Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) eladodo válasza Coq (#7000) üzenetére


eladodo
csendes tag

koszonom az otletet,mar neztem,ez pc nem mac...
nem kezeli...
:(

MILAN,sempre con te!!! - cs.a K.!!! ©™

(#7002) Coq válasza eladodo (#7001) üzenetére


Coq
aktív tag

Azon a forumon nincs semmi macira ?

(#7003) eladodo válasza Coq (#7002) üzenetére


eladodo
csendes tag

nem talaltam,csak os 7tol,az meg nem jo a 8900ra...
:(
kene szereznem egy szakadek pc-t ugy latszik...
vagy marad a netkvzos nyuglodes...

MILAN,sempre con te!!! - cs.a K.!!! ©™

(#7004) Coq válasza eladodo (#7003) üzenetére


Coq
aktív tag

Hat, lehet, hogy tenyleg az lesz a megoldas... En meg ezt talaltam igy hirtelenjeben, de ez elegge lehangolo...

(#7005) eladodo válasza Coq (#7004) üzenetére


eladodo
csendes tag

koszonom a segitseget...
:)
az a vicc,hogy amugy is egy zart kor vagyunk,raadsul a hivatalos helyeken sem segitenek...
felhivtam a boltot,ahol vettem a 9900at,hogy mi a nyugom...
kozli a fiu,hogy ket munkanap es netto 10.000 petak,hogy rahuzzak az os5ot a telefonomra...
why???perche???pour qui???warum???miert???
le van nekik toltve,kb 15 perc,ha lassan csinalja a wipe-ot...

nomeg annyit kb az egesz telefony nem er mar...

MILAN,sempre con te!!! - cs.a K.!!! ©™

(#7006) Coq válasza eladodo (#7005) üzenetére


Coq
aktív tag

Meg majd csusznak vele, es egyebek - es elobb elkeszul a kijelzocsere a 9900-ban... Annyit tenyleg nem eri meg rakolteni.

De ha hozzafersz egy PC-hez, akkor leegyszerusodik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#7007) eladodo válasza Coq (#7006) üzenetére


eladodo
csendes tag

jaja...

holnap keresek pesten egy netkvzot,ahol engednek telepiteni aztan nekiesem...

MILAN,sempre con te!!! - cs.a K.!!! ©™

(#7008) romierna


romierna
csendes tag

Sziasztok!
Van egy BB9780 bold-om és elromlott a kijelzője.1 hónapig volt szerelőnél,de közölték velem,h.nem tudnak vele mit kezdeni!
Honnan tudnék beszerezni egy kijelzőt?Mennyiért?Nem akarom kidobni,m.iszonyatosan szeretem!
Segítsetek légyszíves!!!!!
Köszönöm!

(#7009) icezozo válasza romierna (#7008) üzenetére


icezozo
addikt

itt [link]próbáltad?

http://qwankido.hu/

(#7010) romierna válasza icezozo (#7009) üzenetére


romierna
csendes tag

Köszi!!!!
:D

(#7011) icezozo válasza romierna (#7010) üzenetére


icezozo
addikt

:R

http://qwankido.hu/

(#7012) romierna válasza icezozo (#7011) üzenetére


romierna
csendes tag

Megpróbálom őket!!!
1000 hála! :D

(#7013) icezozo válasza romierna (#7012) üzenetére


icezozo
addikt

nyugodtan hivatkozz rám :K

http://qwankido.hu/

(#7014) Cheesy


Cheesy
őstag

Hogy állíthatom be, hogy mi jelenjen meg naptár értesítőként? Pl. novemberi születésnap miért jelenik meg ott?

www.vakbelmutet.hu

(#7015) Cheesy


Cheesy
őstag

Nem tudom miért, de valahogy úgy éreztem csinálnom kellett egy ilyet...
Öregszem, vagy már visszafele fejlődök? Vagy is is? :)

Egyedfejlődésem

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#7016) Enzolord válasza Cheesy (#7015) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem egy Ericson T10 volt az első..:)
De király a mű..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#7017) lugosi válasza eladodo (#7001) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is macen használtam a bb desktop software-t, sokkal rosszabb mint a windowsos, inkább ne kezdj vele. Keress egy pc-t, mac-re nem írták meg rendesen.

