Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17601) Polarstar válasza HawerKing (#17598) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Itt valami nagyon nem kóser!

Ha nincs csak fekete elválasztó vonás rajta, akkor a foltos-kopott volt, és valamivel jóóól megpucolták, hogy elvesztette a színét.
Ez már gyanús.
Több darabból össze lehet úgy rakni egyet, hogy "újnak" hat - persze attól még lehetnek vele kemény használati problémák.
Lásd: funkció képtelenségek.

Ezt az egy gyártót nem érdemes Sufni-Leila-Garay-Arabcsávó géesemtől látatlanban megvenni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17602) bigsee


bigsee
addikt

Hogy lehet a saját számot megadni neki? Hogy a tárcsázónál ne ismeretlent írjon...? Valaha tudtam, de elfelejtettem... :(((

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17603) HawerKing


HawerKing
őstag

XSiGma Egyik cimboramtol vettem aki olyan tipusu ember, hogy ha penzre van szuksege meg az anyat is eladja apro penzert :D igy volt ez a szep s megegyszer mondom makulatlan allapotu telo csak 9 ezer forint (ezer szazalek, hogy nem lopott cucc)
Van matrica az aku alatt es Mexikot ir, leis fenykepeztem, ezer szazalek hogy gyari hazas, s nincs jele annak hogy szerelve volt. Hamar megis vettem csak annyit neztem meg, hogy mukodik :D s akkor ott helyben nemis foglalkoztam a trackpad gombal.

lugosi Ha ertenek hozza megis neznem de nem merem szetszedni, mert igyis lehet jol hasznalni, bar tutira jo lenne azzal is kezelni ha mukodne .....

hagel Beirtam a Google kepkeresobe is de ilyet ahol nem kromszinu csikkal van elvalasztva a billentyu nemis dob ki... Pedig az enyem ilyen s jele sincs annak, hogy le lenne kopva... Mondom meg karc sincs a telon...
Hat nemtudom mitol romolhatott el az a gomb, erdekes modon vilagit de a nyomasra vagy tapira semmit nem reagal :(( kar erte mert igy valahogy olyan hiany erzetet kelt ez a telo hiaba volt olcso es rohadtul tetszik is de valahogy ugy megis idegesit... Kerdeztem egy szervizbe s kb annyiert amennyiert vettem a telot raknanak bele uj gombot :DD nemis tudom fektessek e bele.....

Kepek






Az adatokbol en takartam el

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#17604) Polarstar válasza HawerKing (#17603) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jó, jó, jó, jó, Állj!!!
Hiba a gépezetben!
Mi az a kaparászás a IMEI PIN szám körül?? Jesszusom!
Ilyen mókolást még nem láttam!
Kinek mi a véleménye?
Szerintem vissza a pénzt! Ez a cucc gázos!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17605) BigBlackDog válasza Polarstar (#17604) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem az csak utólagos képszerkesztés (ami ugye nem árt). :DDD Mondjuk nekem a hátlap kicsit furcsának tűnik, nem látszik az a klasszikus boldos mintázat rajta. Bár lehet, hogy csak a kép nem adja vissza.
Egyébként a billentyűzeten lévő króm csíkok feketedéséről itt is írtak, szóval szerintem emiatt aggodalomra még nincs ok feltétlen.

[ Szerkesztve ]

(#17606) HawerKing válasza Polarstar (#17604) üzenetére


HawerKing
őstag

:)) veeej hat azt en csinaltam a Paintben, biztos ami biztos , nem adom kozze ezeket az adatokat :DD

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#17607) lugosi válasza HawerKing (#17603) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én se értek hozzá nyugi, nézz meg egy YouTube videót a szétszedésről és simán menni fog.

(#17608) Polarstar válasza HawerKing (#17606) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Sokat nem tudunk ezzel kezdeni, mindenesetre igen hülye vicc volt. Mi lett volna, ha valóban ilyen?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17609) bigsee válasza HawerKing (#17603) üzenetére


bigsee
addikt

eszerint cdma... :F

"RDY70UW is not a 9900, it's a CDMA 9930."

szerk:Alt + Right Shift + H mit ad ki erre? Mi a szoftver verzió ami rajta van?

