Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) eduba válasza hartyi (#21000) üzenetére


eduba
aktív tag

Szeritem nem lesz.

(#21002) lovace válasza hartyi (#21000) üzenetére


lovace
aktív tag

OS10-ből kiindulva, ha úgy kb. mostanra ígérnék a Vienna-t, akkor várhatnál rá 3 évet kb., míg folyamatosan fél évvel csúsztatják a megjelenését, aztán még lenne fél-1 év csend és bejelentenék, hogy nem lesz több bb teló. Nagyjából így tudom elképzelni a 10.3.3 érkezését is...

(#21003) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szegény Hartyt ne sokkoljátok már!
Lesz Vienna helyett Mercury 'alias Dtek70'.. :DDD
De az valszeg nem BB10 mobil lehet, hanem Priv like berrydroid.
Jövőre év elején jöhet. Bejelentés még lehetne idén is.
A droidzilla dtek60 úgy néz ki bejön a jónépnek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21004) eventus válasza Phülöp (#20999) üzenetére


eventus
veterán

The contest ends on October 21st :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21005) Phülöp válasza eventus (#21004) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez esetben már nem.
Tegnap nekem még feldobta az ablakot, ejnye-bejnye a webmesternek.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21006) hartyi


hartyi
tag

Hát eléggé kényszerpályára rakott a cég, amikor az üzemeltetési illetékes megmutatta az MDM BB-re vonatkozó FAQ-ját, ami ennyi volt: Így tudod a legkönnyebben a BB OS10-es készüléket Android-ra migrálni... Kössz vazze!
Most arra gondoltam, hogy kérek addig egy Android-os készüléket, amivel kihúzom, amíg kijön valami vállalható fizikai billentyűzetes készülék, de tele van a net (többek között a CrackBerry fórum is) egymásnak ellentmondó hírekkel, szóval most már abban sem vagyok biztos, hogy csak ideiglenesen kell nélkülöznöm a BB feelinget (részben ugye).
Ha Android-ra váltanék, akkor a HUB szerencsére már nem hiányozna, de a billencs :( Még az is megfordult a fejemben, hogy megpróbálok beszerezni valahonnan egy GSM képes Motorola Droid 4-et...

(#21007) metalstorm válasza hartyi (#21000) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Ugy olvastam úgy egy hete Crackberry-n hogy május fele.... A Berryblog azt írta hogy a billentyüzet már tökéletesen olyan mint a BB-n... azokon a BB androidos szégyeneken és a android 6-osra telepithető HUB+-ba.....
Szerintem a bb10 meghalt... csak az igéretek... de xarnak a régi vevőikre... már feladtam :(

[ Szerkesztve ]

(#21008) eventus válasza Phülöp (#21005) üzenetére


eventus
veterán

Sokat már az az oldal sem ér :(

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21009) metalstorm válasza eventus (#21008) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Igazad van sajnos... a 10.3.3-as forumrésznél (crackberry oldalon) is 4-5 napos az utolsó bejegyzés.. :( Ma mondjuk még nem néztem, de az igazság az hogy hányingerem van már az egész Blackberry androidos bohóckodástól és a BB10-es ígérgetésektől...

(#21010) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Pontosan egy hónapja volt a legutolsó hülyitése a BB-nek....

(#21011) bigsee válasza eventus (#21004) üzenetére


bigsee
addikt

Most DTEK 60-t lehet nyerni. ;) Hajrá!!!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21012) metalstorm válasza bigsee (#21011) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Kell a francnak! És már elörendelhető potom 199999ft-ért. A kocsim olcsóbb volt :(

(#21013) eventus válasza bigsee (#21011) üzenetére


eventus
veterán

Az mi? ;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21014) Phülöp válasza bigsee (#21011) üzenetére


Phülöp
addikt

én nem látom

megvan az, csak lentebb volt kicsit

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21015) bigsee válasza eventus (#21013) üzenetére


bigsee
addikt

HUB-os Alcatel, aszondják a jövő... :O

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21016) PHenis


PHenis
senior tag

Ne má skacok... Én is sajnálom a bb10-et meg minden, de ez a sirás ami mostanában megy, nem bb fanokhoz méltó. Lehet utálni az androidot/iPhone-t és célközönségét meg a szelfihuszár, kefefejűeket és plázacicákat de láthatóan erre van igény, a bb meg elkésett, lassú, nagyképű és álomvilágban él még mindig...

