Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) graffg válasza eventus (#13000) üzenetére


graffg
csendes tag

Kéz alól igen. Annyi, hogy beállítottam az emaileket, de akkor majd gondolom utána újból be kell...
Nincs rajta fontos dolgom még, illetve a névjegyzék úgyis leszinkronizál gmailről.
Akkor wipe-olni kell? Ez az Opciók --> Biztonság --> Biztonsági adattörlés menüben van? Ott mindent ki kell jelölni vagy elég csak az emailek, partnereket?

(#13002) eventus válasza graffg (#13001) üzenetére


eventus
veterán

Igen ott és mindent jelölj ki.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13003) graffg válasza eventus (#13002) üzenetére


graffg
csendes tag

Köszi, megcsináltam.

(#13004) Cheesy


Cheesy
őstag

Ma egy kemény 40 perces késést köszönhetek ennek a remek telefonnak
Még most is csak 2014.03.05. 20:11 van rajta.
De meg vagyok lőve, mert tapifont nem akarok venni, különben már rég kukáztam volna.

www.vakbelmutet.hu

(#13005) piqla válasza Cheesy (#13004) üzenetére


piqla
őstag

mielott kidobnad, irj nekem egy privatot, koszi :DDD

Szereted az állatokat?

(#13006) eventus válasza Cheesy (#13004) üzenetére


eventus
veterán

Hálózatról frissíti az időt? Korábban nekem is volt azzal gondom, bár az droid volt.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13007) Cheesy válasza eventus (#13006) üzenetére


Cheesy
őstag

Automatán, igen. De képes volt már rá, hogy manuálra állítva is megtegye ugyanezt.

www.vakbelmutet.hu

(#13008) littledon


littledon
tag

Mennyivel fejlettebb a BB OS 6 mint az 5, vagy inkább csak ráncfelvarrás? Konkrétan egy bold 9700 és egy 9780 között vacillálok esetleg egy torch 9800-an. A viberen kívül van olyan app ami fut OS5-ön de 6-on nem? Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni? :R

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#13009) piqla válasza littledon (#13008) üzenetére


piqla
őstag

mihez kezdesz majd a 9900-al? :B

Szereted az állatokat?

(#13010) lezerpiramis válasza littledon (#13008) üzenetére


lezerpiramis
őstag

OS 6: kicsit mas a menustruktura, tobb oldal van a kezdokepernyon (media, kedvencek stb.), van ertesitesi sav, picit jobb es atlathatobb a bongeszo (profilkezeles egyertelmubb + tobb fulet is meg lehet nyitni), fejlettebb a keresofunkcio, mas a W-Fi-logo :)

A 9700-asra is lehet 6-ost rakni, de szerintem nem erdemes, mert lecsokken az alkalmazasmemoria. Mas programrol nem tudok, amely menne 5-on, de 6-on nem. A 6-ossal annyira sose voltam kibekulve, szerintem lassabb az 5-osnel es a 7-esnel is.

(#13011) DaNaD


DaNaD
csendes tag

BB10.2.1 -ben van olyan menüpont valahol, ahol látom az adatforgalmam jelenlegi állását, vagy erre külön appot kell letölteni? (Ha külön, akkor melyiket ajánljátok?)

(#13012) sz.balazs.95 válasza DaNaD (#13011) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nincs, én legalábbis még nem találtam.
Letölthető appról szintén nem tudok.
Mondjuk nekem van 1GB-om, így annyira nem izgat a dolog. :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13013) eventus válasza DaNaD (#13011) üzenetére


eventus
veterán

Gyárilag nincs.
Programok: [link] [link]
[link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13014) DaNaD


DaNaD
csendes tag

Köszi:)
Még egy kérdés, a push notification mindenkinek jó? mert nekem néha nem jelez ha whatsappon vagy facebookon üzenetet kapok.

(#13015) littledon válasza piqla (#13009) üzenetére


littledon
tag

Először megpróbálok ügyeskedni a T-mobillal, ha nem sikerül akkor eladó lesz és BB10... (Ez max 1 hónap alatt kiderül szerintem) :)

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#13016) littledon válasza lezerpiramis (#13010) üzenetére


littledon
tag

Köszönöm a kielégítő választ. Szerintem jó lesz akkor az OS5-is nekem... :)

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#13017) eventus válasza DaNaD (#13014) üzenetére


eventus
veterán

Whats up frissítve van? Illetve beállítottál jelzést neki? Bár telepítés után a gyári alapértelmezett hangok prüttyög.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13018) DaNaD válasza eventus (#13017) üzenetére


DaNaD
csendes tag

Töröltem őket és újratettem, most működnek.
Viszont a wifi problémától már a hajam tépem. Kapcsolódik, pár percig tökéletesen működik, aztán egyszercsak megszűnik működni és ezt az üzenetet kapom : "nem végezhető el a hálózatalapú hitelesítés Ellenőrizze a hálózat mentett biztonsági beállításait" illetve,hogy korlátozott kapcsolat áll rendelkezésre és kapcsolódjak másik hálózatra.
Próbáltam az ipv6ot engedélyezni a sávtípust 2,4 GHz-re állítani, utána megint működik pár percig és előről kezdődik az egész. Tudtok valami megoldást erre? ( Q5 készülék, T-mobile előfizu, és Digi-s net)

(#13019) Immy


Immy
őstag

Az normális, hogy wifi/3G kikapcsolása esetén 2 napot bír csak ki a curve 9380 akksija? 5perc telefonálással és minimális fényerővel?

