Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18601) a.gabriel válasza Polarstar (#18600) üzenetére


a.gabriel
tag

Köszi!
:R :R :R

A minőség az nem véletlen!

(#18602) sasa134 válasza a.gabriel (#18598) üzenetére


sasa134
addikt

öööö [link]

Avanti Roma

(#18603) Perseus871


Perseus871
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy BB 9900-asom, szeretném feltenni rá a BB10-es op rendszert (jelenleg a BB7 van fent). Letudná írni valaki, honnan tudom letölteni, illetve pontosan hogy kell feltenni?
Köszi előre is!

M5A97 Evo R2.0, FX 8350, XFX RX 470 + 1333 16gb ram

(#18604) XSiGma válasza Perseus871 (#18603) üzenetére


XSiGma
aktív tag

Röviden:nem fogod tudni rátenni.

link

(#18605) sasa134 válasza Perseus871 (#18603) üzenetére


sasa134
addikt

Lehetetlen.

Avanti Roma

(#18606) Perseus871 válasza XSiGma (#18604) üzenetére


Perseus871
tag

Értem, köszi a linket. Akkor viszont generációt kell váltanom. BB Z30-at néztem ki. Van valamelyikőtöknek? Tapasztalatok?

M5A97 Evo R2.0, FX 8350, XFX RX 470 + 1333 16gb ram

(#18607) bucihost válasza Perseus871 (#18606) üzenetére


bucihost
senior tag

Nekem van.

Facebook, Viber, netezés, fotózás, zene hallgatás, emailezés, youtube, BBM. Kb ezekre használom.

Tökéletesen működik. 1-3 napot bír az akkum használattól függően.

Androidos appokat én nem futtatok rajta (bár a viber is valami android port féleség).

1 problémám volt / van vele, hogy a facebook üzeneteket 20 ból 1x nem küldi el csak 1-2 perc késéssel (addig csak azt írja hogy küldés) Bár ez lehet hálózati (mobilnet/wifi) gond is.

Egyébként teljesen megvagyok vele elégedve, nem fagy, nem lassú.

:R

[ Szerkesztve ]

(#18608) Polarstar válasza Perseus871 (#18606) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Volt.
Most Passport van.
Z30 szuper. De most hamarosan lesz egy Bold utód Klasszik feltéve ismerősöm által, azt is tudnád értékelni a Bold után.
Mindkettő vételre javasolt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18609) lugosi válasza Perseus871 (#18606) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak ha nagyon ragaszkodsz a platformhoz. Éppen mostanában lett az eddigieknél is bizonytalanabb a jövője.

(#18610) ludla


ludla
őstag

Sziasztok!
Leap alatt a videó rögzítése során akadnak a videók, ez a kártya hiba lehet lassú neki a CL10? Vagy szoftveres hiba?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18611) l.sebestyen válasza ludla (#18610) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

próbáld a telefonra menteni ha úgy jó akkor mem kártya hiba

(#18612) Praetorianus válasza lugosi (#18609) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Az oké, hogy a jövője bizonytalan, de ő a jelenben szeretne telefont. Jelenleg pedig korrekt a platform, ha valaki nem alkalmazásnáci. Szóval nem biztos, hogy érdemes lebeszélni róla bárkit is. Pont az ilyen zuhanyhiradó okozta azt az érdektelenséget, ami a BB10-et övezi...

(#18613) lugosi válasza Praetorianus (#18612) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem ennek a jelenje is bizonytalan (appok, fejlesztők). Nem tudom, hogy mi okozta a platform jelenlegi helyzetét, de nem hinném, hogy zuhanyhíradó, ezt inkább amolyan önmegnyugtatásnak érzem.
Mindegy is, eltérő vélemények vannak, az én véleményem az, hogy most jelen pillanatban (már) nem szállnék be a platformba. Akkor még érdemes volt amikor tartott az optimizmus, de az mára elfogyott. Szerintem lecsengő ágban már belépni nem érdemes, ha az usernek van választási lehetősége és nincs ide kötve, akkor belépni most per pillanat nem érdemes. (Szerintem.)

(#18614) ludla válasza l.sebestyen (#18611) üzenetére


ludla
őstag

Nem kártya hiba :( ezek szerint szoftveres hiba a BlackBerryn, remélem a márciusi frissítés javítja majd.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18615) vtodika


vtodika
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Egy BB Z10-es készülékről szeretném a névjegyeket és a böngészőben lévő könyvjelzőket átvinni Androidra.
Mi a legegyszerűbb módja ennek?

Előre is köszönöm.

(#18616) lugosi válasza vtodika (#18615) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Google fiók szinkron.

