Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17101) kutga válasza zedii (#17100) üzenetére


kutga
nagyúr

Frissítetted a Q10 szoftverét is? BBM verziók azonosak a két készüléken?

Let the Zone take me if I am.

(#17102) sz.balazs.95 válasza zedii (#17100) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem kell semmit sehova frissíteni; a BBM nem működik a Telekom hálózatán BIS nélkül. :(((

Ezúton is üdvözlöm Mattheisen mamát. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17103) BigBlackDog válasza zedii (#17100) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Állapotsávban megvan az a kis BlackBerry (BIS/BES) logó?

(#17104) kutga válasza sz.balazs.95 (#17102) üzenetére


kutga
nagyúr

Idézem:
most váltottunk 4g re bist fizetem

MOD
BigBlackDog
Az nem BIS/BES logó, csak annyit mutat, hogy a telefon kommunikál a BB szerverekkel. Attól független ott kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#17105) sz.balazs.95 válasza kutga (#17104) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ja tényleg. :B
Jó, azt nem olvastam. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17106) kutga válasza sz.balazs.95 (#17105) üzenetére


kutga
nagyúr

Ettől függetlenül persze röhej az egész. :D

Let the Zone take me if I am.

(#17107) BigBlackDog válasza kutga (#17104) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Jogos, csak a pontos nevére még nem sikerült rájönnöm. :DDD Lényeg, ha nincs ott (T-nél, ha nincs BIS külön megrendelve, vagy esetleg csak fizetve van és "véletlenül" nem működik, akkor nincs ott, csak wifire kapcsolódva), akkor a BBM és egyéb BB szolgáltatások nálam nem működnek.

(#17108) kutga válasza BigBlackDog (#17107) üzenetére


kutga
nagyúr

Így van, bár én először valami eltérő verziók miatti inkompatibilitásra gyanakodnék.

Let the Zone take me if I am.

(#17109) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Megy a BBM telekomon BIS nélkül is, ha droid BBM van feltéve. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17110) sz.balazs.95 válasza Polarstar (#17109) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ja igen, se droidon, se WP-n, se iOS-en nem kell BIS, csak pont a BB-nél. :C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17111) kutga válasza sz.balazs.95 (#17110) üzenetére


kutga
nagyúr

De ez nem a BB hülyesége. :P

Let the Zone take me if I am.

(#17112) astreno válasza kutga (#17037) üzenetére


astreno
csendes tag

Asszem erre még nem válaszoltam :-)

Igen, a Messenger for facebook elég frankón működik. Szerintem megéri az árát. Mondjuk a profilképeket még mindig nem tölti be, de ez a funkciót nem akadályozza...

(#17113) astreno


astreno
csendes tag

Kérdés: a frissítés óta nektek is rezeg egyet a telefon, amikor felveszitek ha valaki hív? Szerintem marha idegesítő, és sehol nem találtam meg, hogy hogy kell kikapcsolni.

Most telepítettem egy call recordert is, ami még egyet rezzent a telefon felvétele után, plusz egyet, ha lerakom. Hiába kapcsolom ki az értesítésprofilnál az adott alkalmazásra a rezgést, akkor is. És van még egy kis gond vele: látom, hogy dolgozik, mivel rezgéssel jelez, hogy elindult a felvétel és be is fejeződött, de sehol nem találom utána a hangfile-t. Valakinek esetleg van tapasztalata működő call recorder-ről?

(#17114) kutga válasza astreno (#17113) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha kikapcsolod a rezgést, nem csinálja.

Sajnos nem csak nálad, mindenkinél jelentkezik, ismert bug a frissítésben. Annyival kiegészíteném, hogy nem általános, nem minden hívásnál jelentkezik, nálam csak ritkán jön elő.

Call recordert passzolom, nem használok ilyet.

Let the Zone take me if I am.

(#17115) feddel válasza astreno (#17113) üzenetére


feddel
senior tag

Nálam a Fájlkezelőben, készülék -- Voice mappában vannak a felvételek. Oda rakja, gyárilag.

(#17116) Polarstar válasza feddel (#17115) üzenetére


Polarstar
nagyúr

De ugye nem csak a mikrofon hangot, hanem a hangszórót is rögzíti?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17117) zedii válasza sz.balazs.95 (#17102) üzenetére


zedii
aktív tag

Hello, lehet szúrós szemmel nézni, de igazából a hazai szolgáltató mehet el a francba.. volt egy előfizetésem BIS-el, és új díjcsomagot váltottam megtartva a BIS előfizetést. Háromszor is rákérdeztem h , akkor most oké? nem kell semmit se csinálnom van BIS és adat. Mivel ez az első hónapom és nagyjából egybe esett a 10.3.1-es frissítéssel is simán betudtam annak ,h a os bénázik. Még email is küldtem az ügyintézőnek ,h mit kérek benne a BIS megnevezéssel. Az volt a mondata ,h automatikusan megy tovább.. hát egy frászt.
tCOM blackberry ügyében milyen szám volt? múltkor valaki megadott egy direkt elérhetőséget, oda ahol kicsit is képben vannak. Köszönöm

