Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18901) zombinyul válasza MurdR (#18900) üzenetére


zombinyul
addikt

Tenyleg kimagaslo minosegben lehet ezekkel a BB-kkel telefonalni. Hangero, hangminoseg mind atlagon feluli.:)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18902) Polarstar válasza MurdR (#18900) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Na! Mégis van?
Mikor váltani akartam, nem volt elérhető legutóbb... hagytam a francba.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18903) bigsee


bigsee
addikt

Vótmá'?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#18904) Polarstar válasza bigsee (#18903) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Eddig baj volt a korlátos BB10 - na most megkapták a droidot.
Kamera is elviselhető..
Bill igen jó, ha minden igaz..
Most a kiba.... ujlenyomat olvasóra fintorognak! Nincs! Mééé nincs??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18905) bigsee válasza Polarstar (#18904) üzenetére


bigsee
addikt

Csak mert a divatfónokon, hypefónokon van... szánalmas. De azért ez a kezdő ár ez odab*sz... :U

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#18906) lugosi válasza bigsee (#18905) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hozzáteszem hogy a jól működő ujjlenyomat-olvasó szerintem hatalmas feature, a mindennapi használatban hirtelen nem jut eszembe még egy olyan újítás az elmúlt pár évből, ami ennyire megkönnyítette volna a használatot. A képes feloldás lehetősége hozzá képest kőbaltás módszer.

[ Szerkesztve ]

(#18907) bigsee válasza lugosi (#18906) üzenetére


bigsee
addikt

Életveszélyes! :o Asszony majdnem letépte a fejemet, amikor a Samu tabot leujjlenyomatoztam és bele akart lesni... "mi van mit rejtegetsz...?" :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#18908) lugosi válasza bigsee (#18907) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nálam iphoneon kötelező mellé a jelkód is, azt pl tudja a párom. :B
Sőt igazából az ipademet (amin mindenhova be vagyok jelentkezve és az emailek is megjönnek rá) ő használja már vagy egy éve a google play music előfizetésem miatt. A legjobb security workaround az asszony előtt, ha nincsenek előtte titkaim (okostojás smiley - ilyet épp nem találtam).

[ Szerkesztve ]

(#18909) válasza zombinyul (#18901) üzenetére



őstag

A durva, hogy bb10-en még a hangszínt is beállithatod. Én mélyre állítottam, nagyon kellemes, főleg hogy a 4G hívások elvileg hifi minőségűek.

(#18910) válasza lugosi (#18906) üzenetére



őstag

Én iPhonon asisstyvetouchot használok, power gombbal ébresztem, és csak hozzá érek a home gombhoz, nem nyomom le. Kényelmes, és kímélem a home gombot, már teljesen kiváltottam, és remélem a hatosban eltűnik . Viszont a képes jelszó még mindig biztonságosabb.

(#18911) MurdR válasza Polarstar (#18902) üzenetére


MurdR
veterán

Ezek szerint van, igen. Bár nem sok az a 2000 Ft, de így is két előfizetésem van, alig bírok havi 30k alatt maradni telefonszámla tekintetében, ennek fényében nem lesz BIS azt hiszem.

Zombinyul: tényleg hihetetlenül jó a hangja. A külső hangszóróval is nagyon meg vagyok elégedve. Kicsit halkabb mint a G3-mamé, de sokkal teltebb, vagy nem tudom. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18912) zombinyul válasza MurdR (#18911) üzenetére


zombinyul
addikt

A G4-tol a Z10 kulso hangszorot tekintve azert jelentos a lemaradas minden teren (hangero, teltseg, etc.), de a beszedhangszoro az tenyleg borzasztoan jo (pedig a G4 hangszoroja is atlagon feluli). Plusz amin elcsodalkoztam, hogy fulessel milyen gyonyoruen szol, egy "uzleti" telefonnal erre nem szamitottam. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18913) MurdR válasza zombinyul (#18912) üzenetére


MurdR
veterán

Tényleg, a 9930-at még ki sem próbáltam fülessel :Y Na mindjárt orvosolom. Nem lesz egyszerű dolga a G3-hoz mérten. ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18914) zombinyul válasza MurdR (#18913) üzenetére


zombinyul
addikt

En is igy voltam a Z10-zel, de barmennyire allatul szol fulessel a G4, szerintem a Z10 se igazan rosszabb. Tenyleg elkepeszto, nem is egy retegnek szol a ket telefon , meg azert a G4 egy sokkal ujabb fejlesztes. Folyamatosan kellenesen csalodok a kicsikebe. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18915) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
Olvasom, hogy van a PH-nak BBM csoportja. Vagy volt. Vagy van? :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#18916) sasa134 válasza Peti78 (#18915) üzenetére


sasa134
addikt

Nem a Ph-nak van, de van :) BB10 és külön Passport csoport is. Legacy OS telós BBM csoporttal nem tudom mi a helyzet, de ha BB10-es vagy és be akarsz lépni, csak küldd át a BBM Pined privátban és küldök meghívást.

