
Nincs infód a bejelentésről?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#952) BLC válasza jacis (#951) üzenetére


BLC
tag

Szia,

javaslom a fórum kereső használatát!

2010.okt.19. a magyarországi bemutató, azaz MA. Ettől a naptól van forgalmazás hivatalosan Mo.-on.
Hivatalos ár: Nokia.hu
Mindenki más: változó

[ Szerkesztve ]

(#953) jacis válasza BLC (#952) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia OKOS barátom.
Megsúgom, hogy ma 10-kor volt a hivatalos bejelentése a telónak és én erre várok.
Nem ad segítséget a kereső mivel napi szinten követem a fórumot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#954) djbahool


djbahool
senior tag

Azt lehet már tudni, hogy mely szolgáltatóknál lesz kapható?
Valamint, ha szolgáltatótól veszek egy ilyet, akkor az ráteszi a saját menüjét, vagy mostanság az már nem divat?

(#955) ClioRS válasza BLC (#952) üzenetére


ClioRS
őstag

A Nokia.hu-n sosincs ár, mivel nincs webshop.

(#956) Sarlon válasza jacis (#950) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Sztem ez nem lesz ilyen egyszerű. :U

N82- N8- Lumia 920

(#957) Sarlon válasza ClioRS (#955) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Tévedés barátom:
Online Shop

N82- N8- Lumia 920

(#958) ClioRS válasza Sarlon (#957) üzenetére


ClioRS
őstag

Na nebasz :DDD
Mióta elérhető? :U

Elég hajmeresztő árak vannak... 5230 51-ért, holott már 35-40-ért kapni gyári garisat :))

[ Szerkesztve ]

(#959) Lompos48 válasza ClioRS (#958) üzenetére


Lompos48
nagyúr

[link]

Bocs! Már volt.

[ Szerkesztve ]

(#960) tjb007 válasza djbahool (#954) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nagy valószínűséggel mindháromnál (T-Mobile 100%).
Saját menüt nem, max. saját tartalmakat tesznek rá (háttérkép, csengőhang stb.).

(#961) jacis válasza tjb007 (#960) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem most egy kis hiány érzetem van a hírközlés oldaláról.
Azt hittem, hogy legalább fele akkora felhajtás lesz mint az iPhone esetében, de egyenlőre még az sincs megerősítve, hogy bejelentették-e egyáltalán a magyarországi forgalmazás tényét?!?!
Elég érdekes...
Ahhoz képest, hogy 10-kor volt elméletileg a bejelentés még mindig nincs semmi kézzel fogható :o
Nincs hivatalos bejelentés magyarországon? Nincs ár? Nincs meg a szolgáltatóknál való megjelenés dátuma? MIÉRT? :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#962) Sarlon válasza jacis (#961) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nyugi, most már kibírod ezt a pár napot! :)
Én azt remélem, h egyik szolgáltató sem fogja elrondítani a logójával a telót. :S
Ugye nem fogják?! :D

N82- N8- Lumia 920

(#963) jacis válasza Sarlon (#962) üzenetére


jacis
nagyúr

"ezt a pár napot"
"hamarosan"
"nagyos hamar"
"már csak egy hónap" (lett belőle 3-om)

Ezek április óta az N8-hoz kötödnek. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#964) tjb007 válasza jacis (#961) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az iPhone az egyetlen olyan telefon ami körül mindig nagy felhajtás volt/szokott lenni. A miértre szerintem mindenki tudja a választ (vagy ha nem is tudja akkor sejti).

"Nincs meg a szolgáltatóknál való megjelenés dátuma? MIÉRT?"

Sosem volt megadva hónapra, napra, percre és másodpercre magva, hogy egy telefon mikor fog bekerülni a kínálatba (legalábbis a T-Mobile -nál). Ezen az oldalon lehet megtalálni a hamarosan kapható készülékeket.

[ Szerkesztve ]

(#965) ClioRS


ClioRS
őstag

Én mondjuk egyetértek abba, hogy 10kor megvolt a bejelentés, most fél3 van, és eddig még egy böfföt se kaptunk, hogy no, akkor hivatalosan is lehet kapni... :U

(#966) Karma


Karma
félisten

Tegnap a GSMLine-tól, ma meg a PartNerotól hívtak, hogy érkezett hozzájuk N8. Engem már nem érint, de ha valaki akar venni, most több eséllyel próbálkozhat :K

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#967) jacis válasza ClioRS (#965) üzenetére


jacis
nagyúr

Számomra ez nagyon érdekes.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#968) jacis válasza Karma (#966) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért nem érint mert lemondtál róla vagy mert már megvetted a Tiéd?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#969) Karma válasza jacis (#968) üzenetére


Karma
félisten

Vettem mást.

