Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18501) Praetorianus válasza lugosi (#18500) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Annak idején a Nokia leígérte az égről a csillagokat, hogy 3 évig tolják majd a Symbian szekerét, aztán egy év múlva meggondolták magukat. Szóval nagyon nem érdemes adni egyiknek a szavára se...

(#18502) agyarka válasza lugosi (#18500) üzenetére


agyarka
aktív tag

Halottnak a csók. BBM támogatás nélkül? Szívesen hinném, de ennyi balf**** egyrakáson ritkán lehet látni mint amennyit a BB összehordott. -(

(#18503) sasa134 válasza lugosi (#18500) üzenetére


sasa134
addikt

Ámen.

Avanti Roma

(#18504) Laurh


Laurh
aktív tag

Szerintetek az új telekomos BB net csomagok sima okostelefonon is üzemelnek vagy only BB.

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#18505) eduba válasza Laurh (#18504) üzenetére


eduba
aktív tag

Megy mindennel, nálam most éppen droidon.

Persze az APN az "blackberry.net"

(#18506) Laurh válasza eduba (#18505) üzenetére


Laurh
aktív tag

Köszi :R
Akkor ez nagyon nagy tutiság, mert nem mindegy, hogy 2300 ftért 1GB vagy 3 GB. (Párom WP-t használ remélem azon is be tudom állítani.)

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#18507) bigsee


bigsee
addikt

BB Priv by Carphone

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#18508)



őstag

Év végére ígérték a virtuális SIM kártyát nagyon hallgatnak.

(#18509) lugosi válasza (#18508) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ne legyen igazam, de az elmúlt idők hírei alapján nem hinném, hogy a cég bármit is fejlesztene.

(#18510) válasza lugosi (#18509) üzenetére



őstag

Pedig ez szoftver lenne. :(

(#18511) Polarstar válasza lugosi (#18509) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Lehet, hogy készen van már, de most ez nem fontos.
Biztos mennek a háttér műveletek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18512) sasa134 válasza (#18510) üzenetére


sasa134
addikt

Sztem a virtuális SIM kérdés nem pusztán szoftveres dolog, erősen jogi kérdés és technikai is - szerintem legalábbis. Szolgáltatók nélkül nem fog ugye menni a dolog - tehát kell egy szolgáltatói együttműködés is. Hardveres SIM-et csak úgy pikk-pakk kiváltani nem lehet. A technológia anyira új, hogy nem hinném, hogy a Movirtu akvizíció után 10 hónappal várhatunk bármi kézzelfoghatót (én soha nem olvastam/hallottam ígéretet az év végével kapcsolatban).

Avanti Roma

(#18513) Polarstar válasza sasa134 (#18512) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Erről van szó! Nem nagy művészet egy univerzálisan hajtható szoftvert összerakni, ami nem a mobilt állítgatja, hanem a szolgáltatónál fog dolgozni.
A lényeg: legyen szerződés. Le merem fogodni, itt is kelet fog elsőként lépni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18514) lugosi válasza sasa134 (#18512) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, ehhez a szolgáltatók is nagyon kellenek. Hogy miért nem lesz belőle semmi: Tudomásom szerint az applenek is van ilyen technológiája, ha nekik nincs bevezetve, másnak se lesz. Szerintem ha ők nem tudják megoldani, más se.

(#18515) sasa134


sasa134
addikt

hmm, egy meglehetősen pozitiv hangvételű Priv review a kimondottan almás The Verge-től [link]

Avanti Roma

(#18516) kekkola válasza sasa134 (#18515) üzenetére


kekkola
senior tag

Megérkezett végre a csekk, amire vártak ;]

O+8T

(#18517) sasa134 válasza kekkola (#18516) üzenetére


sasa134
addikt

küldhette voln a BB korábban is (pár éve :P )

Avanti Roma

(#18518) Phülöp válasza kekkola (#18516) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez elég aljasra sikerült, ;] de a Verge eddigi munkásságát nézve van alapja a felvetésnek... :DDD

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18519) lugosi válasza sasa134 (#18515) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez szerintem is tényleg nagyon rendben van. Nagyon tetszik a Priv, engem csak az ára tart vissza a vásárlástól. Ha az esik idővel, nagyon reálisnak tartom a jelenlegi állás szerint, hogy vegyek egyet, és váltsak rá teljesen.

(#18520) Polarstar válasza sasa134 (#18515) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Egy: a Verge nem érti a Hubot. :DDD :DDD
Kettő: ka-me-ra!
Látták a Passportot, vagy csak egy ifonhoz képest lassúbb??? Nem mindegy!

Kekkola: :DDD :DDD jogos! :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18521) kekkola válasza lugosi (#18519) üzenetére


kekkola
senior tag

Beszereztem egy droidot a PRIV elé, bemelegítés képpen :) Nekem is egyre jobban tetszik, főleg ha úgy fogják gondozni a szoftvert, ahogy a hírekben olvasom. A Passport lassan a dobozba, majd az apróra kerül... :( (ha esetleg valakit érdekel privátban megtalál...)