Bocs

(#21017) lugosi válasza PHenis (#21016) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Lehet utálni az androidot/iPhone-t és célközönségét"

Miért? :/

[ Szerkesztve ]

(#21018) metalstorm válasza PHenis (#21016) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Itt arról (is) van szó hogy 2-3 éve megvettek az emberek 200-300 -ftért telefont, vagy kicsit olcsóbban pld egy Z10-et és xarnak rájuk a manós baromkodás miatt! Sőt - tudom mielött mondjátok az én hibám volt - feltettem a mindenhol benyomott 10.3.3-as (valószinüleg még Alpha-t) és nekem tönkrevágta a z10-em. Logonál megáll. Mindennel próbálkoztam de mint iosnál nincs 10.3.3-nál visszatánci, ezért várok. Julius óta... :( Aztán muszályból lett egy Lumia 735-ösöm, szokom és érdekes hogy se fagyás, van frissités... Egyszerüen hányingerem lett a kavarásból, igérgetésből! Ha egyszer megjavul, nemfogom nyomkodni mert ismét elcsábítana... aztán megint a szívás. Kivéve persze ha android runtime legalább 5.1-es...

[ Szerkesztve ]

(#21019) metalstorm


metalstorm
aktív tag

A Blackberry facebook oldaláról.... Legalább néha van humorérzékük...

(#21020) bigsee válasza metalstorm (#21019) üzenetére


bigsee
addikt

Fúúúú, milyeeeen vaaaagy... :DDD

Igaz, hogy sz@rik a BB a fejünkre, de a legjobb érzés BB-t birtokolni, és nem Antutut futtani... :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21021) eventus válasza bigsee (#21015) üzenetére


eventus
veterán

Nem szep karomkodni :))

Es igen, en is buszken veszem elo a szedremet. Nem hianyzik semmi. BlackBerry, amitol BlackBerry az hianyozna. Droidon is van hub stb, de a mulab sem igazi.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#21022) Praetorianus válasza metalstorm (#21019) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Szerintem pont nincs abban a helyzetben a BB, hogy bármilyen más (marginálisnál nagyobb piacot birtokló) gyártón viccelődjön. Először sepregethetnének a saját portájuk előtt, és megnézhetnék, miből mivé sorvasztották néhány év alatt a kis birodalmukat. Utána aztán majd együtt nevetünk...

(#21023) andreas9109 válasza bigsee (#21015) üzenetére


andreas9109
tag

Btw a Dtek60 kurva jó teló lett jó áron.

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

(#21024) lugosi válasza Praetorianus (#21022) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát igen, körülbelül úgy gondolom én is ahogy írod. Ha Blackberry, akkor nem velük, hanem rajtuk nevetünk sajnos. Ha épp olyan kedvünk van, mert inkább sírni lehetne rajtuk, ha túl komolyan venném azt, hogy milyen mobilt használok. Én személy szerint tojok rá, olyan mobilt használok mindig ami a lehető legkevesebb kompromisszummal kielégíti azt amire használom, és az már nem a BB.

(#21025) PHenis válasza lugosi (#21017) üzenetére


PHenis
senior tag

Mert velemenyem szerint itt az a kialakult allaspont, hogy azert bukik a bb, mert a sok “hulye” droidot vesz meg almat. Es persze kizarolag a fingos appok miatt. Veletlenul sem azert mert bb-n egy csomo program hianyzik, vagy fapados, vagy nem megy rendesen. Vagy mert hasznalhato droid van fele annyiert is...

[ Szerkesztve ]

(#21026) Polarstar válasza andreas9109 (#21023) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Pár ismerősöm kezdi dicsérni a Snap 820 miatt.
Valszeg a mobil egyáltalán nem rossz vétel.
Csak ne lenne olyan k..vára semmitmondó nulla formaterve!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21027) queensryche válasza Polarstar (#21026) üzenetére


queensryche
csendes tag

Volt már a kezedben DTEK 50?

