Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17201) kutga válasza BigBlackDog (#17199) üzenetére


kutga
nagyúr

Ugyanezt. Valami amúgy nekem nem teljesen kerek az alkalmazás telepítésnél. Tegnap töröltem és újraraktam a Sygicet, mégis, az összes beállítás, térképek, minden megvolt. Vagyis ezeket valahova mégis elteszi magának. A google play services is ugyanúgy jelzi a hibát a Futárnál, annak ellenére hogy már a playt is letöröltem

Let the Zone take me if I am.

(#17202) BigBlackDog válasza kutga (#17201) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen, én is észrevettem, hogy megmaradnak az androidos appok beállításai, adatai újratelepítes, törlés után is. Mivel rootolni nem igazán lehet, így semmiféle tisztítót nem eresztettem még rá, de ahogy látom, a /misc/android mappában vannak ezek az adatok.

(#17203) kutga válasza BigBlackDog (#17202) üzenetére


kutga
nagyúr

Lehet valamikor megpróbálom úgy, hogy újratelepítés előtt kipucolom azt a mappát.

Let the Zone take me if I am.

(#17204) kutga válasza kutga (#17203) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi a jó fenéért kapok felugró értesítést a következő napi névnapról?

Let the Zone take me if I am.

(#17205) ChristofBBP


ChristofBBP
újonc

Helló mindenkinek!
Passport tulajoktól kérdeznék!
A naviban nem tudom beállítási, hogy beszéljen is. Csak hangjelzése ad. Csipog, prüntyög, pittyeg de nem mondja mikor merre! Beállításoknál van olyan hogy hangjelzéssel navigáljon de akkor sem mondja. BB OS 10./ 10.3.1.1779 ha ez segít.
És még egy apróság! A füles nem érzékeli. Sem a gyári sem másikat. Bedugva restart akkor jó. De ha simán bedugom akkor nem működik. Simán a hangszóróból szól. Van még pár érdekes szoftveres hiba. De áldom a napot amikor lecseréltem az androidot erre! Tapasztalatok másoknál? Egyébként első BB-m!
Köszi előre is!
Christof

(#17206) hartyi válasza ChristofBBP (#17205) üzenetére


hartyi
tag

Próbáld meg az android-os Google maps-et, azzal nem lesz ilyen probléma. Egyébként nekem tegnap jött egy frissítés (most van ugyanazon a verzión, mint neked), remélem ez megoldja a szoftveres problémák egy részét, sajnos nekem is kijutott belőle néhány (vibráló kijelző, néhány újraindítást igénylő fagyás).

(#17207) ChristofBBP válasza hartyi (#17206) üzenetére


ChristofBBP
újonc

Na a vibráló kijelző az megvan nekem is. Teljesen váratlanul jön. Nincs megterhelve a proci sem. Ma frissítettem a legújabbra. Egyenlőre nem tapasztaltam változást. Bár ma még a hibák sem jöttek elő. Google maps nekem nem jött be korábban sem. Az is fent van amúgy. De az sem hajlandó kommunikálni sajnos. Fagyás még nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#17208) jacis válasza kutga (#17201) üzenetére


jacis
nagyúr

Csinál egy könyvtárat amit ha letőrlöd az alkalmazást ki kell törölni. Ott van benne minden lementve és amikor újra rakod újra ezt a mappát használja.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17209) sasa134 válasza ChristofBBP (#17207) üzenetére


sasa134
addikt

Van egy csomó más navi...Online pl a Waze, offline az ingyenes Navfree vagy Osmand. Fizetős de profi cucc a Mireo - ingyenes kiprobàlàsi lehetőséggel. A hivatalos .1779 javítja a vibráló hibát.

Füles: be van az dugva rendesen?

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#17210) ChristofBBP


ChristofBBP
újonc

Köszi a tippeket. Kipróbálom majd. A füles? Igen be. Teljesen érthetetlen számomra. Ahányszor használnám annyiszor ez van. Bár egy darabig ''emlékszik'' rá. De ha mondjuk reggel használom aztán kihúzom este visszadugom akkor már nem érzékeli. Fura. De ezekkel is együtt tudok élni. Sokkal kevesebb gondom van vele mint androiddal volt. Bár baromi bosszantó egy ilyen drága készüléknél.

