Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25701) lezerpiramis válasza Isti2 (#25700) üzenetére


lezerpiramis
őstag

APK-kat en se nagyon probaltam innen, csak a MagicEarth-t. Inkabb bar-okat sideload-oltam, a microSD driver is bar.

(#25702) Isti2 válasza lezerpiramis (#25701) üzenetére


Isti2
aktív tag

Köszönöm. Hogyan kell sideload-olni? Win11 alá van még működőképes bb program?

(#25703) lezerpiramis válasza Isti2 (#25702) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Google Chrome-hoz van valamilyen plugin, szerintem annak Win11 alatt is mukodnie kene.

Most a reszleteket nem irnam le, szerintem a CrackBerry forum tele van ilyen topic-kal...

(#25704) Hawk02 válasza Isti2 (#25702) üzenetére


Hawk02
tag

Szia!
Ezt kell telepíteni.
Ezzel tudsz másolni a telefonra bar fájlokat.
Innen:

https://forums.crackberry.com/blackberry-10-os-f269/darcys-blackberry-tools-956835/

Most próbáltam ki.Összedugtam a számítógéppel a telefont és azonnal tudtam másolni a telefonra.
Blend működik? Ha telefont és a számítógépet összekapcsolod?

[ Szerkesztve ]

(#25705) Isti2 válasza Hawk02 (#25704) üzenetére


Isti2
aktív tag

nem. nem látja a pc a passport belső tárhelyét sem.

(#25706) Isti2 válasza Hawk02 (#25704) üzenetére


Isti2
aktív tag

mostmár sikerült a blenddel felmásolni a telefonra az exfat bar és apk appokat, de egyiket sem tudja megnyitni vagy telepíteni.

(#25707) Hawk02 válasza Isti2 (#25705) üzenetére


Hawk02
tag

Próbáltad már úgy,hogy fejlesztői módba rakod a telefont?
Az is lehetséges,hogy a win11 nem jó a telefonnak.
Nekem csak win10 van a laptopon.Autoloadert próbáltam vele és nem jött össze.Van itthon egy régi asztali gép,amelyen még win7 fut és azzal gond nélkül sikerült.
Crackberry fórumon is olvastam,hogy több embernek is a win7-el sikerült.
Darcy'stools-t sikerült feltenni a gépre?
Bar formátumot csak a sachesivel vagy a darcy's tools-al tudod feltenni.
Én nagyon sok apk fájlt telepítettem a telefonra,de több már el sem indul.Van több oldal ahonnan apk fájlokat lehet leszedni.Általában én az apkmirror,apkgold oldalról töltök le.
Teljes beállítást sikerült a telefonon végig vinni?

[ Szerkesztve ]

(#25708) Hawk02 válasza Isti2 (#25706) üzenetére


Hawk02
tag

Melyik szoftver verzió van a telón.
10.3.2....?
10.3.3.....?

(#25709) Isti2 válasza Hawk02 (#25708) üzenetére


Isti2
aktív tag

fejlesztői módot nem tudom hol kell aktiválni.
az a darcy tools elindul de nem csinál semmit.
bar és apk is átment blend segítségével, csak egyik sem telepíthető, nem megnyitható.
a beállításokat nem tudom, így vettem őket, de gondolom az végigment, mert az alap funkciók és a bb hub megy rendesen, wifi, bt, lte, minden megy.
csak az sdxc kártya kezelése nem megoldott, de akkor azt elengedem.
10.3.3 van mindkettőn. 1435 és 3216 azt hiszem az utolsó számok.

(#25710) Hawk02 válasza Isti2 (#25709) üzenetére


Hawk02
tag

Fejlesztői mód:
Beállítások-Biztonság és adatvédelem-Fejlesztési mód
Minden ment nekem is azon a telefonon,amin nem volt sideload.Azon a telefonon nem volt csak a kezdeti beállítások folyamat elvégezve.
Darcy's tools nem ismerte fel a készüléket ily módon nem is lehetett bar fájlokat telepíteni.
Nekem is 10.3.3.3216 van a telefonon.Ezt win7 géppel raktam fel.
Apk fájl letöltésénél fontos,hogy android 4.3 vagy annál kisebb verzió legyen,illetve ARM7-hez való legyen.
Nekem még ezen kívül telepítve van a Yalp store(fork)
Onnan is töltöttem már le,de van ami ott sem indul el,mert kéri google play-t vagy pedig egyszerűen csak nem indul el.