(#17118) zedii válasza kutga (#17101) üzenetére


zedii
aktív tag

tcom -os előfizum lesz a hibás. de köszi

(#17119) boxfan válasza zedii (#17117) üzenetére


boxfan
tag

0680630160

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#17120) zedii válasza kutga (#17104) üzenetére


zedii
aktív tag

igen. ennek tudatában voltam. de mégsem így van és nincs is kis ikon a jobb felső sarokba, kár ,h előbb ezt nem vettem észre.. megkímélhettem volna magam...meg másokat is :-)

(#17121) zedii válasza boxfan (#17119) üzenetére


zedii
aktív tag

köszi, már a honlapon én is észrevettem utólag, bocsi :R :R

(#17122) zedii válasza boxfan (#17119) üzenetére


zedii
aktív tag

Hát még sem ez a baj. Volt BIS-em. Csak a TKOMOS korábbi ügyintéző átállíttatta az APN-t internet.telekom-ra, mert nem volt adat elérhetőségem és korábban így orvosolta.

ELVILEG, ha most visszateszem blackberry.net-re akkor menni fog a BIS is meg a net is. negyed óra múlva restart, aztán kiderül

(#17123) Polarstar válasza zedii (#17122) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csodálkozom, hogy nem hisztizet az apn beállításod.
Szokott pedig ilyenkor. Legalábbis nálunk mind balhézik, ha ez változik.
De nem baj, megjavult és ez a fontos! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17124) zedii válasza Polarstar (#17123) üzenetére


zedii
aktív tag

fura az volt részben ment a bbm: video hívás meg hang az ment csak a chat nem.. meg a csatornák is ilyen nyögve nyelősen frissültek..de frissültek :U mindegy, remélem most már minden úgy fog működni, mint egy hónappal ezelőtt :-D

ez meg itt érdekes ,h ezt hirdeti a TKOM:
Mire használható a BlackBerry Net és BlackBerry Net S szolgáltatás?
Csökkentett, gyors adatforgalom: a BlackBerry előnye, hogy a levelek mérete kisebb, így kevesebb adatforgalommal több e-mailt olvashatsz.
Erős titkosítás: üzeneteid titkosítva jutnak el a címzetthez.
Chatelj barátaiddal kényelmesen: a BlackBerry Messenger alkalmazás és a készülékek QWERTY-billentyűzete együtt valódi chat-élményt nyújt a telefonodon is, valamint fotók és videók küldésére is alkalmas.

Erős titkosítás - de ez pl bbm-nél nem igaz, csak ,ha van protect is, nem?

[ Szerkesztve ]

(#17125) Polarstar válasza zedii (#17124) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jó az a két új adatcsomag, de a szöveg még a régi OS7 szövegekből van kopipésztezve. :D
A titkosítás hiányossága nem valami kellemes, bár van valami alap secure kapcsolat a szerver meg a mobil között.
eBBM van! De az BES-el megy.
Minden másra ott a PGP! :R

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17126) zedii válasza Polarstar (#17125) üzenetére


zedii
aktív tag

eBBM tök jó ,csak éppen magán felhasználáshoz értelmetlenül drága. Sajnálom ,h a BB a biztonságot promózza a népnek - megjegyzem teljesen helyes az irány - közben nem kínál opciót mondjuk kisállatoknak, vagy épp magánhasználathoz, amit BIS áron bárki még elviselne és meg tudná magát különböztetni a többi platformtól..

[ Szerkesztve ]

(#17127) Polarstar válasza zedii (#17126) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Van pl Hub, meg igen jó billentyű és izgalmas hibák frissítésnél. :DDD
De van még pl Jolla mobil is, ami nem ifon, droid, wingyóz, vagy Symbian. Hamarosan erről a csodáról is írok.
Amúgy meg szeretjük a Berryt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17128) Renwick válasza zedii (#17126) üzenetére


Renwick
őstag

Van (pontosabban lesz) ilyen KKV-s megoldásuk, úgy hívják, hogy BES12 Cloud. [link]

I see you blaming each other -- And I love you still

(#17129) feddel válasza Polarstar (#17116) üzenetére


feddel
senior tag

Egy az egyben felveszi a telefonbeszélgetést, hívó, hívott jól hallatszik. Viszont jó hogy belenéztem, mert egy ideje ott a fájl, de semmi hang. Fasza.

(#17130) Polarstar válasza feddel (#17129) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Fizettél érte?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17131) zedii válasza Renwick (#17128) üzenetére


zedii
aktív tag

Hát azért kíváncsi volnék ,h ennek mennyi a havi tényleges költsége..