[ Szerkesztve ]

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#13020) lezerpiramis válasza Immy (#13019) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Az OS7-es telok uzemideje sajnos nem tul jo, talan a 9220, a 9320 es a 9720 kivetel.

(#13021) Polarstar válasza Immy (#13019) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Örülj inkább.. Hitelkártya nagyságú és vékonyságú az akksi ami ezekben benne szokott lenni..

A 9900 12 órás készenlétéhez mit szólsz 2G-n?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13022) Immy válasza Polarstar (#13021) üzenetére


Immy
őstag

Hát de mi ez már....
Iphone4 is kibír simán 3 napot, ha nincs basztatva és ennyire le van butítva, mint ahogy azt írtam...

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#13023) zolaas


zolaas
senior tag

Üdv!

Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy mi a különbség a Z10 sima és az 4G/LTE verzió közt? Kb 10k-val drágább, mint a sima. Kell az nekem?

Köszönöm.

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#13024) sz.balazs.95 válasza zolaas (#13023) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Abban, hogy a 4G/LTE verzióban, bármennyire is hihetetlen, de 4G/LTE modem van, míg a simában csak 3G/HSPA+ :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13025) zolaas válasza sz.balazs.95 (#13024) üzenetére


zolaas
senior tag

Oké:) De a gyakorlatban ez mire jó? Mire tudom használni?

eventus: thx

[ Szerkesztve ]

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#13026) eventus válasza sz.balazs.95 (#13024) üzenetére


eventus
veterán

Köszönjük a szakmai hozzászólást..

zolaas: Itt találsz választ a kérdésedre: [link] Továbbá az
az STL-2 típusban nincs akksi hiba, van kijelző fehéregyensúly állítás, illetve jobb vas. LTE csak nagyobb adatátviteli sebességet tesz lehetővé.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13027) sz.balazs.95 válasza zolaas (#13025) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ez is egy adatátviteli kapcsolat, mint mondjuk a HSPA, csak ez modernebb, és gyorsabb.
Magyarán ezen keresztül netezel.
Persze ehhez LTE képes net is kell. a Telekom NetPlusz csomagjai kivétel nélkül ilyenek.

Most nem azért, de ha van egy telefon, és annak van egy sima, meg egy xyz változata, akkor nem magától értetődő, hogy a kettő között az xyz a különbség? :F
(amit kb. 1/4 perc alatt ki lehetett volna keresni; a neten nagyon szépen részletezve van, hogy mi is az az LTE.)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13028) lugosi válasza sz.balazs.95 (#13027) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csomó más különbség is van ahogy eventus is írta. Ugyanígy más gyártóknál is megvannhogy az eltérő chipkészlet miatt más eltérés is lehet (pl note 2: lte-ben nincs rádió).

(#13029) zolaas


zolaas
senior tag

Okés thx mindenkinek. Akkor a +10k-t megéri abba feccölni. Ez lenne az első BB-s telom... :))

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#13030) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Aki még nem tudja: Hello, Nordic ajánló...

Köszönjük!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13031) peyssou


peyssou
csendes tag

holgyek/urak/egyebek...
:)

egy kis segitsegre lenne szuksegem,de nincs erkezesem teleoffolni a topikot...
ha lenne valaki guru pesten vagy a siofok-bp vonalon,aki vagja a regi bb(8520)szoftwerfrissiteset dobjon mar ram egy privit,ha szabad ilyet kerni...

tanke sun...

"az álszerénység részemről istenkármolás lenne..."

(#13032) eventus válasza peyssou (#13031) üzenetére


eventus
veterán

Szia,

Első körben BlackBerry Desktop Manager-t feltelepíted és rádugod a telót. Ha van van frissebb szoftver, mint ami Neked van, akkor két kattintás az egész. Vagy csak belső tisztítást szeretnél?

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13033) peyssou válasza eventus (#13032) üzenetére


peyssou
csendes tag

hello...

ezzel nem is lenne gond,valamiert nem szereti a macimat a bb desktop manager...
nem all ossze a regi os-regi desktop man-laptop kombinacio...
wines laptop pedig most nincs a kozelemben,a 8520 pedig fuggetlen de vodafone szoftweres,egy csomo mindent "nem tud",amit kene(valami regi elso generacios 4.6.1.286 van rajta,meg mmst sem tud fogadni,email beallitasokat sem engedi,file kezelo sincs,esatobbi...)
azert kellene valaki,aki mar csinalt ilyet es gyorsban leturna nekem ezt a sz@rt es menne ra valami normalis 5os cucc,ami mar hasznalhato,amig vissza nem jon a q10...

"az álszerénység részemről istenkármolás lenne..."