“All nothings are not equal.”

(#970) stewe780 válasza Karma (#966) üzenetére


stewe780
őstag

A fene tudja, mindenki azt csinál a pénzével amit akar, de én azért óva intenék mindenkit attól, hogy 150kHUF-os elektromos ketyerét valami gsm boltos garival vegyen. Szóval várjátok meg a hivatalos magyar garis változatot, olcsóbb is lesz, és nem hajtanak el olyan könnyen ha valami gond van.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#971) jacis válasza stewe780 (#970) üzenetére


jacis
nagyúr

Én vagy a Photohall-ban veszem meg vagy a e-digital-ban. Majd kiderűl. Az viszont biztos, hogy függetlenűl kell a teló. Ha nem lesz a T-mobile-os verzión T-s logo akkor még azon is elgondolkodom majd.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#972) Lirion válasza tjb007 (#964) üzenetére


Lirion
addikt

Épp ma kaptam egy készülékkatalógust, amiben szerepel az N8 mint hamarosan kapható készülék. Szóval 100%, hogy a t fogja forgalmazni.

(#973) Sarlon


Sarlon
aktív tag

Mondtam Én, h karácsonyra csak lesz belőlünk is vmi..
Szóval még kell várni egy pár napot..

"Ma délelőtti budapesti sajtótájékoztatóján a Nokia bejelentette, hogy november közepétől Magyarországon is hivatalosan elindul az N8 forgalmazása. A Nokia N8 tulajdonosok a készülékre előre telepített alkalmazásokon keresztül élvezhetik a hazai tartalomszolgáltatók videóit, híreit, programjait, TV csatornák internetes videotartalmait. Az N8 felhasználók a Magyar Televízió, a Duna Televízió, a TV2, az AXN és a StartlapTV interneten elérhető műsorait nézhetik immár mobilon is. Mint megtudtuk, a streamelt videók 4:3-as képaránnyal, 400x300 pixeles felbontással és 4-600 Kbit/s-os bitrátával foghatók az egyébként 360x640 pixeles kijelzővel felvértezett N8-on."
:W :W :W :W

N82- N8- Lumia 920

(#974) tjb007 válasza Lirion (#972) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ugyanezt írtam én is :)

(#975) Gabor113 válasza Sarlon (#973) üzenetére


Gabor113
tag

én is most olvastam ezt:

http://www.hirado.hu/Hirek/2010/10/19/15/A_Magyar_Televizioval_erkezik_Magyarorszagra_az_uj_okostelefon.aspx

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#976) Gabor113 válasza Sarlon (#973) üzenetére


Gabor113
tag

ráadásul aki tv-s annak ez is tök jó lehet:

"Azért, hogy a T-Home IPTV előfizetői soha ne maradjanak le kedvenc programjaikról a készüléken helyet kapott a Műsorújság alkalmazás is. Ennek segítségével a csatornák műsor információi mellett a T-Home IPTV előfizetői Nokia N8 mobilkészülékeikről bárhonnan, bármikor távvezérelhetik az otthonaikban felszerelt set-top box felvétel funkcióját."

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#977) jacis válasza Sarlon (#973) üzenetére


jacis
nagyúr

Tessék erről beszéltem!
Augusztusban a nokiás majom mit mondott: "hamar nagyon hamar"
Ennyit erről a tetű bandáról. Bejelentik, hogy egy hónap múlva kapható PFFFF....
Vicc. De ráadásul még ez sem egy korrekt bejelentés hanem annyi, hogy november közepén?!
Mikor kedves Nokia? Nincs naptáratok? Adjunk?
Ebből az egészből is az látszik, hogy az Apple-t lehet fikázni, de ha azok bejelentenek valamit akkor azt meg lehet venni attól a naptól. (igaz nincs elég készülék, de legalább nem a maszatolás megy)
Nokia úgy csinál mintha az élete első telefonját adná ki. Egy idétlen szervezetlen mocsok az egész N8 körüli sz.rakodás.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#978) stewe780 válasza jacis (#977) üzenetére


stewe780
őstag

Már bocs, de az apple-nél mennyi is volt az időeltolódás az amerikai és a magyar premier között? Amennyire balkán vagyunk, szvsz teljesen elfogadható a november közepe.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#979) Sarlon válasza jacis (#977) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Sztem ne húzd fel magad ezen.
A jövő évet már biztosan úgy fogjuk kezdeni, h ott fog lapulni a zsebünkben az N8 ;)
Az az egy hónap már tényleg nem oszt, nem szoroz. November közepe, hehe!
Jó lesz december elejének is.