O+8T

(#18522) Polarstar válasza kekkola (#18521) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nemértelek!
Majdnem mindenki azt mondja, hogy bughalmaz, szánalmas vírustraktor, túlárazott samsung... :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18523) kekkola válasza Polarstar (#18522) üzenetére


kekkola
senior tag

Ezt sehol nem olvastam még. (kivéve valamelyik chanel-en valami "haverom haverjának a kisebbik fia mondta" jellegű mondatban). Ha bughalmaz lesz, akkor persze nem veszek, majd meglátjuk sikerül-e kiforrnia magát. Ha legalább htc szinten kezelik a szoftveres oldalt, akkor már nyerő a dolog. Ja és azért essen le az ára 150k környékére. :)

O+8T

(#18524) Polarstar válasza kekkola (#18523) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Akkor lépj be a "napi Priv hír" kommentorok közé. :DDD a szokott dolgokat meg fogod találni. :DDD

Mellesleg nem hiszem, hogy olyan szar lenne a priv biztonsága, bár a BB10 mobilok meg mindig jobbak a maguk fura, megosztott kompatibilásukkal...

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18525) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Felkerült a youtube-ra egy 0.1 információtartalmú "Blackberry Priv review" a Crackberrytől: [link]

Ha nagyon alaposan megnézzük mind a 2:21-et akkor talán lesz benne valami új infó, én nem nagyon találtam, talán a heti android-frissítések ígérete a gyártótól. De persze a videó rövidségéből is sejthető, hogy nemigen lesz információtartalma. De mindenesetre lett egy ilyen. Tekintve, hogy ha minden igaz ma kezdték a szállítását, sokkal többre ma még szerintem senki sem számított.

(#18526) Polarstar válasza lugosi (#18525) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azt emlegették, hogy bekapcsolás után már jött is azonnal frissítés..
A cég biztos fogja tartani magát a közleményükben vállalt frissítésekhez.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18527) lugosi válasza Polarstar (#18526) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem nagyon jártam még úgy okostelefonnal, hogy vásárlás után ne jött volna azonnal frissítés rá. Szóval ebből messzemenő következtetéseket nem vonnék le.

(#18528) Polarstar válasza lugosi (#18527) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Gyorsabban fogják igérni, mint pl a Sony. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18529) válasza lugosi (#18514) üzenetére



őstag

Igen az Apple is kidolgozta a virtuális sim-t de ők fő kàrtyának. Minden szolgáltató tiltakozott, amúgy a SoC-ba lett volna integrálva. Helyette kiadtak a nano sim technológiát. Azóta mindenki azt használja. A BlackBerry a fő sim alá rendelne virtuális kártyákat. Ez a nagy különbség. Ez elfogadhatóbb a szolgáltatók részéről. Bár az Apple megoldása szimpatikusabb.

(#18530) Ijk


Ijk
nagyúr

Phonearenán 7.2-t kapott a Priv.
Ne legyen igazam de szerintem a BB hamarosan a Nokia nyomdokaiba lép. Egy ilyen csúcskészülékkel, ami nem is igazán BB nem lehet megmenteni a süllyedő hajót. Gondolom még lesz 1-2 éve a BB10-nek, aztán szépen abbahagyják a fejlesztését. Kár érte, szerintem jelenleg talán a legjobb rendszer a piacon, de az appok szűkössége miatt és mivel más gyártó nem használ BB10-et ezért nagyon rétegtermékké vált.

Nokiához hasonlóan ők is lemaradtak ott hogy telefont gyártanak, biztonságra és alapfunkciókra lehető legtökéletesebben kihegyezve. Ma már nem telefonra és néhány jól használható funkcióra van igény, hanem hordozható szórakoztatóközpontra. A vállalati szférából meg hiányzott az olcsóbb készülék.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18531) ludla válasza Ijk (#18530) üzenetére


ludla
őstag

Kár lenne én nem rég tértem át BB10-re és le a kalappal előttük :R Iszonyatosan jó a rendszer nálam LEAP alatt nem jelentkezik semmi bug se fagyás vagy lassulás, akku idő is kitűnő!
Appok minősége és mennyisége is 99% nálam, egyedül a Google+ appot hiányolom, de böngészőből is tudom használni.
Az biztos ha egyszer vissza kell térnem androidra csak is kinából fogom venni a telefont az ár miatt mert többet nem is érnek :N
Vagy pedig Apple vonalra leszek kényszerítve :W

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18532) válasza ludla (#18531) üzenetére



őstag

Nekem meg van egy iPhone 6-om de egy nap után mindig vissza térek a Classichoz. Idegesít a home gomb, és a teljes gesztus vezérlés merfoldekkel jobb BlackBerry -n az optikai ezerről nem is beszélve. Az iPhone kiégeti a szemem, és automatán folyamatosan játszik fel le. Classikon észre sem veszem az átmenetet, olvashatóbb betű méret jobb tartalom fogyasztás. De appok téren sz@r. Pl. Próbáltam ratenni a Signalt de kell hozzá a G.Play ami nincs. :(
Miért csak droidra, meg ios-re fejlesztenek? :(
Akkor is.

