Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18451) Polarstar válasza Ijk (#18448) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát igen! A Repülő ékezetek rettenetesen gyorsak voltak.
De ez nem az! Írj be pár gyakrabban használt szavakat. Kapcsold be a tanulást ha még nincs meg.
Amúgy gyatra, gyenge és vacak a szójavaslás. Logikusabban rak össze egy droid, illetve bosszantó nagyon, hogy ha el van írva egy szó, akkor nem értelemszerűen javítja hanem elkezdi tovább építeni. Nem - mem! Nem javítja hanem hozza a memória szót. Tehát tippel, nem javít.
Mondhatni: buta!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18452) kekkola


kekkola
senior tag

Szokta valaki használni a BBM video beszélgetést? Az utóbbi 2-3 hétben 2 naponta beszélek rajta 1-2 órát és sajnos 40-50 perc elteltével összeomlik a rendszer, elkezd szaggatni, majd kifagy a BBM. Újra kell indítani a készüléket... nagyon rendben van általában, de ez elég bosszantó hiba, olyan mintha kifogyna a memóriából.

O+8T

(#18453) Ijk válasza Polarstar (#18451) üzenetére


Ijk
nagyúr

Persze már arra is gondoltam hátha van valami szókincstár, de nem találtam.
Billentyűzet hekkelés sem akart összejönni, úgyhogy marad a tanítgatás, szívás. Mondjuk tanítani sem könnyű, sokszor egyszerűen nem bírom felhozni hogy adja hozzá. Másfelől meg nem érek rá tanítgatni, meg nem is a teleofnom szókincsfejlesztésével terveztem tölteni az időmet.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18454) Polarstar válasza Ijk (#18453) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A dolog jogos!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18455) eventus válasza ludla (#18447) üzenetére


eventus
veterán

Én is használom, valóban jó.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18456) kekkola válasza Ijk (#18453) üzenetére


kekkola
senior tag

Az "új szavak tanulása" be van kapcsolva?

O+8T

(#18457) Ijk válasza kekkola (#18456) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igen, de nem mindig hozza be egyből amikor rákattintok az adott szóra. És amikor egy üzenetet elküldenél nem az a legfőbb szórakozásod hogy pötyögtetsz a szavakra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18458)



őstag

Na, váratlanul megkaptam a Mireo frissitést. Részletes TomTom térképek, írok is nekik, nehogy abba hagyják. Gyors precíz gyönyörű grafika, lakás közepén kb 15mp alatt talált műholdat. Perfekt! Egy dolgot hiányolok, iPhoneon a mailben írt címekre kattintva megjelenik térképen. Na, inkább Csennek írok, hogy vásárolja fel a Mireot.

(#18459) Polarstar válasza (#18458) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Annak most reklámplakátra kell a pénz Simicskáéknál. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18460) válasza Polarstar (#18451) üzenetére



őstag

Persze angolul egy szóból kitalalja az egész mondatot. Amúgy csak a ragozás nem megy neki, de olyan szinten hogy még a helyes szót is alá húzza. :D

(#18461) eventus


eventus
veterán

Priv az XDA oldalon: [link]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18462) eventus


eventus
veterán

Lugosi lett a itt a is gazda

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18463) lugosi válasza eventus (#18462) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, valamikor egy-másfél hónapja TG lettem ebben a topikban.

(#18464) eventus válasza lugosi (#18463) üzenetére


eventus
veterán

Nagyon tudsz! Szidni a céget. Szakmai részét hagyjuk.. Politikus sem mondja ki, hogy elrontott valami. Minden szép és jó bármi is van. Sorry..

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18465) lugosi válasza eventus (#18464) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem igazán értem, mire akarsz kilyukadni. Egy szakmai fórumon hogy jön ide a politika?
Ha személyeskedni akarsz, akkor azt inkább hagyjuk. Vagy ha gondolod, írd meg nyugodtan magánban, hogy mi baj van, de ezt a szakmai fórumon ne csináljuk.

(#18466) kekkola válasza lugosi (#18465) üzenetére


kekkola
senior tag

Rózsaszín szemüvegre és hazudozásra fel! Objektivitás kuka! Irgumburgum!

O+8T

(#18467) eventus válasza lugosi (#18465) üzenetére


eventus
veterán

Akkor: ha már topik gazda vagy, akkor úgy gondolom elhivatott vagy a téma/ eszköz iránt. Emiatt nem tetszik (nem csak nekem), ha a céggel kardoskodsz. Itt jön a politika: sosem ismerik el, ha baj van, minden szép és jó, védik a ceget. Nem akarok is acsarkodni, de szakmailag nem éppen vagy túl kompetens. Tényleg nem támadás, rossz viszony, csak BlackBerry ügyben más jàrtasabb. Mellesleg nem is feltétlen kell mindenhol gazdinak lenni, sokan olvassák a bb fórumokat és adnak szakmai segítséget. Szóval ez csak egy vélemény, semmi morgàs.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18468) eventus válasza kekkola (#18466) üzenetére


eventus
veterán

Nem kell kiforgatni a szavaimat.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18469) kekkola válasza eventus (#18468) üzenetére


kekkola
senior tag

Váltsátok le! Máglyára vagy keresztre vele! Eretnek! Legyen máglya.