Avanti Roma

(#18917) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

Ezt egy ismerősöm küldte, érdemes vajon egy pillantást vetni valamelyikre? Ez a Camera Pro vagy a browser jó, használja őket valaki?

[ Szerkesztve ]

(#18918) sasa134 válasza Orgi (#18917) üzenetére


sasa134
addikt

Ingyé vannak, próbáld ki őket. Az Evolution Browser sztem klassz, de jó a WhereIs app is.
Más : békés, boldog karácsonyt minden BlackBerry usernek!

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#18920) lovace válasza Orgi (#18917) üzenetére


lovace
aktív tag

A browser tényleg elég jó! Nekem bizonyos oldalakat nem enged nagyítani, de biztos én vagyok a láma és majd valamit át kell állítani. Egyelőre gyorsabbnak tűnik a gyárinál, bár sok időm még nem volt tesztelni.

(#18921) Peti78 válasza sasa134 (#18916) üzenetére


Peti78
őstag

itt i sköszi a meghívást. a classic-nak is van csoportja? :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#18922) sasa134 válasza Peti78 (#18921) üzenetére


sasa134
addikt

Nincs külön. Amihez csatlakoztál, ott van minden BB10, nemcsak Z10 meg Z30 ahogy a nevében van(csak nem lehet megváltoztatni már - annak indult).

Avanti Roma

(#18923) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kellemes ünnepeket Mindenkinek! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18924) Peti78 válasza Polarstar (#18923) üzenetére


Peti78
őstag

Figyelmes vagy, Neked /Nektek is! :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#18925) eventus


eventus
veterán

10.3.3 már felbukkant. Reméljük hoz is valamit.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18926) válasza eventus (#18925) üzenetére



őstag

Hun?

(#18927) eventus válasza (#18926) üzenetére


eventus
veterán

[link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18928) válasza eventus (#18927) üzenetére



őstag

Március ? Hmmm.

