Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18151) kekkola válasza bucihost (#18144) üzenetére


kekkola
senior tag

Menj fel a BB Protect oldalra, jelentkezz be a BBID-del és ott add hozzá a készüléket.

hagel: még nem frissítettem, azt hiszem ma este megteszem. Félek a BIS hibától picit.

"Frissítsd fel a gép emlékezetét a neten keresztül."
ez meg mi a tökömet jelent? :)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#18152) bucihost válasza kekkola (#18151) üzenetére


bucihost
senior tag

Ott hol? Nem látok hozzáadási lehetőséget :(

(#18153) Polarstar válasza kekkola (#18151) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Érdekes, van hiba, de a kimaradás tartama rövidebb, illetve kevesebbet is merül a mobil.
Remek!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18154) kekkola válasza bucihost (#18152) üzenetére


kekkola
senior tag

Ha eltávolítani el lehet, gondolom hozzáadni is lehet.

hagel: neked eddig is megvolt ez a hiba? nekem nagyon ritkán jelentkezik 10.3.1.-en. (kopp-kopp-kopp)

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#18155) bucihost válasza kekkola (#18154) üzenetére


bucihost
senior tag

Sajna nem :(

(#18156) Orgi válasza default. (#18145) üzenetére


Orgi
őstag

Még több éve másik telefonon nyomtam egy minden névjegy mentését vcardba, aztán az egészet beimportáltam a gmailba, ahol kb 1 óra alatt szépen a gmail Címtárban megcsináltam őket rendes kontaktokkal, mailcímekkel, telefonszámokkal, egyesített névjegyekkel. Azóta is minden névjegyet oda mentetek/szinkronizáltatok, alapvetően problémák nélkül. Az FB-s kontaktokkal kell csak szórakozni, összekapcsolni a gmail névjegyet esetleg vele, de ha ugyanaz a név, akkor magától is rájön...
Remélem ez segített, mert annyira nem volt világos a kérdés :N

(#18157) default. válasza Orgi (#18156) üzenetére


default.
őstag

Igen, értem.
Nekem csak annyi a bajom, hogy a gmail-ben a levelezőpartnereim és a telefonkönyvem kontaktjai nem fedik egymást, (vagy csak részben) mert nincs rá szükségem, nem hívom őket soha. A facebook kontaktokra meg még inkább igaz ez, csak egy töredékük van bent a telefonkönyvemben... ezért nem tudom, hogy kéne ezt szépen megcsinálni.. :(

(#18158) bucihost válasza kekkola (#18154) üzenetére


bucihost
senior tag

Most utána olvastam, lehet az a gond, hogy nekem régiónak Amerikán ír, nem EMEA-t.
De miért? vagy ez mitől függ? :W

(#18159) Polarstar válasza bucihost (#18158) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Helyzetmeghatározás on, időzóna nekünk ejrópa.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18160) bucihost válasza Polarstar (#18159) üzenetére


bucihost
senior tag

Helymeghatározás itt is on. De olyan mintha nem látna ezen az id-n készüléket. Pedig world, bbm megy...

(#18161) soldi3r válasza soldi3r (#18126) üzenetére


soldi3r
veterán

Esetleg config.sys-e? :)

E30 (oo=[][]=oo)

(#18162) Polarstar válasza bucihost (#18160) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Melyik szolgáltatónál vagy?

Jut eszembe! Ha volna lehetőséged egy másikkal kipróbálni, az sokat jelentene.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18163) bucihost válasza Polarstar (#18162) üzenetére


bucihost
senior tag

Voda. Màsik idvel az én készülékem vagy màsik készüléket az én idmmel vagy ezt màsik szolgáltató val?

[ Szerkesztve ]

(#18164)



őstag

Találtam egy újabb ficsört az új rendszerben.
Készülék figyelés: CPU használatnál ha az adott appra kattintunk kiírja grafikusan az elmúlt időszakra vonatkozó adatokat - ez idáig is volt. De! Még egy fingos appnál is mutatja a mobil/wifi adatforgalmat. Ez a legjobb szűrése az adatlopó kémprogramoknak. Nálam romlott az üzemidő és egy összehasonlító grafikonon is jól látszik, hogy régen 0 közeli volt a nyugalmi CPU használat, most 8%. Kicsit tudtam javítani 6%-ra.

[ Szerkesztve ]

(#18165) agyarka válasza (#18164) üzenetére


agyarka
aktív tag

Eddig is mutatta az apponként az adatforgalmat.

(#18166) agyarka


agyarka
aktív tag

A BB link és a Blend mióta nem tölthető le (és frissíthető?) biztonságos kapcsolattal? Nesze neked BlackBerry biztonság. Az elérhetetlen eredeti oprendszer után bezárult a kör. Gyakorlatilag lehetővé tették, hogy bárkinek manipulálható lett a készüléke, és ne is tudjon ellene tenni. -( A Protect megoldása is inkább a nagytesó érdekeit szolgálja. Aki nem akarja, hogy idegen értékesíthesse a mobilját, azt a cég ezentúl kényelmesen kontrollálhatja.
A lopásvédelemhez elég lett volna egy BB PIN regiszrálás a BB ID-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#18167) sasa134 válasza agyarka (#18166) üzenetére


sasa134
addikt

Most igazából mi is a kérdés??