(#7018) Coq válasza Cheesy (#7015) üzenetére


Coq
aktív tag

Van egy ilyen temaju forum : Milyen volt az elso mobilod ?

Erdekes dolgokat latni :)

(#7019) THONIK válasza Cheesy (#6985) üzenetére


THONIK
tag

Sajnálom, hogy ilyen kis gyenge az akksi... de vajuk meg az ember első körben állandóan használja majd utána csak ha kell!
Én már nagyon várom, eldöntöttem hogy 9900 hiába a legszebb a 780-an de haladni kell és annak nincs értelme hogy egy év múlva cseréljem :(((

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7020) THONIK


THONIK
tag

A cikkben leírtakkal mi a helyzet?
http://berryblog.blog.hu/2011/09/15/akkumento_frissites_erkezik_a_bold_9900_hoz

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7021) lezerpiramis válasza THONIK (#7020) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nagyjából a 7.1-es OS-ek képezik az "akkumentő frissítéseket" a 7.0-s OS-ekkel szemben.

Egy normálisan (ki)használt 9900-asnál a 2-3 napos üzemidő egyszerűen kamu, akármilyen OS is van rajta. Egy nap a max.

[ Szerkesztve ]

(#7022) lezerpiramis válasza lugosi (#7017) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Mi a baj a mac-essel?

(#7023) THONIK válasza lezerpiramis (#7021) üzenetére


THONIK
tag

Tényleg működik?

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7024) THONIK


THONIK
tag

http://www.youtube.com/watch?v=OHgEcku9QlI

valamit valamiért, ha nem elég az akksi !

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7025) icoj69 válasza THONIK (#7024) üzenetére


icoj69
tag

Ez rettenetesen néz ki! A mai világban nem hiszem el, hogy valaki ne kerüljön 12 órán keresztűl áramforrás közelébe.

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#7026) lugosi válasza lezerpiramis (#7022) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Uhh förtelmes. Fagy, vagy nem indul el (azt mondja már fut). Változatos hibaüzenetek, ez-az nem működik. Vagy felismerte a telefont vagy nem.
Igazából annyira rossz élmény volt hogy már wipe-oltam a memóriámat ezzel kapcsolatban. :)

(#7027) THONIK válasza icoj69 (#7025) üzenetére


THONIK
tag

Van benne valami, én azt nem értem hogy hogy nem mennek tönkre az akkuk ennyi töltéstől... nekem a legrégebbi iphone 2008 végi és még mindíg ugyan olyan szarúl bírja az akksia mint az elején!

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7028) THONIK


THONIK
tag

És ez hogy tetszik nektek ?
http://www.youtube.com/watch?v=bVXdv2jVYKw

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7029) lezerpiramis válasza THONIK (#7023) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Mire gondolsz? Egy napot kibir 7.1-gyel.

(#7030) eventus


eventus
veterán

Nézegetem a 9900 akkuját, hogy miben tér el az m-s1től. Érintkező résznél ugyanolyan, de a másik végén nincsenek a kis beakasztók. Kérdezem, mert a képekről nem látom, hogy vastagságban mennyi a különbség? Illetve szélesség, hosszúság. Ha csak a két beakasztó és egy pici vastagság a különbség, akkor akár jó lehet bele az 1500 mah akksi, kis módosítással. ;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#7031) Cheesy válasza eventus (#7030) üzenetére


Cheesy
őstag

Például:

Seidio Innocell 3000mAh (9900-hoz)

www.vakbelmutet.hu

(#7032) eventus válasza Cheesy (#7031) üzenetére


eventus
veterán

Láttam, de azért mégsem :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#7033) Cheesy válasza eventus (#7032) üzenetére


Cheesy
őstag

A legerősebb mait találtam normál méretű akksi:


MUGEN 1500mAh SLIM

www.vakbelmutet.hu

(#7034) THONIK


THONIK
tag

Amit linkeltem az nem rossz, viszed magaddal ha kell rádugod akár sátrazás közben is és egy plusz akkuról feltöltöd megbontás nélkül a telefont!

BlackBerry® Mobile by RIM

(#7035) eventus válasza THONIK (#7034) üzenetére


eventus
veterán

Nem megyek olyan helyre, ahol nincs áram ;]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#7036) Polarstar válasza eventus (#7035) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mert ott kígyók is vannak? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7037) romierna


romierna
csendes tag

Sziasztok!
Szétszedtem a BB-et és megtaláltam hátul a típusát.Annyi kérdésem lenne,hogy honnan tudok rendelni alkatrészt?