(#17211) kutga válasza ChristofBBP (#17210) üzenetére


kutga
nagyúr

Rendesen bedugtad? Kattanásig?

Let the Zone take me if I am.

(#17212) sasa134 válasza ChristofBBP (#17210) üzenetére


sasa134
addikt

Hát ez semmiképp sem normális..Nem is hallottam ilyet. Ugyanaz a füles más eszközön jó? Gariztasd a telót, hiszen ha így van, akkor nem jó a füleskimenet..

Avanti Roma

(#17213) ChristofBBP válasza kutga (#17211) üzenetére


ChristofBBP
újonc

Ember ne szopass!!! Vagy lehet, hogy a töltő helyére dugtam?....... naná, hogy többször is kipróbáltam mindenhogy.
Sasa134 : de az a fura, hogy nem mindig csinálja. Tehát ha egyszer felismerte akkor egésznap ki be dugdoshatom nincs vele gond. De ha sok idő eltelik akkor megkergül a füles. Nem olvastam én sem ilyet. Egyedi esetnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#17214) kutga válasza ChristofBBP (#17213) üzenetére


kutga
nagyúr

Csak magambol indulatm ki. :D

Let the Zone take me if I am.

(#17215) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok!
Vettem a napokban egy BlackBerry 9790-s telefont. Sajnos késön jöttem rá hogy jelszóval védett. Mikor csatlakoztatni akarom a BB desktop softwarel mindig kéri a jelszót. Már csak egy lehetőségem van. Nem merem kihsználni. Tudnátok segìteni abban hogy miként tudnák új jelszót beállitani? Vajon ha tizedszerre is rosszat adok meg akkor mi történik?

Minden segìtséget előre is köszönök.

(#17216) BigBlackDog válasza Blac1 (#17215) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Előző tulajdonossal nem tudod felvenni a kapcsolatot? Neki kéne tudnia a jelszót elvileg.

(#17217) kutga válasza Blac1 (#17215) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi történik ha rosszul írod be? Legyalulja a készüléket nem? Az a jelszót is kiszedi tudtommal.

Let the Zone take me if I am.

(#17218) domel


domel
tag

Helló!

ez a szerkezet
Szerintetek kompatibilis ez a bluetooth vezetékes fülhallgató a BB telefonokkal? (tippelni úgy látatlanban, vagy nagy általánosságban)
Androidos telefonok tartozéka 10e Ft-ért, csakhát BB-nél sosem lehet tudni. Vagy ha van valakinek ugyanilyen bluetooth-vezetékes fülhallgatója működő, akkor megírhatná hogy az miféle

[ Szerkesztve ]

(#17219) Blac1 válasza BigBlackDog (#17216) üzenetére


Blac1
aktív tag

A baj az hogy üzletbe vettem. Hiába mentem vissza. Mondtak egy jelszót de azzal sem jó. Erre azt mondták hogy èn barmoltam el valamit.

(#17220) kutga válasza domel (#17218) üzenetére


kutga
nagyúr

A BT szabvány, és visszafelé kompatibilis. Ezt a kettőt kell ellenőrizni.

Let the Zone take me if I am.

(#17221) Blac1 válasza kutga (#17217) üzenetére


Blac1
aktív tag

És gyalulàs után lesz egy szűz rendszerem? Vagy nekem kell felvarázsolnom rá valahogy?

(#17222) kutga válasza Blac1 (#17221) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy tudom csak adatokat töröl. Próba szerencse. :D Ilyen régi telefonra nem hiszem hogy gond lenne új szoftvert pakolni.

Let the Zone take me if I am.

(#17223) icezozo válasza Blac1 (#17219) üzenetére


icezozo
addikt

valszeg iT Policy van rajta ! Cumi :)

( helyedben visszavinném és kérném a pénzt vissza)

http://qwankido.hu/

(#17224) Phülöp válasza BigBlackDog (#17216) üzenetére


Phülöp
addikt

Vidd vissza és legyél kifejezetten határozott.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17225) icezozo válasza Blac1 (#17219) üzenetére


icezozo
addikt

10.-utan be kell irni,hogy blackberry
majd wipeol a keszulek.
ujra jelszot kell majd megadnod .
korlatozva van a keszulek.
( se BIS se BES )
igy egy nagy 0

http://qwankido.hu/

(#17226) hartyi válasza domel (#17218) üzenetére


hartyi
tag

Én egy Motorola BT headset-tel használom. Teljesen hibátlanul működik. Azon is vannak vezérlőgombok (telefon felvét/letétel, előre, hátra léptetés, zene indítás/leállítás) és mindegyik műxik. Bár előtte a 10.3-ra frissített Q5-tel valamiért nem ment, a Passport-tal minden ok.