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17610) HawerKing válasza bigsee (#17609) üzenetére


HawerKing
őstag

Kerlek szepen ezt irja:
lackBerry By Research In Notion Limited.
Platform: 5.1.0.532
Alk.verzioszama: 7.1.0.714(2061)

Ez a legujabb? Ha nem akkor hogyan tudom felrakni ra a legujabbat?
Masik kerdes hogyan lehet hard resetet adni?

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#17611) icezozo válasza HawerKing (#17610) üzenetére


icezozo
addikt

Masik kerdes hogyan lehet hard resetet adni?

biztonsag/biztonsagi adattorles/blackberry

http://qwankido.hu/

(#17612) HawerKing


HawerKing
őstag

Na a rak megette :DDD nekialltam youtube video utan szetszedni a billentyut hatha kiakadta trackpad csatija, nagynehezen szetfeszitettem aztan levettem a billt a telorol teljesen , de a muanyag billentyuk hatatol mar azt a vekony nemistudom milyen reteget mar nem mertem leszedni....
Aztan eleg voltviszarakjam, s lass csodat a Trackpad..... ugyan ugy szar mint vold de legalabb mostmar a tobbi billentyu sem megy :W fas kivan holnap vihetem szervizbe, ezer szazalek hogy nemszakitottam el semmit csak nemilleszkednek a csatik a helyukre,ha kiveszemskicsit mozgatom akkormukodik mind de ha helyre rakom akkor egyiksem :W

Na majd holnap jelentkezem....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#17613) icezozo válasza HawerKing (#17612) üzenetére


icezozo
addikt

szakszeru szereles eredmenye :(((

http://qwankido.hu/

(#17614) Polarstar válasza bigsee (#17609) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azért egy CDMA verzió itt fog menni? Hmmmm. Az amerikai távközlési szabvány, nem GSM.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17615) HawerKing válasza HawerKing (#17612) üzenetére


HawerKing
őstag

Buntudat miatt ujra szetszedtem, hogy hatha helyre tudom rakni :DDD
Szakszeruen egy tuvel es egy szeggel MacGyver modra ujra szetszedtem :)
Hala istennek szettudtam szedni es aztan ossze is tudtam rakni .....
Megcsinalni viszont nem tudtam, sot mostmar sikerult elis szakitanom a szlag kabelt ami osszekotui az alaplappal az egesz billentyut :((( No de legalabb igy mostmar tudom mi a baja es nem jon , hogy ujra szetszedjem
Hetfon beviszem par szervizbe s hatha eltudom adni alkatresznek, nem nagyon fogott meg a BB Os elegge logikatlan a szamomra

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#17616) kutga válasza HawerKing (#17615) üzenetére


kutga
nagyúr

A többinél is megvannak a hülyeségek. A BB viszont jó cél hardver és szoftver, ha az instant levelezés tényleg szükség, nincs nála jobb. Viszont ha ez nem létszükséglet, vannak ennél jobban is.

Let the Zone take me if I am.

(#17617) Polarstar válasza HawerKing (#17615) üzenetére


Polarstar
nagyúr

OS7 és Bold volt a gyors oprendszerek legutolsó hírnöke.
Egérrel villámgyors és azonnali műveletek. Kis képernyőn minden információ és multitaszk. Nem nagyon volt pedig párja.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17618)



őstag

Virtuális SIM szoftver függő, és már a 10.4 tartalmazni fogja? Vajon melyik szolgáltató fogja támogatni?

(#17619) Polarstar válasza (#17618) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A három magyar - nem. :N

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17620) domel


domel
tag

Helló mindenki!