(#18929) válasza eventus (#18927) üzenetére



őstag

Böngésszen mindenki, ezt hozzá a 10.3.3

Tedd Android OS felület OS 10.2.2 + sötét téma a BlackBerry Hub. Felületre úgy, hogy az Android rendszer nem volt sehol
A gombra «Q» kijelölni a vibráció vagy a választás a "rezgés" és a "néma"
Változtatni a nyelvet ellop az egész billentyűzetet, balról jobbra
Új nyelv megadása (fehérorosz, ukrán stb)
Add, hogy a funkció a BlackBerry Protect 7 operációs rendszer
Növelje hangot BlackBerry Q10
Add Mode "ne zavarj"
Add a szám vagy intervallum emlékeztetők az elszalasztott eseményekre
Intelligens keresés tárcsázás
Megváltoztatni a design a tárcsázó
Tedd beléptető rendszer az átírási mint Legacy OS, akkor nem szükséges, ha a szöveg beírása egy sorban várni a lehetőséget, hogy egy második "e" betű, vagy "én"
Annak érdekében, hogy tiltsa le az alapvető elrendezés "QWERTY"
Add sötét tárgyat a BlackBerry Hub
Add egy kattintással kiválasztásának kép, nyissa meg a könyvtárat a File Manager
Kapcsolja ki a hangot a tárcsázó tárcsázási
Add képes telepíteni alkalmazásokat a memóriakártyára, vagy át a telefonról a memóriakártyára
Amikor zenét játszik, a képernyőzár widgetet, hogy adjunk egy feltételes kapcsoló számokat. Ez nem jelenik meg, ha megnyomja a hangerő gombot, és mindig megjelenik
Frissüljön felület, különösen a váltógomb, amely "költözött" az OS 10.2
Adj hozzá egy választás három alján található ikonok az asztalon képernyőn (telefon, keresés és a kamera)
Képes elrejteni az ikonok az asztalon
Partnerek felvétele a csoportokban, mint 7 OS, hogy hozzá lehet rendelni hozzá adott jelet, és hogy nem sms hírlevelünkre
Beépített funkciók feketelista számokat az SMS és bejövő hívások
Képes a biztonsági mentés telefonkönyv segítségével a függvény az operációs rendszer maga
Visszatérés a régi konfigurációt, vagy a választási (ha minimalizálni a kérelmet, úgy, hogy mindig visszatér a bal felső sarokban, mint korábban volt)
Add Auto Ébredés / auto kikapcsolóberendezéssel
Add BlackBerry Hub beállításainak, a képesség, hogy módosítsa a nevét alkalmazás jelenik meg (mint a képesség, hogy nevezze át Inst10 Instagram, hogy a BlackBerry Hub megjelenített így)
Csatolt eszköz állapotát hozzá fogyasztás mA
Hozzon létre BlackBerry asszisztens hangvezérlés. Például, míg a kezdőképernyőn asszisztens, a kiejtési «hallgatni» kinyitotta az ablakot, hogy a hangfelismerés (ahelyett, hogy kattintson a mikrofon)
Add hozzá a Quick Menu gomb engedélyezése / tiltása adatok
A QWERTY készülékek csinálni ikonra meghatározása nyelv
Add Hibernate
Add Application BlackBerry News Feed
Győződjön meg, mint iOS mód "ne zavarjanak", hogy elérje csak választják, míg a többi helyiségben nem reagált
Adja hozzá a képessége, hogy szelektíven vissza információkat, miután a firmware a semmiből (mint BBOS - például csak a hívási naplók SMS, BBM üzenetek, prediktív szövegbevitel, stb)
Adja hozzá a képessége, hogy adja meg a választ / visszaállítja a bejövő hívást a kiválasztott fizikai billentyűt
Add a lehetőség, hogy a nyitó bármely alkalmazás, a billentyűzet nem nyitja meg magát
Teljes hozzáférés engedéllyel Android-alkalmazások
Add mélyebb, átfogó integrációja a PIM. Például a menüben a "Phone" hozhat létre eseményeket a naptárban, emlékeztetők, stb
Add svaypovoe menedzsment a böngésző, hogy kényelmesen lapozni lapozzunk jobbra / balra
Hozzáadás a böngésző menüjében három pontot, a funkciók «Tetejére» és «lefelé», a BlackBerry Hub
Add kijelző nem csak a hívó fotó, hanem videó, változtatni néhány kép, GIF-animáció
Adja hozzá a képessége, hogy automatikusan megváltoztatja a profil egy adott időben. Például 09:00 menni a "csendes" (munka), 13:00 normalizálódott, 14:00 "csendes", 18:00 a normális, és mondjuk 10:00 "Csendes", vagy " Vibro "
Hozzáadjuk a lehetőséget, hogy a hang értesítési profilokat
Egy csoport szelektív eltávolítása sms

[ Szerkesztve ]

(#18930) Galahed válasza (#18929) üzenetére


Galahed
senior tag

jesszus... nincs egy forrás? :Y mert ezt inkább angolul olvasnám...

(#18931) lugosi válasza (#18929) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jé, így ennyi év után lesz ne zavarjanak mód?

(#18932) Polarstar válasza (#18929) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezen behaltam: "Ad sötét tárgy Hub" :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18933) eventus válasza (#18929) üzenetére


eventus
veterán

Ez inkább a felhasználók általi kívánságok, mintsem valós változások. Március már rég publikus.

Galahed: crackberry

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18934) válasza eventus (#18933) üzenetére



őstag

Én is attól tartok, mert BB OS 11 lenne :D

(#18935) válasza Galahed (#18930) üzenetére



őstag

Orosz :( mobilról vagyok blackberrys.ru [link]

[ Szerkesztve ]

(#18936) eventus válasza (#18934) üzenetére


eventus
veterán

Ennyire nem lenne kedves a BlackBerry velünk :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18937) Polarstar válasza eventus (#18936) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az oroszoknál nagyon fekszenek a szedrek. Sok esetben olyanokat szellőztetnek meg, ami közelebb áll az igazsághoz, mint bármi más pletyka.
Mellesleg egye fene, legyen!

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18938) válasza Polarstar (#18937) üzenetére



őstag

Nem tudom kik a nagyobb hekkerek, az oroszok v. a kínaiak. Egy biztos, lesz folyatás. Az egész cirkusz a Priv vásárlási kedv serkentésének szólt.

[ Szerkesztve ]

(#18939) Polarstar válasza (#18938) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Akkor nyomják!
Addig él a cég, míg vannak új hírek.
Tegnap bepislantottam a Transformersbe. Mit látok: Nokia N8 és N9.
Passport van valami filmben egyáltalán?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18940) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

BB nincs engedélyezve a készülékén! (????)

Már korábban volt hozzá csatlakoztatva.

Hibaelhárításra kattintva 404-es hibakód, nem létező hivatkozás. Ügyes támogatás.
Ötlet?

