Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Rivaul


Rivaul
addikt

Üdv!
Kaptam egy Blackberry 9000-est. Tulajdonosa indult külföldre s egyszer csak +makkant, így hozzám került. Helyzet a következő: Töltést veszi. Ahogy bekapcsolnám elindul a betöltő csík de kb 15%-nál le is lövi magát a telefon. A töltés led világít tovább. pár percenként megpróbál magától bekapcsolni de ugyan annyinál meg is áll. Lehet vele valamit kezdeni?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8002) lezerpiramis válasza Rivaul (#8001) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Töltsd le a BB Desktop Software-t, majd a gépen élő netkapcsolat mellett dugd rá a telefont, és próbáld meg újratölteni az OS-t a telefonra. Lehet, hogy akksi nélkül (is) érdemes/kell majd próbálkozni.

(#8003) Rivaul válasza lezerpiramis (#8002) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszönöm, meg is próbálom este fele :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8004) littledon válasza eventus (#7993) üzenetére


littledon
tag

Sikerült a Bluetooth tethering ! :) Fúú annyira örülök neki de foggalmam sincs, hogy mitől lett jó, ha millió 1x nem próbáltam meg akkor 1x sem és sosem működött. Amiatt írok egyébként, hogy valami T-mobileos kapcsolatnak nem lehet hozzá köze ugyanis vidéken nem sikerült sosem és most pesten pedig elsőre?? Holnap kipróbálom újra vidéken, nagyon bízom benne, hogy működni fog ott is :(
Muszáj volt megosztanom, nagy a boldogság! :DD

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#8005) eventus válasza littledon (#8004) üzenetére


eventus
veterán

:))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#8006) littledon


littledon
tag

Lenne egy kérdésem. Milyen felhő szolgáltatások érhetőek el BB telefonra, Playbookra és PCre egyaránt? Én a Dropboxot néztem jelenesetben. Telefonra van és PCre is Playbookra pedig volt egy BlueBox nevű alternatívája amelyik leszinkronizálta a Dropbox klienset mivel natív alkalmazása nincs. Na most az a problémám, hogy ez a BlueBox nevű alkalmazás eltűnt... :O Nem tudjátok, hogy miért, hogy lessze még?
Ezen kívül érdekel bármiféle megoldás és szívesen fogadom is őket! :) (az android portos dropboxot nemsokár megnézem, álítólag működik... de jobb lenne azért valami natív...) :R

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#8007) sasa134 válasza littledon (#8006) üzenetére


sasa134
addikt

Milyen telefon?

Én Z10-ről tudok nyilatkozni, arra alapból telepítve van natív Dropbox és Box (Box.net) kliens. A Dropbox 2Gb , a Box 5gb tárhelyet ad. Ha 10.1-es OS-re frissítesz ( Q10 esetében alapból 10.1-ed van) akkor 10Gb elérhető.
Nagyon jó mind2 és teljesen integrálták az OS-be - gyakorlatilag bárhonnan bármi fellőhető a felhőbe.

Avanti Roma

(#8008) littledon válasza sasa134 (#8007) üzenetére


littledon
tag

Igen ott tudom, hogy így megy. Sajnos nekem még csak OS7 van... (BB 9320 Curve).
Egyébként Box kliens van Playbookra de telefonra nincs, Dropbox pedig telefonra van és Playbookra nincs.
Csodálatos :// :C

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#8009) eventus válasza littledon (#8008) üzenetére


eventus
veterán

Dropbox android port van, es jol mukodik

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#8010) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Azt olvastam a Q5-ről, hogy a cég a 16-30 közti korosztálynak szánja elsősorban.

SzVSz ezt a korosztályt ebben a kivitelben nem fogja a 100 ezer feletti ár érdekelni.

Várható, hogy kihozzák a gépet 90 körül?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8011) bigsee válasza Rivaul (#8001) üzenetére


bigsee
addikt

Itt van egy kis okosság ehhez... ;)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8012) eduba válasza littledon (#8008) üzenetére


eduba
aktív tag

Esetleg nézz rá a sugarsync-re.
Alapból 5GB, van asztali kliens és telóra való is.

Itt mindketten jól járunk

:R

(#8013) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kicsit gondolkodtam és arra az elhatározásra jutottam, hogy a BB következő telefonja már tartalmazhat olyan újítást, amivel a gép "lemosható" lesz, mint a Sony Z.
Úgy néz ki, hogy a következő újítás maga a vízállósítás lesz.
Annak talán több értelme van, mint a megakijelzőnek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8014) bigsee


bigsee
addikt

Érdemes 9320-at 9900-ra leváltani? Értem ezalatt, hogy aksiidőben rontanánk, de másban nyernék, nem...?!

A Z10 még nagyon érintőképernyős nekem, a Q10 franc tudja mikor jön, a tenyerem meg már viszket új készülékért...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8015) MurdR válasza bigsee (#8014) üzenetére


MurdR
veterán

Szerintem mindközül a legszebb a 9900 :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#8016) lugosi válasza bigsee (#8014) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Vitán felül érdemes.

