Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) kutga válasza ferke72 (#17450) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem tudom, engem nem érint. :D

Let the Zone take me if I am.

(#17452) Polarstar válasza Perseus88 (#17447) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Viber képes nullára leharcolni.
Nem fogja szeretni!
De te sem! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17453) válasza Perseus88 (#17447) üzenetére



őstag

Én i6 vs. Classickal vagyok így. :D

(#17454) Woczi


Woczi
újonc

Sziasztok! Blackberry Q10-nél az alábbi hibába szaladtunk: külföldre utazás előtt kikapcsoltuk majd aznap este vissza. Indítás után visszaállt egy 2 nappal azelőtti állapotba: képek, wazzap beszélgetések, stb. Utána így néhány beszélgetés visszakerült pár napos eltéréssel de nem az összes.
Tegnap lemerült a telefon éjjel és töltés/bekapcsolás után ismét az április 4 állapotra állt vissza.
Van ötlet, hogy mi okozhatja, hogy lehet kivédeni/helyrehozni?
Köszi előre is.

(#17456) Woczi válasza BigBlackDog (#17455) üzenetére


Woczi
újonc

Köszi szépen, megpróbáljuk! :-)

(#17457) Perseus88 válasza Woczi (#17456) üzenetére


Perseus88
csendes tag

Szierintem is kicsit el van már használódva az akksi :(( Az a baj hogy valamilyen messenger kell amivel tudom tarrtani a kapcsolatot az ismerősökkel!Őszintén szólva rühellem a facebookot azért próbáltam a vibert de az egy akksi gyilkos alkalmazás a whatsappal együtt :)) Kampányolnom kéne az ismerősi körben a BB felé és akkor tudnék mindenkivel BBmessengerezni :)) De sajnos a felvették a szemellenzőt és csak androidot és csak ios-t látnak :) Pedig ha tudnák azt amint én... :))

A madár az ász!

(#17458) kutga válasza Perseus88 (#17457) üzenetére


kutga
nagyúr

BBM is csak akkor jó ha éppen megy. :D

Let the Zone take me if I am.

(#17459) Polarstar válasza Perseus88 (#17457) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hovatovább a BBM mindkét platformon kiválóan és szépen megy! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17460) válasza Perseus88 (#17457) üzenetére



őstag

Whatsapp nálam nem fogyaszt. Ha gyenge az akksi, akkor minden le fogja meríteni.

Azt vettem észre, hogy IP hívasnál (BBM, Whatsapp, stb.) hallkan de érthetően megy a külső hangszóró is. GSM-nél tök süket, ahogy kell. Ez valami bug lehet.

[ Szerkesztve ]

(#17461) sz.balazs.95 válasza Polarstar (#17459) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Valóban igényesen elkészített app a BBM, minden platformon.
Egy a gond: Nekem konkrétan egy darab ismerősöm sincs, aki használná, vagy rá tudnám venni a használatára, pedig próbálkoztam.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17462) Polarstar válasza sz.balazs.95 (#17461) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:D
Mi nem vagyunk itt jók neked? :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17463) sz.balazs.95 válasza Polarstar (#17462) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A BBM csoportra gondolsz?
Nem is tudom, mikor néztem fel oda utoljára. :B
(talán tavaly nyáron asszem)

Illetve konkrét személlyel még nem volt hosszasabb beszélgetésem BBM-en.
Kb. fél óra nagyságrendű volt, egy, amíg az egyik haveromat rávettem, hogy kipróbálja.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17464) válasza sz.balazs.95 (#17461) üzenetére



őstag

Ugyan ez... Azt mondják, ott a Skype, mindenki azon van.
Na a Whatsapp meg betalloz a kontakokbol azokat akiknek van, de a 3/4-ed résznek nem aktív a hívás funkció. Próbáltam segíteni, de WP-n még nem használható hívásra, majd ha kijön a frissítés rá.
BBM-et most csak a csatornák miatt használom. Még gondolkodom, hogy indítok egyet, de anny időm nincs hogy napi szinten töltsék fel valamit.
Hagel
Amúgy ott van karakter limit?

(#17465) Polarstar válasza (#17464) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igen. 400 karakter.
A BBM Channel ötvözi a tweeter, facebook és weboldalak sajátosságait. Szóval vegyes a kép, és még van hová fejlődnie - de ígéretes és van benne potenciál.
BBM C Vitadmin segít.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17466) válasza Polarstar (#17465) üzenetére



őstag

Köszi

Az kb 8 sor, elég karcsú.