N82- N8- Lumia 920

(#980) Gabor113 válasza jacis (#977) üzenetére


Gabor113
tag

Ezt a kirohanást én sem értem pontosan különösen nem az apple-el való összehasonlítást. Szedjük össze hány tényező miatt lehet ez? Vagy akár menet közben mennyi minden változhat? Kapásból lehetne mondani 5-10et de lenyugodva szerintem magadtól is tudod. Ha majd elhangzik konkrét dátum onnantól biztos kapható is lesz, eddig ilyen nem volt. Na mind1 nem ég a ház novemberben jön az mindjárt itt van. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#981) jacis válasza Sarlon (#979) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért huztam fel magamat, mert biztam abban hogy most bejelentik, hogy max. jövő hét közepétől már kapható lesz. Rá voltam már teljes mértékben készűlve. Biztam benne, hogy nem egy hónapos idő lesz. Szerintem ez a november közepe történet megint úgy alakúl majd, hogy 20-30.-e között bejelentik, hogy decemberben már tényleg lehet kapni de tényleg ám. :N Nagyon felkavart ez az N8 ügy. :B

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#982) Lirion


Lirion
addikt

Engem csak annyiban érint ez a dátum, hogy minél később jelenik meg, annál később esik le az árra annyira, hogy én is be ruházzak rá.. :D Ellenben a gyűjtésre is kell némi idő, szóval van ennek pozitív oldala is számomra. Bár már nagyon szeretném megtapogatni élőben is. :)

(#983) BLC válasza ClioRS (#955) üzenetére


BLC
tag

Nem flame miatt:

[link]

ui.: Nem is mondtam a webshop-ot! :F

Ja, de megkövetem magam megelőztek. :))

[ Szerkesztve ]

(#984) jacis


jacis
nagyúr

Meghalt a topik :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#985) emre33 válasza jacis (#984) üzenetére


emre33
addikt

Kb: várható volt, beszéljünk arról, hogy miért várnak a forgalmazásával egy hónapot?
Nincs rá ok. Semmi.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#986) Misály válasza jacis (#984) üzenetére


Misály
addikt

mert nem gerjed senki?:D

(#987) Atombalu


Atombalu
senior tag

Misály: Egy összehasonlító tesztben láttam, ahol pont az N8 11 MB-os fényképével hasonlították össze. Az, hogy nagyobb látószögben készít felvételt az szerintem nem annyira fontos, mint a minőség.
Jól mondod, át kell gondolni mely hiányosságokat tudod utólag pótolni. Pl. utána néztem iPhone-on a Yahoo messengerrel van megoldva a mobil to számítógép videóhívás, tehát van rá utólag gyógyír!
(+Tango, de ez csak mobil to mobil minden hálózaton)

atila4: megnéztem már régebben is. Az alapján sem tudtam dönteni :D

Gabor113: magyar ar ertek aranyban valoban a Nokia győz, de mint mondottam nekem olcsóbb az iPhone újonnan függetlenül, mint a Nokia. + A Nokia beszerzése elég körülményes lenne.

stewe780: azt elhiszem, hogy fizikailag tény, hogy jobb fotókat kéne készítenie a Nokiának, de eddig nem ezt tapasztaltam egyik összehasonlító tesztből sem. Tény, hogy rengeteg frissítés fog érkezni Nokiára, mint régi ős Nokiás tudom, hogy megy ez.
Azt valóban meg kéne vizsgálni, hogy iPhone képméretre csökkentett N8-cas kép milyen minőségű.

Az iPhonenak még egy nagy mínusz, hogy a videói marha remegősek! Totál zavaró :(
No mind1, eltöprengek rajta még péntekig utána megrendelem az egyiket.
Nagy plusz az iPhonenak, hogy jobb befektetés volna,,

Ui.: jacis: :D :D :D Emlékszem anno én is így vártam a telefonokat, de ettől csak rosszabb a szitu. Relax.

iPhone 5

(#988) Misály válasza Atombalu (#987) üzenetére


Misály
addikt

Tulszaturalt kepek eleve eselytelenek szoval az iphone egy hulladek az n8hoz kepest, nem mellesleg jo kis inkorrekt tesztkepek vannak az osszehasonlitasoknal, nezd csak meg az engadget bohozatat errol. Minosegben sokkal jobb az n8.