(#8017) bigsee


bigsee
addikt

Nézegettem a Z10-et is, még mindig csillivilli, nyalifali nekem, újdizájnos, meg gyönyörű, de a 9900 jobban kellett.. :))

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8018) Polarstar válasza bigsee (#8017) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Várj egy kicsit, és lehet a bemutató termnekben nyomkodni a Q 10 és Q 5öst is! Na, akkor dönccs! :D

Ahogy nézem, mennek le nyár végéig a telefon árak. TAlán az jó ötlet. De függetlenől sok esetben még jobb ötlet. A függőség egy olyan helyzetben, mikor pénteken a "genggel sörözöl", hétfőn reggel 8kor meg kirúgnak - nem trendi! /Ergó - vettél egy két éves felfüggesztett anyagi börtönbüntetést!/

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8019) bigsee válasza Polarstar (#8018) üzenetére


bigsee
addikt

Már régóta ülök, nemosztnemszoroz... :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8020) icoj69 válasza bigsee (#8017) üzenetére


icoj69
tag

Csak egy apró szösszenet a csili-vili z10-hez....
4 éve használok BlackBerry--t, nagy qwerty fan voltam/vagyok, de amikor elkezdtem használni a Z10-et, akkor azt mondtam magamnak, hogy ez igen! Azóta nem cserélném vissza a 9900-ra. Lehet, hogy csak én vagyok így vele.

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#8021) lezerpiramis válasza icoj69 (#8020) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nálam is volt a 9900-esem után egy jó ideig Z10 (és még lesz is), és valóban furcsa volt visszaállni a 9900-asra. Mindkettő remek telefon szerintem, a virtuális QWERTY-t nagyon eltalálták a Z10-esen, de a rezgő visszajelzést hiányolom, gépelésnél jól jönne.

Igazából az a helyzet, hogy három dologban hoz olyan újdonságot a BB10 (Q10, Z10) a 9900-ashoz képest, amely nekem fontos:
-Jobb üzemidő (ez mondjuk nem volt nehéz :) )
-BB Hub
-Még jobb multitask (bár én már a régi BB-kre sem panaszkodtam ezen a téren)

Az előlapi és a jobb hátlapi kamera, a microHDMI, a több RAM annyira nem fog meg. Meglátjuk, hogy ennyi elég lesz-e a váltáshoz :)

(#8022) bigsee válasza lezerpiramis (#8021) üzenetére


bigsee
addikt

Nektek akiknek volt 9900-e, nem volt gond a kamerával? Ez hibás lesz: "A kamera nem indítható el. Újraindítás előtt zárja be a többi alkalmazást." A k.életbe, hogy miért nem próbáltam ki a bótban... :((( Mexico-i az enyém, de állítólag van magyar is, kedden meg is bugázom

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8023) Polarstar válasza bigsee (#8022) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Meghalt a géped? Kár érte! Sajnálom.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8024) bigsee válasza Polarstar (#8023) üzenetére


bigsee
addikt

Valami nagy baj van, csak angolul hajlandó szólni hozzám, hiába állítom vissza a DM általi kiinduló verzióra a szoftvert, nincs benn más nyelv, nem tudom mi érte :U Ennél többet várok a RIM-től, még reménykedem.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8025) icezozo válasza bigsee (#8024) üzenetére


icezozo
addikt

1. RIM már nincs ! ( BlackBerry van ;) )
2. milyen verzió van fent a gépen? ( alt+shift+H )

http://qwankido.hu/

(#8026) bigsee válasza icezozo (#8025) üzenetére


bigsee
addikt

1. tudom
2.
vendor: 171
platform: 5.1.0.276
App ver: 7.1.0.342/1149

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8027) icezozo válasza bigsee (#8026) üzenetére


icezozo
addikt

a 7.1.0.714 rakd fel ( az az eddigi legjobb firmware a 9900ra )
ha itt sem megy a kamera,akkor szerviz .

http://qwankido.hu/

(#8028) bigsee válasza icezozo (#8027) üzenetére


bigsee
addikt

Köszi! Csak simán loader.exe és hadd szóljon - nem kell akksit kivenni, meg ilyenek?

szerk: ma már nem, majd holnap nekiesek

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8029) icezozo válasza bigsee (#8028) üzenetére


icezozo
addikt

én BBSAKkal szoktam felrakni.
[link]

http://qwankido.hu/

(#8030) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Üdv!
Blackberry 9900-n szeretném felállítani az email fiókokat, de valami vállalati fiókot akar velem aktiváltatni. Mit tudok csinálni?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#8031) eduba válasza Johnny194 (#8030) üzenetére


eduba
aktív tag

1./ szolgáltatódtól megrendeled a Blackberry internet szolgáltatást a sim kártyádra

2./ telefonodat regisztrálod a hálózaton

3./ a telefonon vagy internetes felületen beállítod az emailjeidet

4./ ha megakadsz hívod a szolgáltatód ügyfélszolgálatát és ők segítenek

:C

(#8032) Johnny194 válasza eduba (#8031) üzenetére


Johnny194
aktív tag

egy egyszerű POP3 email fiókot nem lehet beéllítani? :F

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#8033) Phülöp válasza Johnny194 (#8032) üzenetére