(#7038) csabi2008


csabi2008
tag

Sziasztok! 9700-as BB-be hol tudok Budapesten a legolcsobban akksit venni? Egy nap alatt lemerul a Berrym,de csak most nemreg kezdte csinalni..
Csinalhatja amugy a szoftver is? A legfrissebb van rajta. Koszi a helpet :)

Xbox Series S •• gamertag: junior777

(#7039) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Gyors hír, illetve ne vegyük itthon készpénznek - de külföldön csökkentették a Z10-es előfizetői árait, mert a kereslet visszaesett.
Fura. Valami nem stimmel náluk.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7040) Cheesy válasza Polarstar (#7039) üzenetére


Cheesy
őstag

Nem hiába.
Kanadai barátunk vissza is vitte a szervizbe, mert még emailt sem akart fogadni rendesen (BIS gondok).
Kb. 800 telefonszámot meg nem volt hajlandó egyesével beírkálni, mert érthetetlen módon a Blackberry ezt nem tudta megoldani. (Itt is láttam olyan hozzászólást, ami ezt nehezményezi.)
Valami olyat rebesgetett, hogy vagy visszatér az előző modellhez amije volt (nem tudom melyik, de nem 9900), vagy vesz egy ájfont.
Elég sokat kell telefonálnia, hálózatokat épít ki szállodákban.

Mindenesetre nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy a Blackberry vagy nullszaldóval, vagy veszteséggel fog kijönni ebből a modellperiódusból (Q01/Z10), ez pedig nem fest kedvező jövőképet a vállalat rövidtávú jövője tekintetében...

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#7041) lezerpiramis válasza Cheesy (#7040) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Elég furcsa észrevételek, meg kell hagyni... (BIS nélkül megy a levelezés, activesync alapon beállított fiókoknál minden további nélkül le lehet szedni a kontaktokat stb.).

(#7042) miral


miral
csendes tag

Sziasztok!

BB (9360) vásárlás előtt állok, de mielőtt döntenék szerettem volna megkérdezni néhány dolgot, amelyek alapvető befolyásoló tényezők lehetnek döntésemben. Olvasgatva a fórumot, bátran rátok merek hagyatkozni!
Először is, még nem volt okostelefonom és nincsenek extra kívánalmaim sem, választásom oka a gyönyörű kivitelezés és az, hogy lehetőleg ne tapitelefon legyen.

BIS regisztrálni nem szeretnék, hiszen napi 10-15 e-mail és 2 mailcím (munkahelyi és magán) miatt nem tartom érdemesnek, viszont szeretnék pár dolgot kérdezni, hogy BIS reg. nélkül vajon azok a szolgáltatások, amelyekre szükségem van, elérhetőek lesznek-e és milyen módon, mert bár sokat olvastam utána, elég sok lett ennek következtében az egymást ütő információ is.

Amit szeretnék használni az e-mailfiók (egyetemi levelezőrendszerben is), közösségi oldal, gps, valamilyen útvonaltervező, egyéb fórumok, weblapok (a számítógépen megszokott grafikai felülettel). - és ezekhez kapcsolódó egyéb alkalmazások ha elérhetőek és használhatóak BIS nélkül is.

Játékalkalmazások egyáltalán nem érdekelnek. Tehát átlagos, a mindennapi életben hasznos dolgokra szeretném ha működőképes lenne, teljesen átlagos netcsomaggal.

Ezek kivitelezhetőek ebben az elképzelésben, BIS reg nélkül is?

Köszönöm a válaszokat és elnézést az igencsak alulinformáltság miatt.

Egy remélhetően jövőbeli BB használó

(#7043) lezerpiramis válasza miral (#7042) üzenetére


lezerpiramis
őstag

BIS nélkül a gyári kliens nem fog működni, így maradnak a 3rd party appok. Ezek közül csak a LogicMailt használtam, az viszont nem ad push emailt, ráadásul (szerintem) nem épp a legkezelhetőbb alkalmazás. Ebben csak POP3/IMAP fiókokat lehet beállítani.