Az ítélet végrehajtása után mormoljunk egy imát a BlackBerry-ért.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#18470) lugosi válasza eventus (#18467) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kértelek, hogy ha személyeskedés a téma, akkor inkább legyen privát. Ezért utólagos engedelmeddel legalább áttettem off-ba.
Sosem állítottam, hogy nincs nálam hozzáértőbb személy BB témában, elfogadom természetesen hogy más kompetensebb.
Elvtelenül se dicsérni, se szidni nem fogom sem a gyártót, sem a termékeiket. Objektív igyekszek maradni, azonban amikor valamilyen hiba jelentkezik, akkor azt szerintem nem helyes sem elhallgatni, sem elbagatellizálni. Ha utánaolvasol a hsz-eimnek a különböző Blackberrys fórumokban, akkor látod, pro és kontra is hozzászólok a céghez, a termékeihez, és a szolgáltatásaihoz.

Szerintem innentől maradjunk az ontopik témánál és a BB-ről szóljon a fórum, köszi.

(#18471) kekkola


kekkola
senior tag

"QNX kernel, androidnak kinéző rendszer"... hogyne

O+8T

(#18472) Polarstar válasza kekkola (#18471) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hmmm.... asszem be kell vennem egy kis savlekötőt. :((

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18473) lugosi válasza kekkola (#18471) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem jól hangzanak azok, amiket írnak. Nagyon kíváncsi vagyok a megvalósításra. Ha ezek valóságosan létező és működő fejlesztések, akkor szerintem ebben a vonalban nagyon komoly potenciál van. Szóval szerintem határozottan jól hangzik.

(#18474) Polarstar válasza lugosi (#18473) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Biztos, hogy ez az oprendszer csak az első fecske és bőven fognak még reszelni rajta. Várunk egy részletesebb magyarázatot erről.
A piac szerintem vevő lesz erre.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18475) eventus válasza lugosi (#18470) üzenetére


eventus
veterán

Szerintem meg fórum téma, hogy ki a góré (passport pl). Mindegy, senkinek sem válik hasznára a gazdaság, csak fura volt.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18476) kekkola válasza eventus (#18475) üzenetére


kekkola
senior tag

Sztem fórumgazda legyen apolitikus ember. Nekem nem hiányzik sem a politika, sem a szubjektivitás. Őszinteség, a hibák belátása (ill. nem elkendőzése), az objektivitás. Most ha idetéved valaki és megkérdezi: srácok fut-e a viber, akkor ne az legyen rá a válasz, hogy használj BBM-et. Nem azt kérdezte, hogy mit használjon BB-n. Meg az olyan "szakmai" hozzászólások, hogy: akinek van agya az nem használ applikációt, ill. amire kell (ez a kedvencem) arra jó ez is :DDD

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#18477) válasza Polarstar (#18474) üzenetére



őstag

Kíváncsi leszek mennyire fog laggolni, mert még 810-en is megbicsaklik. De az is lehet, hogy a BlackBerry megoldásai fogják nagyjá tenni a droidot. Ebben az esetben nem Samsungot fog választani a nép :D én maradok Classicon, nekem nagyon bejön.

(#18478) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Kíváncsi lennék mikor jön már egy Dual Sim-es BB. Nekem már akkor kánaán lenne, ha egy max.9700-es nagyságban jó OS-el előrukkolna a cég. Jönnék is vissza a HTC one M8 - ról....

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#18479) Polarstar válasza VANESSZA1 (#18478) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Vanessa! Ez nagyon szép kivánság, majd írd fel a télapunak.
Hidd el, nem lesz mini blackberry, most hogy a lassan 10colos tabletekkel fogunk rohangálni a kisebbségi komplexusos kinaiak miatt...
(milyen legyen az a jó Opszisztem? :D )

Jó Lesz neked egy Q10? Nem jó?

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18480) VANESSZA1 válasza Polarstar (#18479) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Volt már q10-em, 8900, és 9700 - em még jelenleg is van.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#18481) Polarstar válasza VANESSZA1 (#18480) üzenetére


Polarstar
nagyúr

9700 nekem is van, imádom!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18482) Laurh


Laurh
aktív tag

Tkomos kérdés

A régi BIS csomagoknál, ha az adott keret el lett használva akkor ugye nem lassítottak csak, ha folyamatos "visszaélést" tapasztaltak akkor lépett a szolgáltató.