[ Szerkesztve ]

(#25711) Isti2 válasza Hawk02 (#25710) üzenetére


Isti2
aktív tag

Köszönöm.
Megpróbálom bár ez nekem magas mint tyúknak a létra. :DD

(#25712) Hawk02 válasza Isti2 (#25711) üzenetére


Hawk02
tag

Nem keveset kellett dolgoznom rajt,mikorra sikerült mindent beállítanom.

(#25713) Red product


Red product
csendes tag

Üdv. BB Classic formázása után a beállítások elkezdésekor a wifi és a többi megszokott dolog után egy idő múlva előjön, hogy "beállítások végrehajtása" és ez nagyon zavaró, mert valószínű, hogy a BB ID vel van baja.
Esetleg tudna valaki megoldást, hogy ne jöjjön állandóan elő ez a beállítás? Köszi

(#25714) Hawk02 válasza Red product (#25713) üzenetére


Hawk02
tag

Nekem a BlackBerryID azonosító ugrik fel napjában többször.Nem lehetséges eltüntetni végleg.Vele kell élni.Már megszoktam. :Y

(#25715) Red product válasza Hawk02 (#25714) üzenetére


Red product
csendes tag

Google áruházat használod a blackberryn vagy csak az alap dolgok mennek?

(#25716) Polarstar válasza Red product (#25715) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Google play sosem ment a Blackberryn. Saját shop volt neki. Ami persze már évek óta leállt. Igy az alap dolgok mennek. Valszeg a kapcsolat hiánya miatt jelzi a BB ID emlékeztetőt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25717) lezerpiramis válasza Polarstar (#25716) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Miert ne ment volna? Par honapja fel tudtam ugyeskedni a Q10-re, igaz, felemesztette par oramat a dolog :D

(#25718) Red product válasza Hawk02 (#25714) üzenetére


Red product
csendes tag

[link] Találtam a youtube n ilyen videókat ahol a BB ID t kicselezik. Én próbáltam ezek alapján kikerülni de még nem sikerült. :W

(#25719) Polarstar válasza lezerpiramis (#25717) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azt tudtuk, a gépnek eleve nem volt ilyen. De valahogy régen is fel lehetett hegeszteni. Anno én kerültem a kuglit. Most hát...... Mondjuk igencsak ki van herélve a galaxym. Jól is teljesít! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25720) Hawk02 válasza Red product (#25718) üzenetére


Hawk02
tag

Nekem sem sikerült azonnal.Kb.15-20 próba után egyszer csak elkezdte mondani azt a szöveget,ahol egyszer csak kimondta Skip,utána már minden ment tovább a leírás szerint.Kettő gomb oda-vissza nyomkodásával értem el.Ha jól emlékszem P és N betűk voltak.
Neked a classicnál máshogyan kell gondolom,mint passporton kellett.Google Play nekem is ment a BB Passporton.Volt olyan is ,hogy még fizetős alkalmazást is tudtam letölteni,pénzt levonta,de az alkalmazást nem töltötte le :W .Így rá is hagytam.Én a Yalp
store-t használom. :K
#25613 hozzászólásban írtam le,hogy nekem hogyan sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#25721) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25722) St3ven válasza Polarstar (#25721) üzenetére


St3ven
addikt

Ez egy iPhone-ra húzható tokbillentyűzet? :Y

Azért láttunk már szebb design-t, főleg BB-sként. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#25723) Polarstar válasza St3ven (#25722) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Vadi új projekt. MrMobile USA.
Szerintem csak legyen! Crackberry nyomán osztottam meg a képet.
Amúgy németeknél volt arról szó hogy a klavis rendes mobilokat újra kellene éleszteni, mert hiányzik nekik. Nos, megértem. Azért csak könnyebb azokon írni. A Passportot visszasírom.. A legjobb volt az a széles kényelem.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25724) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nekem is nagyon hiányzik a Priv.

(#25725) lezerpiramis válasza FoxiestFox (#25724) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ha kiadtak volna egy olyan Priv-et is, amelynek oldalra lehetett volna kicsúsztatni a billentyűzetét, még mindig azt a telót nyomkodnám :)

Meg +1 GB RAM-ot is elviselt volna, nem is értettem, hogy 1 évvel a 3 GB RAM-os Passport után miért nem volt annyi eszük, hogy a RAM-zabáló droidos telóba többet pakoljanak.

(#25726) Hawk02


Hawk02
tag

Sziaztok!
Tudnátok-e segíteni abban,hogy hogyan lehetne leggyorsabban átköltözni egyik passzportról egy másikba.Sikerült vennem egy nagyon szép állapotú készüléket, jó akkuval.A régebbi már elég gyengécske akku terén.