Avanti Roma

(#18168) agyarka válasza sasa134 (#18167) üzenetére


agyarka
aktív tag

Mióta nem tölthető le biztonságosan?

(#18169) lugosi válasza agyarka (#18166) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Most jól értem, hogy te HTTPS-en keresztül szeretnél letölteni egy exe-t, amit aztán telepítesz a gépedre?

(#18170) agyarka válasza lugosi (#18169) üzenetére


agyarka
aktív tag

Igen. Olyan exe- t amivel hozzá lehet férni a telefonon lévő adatokhoz, illetve az oprendszert frissíthető vele. Biztonsági szempontból ez már elég érzékeny ahhoz, hogy korszerű védelmét, ellenőrizhetőségét biztosítsák.

(#18171) agyarka


agyarka
aktív tag

Azt értem, hogy a Zacsi miért nem biztonságos, azt is, hogy az autoloader ek sem (kivéve a leaked ek), de hogy már Link és a Blend sem? És még van képük a civil szféra felé is a biztonságról vetíteni.

(#18172) eventus válasza agyarka (#18171) üzenetére


eventus
veterán

BlackBerrynek írj panaszt..

Mellesleg a link kéri a telefon kódját csatlakozaskor. Addig semmi nem történik.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18173) Polarstar válasza eventus (#18172) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jaaaaj....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18174) agyarka válasza eventus (#18172) üzenetére


agyarka
aktív tag

Semmin nem változtat. Kóddal járulsz hozzá valamihez, ami vagy megegyezik a BB és a Te szándékaival, vagy nem. Természetesen az is lehet, hogy a kódkérés csak a felhasználó megnyugtatására szolgál, és valójában egyéb funkciója nincs.

(#18175) eventus válasza agyarka (#18174) üzenetére


eventus
veterán

Szép az idő, irány a természet :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18176) lugosi válasza agyarka (#18170) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tehát attól tartasz ha jól értem, hogy a nem HTTPS letöltés miatt letöltés közben valaki belenyúl az adatfolyamba, és megmódosítja az exe-t?

(#18177) agyarka válasza lugosi (#18176) üzenetére


agyarka
aktív tag

Inkább másik exe vel helyettesíthetik, de injektálásról is lehet szó.

(#18178) indigo


indigo
aktív tag

Sziasztok!

A következőben kérném a segítségeteket. Lehet-e BB10-en egy androidos programot 'felemelni' olyan szintre (talán jogosultsággal?!), mint a BB10 natív appjait?
Amiért szükségem lenne ilyen lehetőségre az az, hogy vettem egy okosórát, amely nagyon jól együtt működik az Android és iOS rendszerekkel. BB Q5-ösöm van, és nagyrészt ezzel is jól működik, viszont egy dolog piszkálja igazán az orromat, mégpedig az, hogy SMS értesítőt nem tud az órám fogadni a Q5-től. Ez azért van, mert az androidos program, amit az óra működtetéséhez/kihasználásához letölthetünk, csak androidos SMS programot hajlandó kezelni. Mivel a Q5-ben ezt a műveletet a BB natív üzenetkezelője végzi és jelzi a Hub-ban, ezért hiába telepítek fel bármilyen androidos SMS küldő programot, a Q5-n nem tudom használni - legalábbis eddigi tudásom alapján.
Ha lenne olyan hozzáférésem a Q5 rendszeréhez, ahol beállíthatnám, hogy engedje az androidos SMS programot használni (akár parallel natív üzenetküldővel), akkor az okosóra meg tudná jeleníteni a kapott SMS-eket is.
Szerintetek lehet ilyen változatást/módosítást eszközölni androidos programon - jelen esetben az SMS app-on?
Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#18179) Phülöp válasza eventus (#18175) üzenetére


Phülöp
addikt

Én inkább leveleztem ma a Browsie Browser fejlesztőjével. Jeleztem neki pár dolgot, ő meg a következő verzióban megpróbálja ezeket semlegesíteni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18180) eventus válasza Phülöp (#18179) üzenetére


eventus
veterán

Egy levél váltásom nekem is volt vele. Gyors és korrekt. Miket jeleztel? Volt a napokban frissítés és vagtagabb lett alul a bar. Gondolkozom szólok neki, Q10en sokat számít.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18181) Phülöp válasza eventus (#18180) üzenetére


Phülöp
addikt

Passporton elhalt a mai frissítés, azt egy reinstall megoldotta.
Meg a zoom problémát beszéltük át, amit anno itt is irtam.
Lassan eljut oda a Browsie, hogy elsődleges böngészővé lépjen elő nálam.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18182) eventus válasza Phülöp (#18181) üzenetére


eventus
veterán

Csak ezt használom. Szerintem illene a gyarinak is ezt-azt tudnia.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18183) Phülöp válasza eventus (#18182) üzenetére