Az új BB Net csomagok esetén sem korlátoznak alapból vagy itt már más a szitu?

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#18483) Polarstar válasza Laurh (#18482) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem tudom, valakit korlátoztak-e, én nem tudok róla.
A számláló szerint én mindig túllépem a Bold 9900-óta, de nem szólt még senki.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18484) Ijk


Ijk
nagyúr

Z30-asom elég gyorsan zabálja lefelé az akkut. Ma kinyomtam a wi-fi-t, összesen 5 perc net+FB ment rajta, egyébként csak készenlétben volt és 11 óra alatt 66%-ra esett az akku:

[link]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18485) Polarstar válasza Ijk (#18484) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem nagyon látom, hogy mi lenne a valódi oka. A rendszer 10% teljesen átlagos... restart volt már?
Érdekes, pedig az a mobil nagyon jól birja.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18486) kekkola válasza Laurh (#18482) üzenetére


kekkola
senior tag

Számolják és belassítják, ha eléred a keretet. Amikor megrendeltem a csomagot, ezt az infót kaptam.

O+8T

(#18487) Ijk válasza Polarstar (#18485) üzenetére


Ijk
nagyúr

Múlthéten volt restart, most is csináltam egyet miután bedobtam a hozzászólást. Megnézem reggelig mit produkál.
Barátnőm Lumia 520-asa röhögve kibírt 4 napot némi nettel, FB-al, navigációval, pár perc telefonnal, pedig fele akkor akksi van benne. Nekem meg akkor sem bír két napot ha nem csinálok rajta semmit, csak készenlétben van? :F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18488) Polarstar válasza Ijk (#18487) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Furcsa, mert a Z30 net nélkül nekem 8 napig ment!
Teszteltem!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18489) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

- Okos órát használ valaki BB-hez? Ha igen, akkor melyik kompatibilis vele rendesen?

- Facebookot aki használ:
másnak is van olyan, hogy nem küldi el mindenkinek az üzenetet? csak kiírja alá hogy küldés és annyi,
viszont másnak elmegy minden üzenet. Restart után működik újra tökéletesen.

:F

(#18490) Polarstar válasza bucihost (#18489) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ismerősök a Pebble-t használják... van akinek kicsit bugos.. de van akinek megy.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18491) aquamist válasza bucihost (#18489) üzenetére


aquamist
tag

Pebble van nekem is, párosítás után 1 napig jó, aztán nem. Restart (óra is), csatlakozik, jó. 1 napig... Az itt lenézett iOS és droid tökéletesen kezeli, tehát NEM Pebble hiba.

Nem a repülés a veszélyes. A zuhanás. Az kellemetlen.

(#18492) ludla


ludla
őstag

Már előrendelhető a PRIV [link]

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18493) lugosi válasza ludla (#18492) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Talán mintha egy kicsit húzós lenne az ára.

(#18494) Polarstar válasza lugosi (#18493) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem tudom mi a baj vele, ez pont egy negyed Louis Vuitton kézitáska ára! :DDD :DDD

Tippeljétek meg hanyan fognak venni idén. Egy és tíz közti szám elég lesz? :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18495) Ijk válasza lugosi (#18493) üzenetére


Ijk
nagyúr

1,5 év múlva 80k lesz, majd akkor lecserélem rá a Z30-at. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18496) Polarstar válasza Ijk (#18495) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jó vétel lesz. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18497) Ijk


Ijk
nagyúr

Úgylátszik gatyába rázta magát újraindítást követően, igaz egyik fórumon a mobil adatkapcsolatra mondták hogy sokat zabál, így azt kikapcsoltam tegnap újraindítás után. Szóval vagy ez vagy az újraindítás segített. Majd visszakapcsolom és kiderül. Most ezt produkálta:

[link]

Tegnap 7 körül indítottam újra, jól látszik hogy sokkal kisebb a meredekség. 27 óra alatt 30%-ot csökkent kb 10 perc nettel. Ezt még mindig kicsit soknak érzem, de már sokkal jobb mint volt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18498) ludla válasza lugosi (#18493) üzenetére


ludla
őstag

Hát nem olcsó, én a Leap 87.000Ft árán is sokat gondolkodtam, de nem bántam meg ;)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18499) lugosi válasza ludla (#18498) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze, de az még értelmezhető sávon belül mozog, de 275? Ez sajnos már fájdalomküszöb feletti.

(#18500) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Egy biztató hír: [a platform támogatása]

Remélem ez azt jelenti, hogy egy kicsit átgondolták a dolgaikat, és felkapták a fejüket, hogy a netes fórumokban sokan kongatták a vészharangot a platform felett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.