Már megint átvertek :( (vagy én magam). Láttam videót a Waze-ról BB Q10-en, gondoltam letöltöm. Először az ön készülékére nem elérhető, aztán egy weboldal qr kód alapján olyan helyre repített ahol már letölthető volt , de nem figyeltem, és egy olyan appot sikerült vásárolnom 1,79€-ér vennem, ami egy weboldal szerüen leírja hogy igen van waze, és az mire jó (képekkel illusztrálva). Anyád!
Most visszavonni hogyan lehet a vásárlást? Írjak tökéletes angollal a BB World visszaigazoló email-re? Akkor felejtős, meg amúgy is 600 Ft nem a világ vége, csak már rohadtul idegesít, hogy mióta BB-m van, a vásárlások többsége a fentihez hasonló vásárlás volt (vagy meg sem nyekken a program, vagy nem az amit vártam)

Lenne egy kérdésem a végére: elérhető valahol a waze BB Q5-re vagy Q10-re? Akinek van, az hogyan van megelégedve vele?

Üdv: Domel

(#17621) Phülöp válasza domel (#17620) üzenetére


Phülöp
addikt

BlackBerry appok a BlackBerry World-ben és az Amazon Appstore-ban vásárolhatók. Utóbbi androidos programokat árul.

Minden egyéb parasztvakítás.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17622) eduba válasza domel (#17620) üzenetére


eduba
aktív tag

Én az android playstore-ból telepítettem és tökéletesen működik Q10-en.

Az android playstore telepítéséről van itt is valahol leírás, keress rá.

(#17623) domel válasza eduba (#17622) üzenetére


domel
tag

Sikerült telepíteni! (végre valami pozitívum az elmúlt 24 órából)
:)

Köcce!

(#17624) macilaci78


macilaci78
nagyúr

BB 9780-ra a google maps alkalmazást hogy lehet fellőni? A beépített tré, BB World App-ok közt meg nem lelem a megszokott app-ot.
Magyar menüvel és a mostani PC-s google maps külleme van, szépen használható tömegközlekedéses navival is. (Írja a járatokat, számokat, időpontokat, átszállókat, stb)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17625) domel


domel
tag

Hi! Ezt a waze-t érdekes programnak találom, de az energiahasználatát még érdekesebbnek. Forrósodik tőle a telefon (Q5), 2 óra alatt csutkára meríti, és ami még ennél is érdekesebb, hogy töltőre rakva is merül az akksi tíz percenként 3%-ot, és persze a forrósodás sem szűnik meg, majd 4-5 óra után egyszerűen összeomlik a rendszer. Azt hallottam, hogy a waze egy akku-gyilkos, de hogy ennyire? Gondolom itt még rátesz az android emuláció is a fogyasztásra, úgyhogy úgy döntöttem nem használom a programot, nehogy megfőzze a telefont.

Az elmúlt évben eléggé kiábrándultam a BlackBerry telefonokból, ez a telefon igazából csak az olyan országokban tökéletes, ahol nem használnak ékezeteket. Vicc, hogy egy A vagy O betünek 7-8 ékezete van, függetlenül attól, hogy tudja a telefon, hogy magyarországon vagyunk (a jobbra-ballra ékezetek is megkeverik az embert, függetlenül attól, hogy az ember 6 éves korától napi szinten találkozik vele :U ) . Ha el kell tölteni kényszerűen fél-egy órát, akkor ezzel a fél képernyős telefonnal tizedannyi lehetőségem sincs elszórakoztatnom magamat, mint egy rendes okostelefonnal. Ez a telefon két dologból frankó, az hogy rendesen el tudom markolni, nem kell az élénél szorongatnom, és a videózás (álló telefonnal fekvő kép/videó). Néha előkerül a régi androidos telefonom, na annak is van egy csomó idegesítő tulajdonsága, az apple-t nem ismerem, de olyanom úgysem lesz.

A következő beruházásom egy 8"-os táblagép lesz, és egy Nokia butatelefon.

(#17626) Phülöp válasza domel (#17625) üzenetére


Phülöp
addikt

Én 8"-os tablet és Nokia butatelefonról tértem vissza a BlackBerry-hez.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17627) eventus válasza domel (#17625) üzenetére


eventus
veterán

Nem volt kötelező megvenni, képességeit tudtad (kijelzo, szorakozas). Nem arra keszult..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17628) lugosi válasza domel (#17625) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért ha a jobbra-balra ékezetek megkevernek az nem a telefon hibája.
Nekem a waze androidon is nagyon melegedett. Nem igazán jött be, és sose értettem hogy mások mit esznek rajta.