(#21028) l.sebestyen válasza lugosi (#21024) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Ez részemről is pontosan így van, mégis időről időre nézem a hardverapron a bb árakat, hátha van valami jó vétel, mostanában a priv is kezd tetszeni, pedig android ős :)

(#21029) queensryche válasza l.sebestyen (#21028) üzenetére


queensryche
csendes tag

A PRIV már egész jó vétel. 100 körül már elérhető. Nekem DTEK 50 van ami semmilyen szinten nem hasonlítható össze egy hasonló HW-el ellátott kínai telefonnal, max a száraz technikai paraméterek alapján. Szép képeket csinál, a HUB nagyon jó, legalább olyan jó mint OS 10-en. Egyedül a hátlap nem üti meg az elvárt szintet, de azon egy gyári kemény tok segít, amivel viszont nagyon elegáns. Én elégedett vagyok vele, nagyon tetszik. Persze, nem egy Passport a külső alapján, de ott mindig azért sírt mindenki, hogy nincs app, meg fapadosan megy minden. Én sem vagyok egy droid fan, de a DTEK 50-et a BB szoftverek teszik különlegessé, van app, hibátlanul teszi a dolgát, BB léptékben nem is drága, mégis sír rí mindenki. Semmi nem jó. Olyan lehet, hogy valakinek nem tetszik valami vizuálisan, de kézbe kell venni, ki kell próbálni, akkor már lehet róla érdemben nyilatkozni. Amíg ez nem így van addig csak locsogásról beszélhetünk. Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam! Uff!

[ Szerkesztve ]

(#21030) metalstorm válasza queensryche (#21029) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Ja...csak az Alcatelbe magonként 200mhz-val többet ketyeg, a hátlap minőségi nem gagyi műanyag,és a mobilarenás teszteknél még arról is beszéltek hogy azt sem értik a fényerő / kijelző miért gyengébb mint alcatelbe.... de látszik is hogy esik a dtek50 ára, ez mindent elmond. Persze dicsérd ha már megvetted, úgy én is azt csinálnám :D

(#21031) queensryche válasza metalstorm (#21030) üzenetére


queensryche
csendes tag

Volt már a kezedben? Ha nem, akkor nincs miről beszélni. Ha Mobilarena azt mondta, akkor az úgy is van.
Minden mobilnak esik az ára az idő előrehaladtával. Nem dicsértem, a tapasztalataimat írtam le. Ha vannak neked is és megosztod, szívesen elolvasom. :)

(#21032) Phülöp válasza metalstorm (#21030) üzenetére


Phülöp
addikt

A BBOS és a BB10-es telefonok ára is brutális tempóban zuhant - szóval ez nem annyira indok a dtek50 ellen.
Egyedül az iPhone tartja az árát.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#21033) queensryche válasza Phülöp (#21032) üzenetére


queensryche
csendes tag

+1

(#21034) Polarstar válasza queensryche (#21027) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Volt. Nem kedveltem, mert nekem nagyon ceruza vékonyka. Rettenetes nekem a fogása!
A hardver meg olyan amilyen.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21035) metalstorm válasza queensryche (#21031) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Az Alcatel volt a kezembe... amin szebb a hátlap... De mindegy. Akinek megfelel az android, és egy mára teljesen kihaló (az igazi BBre gondolok) Blackberry név miatt kifizet minimum 1/3-al többet egy átlag akármiért annál nem értem miért pont az? Az ősrégi Huawei P6/p7 ezerszer szebb... De a Xiaomi 3S is ami frissebb. Csak annyi köze van a BB-hez annak a telefonnak hogy Blackberry nevét adta, bár a logo még ott van szerényen hátúl, az elejére már azért nem volt képük ráírni... De minden ember más és más... a boldogság érzését hiányolom ha ezt kapod a Dtek50-től..... Viszont a Queensryche király! :R

[ Szerkesztve ]

(#21036) bigsee


bigsee
addikt

Hát skacok, felraktam a BB csomagot a Huawei-re... :Y Egyik szemem sír, a másik is. Lehet, hogy elrakom dobozba a Passportot... :O

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21037) queensryche válasza metalstorm (#21035) üzenetére


queensryche
csendes tag

Az utolsó megállapítással feltétel nélkül egyet értek, amennyiben az a zenekarra vonatkozik! :)