A GPS-t a beépített BB Maps program tudná használni, de BIS nélkül ez sem megy. Offline navi gyakorlatilag nincs, Google Maps jöhet szóba (ez megy sima mobilnettel), de ezt pedig már nem lehet letölteni az m.google.com/maps oldalról egy ideje.

Facebook és Twitter van, de BIS nélkül ezek a kliensek csak Wi-Fi-n működnek.

Összességében érdemes BIS-t rendelni, anélkül felesleges ilyen telefont venni/használni.

Illetve a 9360-as kapcsán tudni kell, hogy az üzemidő nem túl rózsás, jobb esetben kibír egy napot a telefon, de néha még ennyit sem...

[ Szerkesztve ]

(#7044) eventus


eventus
veterán

Lehet a forum elejere kene egy osszefoglalo, egy gyik es megtalalja mindenki megtalalja a valaszt az alapkerdesekre pl bbt akarok bis nelkul :)

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#7045) lezerpiramis válasza eventus (#7044) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Jaja, pl. így:
"BB-t akarok BIS nélkül:
NE akarj!"

(#7046) Gudy válasza lezerpiramis (#7045) üzenetére


Gudy
tag

na, ja... Nem is értem BIS nélkül miért BB-t akarnak az emberek.

(#7047) Phülöp válasza eventus (#7044) üzenetére


Phülöp
addikt

A legelejen van egy nagyon szepen osszeszedett osszefoglalo, igaz, nem mai, de a BB10-es dolgokon kivul minden aktualis meg... Témaindító írás: Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#7048) miral


miral
csendes tag

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a válaszokat! Főként "lezerpiramis" és "iguana" hozzászólását, segített, még utánanézek az egyenlőre ismeretlen fogalmaknak.

Másrészt senkinek nem szerettem volna elevenébe vágni, ezért is írtam le, hogy elsősorban a telefon kivitelezése tetszett meg, nem vagyok túl járatos a technika világában.

Nem gondolom, hogy az egyébként normális és saját magam hiányosságaira is rávilágítva feltett néhány kérdésem bárkit is minősített, bántott, vagy azt írtam, volna, hogy azért nincs szükségem BIS-re mert lényegtelennek tartom.

Az érdekelt, BIS nélkül a gyakorlatban mit és hogyan tudok használni, erre szerencsére megkaptam a választ, sem minősítést, sem megítélést nem adtam és nem kértem, végképp nem általánosítást.

Azt ugyan nem értem miért ennyire cinikus hangnemet hívott elő a hozzászólásom, ennek gyökerét valószínűleg sokkal általánosabban kellene megragadni. De kívánom, ha hasonlóan járatlan terepre tévedtek, legyen olyan tapasztalatotok, amelyet elvártok!

A segítséget nagyon köszönöm! Megfontolom, hogy a praktikum vagy az esztétika legyen-e a döntésem középpontjában!

Miral

(#7049) lezerpiramis válasza miral (#7048) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ha annyiszor lettünk volna cinikusok, mint ahányan ezt megkérdezték, akkor már magunk is unnánk az egészet :)

Maga a cikk (amely ehhez a fórumhoz tartozik) és a hozzászólások több mint fele erről szól, ezért állunk némileg értetlenül az előtt, hogy ezt mindenki megkérdezi.

Személyeskedésről szerintem egyik hozzászólásban sem volt szó, iguana is egy általános jelenségre reflektált.

Még egy tanács a telefonválasztással kapcsolatban: a BB lényege maga a praktikum lenne - természetesen az esztétika is, de nem a praktikum rovására - , de ez sajnos az utóbbi időben egy-két modellnél nem valósult meg... Ha nem tervezel BIS-t, akkor egy E-szériás Nokiát, egy HTC ChaCha-t, illetve egy Motorola Fire-t is előbb ajánlanék, mint egy BB-t.

[ Szerkesztve ]

(#7050) THONIK válasza miral (#7048) üzenetére


THONIK
tag

Senki nem volt cinikus, csak egy fórumon máshogy jön le!
Szerintem megéri sokan használják Bis nélkül, de a Vodánál a 990 forint nem egy nagy dolog szerintem és élvezheted az igazi BB érzetet... több az előnye sokkal mint másnak... kár ezen spórólni, én is akartam de csak úgy kerek a történet, bár ismétlem sokan megvannak nélküle nagyon jól ! Sok sikert!

BlackBerry® Mobile by RIM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.