(#25727) FoxiestFox válasza lezerpiramis (#25725) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Már így is keci drága volt, nem merték tovább drágítani :))

(#25728) lezerpiramis válasza FoxiestFox (#25727) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Minimális odafigyeléssel néhány modelljük ezerszer jobb lehetett volna - még akkor is, ha így is sikerült marha jó készülékeket letenniük az asztalra (meg persze förtelmeseket is).

(#25729) FoxiestFox válasza lezerpiramis (#25728) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mai napig használnám amúgy a Privet, ha mennének rajta még a banki appok.
Így is fontolgatom a feltámasztását, mert végülis levelezni, Discodrozni, messengerezni még lehetne vele, csak sajnos sokat kellene költenem rá, új kijelző, új akku...
Alkatrésznek való példányt sem találok :(

(#25730) lezerpiramis válasza FoxiestFox (#25729) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nálam egy szinte tök új, vörös Key2 van itt a droidos BB-k közül (meg egy DTEK50, de az hagyjuk :D ). de már azon se fut sajnos semmilyen céges app, mert azoknak minimum 10-es zöld kuka kéne, úgyhogy leginkább már ez is csak egy kiállítási darab.

F(x)tec-ről nem olvastam túl jókat, Unihertz, hááát... nekem eléggé necces lenne az is, gondolom, nincs túltolva ott a support... Más meg nincs.

[ Szerkesztve ]

(#25731) Hawk02


Hawk02
tag

Akkut cseréltem a BB Passportban.Szeretném kérdezni,hogy a power toolsban lévő töltés ciklus számláló csak abban az esetben törli a jelenlegi töltések számát,ha újra tenném a szoftvert?Illetve a BBVE is a régi akku állapotát jelzi.Hogyan állították vissza?

(#25732) Hawk02 válasza Hawk02 (#25731) üzenetére


Hawk02
tag

Crackberry-n utána olvasva.Akku kikötve,laptopon keresztül tápkábelt bedugni-30 perc után akku viszzaköt,tölteni 100%-ra,töltőkábelt leválasztani.A számláló 1 ciklust mutat és a BBVE-t megnyitva már zölden mutatja az akkut.

(#25733) Hawk02


Hawk02
tag

Szeretném kérni a segítségeteket.
Akkumulátor csere után az előző adatok törlődtek.Akku kapacitás és töltési ciklus.Viszont az új akkumulátor 83% kapacitást mutat.Ebben az esetben ennyit vesztett volna a kapacitásból az akku használat nélkül?Régóta lehetett már a polcon a boltban?A gyártó 12 hónap garanciát vállal,hogy nem veszít az akkumulátor a kapacitásából.Ilyenkor lehet kérni a garanciális cserét?Érdemes vele foglalkozni?

(#25734) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Még sose volt ilyen, egy elküldött üzenet mellett, a szürke-fehér pipa helyett egy kék hátterű fehér nagy D jelent meg. Ez mit takar? Delivered? Eddig mért nem volt? :)

Tiszta Windows rendes ház

(#25735) Hawk02 válasza Gyok2 (#25734) üzenetére


Hawk02
tag

Szia!
Nekem is ugyanúgy jelzi ki. :Y
Arra gondolok ,hogy kézbesítve vagy elküldve az üzenet. :K

[ Szerkesztve ]

(#25736) Gyok2 válasza Hawk02 (#25735) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Szia.
Na jó, de eddig hol volt, az eltelt néhány évben?

Tiszta Windows rendes ház

(#25737) Polarstar válasza Gyok2 (#25736) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Most jelentkezett be újra és a program kapcsolat vette.
Engem a múlt héten dobott ki a BBM. :D De gyorsan visszaléptem és minden oké.
Még valami. Regisztráltam a klaviatúrás minimal mobilra. :C
Szóval lássuk, mi lesz ebből?!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25738) FoxiestFox válasza Polarstar (#25737) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A mire?

(#25739) Gyok2 válasza Polarstar (#25737) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Nem teljesen értem :)

Tiszta Windows rendes ház

(#25740) Polarstar


Polarstar
nagyúr

[link]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25741) icezozo válasza Polarstar (#25740) üzenetére


icezozo
addikt

ezt én is megtettem rögtön az elején! :)
kíváncsian várom!

http://qwankido.hu/

(#25742) Polarstar válasza icezozo (#25741) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nekem még nem jött levél, de úgy jelezték a többiek, hogy hónap végén indul az előrendelés. Ők ma reggel kaptak levelet.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25743) lezerpiramis válasza Polarstar (#25740) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ez mit fog tudni a semmin kívül? :) Mert a Q10-emen még mindig majdnem mindent megoldok, ami fontos, ha nagyon kell (Google Chat és Cisco AnyConnect kivételével).