(#21038) Orgi válasza metalstorm (#21035) üzenetére


Orgi
őstag

Azért mondjuk megnézném az Alcatel szoftverfrissítését, bár nincs Idol 4 a közelemben, korábbi modell igen és ott nagyon nem remekeltek... míg a Dtekre jön frissítés rendesen.
Szerintem a hátlap pont jó, de most komolyan, legtöbben tokban hordják a telójukat szvsz, marha sokat fogod látni...
Elég sokat nyomkodtam a Honor/Huawei vonalat, H8 se tetszik, talán a Nova az egyetlen (MM-ban van kiállítva), szóval ez elég szubjektív kérdés...

Végül még annyit, hogy szerintem jelenleg pont a Dtek50/60 vásárlók adnak némi reményt arra a BBOS használóknak, hogy jól menjen a cégnek és legyen valaha 10.3.3, szóval azért nem kéne mindenhol fikázni őket többek által.

(#21039) queensryche válasza Orgi (#21038) üzenetére


queensryche
csendes tag

Egyet értek! +1

(#21040) bigsee válasza Orgi (#21038) üzenetére


bigsee
addikt

"Végül még annyit, hogy szerintem jelenleg pont a Dtek50/60 vásárlók adnak némi reményt arra a BBOS használóknak, hogy jól menjen a cégnek és legyen valaha 10.3.3, szóval azért nem kéne mindenhol fikázni őket többek által."

Na, b+ (már bocs, nem neked, csak úgy a levegőbe :D ) ha ezen múlik a 10.3.3. akkor nem lesz sose...

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21041) metalstorm válasza queensryche (#21037) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Ugy van :)

(#21042) Mózes1


Mózes1
csendes tag

Hello
kerdesem volna
van egy z30 telefon es a kodomat nem fogadja el a telefon
nem tudom leresetelni
hogy tovabb?

a válasz___az értelmesség tükre.. néma gyereknek az anyja se érti a szavát... mozes19851213@gmail.com ——Ha ide irsz uzenetet akkor megkapom hamarabb

(#21043) lugosi válasza Mózes1 (#21042) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hogyhogy nem fogadja el a kódot? Biztos hogy jól adod meg?

(#21044) icezozo válasza lugosi (#21043) üzenetére


icezozo
addikt

gondolom elfelejtette a BBID jelszavat....

http://qwankido.hu/

(#21045) lugosi válasza icezozo (#21044) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na ezért kérdezem hogy melyik kódot, mert én meg a képernyő feloldó kódjára gondoltam egyből. Azért mert arra inkább használnám azt a szót hogy kód, mert a bbid-jére inkább azt mondanám hogy jelszó. Meg hát az nem is a telefon kódja alapvetően hanem a fióké.

[ Szerkesztve ]

(#21046) icezozo válasza lugosi (#21045) üzenetére


icezozo
addikt

wipe-ra irta. oda meg kerheti az id jelszavat.

http://qwankido.hu/

(#21047) lugosi válasza icezozo (#21046) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De ugyanez igaz a feloldó kódra is, nem? Én úgy értettem, hogy nem fogadja el a kódját, és nem tudja leresetelni sem, tehát nincs meg a feloldó kód, és egy resetet sem tud csinálni. Persze csak találgatunk, majd a srác beírja hogy milyen kódot nem tud.

(#21048) Mózes1 válasza lugosi (#21043) üzenetére


Mózes1
csendes tag

persze
olyan mintha at lett volna hekkelve.. a sravot meg nem erem el aki ezt csinalhataa..

a válasz___az értelmesség tükre.. néma gyereknek az anyja se érti a szavát... mozes19851213@gmail.com ——Ha ide irsz uzenetet akkor megkapom hamarabb

(#21049) bigsee


bigsee
addikt

Tudtok olyan csevegő programot, ami létezik BB OS10/Win10/Androidra? Whatsapp kilőve, BBM-et nem tudom, van-e pl. windowsra. (Whatsapp halott ugye, Viber elég gázos OS10-en, Skype esetleg? Csak szöveg kellene, hang nem)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21050) PHenis válasza bigsee (#21049) üzenetére


PHenis
senior tag

Gtalk/hangouts?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.