Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17851) lugosi válasza bigsee (#17850) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, akkor félreértettem.

(#17852) Polarstar válasza lugosi (#17851) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerdán átruccant a Esztergomból egy csoporttag Sturovóba. Ö posztolta haza a Blackberrys árlistát és bolti készülék választékot mikor átért.
Szégyenletes, hogy egy mobil régióban sem lehet kapni egyenlő választékot.

Ifon az isten! :((

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17853) X_C


X_C
tag

Sziasztok!
Mindenféle külön előfizetés nélkül, ha egy BB-be beleteszem a simkártyámat, akkor használhatom a mobilnetemet? Mi az ami nem működik?

(#17854) lugosi válasza X_C (#17853) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha BB10-es, akkor minden megy rendesen, mint egy bármilyen más telefonnál. Ha 10-es előtti, akkor nagyon kevés dolog fog működni. Milyen telefonról lenne konkrétan szó?

(#17855) X_C


X_C
tag

Egy 9300-asról. Nem igazán tudom, hogy az 10-es vagy azelőtti.

(#17856) hartyi válasza X_C (#17855) üzenetére


hartyi
tag

Az bizony előtti, szóval kevesebb dolog fog menni. Vagy csak trükkökkel... BB10 előtti készülékeknél erősen javallott a BIS.

(#17857) Kelta


Kelta
tag

Üdv!

BB10 előtti készülékeknél a BIS szolgáltatást hogyan lehet igénybevenni mondjuk a Telekomnál?
Külön fizetős?

(#17858) sasa134 válasza Kelta (#17857) üzenetére


sasa134
addikt

íme: [link]

Avanti Roma

(#17859) X_C válasza hartyi (#17856) üzenetére


X_C
tag

Facebook, viber, vagy whatsapp működik bis nélkül?

(#17860) Praetorianus válasza X_C (#17859) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Gyári Facebook nem működik, a Viber meg a Vacak megy, de csak a chat, hívás nem.

(#17861) lugosi válasza X_C (#17859) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

+ még mehet böngészés nem gyári böngészővel.

(#17862) Tamy válasza lugosi (#17861) üzenetére


Tamy
senior tag

Gyárival is mehet, asszem csak a Trénél nem.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#17863) littledon válasza littledon (#17847) üzenetére


littledon
tag

Na megvan a Leap... :) Tartozékok és doboz nincs hozzá csak maga a készülék. Igencsak jó üzlet volt, sokkal jobban össze van rakva mint gondoltam, nagyon minőségi a telefon! Arról ne is beszéljünk, hogy a Z10 T-mobile függő volt ez pedig független. Külföldre költözés miatt eladó lett volna a Z10, de így mostmár ez is megoldódott... :DD

Hogyha véletlen valaki más típusnál is tapasztal hasonlót, ossza meg velem! :R

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#17864) lugosi válasza Tamy (#17862) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lehet. Nekem legalábbis nem sikerült, Telenornál és Telekomnál próbáltam (vodafon kártyával nem). BIS hiányában úgy emlékszem nem töltődnek le a szolgáltatáskönyvek.
Amit keversz szerintem, az az, hogy a Telekomnál OS10 alatt a BBM-hez kell a bis.

(#17865) Tamy válasza lugosi (#17864) üzenetére


Tamy
senior tag

Konkrétan évek óta használom Telenoros feltöltőkártyás simmel a 9780-at. Igaz a gyári böngészőt ritkán, mert egy rakás..., de működik vele. Telekomnál a BBM tudom, hogy nem megy, rémlik valami a böngészésről is, de lehet tényleg keverem, sose voltam náluk.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#17866) lugosi válasza Tamy (#17865) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na akkor ott valami változás volt. Mikor én voltam Telenoros, abban a pillanatban ahogy megszűnt a BIS-em, megszűnt a böngészés mint lehetőség, meg úgy kb minden, aminek a nethez köze volt (egyébként 9700, de ebből a szempontból tök ugyanaz).

(#17867) Tamy válasza lugosi (#17866) üzenetére


Tamy
senior tag

Igen, lehet, hogy régen így volt, de amióta én használom azóta biztosan megy. Vagy azt is el tudom képzelni, hogy BIS alól más szolgáltatáskönyveket kapsz, és miután megszűnt a BIS, ezeken keresztül próbált továbbra is a netre menni. Nálam meg eleve soha nem is volt megrendelve, így nem is azokat kaptam meg, vagy tényleg változtattak.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#17868) lezerpiramis válasza Tamy (#17867) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Itt a pont. Ha lemondja az ember a BIS-t menet kozben, akkor erdemes a telot is kipucolni (service bookok torlese elsosorban).