Phülöp
addikt

Nézd már meg pls, hogy pl. a geeksaresexy hogy néz ki nálad!
Ha a lap alján próbálok zoomolni, akkor a weblap egy másik részére zoomol. És van még pár ilyen weboldal, amit rendszeresen látogatok...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18184) eventus válasza Phülöp (#18183) üzenetére


eventus
veterán

Ilyen nekem is van, hasonló: pl itt az MA oldalai is össze vissza ugrálnak, amikor megnyitom. De az a weblap is nálam szintén, mint nálad.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18185) Phülöp válasza eventus (#18184) üzenetére


Phülöp
addikt

Kicsikartam a sráctól egy ígéretet arra, hogy a következő frissítéssel ez a gond megszűnik.
Értetek vagyok :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18186) eventus válasza Phülöp (#18185) üzenetére


eventus
veterán

Jogos igény, hogy működjön. Ha már fizetős, pláne. "Smooth load" kikapcsoltad? Szerintem elég hülye opció. Nem szeretem az attuneseket, minden poccre jelenjen meg.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18187) ludla


ludla
őstag

Sziasztok!
Nem rég vásároltam egy BB Leap-et és nagyon szuper teló!
Viszont lennének problémáim, csináltam pár HDR képet és valami iszonyat rossz lett, ez szoftveres hiba?

A másik kérdésem a BB world ból töltöttem le az Opera minit első indulásnál semmi gond, de ha ki lépek és újra indítanám nem indul :(
Kellene egy multiplatformos böngésző hogy a PC-n is elérjem.

Friss szoftverrel: 10.3.2.2474

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18188) lugosi válasza ludla (#18187) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A HDR móddal ne fotózz semmit, ami mozog vagy megmozdul, mint a kissrác a képen. Valószínű vagy beszélt, vagy megmozdult / elmozdult, mindenesetre szerintem ez okozhatta a problémát. Valójában úgy csinálja a hdr képet, hogy csinál egymás után gyorsan, de mégiscsak egymás után több fotót, és abból rakja össze. Sajnos ha mozgás van a képen, akkor ilyen dolgok történnek. Kapcsold ki szerintem a hdr-t, szerintem az eseteknek csak nagyon kis %-ában kell igazán.

[ Szerkesztve ]

(#18189) ludla válasza lugosi (#18188) üzenetére


ludla
őstag

Köszi a fotók akkor OK!
Viszont böngészőterén van valakinek valami használható ötlete? Opera futtatható stabilan alatta?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18190) XSiGma válasza ludla (#18189) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Én az Amazon Appstore-ból telepítettem az Opera minit,stabilan működik elég sok hónapja.

(#18191) ludla válasza XSiGma (#18190) üzenetére


ludla
őstag

Nálam a Leap-en nem akar futni :( Mikor feltelepítem akkor elindul de utána kéri az Amazonhoz belépést és utána újraindul de csak ki lép belőle és semmi :W

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18192) XSiGma válasza ludla (#18191) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Az lemaradt,hogy nekem Z3 van.
Ilyet még nem tapasztaltam. :F

(#18193) lovace válasza ludla (#18191) üzenetére


lovace
aktív tag

Olyat próbáltál már, hogy a Google Play-ből letöltöd az APK-t és azt telepíted?

Itt egy letöltő, csak a linket kell bemásolni: APK Downloader.

(#18194) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

arra van vmi megoldás, hogy ha a böngésző zárol egy oldalt, akkor mégis meg lehessen nézni? Kivételekhez adás sem segít rajta, mindenképpen tiltani akarja, tanúsítvány-hiba miatt. Egy egyetem neptun-os belépési oldaláról lenne szó, a linkre kattintva BB-ről nem lehet belépni sehogy se úgy látom :(

Károli Neptun

Van erre esetleg vmi megoldás? A 10.3.2-es frissítés előtt simán ment :(

(#18195) eventus válasza ludla (#18191) üzenetére


eventus
veterán

Browsie Browser

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18196) ludla válasza lovace (#18193) üzenetére


ludla
őstag

Igen végig próbáltam a 7-11 ig a verziókat és csak a Opera mini 7.6.4 verzió indul el újra ha kilépek belőle.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18197) ludla


ludla
őstag

Esetleg ha valaki tudna egy jó leírást hogyan kell beállítani a Home Screen Plus progit örülnék :)
Meg vettem de nem igazán akar úgy beállni a hogyan terveztem.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18198) ludla válasza eventus (#18195) üzenetére


ludla
őstag

:R :R Köszi már meg is vettem, így legalább tudom importálni a könyvjelzőimet :C

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18199) lovace válasza eventus (#18195) üzenetére


lovace
aktív tag

Megkérdezhetem, hogy miben jobb/más a gyári, illetve Zeus böngészőtől, amit láttam, hogy szintén megvettél?
Ha már leírtad valahol elnézést.

(#18200) eventus válasza lovace (#18199) üzenetére


eventus
veterán

Gyári böngésző + flash, ennyit tud. Semmit nem ér. Browsie pedig az élvezet maga, érdemes megvenni, már csak az adblock miatt is.

(#18197) ludla: mi nem megy? 3 kattintás az egész program

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.