Gondolom, valami digitális detox lenne a cél, de az is csak félig-meddig valósulna meg.

(#25744) FoxiestFox válasza Polarstar (#25742) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez valami scam lesz, vagy vannak valahol specifikációk és képek a konkrét hardverről?

(#25745) Polarstar válasza FoxiestFox (#25744) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Sokkal több minden nincs amit tudunk. Redit oldalt nem mentettem le. Nem combos gép. Kamera szerintem nincs is benne az E-tinta kijelző miatt.
A mobilarena cikk miatt néztük meg.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25746) icezozo válasza Polarstar (#25742) üzenetére


icezozo
addikt

nekem nem jött semmi levél tőlük :U
de ha kiküldik automatikusan ..... :D

http://qwankido.hu/

(#25747) Hawk02


Hawk02
tag

Mai napig használtam a Yalp Store alkalmazást Blackberrry Passport-n.A készüléken teljes törlés utáni visszaállítás során nem enged belépni az alkalmazásba.Az lehetséges,hogy a Google miatt van?Azt olvastam,hogy email cím és jelszó használattal már nem enged be a Google.Lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#25748) Honda567


Honda567
junior tag

Blackberry 9300, 8520 Tmobile kártyával lehet használni ezeket?
Az eladó aki hirdeti azt mondta lehet, a Tmobile oldalán azt irják nem lehet csak android-os blackberryt lehet tmobile kártyával.

(#25749) Polarstar válasza Honda567 (#25748) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Bizony ez nagyon úgy néz ki, ha használni akarod. Az említett kettő modell BES/BIS kötelezett volt network tekintetben. Ha pedig szervizkönyves - lehet hogy telefonálni sem lehet vele.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25750) lezerpiramis válasza Polarstar (#25749) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Service book nem kellett a telefonáláshoz, csak a csomagkapcsolt cuccokhoz (MMS, Wi-Fi, BIS/BES, streaming, tethering).

[ Szerkesztve ]

(#25751) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ki is vett itt pár éve Privbe akkut, megpróbálnám van-e még...

(#25752) Polarstar válasza lezerpiramis (#25750) üzenetére


Polarstar
nagyúr

De régen is volt már ilyen....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25753) erer1000 válasza FoxiestFox (#25751) üzenetére


erer1000
őstag

én voltam

[link]

tőlük.
viszont utángyártottból kínait tudtak akkor csak szerezni, ami viszont fél év alatt ledegradálódott annyira hogy ismét eltűnt a mosoly az arcomról.
Ha ráér estig, akkor megnézem milyen márka volt az (kivettem azóta) és kérdezz rá hogy milyen van nekik. aztán eldöntöd :)

csak írj egy privátot nekem hogy legyen egy értesítésem, el ne feledjem megnézni

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#25754) FoxiestFox válasza erer1000 (#25753) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem valami ígéretes. :D
Kezembe került a Privem és még így törött kijelzővel és szar akkuval és nem valami gyors működéssel is jobb telefon mint az Xperiám, úgyhogy lehet ismét bevetném kommunikátornak (e-mail, Messenger, Discord), ha tudnék bele venni jó akkut.

Beszarás amúgy hogy semmit se kapni hozzá, kijelzőt is szoktam nézegetni, de vennék hibás készüléket is, az sincs :(

(#25755) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Időközben pedig megjelent a Minimal phone az Indiegogo-n. Az ár 325-375 dodó. (+vám és tréfa)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25756) quailstorm válasza Honda567 (#25748) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én még 2019-ben használtam 9300-at Telekom hálózaton, BIS/BES nélkül. Működött, de a telefon nekem csalódás volt, nagyon zabálta az akkut. Valószínűleg a hiba nálam volt.

(#25757) BB9360


BB9360
aktív tag

Üdv!
Sajnos eljött az ideje, le kell cserélnem a Keyone-t.
Van valami jó tanács? Egy Moto Edge 40 lesz az utód. BlackBerry billentyűzetet lehet vhogy varázsolni? Password keepert (vagy van annál jobb, használhatóbb)? Ezeket a BlackBerry hub tartalmazza, és az rátehető?

Előre is köszönöm!

(#25758) Polarstar válasza BB9360 (#25757) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A klavit az apk-fájlból teszed rá. Feltéve ha a rendszer engedi feltelepíteni!
Én a Hub nélkül élek. Kérdés, hogy neked kell-e?
Jelszó őrt szerintem találsz már jobbat is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25759) FoxiestFox válasza BB9360 (#25757) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha kidobnád, mondd melyik kukába és mikor :))

(#25760) BB9360 válasza Polarstar (#25758) üzenetére


BB9360
aktív tag

Köszönöm. Apk-t a Crackberry-ről?