(#17869) BB9360


BB9360
aktív tag

Szerintetek egy 32 GB-s PlayBook 22 ezerért zálogházból megerős? Mit érdemes megnézni rajta? Elvileg kanadai...
Köszönöm!

(#17870) cryingdr4g0n válasza BB9360 (#17869) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

A kijelzője szokta összefosni magát, de az eléggé szemmel látható. :) Mintha valami régi rossz 16 színű VGA monitort nézne az ember. Javíttatni nem annyir éri meg, ha ilyesmi történik vele.

• Flies around shit - bees around honey •

(#17871) BB9360 válasza cryingdr4g0n (#17870) üzenetére


BB9360
aktív tag

Köszönöm!

(#17872) sasa134


sasa134
addikt

Duff McKagan megmondta [link]
hatalmas ez a csóka :R

Avanti Roma

(#17873) Polarstar válasza sasa134 (#17872) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17874) Ric4m0nd


Ric4m0nd
aktív tag

Sziasztok! Blackberry Bold 9000-hez mi a legfrissebb szoftver verzió?
A készülékemen 7.1.0 Bundle 2061 van telepítve. Köszi előre is!

(#17875) Polarstar válasza Ric4m0nd (#17874) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az akkor egy 9900 lesz.
A 9000 vagy 4 évvel azelőtti mobil.
Verzió : valószínüleg az utolsó van azon is.
Használd egészséggel! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17876) lugosi válasza Ric4m0nd (#17874) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Megnézem otthon a 9900-amon mert valószínű az lesz az ahogy Hagel is írta.

(#17877) eventus válasza Ric4m0nd (#17874) üzenetére


eventus
veterán

Bold 9900 7.1.0.1098 (7.1.0.2940)

Ez van Neked: 9900M_PBr7.1.0_rel2061_PL5.1.0.532_A7.1.0.714 - ez egy "régebbi".

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17878) Phülöp válasza eventus (#17752) üzenetére


Phülöp
addikt

A minapi frissítés óta semmilyen weboldalt nem nyit meg a Browsie Browser Passporton. Sem a kedvencek közül, sem a címsorba gépelve.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17879) Polarstar válasza Phülöp (#17878) üzenetére


Polarstar
nagyúr

oh!

Ez mi a fene lehet? Elvágták a program hozzáférést a kapcsolatokhoz? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17880) Ric4m0nd válasza eventus (#17877) üzenetére


Ric4m0nd
aktív tag

Sziasztok! Köszi mindenkinek a gyors választ!

Ez a pontos típus. BlackBerry® 9900 smartphone (3G, Wi-Fi) 7.1 Bundle 2061 (v7.1.0.714, Platform 5.1.0.532)
Hozzá van kapcsolódva a céges rendszerhez, tehát nem tudom frissíteni a szoftvert, csak akkor, ha resetelem a készüléket és leválasztom a cégről. Ezen gondolkodom, hogy érdemes-e foglalkozni a frissítéssel..vagy kár a fáradtságért.. mert akkor újra céges kódot kell kérnem az adminoktól az aktiváláshoz..

(#17881) lugosi válasza Ric4m0nd (#17880) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tök fölösleges, hagyjad nyugodtan szerintem.

(#17882) Phülöp válasza Phülöp (#17878) üzenetére


Phülöp
addikt

Jött egy újabb frissítés, most működik - bár az első indítás még hozta a hibát.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17883) eventus válasza Phülöp (#17882) üzenetére


eventus
veterán

Én írtam neki: adblock-ot kell "stabile"-ra állítani.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17884) Phülöp válasza eventus (#17883) üzenetére


Phülöp
addikt

Mármint 'stable'. :)
Azon van, egyébként fix, nem kattintható.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17885) eventus válasza Phülöp (#17884) üzenetére


eventus
veterán

Ja, inglis :) Juli 26 írtam neki, akkor ez volt a válasz, meg állítható volt. Aztán jött a frissítés ami megoldotta, már nekem sem aktiv.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17886) domel


domel
tag

Hi! Érdeklődnék az NFC-ről. Nekem csak egy telefonomban van NFC, és egyszer próbálgattuk egy haverral az adatátvitelt, de nem tűnt túl gyorsnak, szerintem Bluetooth-t használt (mert utána bekapcsolva hagyta a BT-t). Elvileg megy wifi-n is? Próbálta valaki wifi-vel? Oda valamit át kell állítani? Úgy mennyire gyors? Nekünk BT-on egy 3M kép 10 másodpercig ment át, ha nem több..