(#18533) ludla válasza (#18532) üzenetére


ludla
őstag

Most csak maga a Signal Private Messenger nincs meg neked vagy a Google Play nélkül nem működik?
Vagy nem erről a Signalról van szó?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18534) Polarstar válasza ludla (#18533) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az Badoo mi a bánat? Annyi embernél láttam már?
Valami szelfi app?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18535) ludla válasza Polarstar (#18534) üzenetére


ludla
őstag

Chat, randi és új barátok, hasonló mint a Twoo

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18536) Polarstar válasza ludla (#18535) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kihagyom!
Air Message!
Nekem sikerült ismerősre szert tennem könnyen.
Ajánlom figyelmedbe is!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18537) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Szállingóznak a Priv tesztek: cnet androidcentral wired phonearena

Határozottan jók az első benyomások, a kamera gyenge pont úgy olvasom.

(#18538) Polarstar válasza lugosi (#18537) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A kamera elhanyagolása nagyon nagy hiba a cég részéről.
Sürgősen javítani kell a szoftverét, mert ki fogja röhögni a többi nagy gyártó.
Ott van a Huawei a RGB+W vadiúj kamera modullal...
A samsung is gyors, nokia jó, ifon szintén gyors.
Piszok nagy égés, hogy nem tud felnőni a cég a csúcshoz!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18539) Ijk


Ijk
nagyúr

Akármit csinálok ha nem is drasztikus az akkuidő de messze nem is jó. Újraindítok néha, de a Z30 2800mAh akksijával ha nem nyúlok a telefonhoz, bekapcsolt adatforgalommal és wi-fi-vel készenlétben sem biztos hogy kibírna 3 napot. Nem értem miért zabál ennyit ez a rendszer. Android, WP 1800-as akksival kibír dupla ennyit.
Már a Q10-nél is anno észrevettem főleg a 10.3-as frissítés után.

Nokia N8-am wi-fivel, sim kártya nélkül ment most egy hetet készenlétben, és még jó 20-30% maradt benne, pedig csak egy 1300mAh akku van benne és folyamatosan jelzi a képernyőn az időt.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18540) Ijk válasza Ijk (#18539) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kinyomtam a Wi-fi-t és a Data Service-t mit ad isten 10 óra alatt 1%-ot ment le az akku.
Arra van valami lehetőség hogy a mobilnet csak bizonyos időközönként kapcsoljon be pár másodpercre lecsekkolni a BBM, FB, GoogleTalk, E-maileket? Nekem elég lenne 2-3 óránként ha megnézné.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18541) agyarka válasza Ijk (#18540) üzenetére


agyarka
aktív tag

Legördülő menü / Mobilhálózat / adatszolgáltatás kapcsolót a kivánt időszakokra átállítod.
A szinkronizálásokat érdemes manuálisra tenni.

[ Szerkesztve ]

(#18542) Ijk válasza agyarka (#18541) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak nem akarom 2 óránként állítgatni a kapcsolót.
Most kipróbálom 2G-vel mit produkál.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18543) ludla


ludla
őstag

A FastTube csak nálam rakoncátlankodik? A teljes klippeket nem játssza csak a rövideket, vagy a YouTube keményített be? :(

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18544) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Erica Griffin-féle Blackberry Priv teszt: [link]

(#18545) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Sziasztok! Z10: szerviz, ismét szerviz mert fagyott rendesen. Tegnap hoztam el legutòbb, böngésző befagy! Az izém tele màr, pedig tetszik. Gyàri böngészőt ki lehet cserélni? Tehàt alapértelmezetbe màst beàllìtani?

(#18546) ludla válasza metalstorm (#18545) üzenetére


ludla
őstag

BB Leap alatt lehet bármilyen böngészőt alapértelmezettnek használni, egy megnyitandó linken hosszan tartod az ujjad és utána "Megnyitás" itt fent jóváhagyod kis pipa az alapértelmezett alkalmazást, kiválasztod a másik böngészőt amit telepítettél és utána már azzal nyilnak meg a linkek.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18547) metalstorm válasza ludla (#18546) üzenetére


metalstorm
aktív tag

Nagyon köszi, majdnem igy csinàltam de pld facebookból nàlam igy is gyàri nyitja meg... sajnos azòta kiderült hogy lényegében mindegy így is fagy...

[ Szerkesztve ]

(#18548) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Z10 nél nem csak nekem akadtak fagyàs gondok! Kicsit utána jártam, visszaàllithatò régebbi! Itt egy angol oldalon a megoldàs! http://supportforums.blackberry.com/t5/BlackBerry-10-OS-Device-Software/Upgrading-OS10-devices-using-Autoloader/td-p/2466747

[ Szerkesztve ]

(#18549) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Még több hibrid bb [link]

Lebukott a második androidos bb? [link]

(#18550) Polarstar válasza lugosi (#18549) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mi nem ezeket a droidokat keressük! :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.