[ Szerkesztve ]

(#18618) eventus válasza Praetorianus (#18612) üzenetére


eventus
veterán

Így van, most kell neki és később is jó lehet, ha nem "okoskodás" kell. Ha holnap jön a hír, hogy bb10 kaputt, akkor is bb10 telefont vennék. Amit maga a rendszer tud (sokat), annyi kell nekem is, semmi app-paràdé. Maximum egy navit töltök le (nativ).

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18619) vtodika válasza lugosi (#18616) üzenetére


vtodika
újonc

Kösz.
2 napja próbálkozok vele,de v.miért nem sikerül.

(#18620) Praetorianus válasza eventus (#18618) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Nekem valószínűleg ez az uccsó BB10-em. Igazából már ezt is árultam, csak aztán meggondoltam magam, mert nem tudtam választani az utódjelöltek közül. De ha a Classic ledöglik (és nem korábban) akkor mindenképpen mást választok. Ha a droid bejön, akkor a BBW hamar lehúzza majd a rolót, le fogják sz@rni a régi kuncsaftokat. Nem használok sok programot, de ahhoz a kevéshez ragaszkodok, mert kényelmesebb pl egy rss-olvasón egy helyen, kategorizálva olvasni a híreket, mint a 30 híroldal közt ugrálni a webes felületen. Nincs mese, marad a wp vagy az alma. Bár mindkettővel kapcsolatban vannak fenntartásaim, droid meg ingyen se kell...

(#18621) Polarstar válasza Praetorianus (#18620) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A BBW kevés, és esetenként sokkal sokkal drágább alkalmazásokat tartalmaz, mint ifon vagy droid.
Ha pl szinte ugyan azon tudású alkalmazásokat nézzük.
Work Wide-t a droid alapból tudja pl, két alkalmazás egy képernyőn.
Fogod, kiteszed.
BB10-en ez nem teljeskörű.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18622) eventus válasza Praetorianus (#18620) üzenetére


eventus
veterán

Nekem a lefedettség jelző a mániám, tudod :) Igenis villogjon a telefon, bebuzz. Ezt a droid nem tudja, képtelen rá, utánajártam.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18623) Praetorianus válasza eventus (#18622) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

BBOS alatt én is használtam, BB10-nél elég a gyári felhozatal. Amúgy nem vagyok led-fetisiszta, tehát nem ez a legfőbb okom arra, hogy ne vegyek droidot :)

(#18624) Polarstar válasza eventus (#18622) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kiváncsi leszek arra, a Privet mikor rootolják. Azt hallottam van benne valami chip, nem fog menni..
Illetve a Priven van-e szederjel?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18625) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Trick kell a BB10-re és van play áruház, google id stb... és gyakorlatilag minden droidos dolog megy....

(#18626) metalstorm


metalstorm
aktív tag

A program lemaradt!

(#18627) Ijk válasza Praetorianus (#18620) üzenetére


Ijk
nagyúr

És mit vegyen az ember ha egy stabil, letisztult kezelőfelületű, minőségi kialakítású, jó akkuidővel rendelkező, megfizethető telefont szeretne?
Egyelőre ennek a BB mellett talán a WP felel meg, de személy szerint nem szeretem azt a csempés felületet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18628) l.sebestyen válasza Polarstar (#18624) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

a szeder jelet én is kerestem a bemutató videókon, de nem láttam, elképzelhető hogy nincs is

(#18629) sasa134 válasza Polarstar (#18624) üzenetére


sasa134
addikt

nincs szederjel :N

Avanti Roma

(#18630) Phülöp válasza sasa134 (#18629) üzenetére


Phülöp
addikt

Sic transit gloria mundi

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18631) sasa134 válasza Phülöp (#18630) üzenetére


sasa134
addikt

bizony.. :(

Avanti Roma

(#18632) kekkola válasza Ijk (#18627) üzenetére


kekkola
senior tag

"És mit vegyen az ember ha egy stabil, letisztult kezelőfelületű, minőségi kialakítású, jó akkuidővel rendelkező, megfizethető telefont szeretne?"

Álom, édes álom...:)

O+8T

(#18633) agyarka


agyarka
aktív tag

Pár napja fent van a BB oldalán a Priv használati segéd (film betétekkel). Szederjel nincs, a DTEK is csak jelez.