Céges gépre nem lehet telepíteni a szoftverét. Majd ha egyszer ráér a R.gazda.
Csak a kiegészítő SD kártyát látom. Képeket hogyan tudom leszedni róla a céges gépre?
Átmásolgatom az SD-re és onnan a gépre. Így megy de ez a hülyeség mire jó? Mit véd ezzel, azon kívül hogy bosszantó.

A win10 a jelszó után csatlakoztatta, de a saját progija továbbra sem engedi. Ügyes!
Viszont nem lehet leválasztani, egyiken sincs ilyen hivatkozás, (leválasztás) csak az usb natúr kihúzása?
Ezt nem minden eszköz szereti.

[ Szerkesztve ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#18941) eventus


eventus
veterán

[link]

"adat védelem ujjlenyomattal" Az ujj levágható vagy kényszer hatására odatehető. A jelszót pedig, ha erős az elméd, akkor nem árulod el :) Napi agymenésem :DD :DD De tényleg, BB miért nem használ ilyesmiket? Mert elég a jelszó, nem megkerülhető és szépen indul a wipe.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18942) válasza Polarstar (#18939) üzenetére



őstag

Majd lesz a következő Batman filmben :D

(#18943) lugosi válasza eventus (#18941) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az ujjlenyomat használatához gyakorlatilag oda sem kell nézned - tehát nem igényel figyelmet egyáltalán, állati gyors - tulajdonképpen azonnali, és nem látja senki, hogy mi a kódod.
Ezeket az előnyöket a BB egyik megoldása sem tudja egyben.

"De tényleg, BB miért nem használ ilyesmiket?" Szerintem azért, mert vagy nincs meg hozzá a szükséges technológiája, vagy nem képes megfelelően implementálni. Vagy egyszerűen csak kisebb gondjuk is nagyobb most ennél.

(#18944) agyarka válasza lugosi (#18943) üzenetére


agyarka
aktív tag

A BB képes kódjával mi a probléma?
Túl sok felvételt kell készíteni a képernyőről feloldás közben a feltöréséhez? Az új mozgatásából ennél ugyanis nem visszafejthető mint pl a pontösszekötös megoldásnál. Vagy az hiányzik, hogy ellenőrizetlenül tárolják a biometrikus azonosítódat egy netkapcsolattal rendelkező eszközön?
A telefont azért oldom fel, mert használni akarom, ezért mindenképpen rá kell nézni. Segély hívásra meg feloldás nélkül is alkalmas. Ráadásul elég inteligensen keveri a számokat, és elsőre a feloldás villámgyorsan megoldható.

Biztonságos, gyors és csak két baja van:
- nem elég drága
- nem trendi.
Ezzel szemben hibátlanul működik és nem utolsó sorban olcsón megvalósítható.

[ Szerkesztve ]

(#18945) l.sebestyen válasza agyarka (#18944) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Jó a képes kód is, senki nem mondta hogy nem, de egyszerűen a szifon újlenyomat olvasó feloldása jobb, gyorsabb, oda se kell nézni, ennyi! Mondom ezt úgy hogy bb fan vagyok egy ideje

(#18946) válasza l.sebestyen (#18945) üzenetére



őstag

Tény hogy gyorsabb!

IP telefonnal bajlódok iPhonon. Az a kliens amit ajánlották, nem enged külső forrást hozzá adni. Konfig email sem jött meg. 3XC.
A harmadik klienssel sikerült beállítanom BlackBerry -re amit droidra ajánlották. Nem ez az első esett, hogy az adott app nem létezik iOS-en csak Androidon.

A lényeg, hogy nem csak perfekt futnak a droidos appok Classikon Snap 3 Beta-val, de állítom szebbek mint iOS-en. Pl. Nekem a SmartCity órája sokkal jobban bejön szegmensekből kirakva.

[ Szerkesztve ]

(#18947) Polarstar válasza l.sebestyen (#18945) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem pont azért jó, mert a jelszó így komplexen benned van.
Mu-szály vagy odanézni!
Ez bizony nagyon ki van találva! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18948) ludla válasza Polarstar (#18947) üzenetére


ludla
őstag

Én is szeretem nagyon a képes kód feloldást, viszont volt olyan hogy a gyerek már majdnem leformázta a telefonom mert nem tudta kinyitni 10x :D

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18949) l.sebestyen válasza Polarstar (#18947) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Részegen próbáld fel oldani, na jó ez előny is lehet, mert legalább nem kezd az ember telefonálgatni beszámíthatatlanul, így meg kíméli magát a másnap kellemetlen magyarázkodásatol :D

(#18950) Peti78 válasza l.sebestyen (#18949) üzenetére


Peti78
őstag

Igen, ez valóban fontos szempont :D

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.