(#17467) Polarstar válasza (#17466) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Van aki igen virtuóz módon használja és sokakat megszégyenítő módon pénzt is keresnek vele.
De kiváló PR eszköz is.
A probléma nem a használat - hanem foglalkozni kell vele!
Dúl még a feszbuk vakság. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17468)



őstag

Nálam a BBM frissítés óta mindenhol azt írja, hogy "hiba a hozzászólások betöltése során". Ezt meg hogy? Idáig nem volt gond. :(

[ Szerkesztve ]

(#17469) kutga válasza (#17468) üzenetére


kutga
nagyúr

Minek kell a BBM-et hetente frissíteni? :P Ez nem neked szól persze csak fura.

Én frissítés után mindig újraindítom a telefont mert nem nagyon talál magára. Ha ez megvolt, akkor passzolom.

Let the Zone take me if I am.

(#17470) válasza kutga (#17469) üzenetére



őstag

Nem hiszed el újra is indítottam, de már semmilyen platformon ez nem segít. Ugyan olyan rossz maradt. A poén, hogy gondoltam újra telepítem, de nem lehet törölni. Viszont a Wolrdben megint frissítést jelzett. Frissítettem - rövid időn belül már másodjára - azóta tökéletes. Fel is vettem egy StarTrek csatornát :D

[ Szerkesztve ]

(#17471) kutga válasza (#17470) üzenetére


kutga
nagyúr

Akkor beriék maszatolták el. :D

Let the Zone take me if I am.

(#17472) Polarstar válasza (#17470) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Helyes! Star Trek nálam is ott figyel. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17473) csaba701129


csaba701129
csendes tag

Sziasztok!
Valakinek valami jó ötlet? Z30- ról van szó, és nem tudom bekapcsolni a Protect szolgáltatást..
Ismerősnek Z10-en ugyanez a baja. Az ID rendben, helymeghatározás Be van kapcsolva.
Néha sikerül,de csak ha wi-fi-n van a teló. De amint lejön róla kikapcsol a Protect. T- mobilos kártya van benne, de a teló fuggetlen.

(#17474) BigBlackDog válasza csaba701129 (#17473) üzenetére


BigBlackDog
veterán

BlackBerry BIS/BES van?

[ Szerkesztve ]

(#17475) lovace válasza BigBlackDog (#17474) üzenetére


lovace
aktív tag

OS10 altt működnie kellene anélkül nem?

(#17476) jcage


jcage
tag

Még csak 1000x lett elmondva, hogy T-nél BBM/BBP miatt továbbra is kell BIS OS10 esetén is...

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#17477) csaba701129


csaba701129
csendes tag

Nincs BES/BIS. Csak lehet nem mindenki vágja ezt a kérdéskört. De akkor ok. Nem valami beállìtás hiba. Köszi..

(#17478) BigBlackDog válasza csaba701129 (#17477) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Akkor az lesz a probléma. Wifin működni fog, illetve a másik két szolgáltató hálózatán is, ha jól tudom. Csak magentáéknál kell külön (havidíjért) megrendelni sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#17479) csaba701129


csaba701129
csendes tag

Ok.Valószínű ìgy marad. Mondjuk ez nem szép dolog, hogy csak náluk nem lehet.

(#17480) válasza csaba701129 (#17477) üzenetére



őstag

De jó hogy még a 9900 korszakomban - millió más okból kifolyólag - elhúztam onnan. Minden kormány futtat - nemzetbiztonsági okokra hivatkozva - beágyazott - kémprogramokat. Amennyire régen szerettem a "T-mobilt" annyira utálom most a Telekomot. Millió más olcsóbb megoldás van a kiváltására.

(#17481) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Volt már? Hivatalosan elismerték hogy tényleg jön a slider.
Bocs, mobil nézetben vagyok:
http://crackberry.com/blackberry-ceo-john-chen-discusses-company-strategy-and-new-products

(#17482) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

Sziasztok! Segitseget szeretnek kerni. Blackberry Bold keszuleket, 7.1es os-el hasznalok. Torolni szeretnem a ceges policy-t, hogy visszakapjam a jogot applikaciok telepitesere, illetve az OS-t. Hibauzenet azt irja, az adminisztrator nem engedelyezte a rendszerfrissitest. Hogy tudom resetelni a keszuleket? Szeretnem az admin korlatokat eltuntetni.

Koszi elore is! :)

(#17483) PHenis válasza lugosi (#17481) üzenetére


PHenis
senior tag

Nekem nagyon tetszik, z10 után majd ha lemegy az ára...

(#17484) lugosi válasza Ric4m0nd (#17482) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha tudod a készülékjelszót, akkor factory resettel, biztonsági adattörlés.

(#17485) Polarstar válasza PHenis (#17483) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Majd akkor 2016 telén vehetsz is egy használtat. :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17486) Ric4m0nd válasza lugosi (#17484) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Koszi a gyors valaszt, sajnos nem tudom a rendszergazda jelszot. Probaltam Alt+Shift+Del kombinacioval resetelni, aztan a blackberry managerrel windows alol, illetve a parancssorbol loader.exe /resettofactory utasitassal, de sehogy sem szedte ki a policy-t. :(

(#17487) PHenis válasza Polarstar (#17485) üzenetére


PHenis
senior tag

Hát ha a z10 kibírja addig. Amúgy ezt is a T-től vettem az utolsók között. Azt is így venném...