(#17132) true_blue


true_blue
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Egy kellemetlen jelenség "elűzésére" keresek megoldást, amihez kérem a kedves fórumozók segítségét.
BlackBerry Z10-es készülékem van. Mondanom sem kell, nagyon szeretem! Mindennek ellenére van egy hiba a szoftverrel, amit nehezen viselek el. Tavaly november óta egyik pillanatról a másikra az akku töltöttségét jelző indikátor megőrült. Érteni kell ezalatt a következőt: minden alkalommal változó töltöttségi szintről hirtelen kikapcsol a készülék. Van, amikor 11%-nál, míg más alkalommal 20%-nál. Ezen felül a teljes feltöltést sem jelzi vissza normálisan. Egyszer 90%- nál mutat teljes töltöttséget, míg máskor 78%-nál. Egyszóval nincs mihez igazodni, mert össze-vissza informál. Az üzemidő ugyan közel azonos, csak mikor azt hiszem, hogy van itt még energia, akkor kellemetlen meglepetésben lehet részem. Reméltem, hogy a februári frissítés megoldja ezt a hibát, de nem. Tudni kell, hogy mindig hivatalos kiadású szoftverek voltak/van a telefonon.
Egyszóval, ha valaki tud megoldást, azt kérem, hogy mondja el.

Előre is köszönök minden segítséget!

Linux || KDE || BlackBerry

(#17133) kutga válasza true_blue (#17132) üzenetére


kutga
nagyúr

A szerviz készségesen elmondja neked. :D

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#17134) bigsee válasza true_blue (#17132) üzenetére


bigsee
addikt

STL 100-1 a típusa, nem...?!

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17135) feddel válasza Polarstar (#17130) üzenetére


feddel
senior tag

Igen

(#17136) Polarstar válasza feddel (#17135) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Volt értelme? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17137) kutga válasza Polarstar (#17136) üzenetére


kutga
nagyúr

Csak arra nem jo amire hasznalna. :D

Komolyan nem ertem mire hirtelen ez a nagy orulet, soha eletemben nem volt szuksegem telefonbeszelgetes felvetelere.

Let the Zone take me if I am.

(#17138) Polarstar válasza kutga (#17137) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Pedig azért jól szokott lenni. Mikor anno közös képviselő voltam jól jött a diktafon, hogy a folyton panaszkodó öreglányok noszogatását felvegyem és visszahallgassam. Az volt a szép, mikor 15 percig sem tudtam meg a lényeget. Ki kellett nyomozni, hogy mi lenne a probléma. :DDD (persze mindig egy dolognál kötöttünk ki.) :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17139) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Gondolkoztam T-s BIS előfizetésen, csak nem teljesen vagyok a részletekkel tisztában. Jelenleg Like 300-am van és BlackBerry Netre fáj a fogam. Viszont, ha jól értelmezem, akkor ez csak "Mobilinternet-csomagok", illetve "Next Business csomagok" mellé rendelhető. Viszont, ha most rendelek a Like 300 mellé egy "NetPlusz S" mobilinternet csomagot (=adatkeret bővítést), akkor meg tudom rendelni a kedvezményes, 864,1 Hufos havidíjért, vagy van egy kutya elásva valahol útközben? :U

[ Szerkesztve ]

(#17140) kutga válasza BigBlackDog (#17139) üzenetére


kutga
nagyúr

Miért kell ez neked?

Let the Zone take me if I am.

(#17141) BigBlackDog válasza kutga (#17140) üzenetére


BigBlackDog
veterán

T-nél nincs pl. BBM alapból mobilnettel. Meg aztán az a 3 Gb bővítés egyébként is jól jönne már.

[ Szerkesztve ]

(#17142) bigsee válasza BigBlackDog (#17139) üzenetére


bigsee
addikt

1430 :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17143) eventus válasza true_blue (#17132) üzenetére


eventus
veterán

Semmi nem fogja meg oldani: szofver/ készülék csere sem! Csak új akksi. Egy stl2 akksival jól működik. Ugyanaz a kettő, de mégis. Talán ebben is van különbség.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17144) kutga válasza BigBlackDog (#17141) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez esetben talán a legjobban úgy járnál el, ha beballagnál egy Tpontba. Attól félek itt a topikban kevesen használják így.

Let the Zone take me if I am.

(#17145) Polarstar válasza kutga (#17144) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mármint BIS nélkül?
Én is BIS-el használom.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17146) BigBlackDog válasza Polarstar (#17145) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Céges díjcsomaggal használod, vagy sikerült lakosságihoz is rendelni, ha szabad kérdezni?

(#17147) zedii válasza BigBlackDog (#17146) üzenetére


zedii
aktív tag

Én lakossagival használom nexts mellett

(#17148) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Csak kíváncsiságból:
Az 1:1 képarány az Androidos programoknál, illetve a játékoknál mennyire okoz problémát?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17149) true_blue válasza bigsee (#17134) üzenetére


true_blue
csendes tag

Igen, STL-100-1.

Linux || KDE || BlackBerry

(#17150) kutga válasza sz.balazs.95 (#17148) üzenetére


kutga
nagyúr

Sygic navit használok rendszeresen, annál nem zavaró. Egy YT videó a Q5-ön már élvezhetetlen, játszani nem játszom.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.