Melyik jobb jelszó őr?

Létezik bárhol, bárhogy a 3 koppintással képernyő felnagyítás?

(#25761) BB9360 válasza FoxiestFox (#25759) üzenetére


BB9360
aktív tag

Anno nehezen szoktam meg a BlackBerry os után, de egyszerűen hónapok óta húzom a cserét, mert annyira megszerettem. Csak egyre több app nem megy már...
Kidobni nem fogom, bocs! ;)

(#25762) Polarstar válasza BB9360 (#25760) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igen. Vagy telegramon áttolom neked.
A friss ajánlásokat kell megnézned a biztonságért, mert idő közben voltak ugye incidensek. Tájékozódj. Nézd meg az F-droid független fejlesztőit is.
A nagyítás ezen a mobilon így nincs. Csak a képtárban fog működni. A gyári appot használva megy. Azon kívül nem. Böngészőnél a csíptetés és széthúzás.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25763) BB9360 válasza Polarstar (#25762) üzenetére


BB9360
aktív tag

Köszi, az egyik legjobb funkció volt, ami hiányozni fog, sajnos már minden közelihez kell a szemüveg... :)

(#25764) lezerpiramis válasza Polarstar (#25758) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nálam a Password Keeper van fent minden droidos telefonon, ezt még reklámmal is elviselem, mert megszoktam :)

(#25765) Polarstar válasza lezerpiramis (#25764) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Valahogy kikopott a biztonsági folyamatok napi figyelése. Nem tudom milyen érdekes-izgalmas betörések, adatlopások és egyéb érdekes huncutságok vannak a kritikus adatok örzéséért felelős programok között.
Továbbra is kevesebb programot használok, azon kódjait még fejben tartom.
Amire külön program van - kerülöm!
Akiknél csak mindenbe beleegyezve lehet még csak olvasni is - azt fekete listázom továbbra is. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25766) Hawk02


Hawk02
tag

Sziaztok!
Szeretném kérdezni,hogy a BlackBerry Classic mekkora memória kártyát tud max. kezelni. :)) :) (A jelenlegi Sandisk Ultra 64Gb micro sdxc-t jelenleg is tudja.)

[ Szerkesztve ]

(#25767) Polarstar válasza Hawk02 (#25766) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Valszeg az 512-est is megeszi. A Bold 9780-ba beraktam véletlenül a 128 gigást és nem volt gondja.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25768) Hawk02 válasza Polarstar (#25767) üzenetére


Hawk02
tag

Köszönöm! :R
Zene számokat szeretnék felmásolni rá.Jelenleg Flac formátumba vannak átkonvertálva.Arról olvastam,hogy a mobilok többsége a 128GB-os kártyát tudják kezelni.A kérdés az,ha nagyobb kártyát veszek biztosan lekezeli-e.Nem cserélik vissza,ha nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#25769) Polarstar válasza Hawk02 (#25768) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Minő véletlen, zenéit nagy része nekem is Flac. . De én a Hi-Fi lejátszót használom a Bold óta. A mobilok nagy része nem Hi-Fi.
Ugye a Boldokban dedikált TI audió hangchip volt. Ez utoljára csak az LG adta.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25770) Hawk02 válasza Polarstar (#25769) üzenetére


Hawk02
tag

Keresgetek én is Hi-Fi lejátszót, nem tudom,hogy mekkora különbséget jelent .(Bár gondolom nem kicsi.)Melyiket érdemes?
Classicra azért gondoltam,mert az itt van kéznél a Passport mellett.

(#25771) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Hahó!

Budapesten van még olyan mobilos bolt, ahol foglalkoznak BB-k szervizelésével? Dr. Mobil talán?

[ Szerkesztve ]

(#25772) Polarstar válasza lezerpiramis (#25771) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem csak ők maradtak. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25773) lezerpiramis válasza Polarstar (#25772) üzenetére


lezerpiramis
őstag

DTEK50 is néha még akcióban van, de kissé kezd elengedni a hátlapja (akksi szemlátomást nem puffad - még...), lehet, hogy kipofoztatom :)

(#25774) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem vagyok benne biztos, tömegeket érint.
A BlackBerry megszünteti a BBMe elérést az egyéni felhasználóknak. Sajnos ez van.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25775) eventus


eventus
veterán

Vannak ott szedrek is történelemben ;) [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.