(#17488) Polarstar válasza PHenis (#17487) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Akksit kapsz gombokért addig is.
De szerintem a Telekomot "el lehet felejteni" már le is került a menűpontokból a Blackberry...
Ha igényeid kielégíti, akkor maradjon! :R

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17489) lugosi válasza Ric4m0nd (#17486) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor nincs ötletem, szerintem nem fog menni.

(#17490) Ric4m0nd válasza lugosi (#17489) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Neki sikerült >> video

Amikor a Support Resources / Support Tools opciót akarom megnyitni, akkor nálam nem aktív ez a lehetőség.

(#17491) Ric4m0nd válasza lugosi (#17489) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Megoldottam. Rendszergazdaként kell indítani a Blackberry Manager programot.

[ Szerkesztve ]

(#17492) lugosi válasza Ric4m0nd (#17490) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De wipeolni nem fogod tudni szerintem jelszó nélkül.

(#17493) mike1334


mike1334
veterán

Üdv.
A Lumia 620-am lecserélésén gondolkodom a jövőben. Tetszik a winphone zártsága, és stabil működése. Esetleg van köztetek olyan, aki wp-ről váltott bb-re, vagy fordítva? Ha igen melyik jön be jobban, illetve mik az előnyök, hátrányok az egyes rendszereknél? Köszönöm!

Amúgy a z10 lte verziót néztem ki, de ha elhúzódik a vásárlás, akkor lehet egy classic lesz, mert az a teló gyönyörű :)

Ha marad a wp, akkor egy 925 vagy egy 735.

Esetleg, ha droid, akkor moto x 1st gen :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17494) kutga válasza mike1334 (#17493) üzenetére


kutga
nagyúr

BB nem rossz, én WP-ről jöttem, majd vissza.

Az, hogy mennyire jön be, a te felhasználói szokásaidtól függ. Engem két dolog zavart. Nincs dual sim készülék, és trehány a FB támogatás. Nekem mindkettő kell. Amúgy jó kis rendszer, tényleg mindent be lehet állítani a telefonon, az alkalmazások száma is kielégítő, most már google playről is tudsz telepíteni ha valamit nem találnál.

Én egy Q5-tel versenyeztem. Nem a legminőségibb készülék, javaslom ne azt vedd ha teheted.

Let the Zone take me if I am.

(#17495) Ric4m0nd válasza lugosi (#17492) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Bizony sikerült! :D Eltüntette az admin policy-t! Most kitűnően működik a készülék. Jót tett neki a frissítés.

(#17496) Ric4m0nd válasza mike1334 (#17493) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Szia! Az új Classic nagyon jó választás lehet. Szemezek én is vele. 620-ast használtam korábban, majd Moto E, Moto G2. Február óta Lumia 930-at használok és a cégtől kaptam egy BB Bold-ot. Nem volt még Blackberry-m és kellemesen meglepett. Maximálisan elégedett vagyok vele.

(#17497) mike1334 válasza Ric4m0nd (#17496) üzenetére


mike1334
veterán

A 620at tőled vettem :D amúgy remekül működik, semmi baja a telefonnak, csak maga a rendszer okoz néha fennakadást pl a videók lejátszásában újabban, azért gondolkodtam a blackberryn. De cégesnek megtartom a 620 at :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17498) lugosi válasza mike1334 (#17493) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én mind a két platformot használom párhuzamosan, szeretem mind a kettőt. Jól kiegészítik egymást.
WP-re több az app, BB-n az üzenetkezelés verhetetlen. A kontaktok kezelése BB-n sokkal szimpatikusabb (bejövő hívásnál kiírja a hívó cégnevét is például). BB-n van lehetőség az androidos appok futtatására, viszont a BB-s telefonok között általában gyengébb a kamera mint WP-n. BB-n a térkép gyengébb, WP-n a here maps és here drive elég jó.
Van esetleg valami konkrétabb terület, amire kíváncsi lennél?

(#17499) mike1334 válasza lugosi (#17498) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!
Igazából lesősorban telefonálásra, böngészésre videó nézésre használom a telefont. E mellett néha gyalogos/tömegközlekedős navigáció, és email írás, meg viber. A Z10 4G verziója is nagyon tetszik, bár azon nincs qwerty, de nagyobb a kijelző..meg majd esetleg egy classic ha beesik 50 alá az ára.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17500) lugosi válasza mike1334 (#17499) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Vibert nem használok, de tudomásom szerint csak androidos változat van bb-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.