(#17227) Blac1 válasza icezozo (#17225) üzenetére


Blac1
aktív tag

Az ujra jelszó azt jelenti hogy új jelszót adhatok meg, vagy továbra is a régi jelszót kellene eltalálnom?

(#17228) icezozo válasza Blac1 (#17227) üzenetére


icezozo
addikt

igen te adhatod meg az uj jelszot.

http://qwankido.hu/

(#17229) BigBlackDog válasza icezozo (#17228) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Tehát akkor a kóddal történő levédés és 10 darab sikertelen próbálkozás után wipe-ol egyet a készülék és használható is már? Mondjuk a BIS, BES hiánya egy pre OS10 készüléknél eléggé nagy érvágás.

(#17230) Blac1 válasza icezozo (#17228) üzenetére


Blac1
aktív tag

És utána fogok tudni a BB desktop softwarel factory resetet csinálni?

(#17231) icezozo válasza BigBlackDog (#17229) üzenetére


icezozo
addikt

neki BBOS keszuleke van alias 9790 :) nem tudja regisztralni mert ceges iT Policy van rajta..
( BIS v, BES nelkul igy szinte hasznalhatatlan.)

Blac1

elkepzelheto. ( az attol is fugg mi lett beallitva a cegnel ahol hasznaltak )

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#17232) Blac1 válasza BigBlackDog (#17229) üzenetére


Blac1
aktív tag

A kódal levédés mit jelent?
Illetve mit nem fogok tudni használni a telefonba ha nincs bes, bis?
Már nagyon megbántam hogy halgattam a páromra. Ö akart ilyen telefont, mert neki tetszik. :(

(#17233) Blac1 válasza icezozo (#17231) üzenetére


Blac1
aktív tag

Tulajdonképpen Facebook és egy két egyszerű játékon kívűl másra nem is használja a telefonját. Ez a jelszó gond sem merűlt vola fel ha a billentyüzár jelszókérését ki tudttam volna kapcsolni.

(#17234) icezozo válasza Blac1 (#17233) üzenetére


icezozo
addikt

nem fogod tudni kikapcsolni :) a fb se fog menni.

http://qwankido.hu/

(#17235) Blac1 válasza icezozo (#17234) üzenetére


Blac1
aktív tag

Factory reset után sem? És az FB mért nem?

(#17236) BigBlackDog válasza Blac1 (#17235) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ahhoz ugye internet kapcsolat kell, amihez pedig, ha jól sejtem BIS vagy BES kellene. Milyen szolgálatónál lenne használva?

[ Szerkesztve ]

(#17237) icezozo válasza Blac1 (#17235) üzenetére


icezozo
addikt

nem.
max bongeszobol wifivel.
( mert BBOS-nel mindenhez BIS vagy BES kell )

http://qwankido.hu/

(#17238) Blac1 válasza BigBlackDog (#17236) üzenetére


Blac1
aktív tag

Telenornál.
Tehát összegezünk.
1, Bármit csinálok is vele (sikeres factory reset) a billentyűzár jelszókérését nem tudom kikapcsolni
2, FB csak wifin és csak böngészöben. Hálózaton wifi nélkül még böngészőböl sem.

Jól értem?

(#17239) sz.balazs.95 válasza Blac1 (#17238) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Welcome to the world of BB OS 7! :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17240) Blac1


Blac1
aktív tag

Hát ez nem jött össze.
Beírtam 10-szer a rossz jelszót. Nem tudom hova kellene beírni a BlackBerry-t. Mert a 10-k után rögtön újra indul a telefon töröl mindent és ugyan felajánlja a telefon az új jelszót de az csak a billentyűzár jelszavára van hatással. A Desktop ugyan úgy nem fogadja el a jelszót.