Phülöp
addikt

Miert ne lehetne? Eduba le is irta a modjat a #8031-ben

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#8034) Phülöp válasza bigsee (#8024) üzenetére


Phülöp
addikt

A DM sem lat masik nyelvet? Kellene. Verzioszamtol fuggetlenul.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#8035) Johnny194 válasza Phülöp (#8033) üzenetére


Johnny194
aktív tag

Csak akkor lehet, ha előfizetek a Blackberry szolgáltatásaira? Mobilnet van a kártyához

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#8036) MurdR válasza Johnny194 (#8035) üzenetére


MurdR
veterán

Úgy az igazi.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#8037) Johnny194 válasza MurdR (#8036) üzenetére


Johnny194
aktív tag

Ez nem jó hír..
máshogy nem lehet megoldani? Mennyibe fáj ez havonta?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#8038) bigsee válasza Phülöp (#8034) üzenetére


bigsee
addikt

Érdekes, hogy most BBSAK-on keresztül (köszi a tippet!) lehetett nyelvet választani, konkrétan egy sem volt bejelölve, IMHO ezért nem is rakott fel a DM más nyelvet és így volt az alapértelmezett, az angol. A kamera viszont változatlan, nem megy, úgyhogy kedden megyek vissza T-hez...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#8039) icoj69 válasza Johnny194 (#8037) üzenetére


icoj69
tag

Alternativaként tedd fel a "LogicMail" nevű programot. Az hagyományos email kliens. Van POP3 es IMAP.
De az igazi, ha megrendeled a BIS-t. 690 Ft. / hó 3 db. emailt tudsz vele beállitani. Vagy 2100 Ft / hó 10 db email és 1 Gb adat forgalom ( ez a T-Mobile-nál van)

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#8040) Hami33


Hami33
aktív tag

Sziasztok! Szerintetek érdemes instant email előfizetést kötni a tkomnál z10 hez vagy felesleges? Vagy már csak a plusz adatforgalom miatt is megéri?

[ Szerkesztve ]

(#8041) lugosi válasza Johnny194 (#8037) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

10-es előtti bb-knél csak BIS előfizetéssel van emailed, sőt majdnem úgy egyáltalán interneted (wifit leszámítva).
Attól függ az ára, hogy melyik szolgáltatónál vagy, Blackberry Internet Megoldás szokott lenni a neve.

(#8042) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Uhh. Nincs sok jó sejtésem a megjelenő Q5-ről.
Függetlenül már 210-ért hozzák ki a Q10est itthon!
Jóval olcsóbb a Z10. Immár laza 60 ezres a különbség a javára.

Akkor mennyi lesz a Q5? :U "Fiataloknak szánt termék" 100 felett? Tény és való, nem fizetnék érte 90 felett.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8043) eduba válasza Polarstar (#8042) üzenetére


eduba
aktív tag

Szerintem alakulnak majd azok az árak :)

A Z10 is elég magasan kezdett ha jól emlékszem.

Türelem ... :K

(#8044) eventus válasza Polarstar (#8042) üzenetére


eventus
veterán

Nem kapok jutalekot, de nem akarom reklamozni megint a cyberportot :))

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#8045) lugosi válasza eduba (#8043) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Alakulnak, mire kijön a következő generáció az biztos.

(#8046) hermanyi válasza Polarstar (#8042) üzenetére


hermanyi
őstag

Én is kíváncsian várom a Q szériát . Ártól félek ,hogy túlárazott lesz mind a Q10 és a Q5 is :(
A Q10 ránézésre a menyország sajnos ez a Q5 röl nem elmondható az a billentyűzet a 90 es évekbeli játéktelefonokra emlékeztet .,mondjuk asszony 9300 asán sincs különb nem is tudok vele normálisan írni :DDD
Hardverileg szerintem a Q5 rendben van igaz az amoled kijelzőt megérdemelte volna .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8047) littledon válasza lugosi (#8041) üzenetére


littledon
tag

Mindenkitol ezt hallom... Tehat most vagy megvaltozott az idok soran, vagy egyedi eset vagyok. Nallam az emailen es a nativ fb appon valamint a bbmen kivul minden mukodik BIS nelkul...az emailre ott a logicmail...
Nyilvan sokkal szebb es valoban jobb ha van BIS de esetemben nem er havi 2100Ft...azt a 690Ft viszont nagyon joszivvel kifizetnem a szolgaltatasokert cserebe.

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#8048) hati válasza littledon (#8047) üzenetére


hati
addikt

Megy BIS nélkül mobilneten a gyári yahoo, gtalk is?

(#8049) littledon válasza hati (#8048) üzenetére


littledon
tag

Megfogtal! Oszinten soha eletemben nem hasznaltam meg egyik szolgaltatast sem... Egyebkent gyanitom, hogy nem mukodik a Viberbol kiindulva, de nem probaltam egyiket sem. Elsosorban a mobilinternetre celoztam, mivel lugosi erre is utalt... :R

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#8050) readyz válasza hati (#8048) üzenetére


readyz
tag

yahoo, gtalk nem megy bis nélkül!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.