A Blend és a Link újra letölthető biztonságos kapcsolattal (3-4 hónapig tanúsítvány hiba volt)

(#18634) Polarstar válasza sasa134 (#18629) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A francba! :(((

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18635) lugosi válasza Polarstar (#18634) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Anno mikor androidra tettem BBM-et akkor volt szederjel. Tegyétek fel és lehet élvezkedni :D

(#18636) Polarstar válasza lugosi (#18635) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem az lesz, hogy fogok a karomra tetováltatni egy szeder logót, ha nem lesz több BB10 mobil, oszt jóvvan....
Veszek egy gombos oldszkúl nokiját, zárom a sort.
Legaláb a tetkóhoz nem kell telekom BIS!
Ja, őket is kirúgom a p.csába! :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18637) kekkola válasza Polarstar (#18636) üzenetére


kekkola
senior tag

Ne rúgd ki, én droidon használom a "BIS"-t, 2100ért sehol nem kapsz 3 gigát. :)

O+8T

(#18638) Polarstar válasza kekkola (#18637) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez az!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18639)



őstag

Nem vagyok megelégedve a droidos appok portolásával. Kipróbáltam, a Cobaltot, és semmit nem javított a hibás appokon. Igaz teljes értékű Playt kaptam, jöttek az értesítések a frissítésekről, de az Opera Mini bezárás után nem indul újra, a Max sem csatlakozik, és Play lassú, laggol.

Konklúzió

Még fizetnék is azokért az appokért amik máshol free, csak nem írják meg.

Most csinálhatok egy teljes törlést, rengeteg macerával.

Ja, aki mégis portolna, csak is Snap-al tegye, oda nem kell BlackBerry Google ID, és egyéb biztonság gyengítiő személyes infó. Maximum egy Google fiók a belépéshez.

[ Szerkesztve ]

(#18640) válasza eventus (#18622) üzenetére



őstag

+1 :D

(#18641) ludla válasza (#18639) üzenetére


ludla
őstag

Szia! Ez a snap dolog hogyan működik?

Én is úgy vagyok hogy egy jól működő alkalmazásért fizetnék, de sajnos nagyon sok a használhatatlan hiába fizettem érte :((

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18642) sasa134 válasza ludla (#18641) üzenetére


sasa134
addikt

röviden:
- Sachesi alkalmazas szamitogepre letölt [link] , Snap bar file letölt [link]
- teló USB-vel feldug PC-re, BB Link elindul, driverek települnek, BB Linket csukjuk be
- Sachesi elindít
- Install fül, oda a snap.bar betallóz, települ, teló lehúz, kész, telefonon megjelenik a Snap nevü alkalmazas

Avanti Roma

(#18643) ludla válasza sasa134 (#18642) üzenetére


ludla
őstag

Köszöntem! Holnap ki próbálom :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18644) ludla


ludla
őstag

Esetleg valaki tudja mitől lehet az ha valakihez rendelek a névjegyzékbe képet nem akarja elmenteni, addig mutatja a képet míg a mentésre rányomok és utána ugyan úgy üres.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18645) lugosi válasza ludla (#18644) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sd kártyán van a kép, vagy a telefon memóriájában?

(#18646) Orgi válasza ludla (#18644) üzenetére


Orgi
őstag

Lehet nincs köze hozzá, de nekem néha cserélgeti a képeket, szinte minden kontaktomhoz beraktam vmit (gmailban), aztán ha pl annak van FB képe is, akkor néha random felcserélgeti őket, nem lehet hogy ott a kép, csak ha rámész a kontaktra és a jobb felső sarokban a képénél van egy kis ikon , akkor arra rákattintva választhatsz a képei közül és neked a nincs képen áll éppen ilyenkor?

(#18647) Haugland


Haugland
aktív tag

Sziasztok,
Nagyon új BB birtokos vagyok (BB Leap + 10.3.2.2474 oprendszerrel) és abban szeretném a segítségeteket kérni (nem találom sehol sem a menüben a megoldást rá), hogy:
1, a tárcsázáskor levő billentyű hangerőt hol tudom kiiktatni? Megőrülök tőle, hogy pittyeg!
2, Lehetséges valahogy fixálni azt, hogy a bllentyűzetem mindig tartalmazza a számsort is, ami akkor szokott megjelenni amikor pl. jeszót kell megadnom?
Alapból nincs számsor a megjelenő billentyűzeten, csak ha átváltok rá...

(#18648) Orgi válasza Haugland (#18647) üzenetére


Orgi
őstag

1. Beállítások, nyelv és bevitel, jelzések.
2. Ilyet nem találtam, de csak 1 kattintás...

[ Szerkesztve ]

(#18649) Haugland válasza Orgi (#18648) üzenetére


Haugland
aktív tag

1. Beállítások, nyelv és bevitel, jelzések. -> ez sajna nem igaz a tárcsázóban levő billentyűhangokra :(
Legalábbis az én készülékemen tuti.
A csúszka a legalsó állásban van és se a rezgés sem pedig az előugró ablak nincs engedélyezve.

(#18650) ludla válasza lugosi (#18645) üzenetére


ludla
őstag

SD kártyán vannak a képek.
Google acountot hol lehet hozzá adni?

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.