Mit csinálok rosszul?

(#17241) Phülöp válasza Blac1 (#17240) üzenetére


Phülöp
addikt

Azt csinálod rosszul, hogy nem próbáltad ki a boltban, ill. hogy nem vitted vissza rögtön, amikor kiderült, hogy le van jelszavazva a telefon.
Gyanithatoan ez egy lopott készülék, amit bevitt valami jóképességű az üzletbe, ők meg olcsón bevették, majd eladták az első naív érdeklődőnek. Ez voltál te.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17242) Blac1 válasza Phülöp (#17241) üzenetére


Blac1
aktív tag

Hát erre már rà jöttem. Másba nem tudsz segìteni? Egyébként most próbálom másodjára vissza vinni. Most erőszakosabb leszek. Hisz csak tegnap vettem.

(#17243) Phülöp válasza Blac1 (#17242) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem volt még ilyen problémám, sajnos okosat mondani nem tudok.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17244) sasa134 válasza Blac1 (#17242) üzenetére


sasa134
addikt

Kérd a boltban, hogy akkor üzemeljék be Neked... :K (nem fog menni)

Ezután kérd a pénzed és távozz elegánsan.

Vegyél tiszta forrásból BBOS telefont, ami BIS regelhető. Vagy vegyél egy BB10-es telefont, pl egy Q5-öt amihez nem kell BIS (pontosabban nem szükséges a teljeskörű használathoz), sima mobilnettel megy minden (kivéve BBM ha T-s vagy)

Avanti Roma

(#17245) Blac1


Blac1
aktív tag

Hát ezt nem hiszem el. Hárman vannak az üzletben, és együtt nem értenek a BlackBerryhez anyit mint én. Pedig én sem értek hozzá. Fel sem fogták hogy mit mondok. Elküldik szervìzbe. Ha ők rábolintanak hogy igazam van akkor délután vissza adják a pénzt.

(#17246) XSiGma válasza Blac1 (#17245) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Melyik ez a szarrágó bolt egyébként?
Ezért nem ajánlatos mindenféle sufni gsm-ben használt telefont venni....

Nem tudták felfogni,hogy a készülék feloldásához kell egy kód,ami egyátalán nem BB specifikus,bármelyik platformnál be lehet állítani?Szép szakma ez is. :N

(#17247) BigBlackDog válasza Blac1 (#17245) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Engem is érdekelne, hogy melyik üzlet volt ez. Szerintem nem lesz egy egyszerű kör ez egyébként (sok reményt nem látok arra, hogy beismerjék a saját hibájukat, legalábbis az eddig, ilyen témában olvasottak alapján), de ne legyen igazam!

(#17248) Polarstar válasza BigBlackDog (#17247) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ne viccelj már! Miért is ismernék be, hogy f@szok?? A pénz még náluk, nem adtak vissza semmit, szerintem nem is fognak.
Ha a magyar nyelvű Blackberry +5ezer, illetve a "doboz és tartozék nélküli" átadás is mindennapos... akkor mit remélsz?

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17249) Blac1


Blac1
aktív tag

Folyton azt hajtogatták hogy elfogadja a jelszót, sőt cserélni is lehet. Hiába magyaráztam hogy az csak a billentyűzár jelszava. És van egy készülék jelszó is és nekem az kellene. Mert így még a Desktop Managerhez sem tudom csatlakoztatni. Láttam rajta hogy csak bólogat de nem tudja miről beszélek.

Pedig nem is tűnik egy eldugott sufni GSM. A József körúton van majdnem a Corvin mellett. Corvin GSM a neve.

Pedig nekem nem kell BES, BIS. Csak ne kérjen jelszót mindenért. A párom eddig is böngészőn keresztül használta az FB-t. E-mailt meg sosem használt. Azt kipróbáltam hogy hálózaton keresztül böngészővel működik.

(#17250) BigBlackDog válasza Blac1 (#17249) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Elvileg OS7-nél böngészni sem fogsz tudni mobilnettel és a gyári böngészővel, ha jól tudom (ahhoz is kell BIS vagy BES). Kérd meg őket, hogy változtassák meg a készülék jelszavát, ott előtted (szerintem beállításokon belül erre is van lehetőség).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.