(#17887) Praetorianus válasza domel (#17886) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Szerintem ne erőltesd... Ha képküldözgetés a cél, arra a bluetooth a megfelelő megoldás. Az NFC technológiát nem egészen erre találták ki...

(#17888) Phülöp válasza Praetorianus (#17887) üzenetére


Phülöp
addikt

Londonban kellemes volt a buszmegállóban, hogy a telefon nfc-n megkapta, mikor ér oda a melyik busz.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17889) hartyi


hartyi
tag

Sziasztok! Elcsábultam egy Android-os tablet irányába. De halálba szopat (hogy melyik azt nem tudom). Próbálom megosztani a net-et a Passport-tal, de az istennek nem akar csatlakozni rá. A notebook és a másik BB (Q5) gond nélkül csatlakozik, sőt egy másik Droid (Samsung Ace3 is), de a tablet az istennek nem akar. A wifi-t látja, be is kéri a jelszót, de aztán eldobja még csatlakozás előtt. Régebben mintha lettek volna ilyen problémáim más eszközökkel a router-el, ott a WPA2 PSK volt a gond, amit a BB is használ. Akkor WPA2 AES-re átállva szűnt meg a gond, de a Passporton nem tudom átállítani a titkosítást. Kipróbáltam a Q5-tel is, azzal is ugyanez a helyzet. A tablet az otthoni wifi-re persze gond nélkül felcsatlakozik. Találkoztatok már ilyen problémával?

(#17890) domel


domel
tag

Hartyi:
Próbáld meg a tableten törölni az előre eltárolt wifi kapcsolatokat, hátha nem is arra a kapcsolatra (egy korábbi kapcsolatra rossz jelszóval) akar kapcsolódni. Tedd láthatóvá a jelszót, hátha az első karakter nagybetű. Q5-tel tudsz megosztani a tabletnek wifi-t?

[ Szerkesztve ]

(#17891) bigsee


bigsee
addikt

Az IOS a legbiztonságosabb... biztos...? ;)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17892) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Arról szeretnék valamit látni már, hogy a BB10 hogy áll biztonság dolgában.
Sok teszten fel sem kerül, mert nem említik meg.
Oké hogy almából meg kukából sok van, de attól még létezik a szeder.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17893) bigsee válasza Polarstar (#17892) üzenetére


bigsee
addikt

Attól félek, hogy az OS7-el a biztonság (tömörített és titkosított adatforgalom hiánya) véget ért. Nagy kuss van egyébként, tényleg. Addig jó szvsz, amíg nincs ujjlenyomat olvasó BB-kben...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17894) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mekorra ficsör lenne egy titkosítatlan, nem kiemelt és nem szeparált újlenyomat olvasó.
A ms most akarja behozni a retina scan azonosítást.
Mi lesz itt még?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17895) sasa134 válasza Polarstar (#17894) üzenetére


sasa134
addikt

Valszeg egy csomó ostoba, felesleges ficsör, parasztvakítani..

Avanti Roma

(#17896) bigsee


bigsee
addikt

10.3.2. hírek. Szeptember :o

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17897) válasza bigsee (#17896) üzenetére



őstag

Jöhet, igaz nekem semmi bajom a rendszerrel, azon kívül, hogy néha bevillan a kijelző, csak böngészéskor. .

[ Szerkesztve ]

(#17898) littledon


littledon
tag

Q10 en a legujjabb frissites óta ( 10.3.1.1779) tapasztalt mas is melegedest? Sima bongeszes még facebook közben is, ezen kivul gyorsabba merul, random elfeketedik a kijelzo, tokban forrora melegszik stb... restore megoldhatja? Hirul sem érzem azt a stabilitast mint a nagy flat style frissite elott, egy db android app sincs rajta...

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#17899) Polarstar válasza littledon (#17898) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A goldon nekem az van, nem jelentkezett ilyen nekem.
Ellenben Passport helyenként csinálja!

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17900) axis08


axis08
csendes tag

Sziasztok,

Segitsetek nekem pls. Adott egy profil BB10 alatt, amit Szolidnak neveztem el. Semmi mast nem csinal minthogy hivasok eseteben csorog es rezeg, mig minden egyeb jelzes csak rezeg. Ez szep es jo, viszont a VIBER eseteben ezt nem tudom beallitani, hiaba:
- kikapcsolatam a hangot a progilbeallitasoknal applikacio szinten
- beallitottam a Viberen belul, hogy a rendszerhangokat hasznalja

Tudom, droidos cucc, de akkor is, mas alkalmazasoknal ez zokkenomentesen megy

Koszi szepen elore is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.