(#13034) lezerpiramis válasza peyssou (#13033) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Egy 4.6.1-es BB-t a legujabb BlackBerry Desktop Software-nek is fel kellene ismernie.

Voltak olyan sw verziok, amelyeknel BIS nelkul nem jott meg az MMS-es service book, es BIS nelkul ertemeszeruen az email-kliens sem fog mukodni egy 8520-ason...

(#13035) peyssou válasza lezerpiramis (#13034) üzenetére


peyssou
csendes tag

ket maci van itthon,egy middle2008 es egy 2013 air13...az airre felmegy a desktop manager(csak az uj,az nem ismeri fel a 8520ast semmilyen formaban...csak a 9xxxes dolgokat latja,kiprobaltam...)a regire meg egyik desktop manager sem megy fel,az uj tul uj neki,a regi pedig megall ahogy beindul a telepites...
a kartya(vodka elofizu,q10el van rajta bis...)tokeletes,ha atrakom a 9900ba akkor megy minden...

azt mondtak a vodkas okosok,hogy xp-s lapossal gond nelkul ra tudom huzni az 5.barmelyiket,amit feldob a bb oldala,azzal megy az mms,email,filekezeles...
csak mire megcsinaljak ok(alap hangon ket hettel vallaljak,videki kisvaros vagyunk,nulla szervizzel...) addigra visszakapom a q10et...
:(
a sufnigsmesek meg csakneznek,mint ponty a szatyorban,itt nem divat a bb...

"az álszerénység részemről istenkármolás lenne..."

(#13036) eventus válasza peyssou (#13035) üzenetére


eventus
veterán

Most látom Budapest is jó Neked. Én megcsinalom a telòdat.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13037) peyssou válasza eventus (#13036) üzenetére


peyssou
csendes tag

:R :C

"az álszerénység részemről istenkármolás lenne..."

(#13038) littledon


littledon
tag

Eladó Blackberry Playbook 16GB ! :R

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#13039) Gudy válasza littledon (#13038) üzenetére


Gudy
tag

Mi az eladás oka?

(#13040) piqla


piqla
őstag

9780, desktop manager. A telefon kijelzoje szerint ossze van kotve a gep es a telefon (kabel), de a manager szerint nem, es hogy dugjam bele a blekberimet.. mi lehet a gond?
raadasul radugaskor a pc latja, de aztan "connecting", majd disconnected, pedig semmi sem valtozott.

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#13041) istnag válasza piqla (#13040) üzenetére


istnag
addikt

Próbáld meg másik kábellel vagy másik USB aljzatba.

(#13042) piqla válasza istnag (#13041) üzenetére


piqla
őstag

Sikerult idokozben, miutan vegigmentem a szazotven lepesen, amit a kulonbozo forumok javasolnak, koszi!

Szereted az állatokat?

(#13043) lugosi válasza littledon (#13038) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Meg ugye szakmai topikban nem hirdetünk. :(((

(#13044) littledon válasza Gudy (#13039) üzenetére


littledon
tag

BB10-re szeretnék váltani és kell a pénz + nem igazán használom amióta 13"-os notim van... :((

lugosi: jogos... :)

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#13045) soldi3r


soldi3r
veterán

Szep napot!
Van nekem egy 9900-asom. A heten eltunt rola a levelezes. A tobbiek mar kapta ujat, tehat a Z10-en, Q10-en megy, csak ezen nem.
A telefon jobb felso sarkaban ott van a BB jel. Mit tudok tenni?

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#13046) Cheesy válasza soldi3r (#13045) üzenetére


Cheesy
őstag

Így első blikkre a BES-re tudok gondolni, feltételezem vállalati flottáról van szó, saját vállalati szerverrel.
Mintha úgy emlékeznék van rajta olyan funkció, hogy a vállalattól kivont készülékek esetén a rajta található tartalmat is tudják remote törölni. Ez nem jelenti azt, hogy elvesztek az emailek, csak a készülékeden a szinkronizált, helyi másolatokat törölték. Szerintem ez azt jelenti, hogy kapsz Te is újat :)

www.vakbelmutet.hu

(#13047) soldi3r válasza Cheesy (#13046) üzenetére


soldi3r
veterán

Lehet kicsit pontatlanul fogalmaztam.
Igen vallalati flotta, de nem sajat, hanem berelt BIS. A levelezes szamitogepen mukodik, csak a telefonon nem, de az eddig szinkronizalt leveleim megvannak.
A Service Bookban minden pipa, ujrakuldtem, ujrainditottam. Viszont a telefonrol tovabbra sem tudok levelet kuldeni.

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#13048) lezerpiramis válasza soldi3r (#13047) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Probald meg ujra hozzaadni a fiokot a BIS accountodban.

(#13049) soldi3r válasza lezerpiramis (#13048) üzenetére


soldi3r
veterán

Koszonom! Mukodik, a telefonon nem tudtam hozzaadni, csak a weblapon keresztul.

E30 (oo=[][]=oo)

(#13050) lezerpiramis válasza soldi3r (#13049) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Lehet, hogy megvaltozott a kiszolgalo/port, fene tudja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.