(#989) Atombalu válasza Misály (#988) üzenetére


Atombalu
senior tag

Nem vagyok fotós, de gondolom a tulszaturalt alatt a inkorrekt színeket érted.
Megnéztem az összehasonlítast. Latni, hogy valótlan színekkel dolgozik az iPhone, de szerintem ez tudatos lépés volt almáéktől, mert kellemesebben hatnak a szemnek és ez megint csak fontosabb egy átlagfelhasznalo szamara,,

iPhone 5

(#990) Misály válasza Atombalu (#989) üzenetére


Misály
addikt

Az emlitett engadget tesztben a londoni buszok voros-rozsaszinek iphone-on ami minden csak nem kellemes a szemnek, szimpla parasztvakitas. En speciel maradok a valosagnal.
Nem tudom miert lenne ez fontos egy atlagfelhasznalo szamara, ennyire nem lehetnek hulyek az emberek.

(#991) Atombalu válasza Misály (#990) üzenetére


Atombalu
senior tag

Igen az a busz az tényleg vicces :)

Sajnos az emberek többsége pedig ilyen, főleg az újföldön, eszméletlen miket tapasztalni.

iPhone 5

(#992) Stunts666 válasza Misály (#990) üzenetére


Stunts666
őstag

Ez a baj az amoled-el is. Olvastam már, hogy a csávó csinált egy képet az Amoledes Desire-vel. Szép és jó. Aztán felrakta PC-re és nem úgy nézett ki a kép, mint ahogy az amoleden. Egyszerúen túl élénkek a színek a valósághoz képest.

(#993) Quasi_modo válasza Stunts666 (#992) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Jelzem az N82 és az N73 is ugyanezt csinálta: A mobil kijelzőjén élénkebbek voltak a színek, mint a monitoron. Szerintem ez tudatos beállítás. Mint a modellezésnél: minél kisebb egy modell, annál élénkebbre festik.

valami

(#994) Misály válasza Stunts666 (#992) üzenetére


Misály
addikt

Nem vagyok hajlando elfogadni tenykent hogy az amoled szinhusegen nem lehet utolag szoftveres beallitasokkal allitani. Pusztan gyartoi lustasag tovabba azt sem ertem miert kell valosagtol elrugaszkodott durvan elenk szinekkel dolgozni, az elet fako, nem neonszinekben pompazik, es nem akarom budapestet osszekeverni las vegassal a fotoimon.

(#995) Lirion válasza Atombalu (#987) üzenetére


Lirion
addikt

Nem tudom, milyen teszteket néztél te, de csekkold le a gsmarena és phonearena képeit is, ha még nem tetted. Gondolom a mobilarenás képeket már megnézted. Azon kívül volt korábban egy hír, hogy egy user dslr képeivel hasonlította az n8-at, na az ő oldalán is talász tucatszámra jó képeket. Ne az engadgetes, gizmodos meg mobile-review-s fosokat tekintsd példának, mert azok direkt lejáratásra készültek...

(#996) attisx válasza Misály (#990) üzenetére


attisx
addikt

Nem feltétlenül emberi hülyeségről van szó, ez inkább egyszerű pszichológia. Az emberi szem számára sokkal érdekesebbek, vonzóbbak a színes dolgok. Mivel jobban lekötik a figyelmünket, így hajlamosak vagyunk szebbnek is tartani őket. Például ott vannak a különböző TV műsorok/ szignálok, azok sem a díszlet/látvány tervező igénytelensége miatt olyan tarka-barkák, ez is célzott tudatalatti figyelem felkeltés (ha úgy teszik "paraszt vakítás").

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#997) Misály válasza attisx (#996) üzenetére


Misály
addikt

Ez rendben van, de egy foto eseten ne magyarazzuk mar be magunknak hogy az jobb, ha nem a valosagot tukrozi. Ez emberi hulyeseg nalam.

(#998) Stunts666 válasza Misály (#997) üzenetére


Stunts666
őstag

Csak nézd meg, hogy hányan vannak elájulva az amoledtől..... :D

(#999) emre33


emre33
addikt

Jópár ember vett már N8 telefont, ahogy írják, magyar nyelvel.

De ha november 2. hetiég nem lesz magyar hivatalos készülék, akkor:
- SW frissítés után el fog tüni a magyar nyelv
- Ha átírták a product kódot, akkor no nokia gari.
- Ha nem magyar piacra szánták a készüléket, akkor magyar widgetek nem lesznek rá.
- Magyar widgetek nincsenek előtelepítve.

Ez kinek éri meg? Főleg 155.000 Ft-ért :F
(Pláne aki megvette 160-170 ezer Ft-ért) :Y

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#1000) Misály válasza emre33 (#999) üzenetére


Misály
addikt

Kinek eri meg a gsmline es tsaitol megjelenes elott telefont venni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.