(#17629) lezerpiramis válasza macilaci78 (#17624) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Innen leszedheted meg szerintem, de sokat ez se tud:
http://dl.google.com/dl/mobile/maps/BlackBerry-47/GoogleMaps.jad

UbiNavval vagy Wisepilottal tobbre mesz, de azok hosszabb tavon fizetos cuccok.

(#17630) jacis válasza domel (#17625) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia,
Én elég sokat használom. Tényleg nagyon melegszik tőle a telefon, de az hogy 3%-ot merül 10 percenként az az autós töltőd hibája mert nem tölt annyit mint amennyit a telefon fogyaszt. Nekem is ilyen töltöm volt (egy ezer éves Nokia töltő) de lecseréltem egy gyári BlackBerry -re ami most már tölti rendesen. Nálam még soha nem ömlött össze tőle a rendszer. Nem lehet hogy túlmelegszik a telefon inkább és azért adja meg magát.?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17631) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Sziasztok.

Kaptam egy BB8520-at és mint full kezdő blackberrys fogalmam sincs egy-két dologról.. :/
Hogy tudnám rárakni a bbworld app-ot?
Valamint e-mail fiókot hogy kell beállítani rajta?
Bármi nemű segítséget szivesen fogadok,és köszönöm. :R

Samsung Galaxy S10+

(#17632) pcgamer01 válasza pcgamer01 (#17631) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Update: a böngésző helyes beállítása után sikerült letölteni.

Samsung Galaxy S10+

(#17633) macilaci78 válasza lezerpiramis (#17629) üzenetére


macilaci78
nagyúr

SD-kartyara feltettem, fajlkezeloben megkerestem, inditanam a telepitest, de hibat dob.

907 Érvénytelen COD
A lap behívására tett kísérlet sikertelen (a gyorsítótár eredménye üres)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17634) szilu55


szilu55
csendes tag

Sziasztok,

a közeljövőben tervezek vásárolni egy BB10-es készüléket. A kérdésem az, hogy még mindig kell-e hozzá BIS, hogy bizonyos alkalmazások működjenek mobilnettel vagy most már elég a szolgáltató által nyújtott, az előfizetésbe foglalt mobilinternet pl. a BBM vagy más appok használatához?
(BES-re nincs szükségem, nem használnám a telefont céges célokra).

Bizonyára elhangzott már a kérdésem, de nincs elég időm átolvasni az egész fórumot :B

Köszönöm :)

Sz.

(#17635) lugosi válasza szilu55 (#17634) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem kell bis.
Csak akkor, ha telekomos vagy, és ott is csak a blackberry messengerhez (amit pár fórumos ismerősödön kívül úgyse használ majd senki).

(#17636) Pitbullcsiga


Pitbullcsiga
csendes tag

Sziasztok!
10.3-ban hol tudom azt beállítani, hogy az email fiókok különböző hangjelzéssel jelezzenek?

(#17637) Polarstar válasza Pitbullcsiga (#17636) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szokott helyen.
Beállítások -> hangok -> alkalmazás értesítők testreszabása és ott mail.
De!
Ha a beállítás és hangszóró ott van neked is felül, az odarepít.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17638) lezerpiramis válasza macilaci78 (#17633) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Telefon bongeszojevel toltsd le.

(#17639) bigsee


bigsee
addikt

Amikor a pletykából cikket kell írnia valakinek... :U

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17640) Pitbullcsiga válasza Polarstar (#17637) üzenetére


Pitbullcsiga
csendes tag

Bizti én vagyok a béna de a beállitásokban nem találok olyat, hogy hangok. Olyan van hogy ertesitesek meg elsödleges hangerö de azon belül semmi olyan ami nekem kéne

(#17641) sasa134 válasza Pitbullcsiga (#17640) üzenetére


sasa134
addikt

A helyes menü :

Beállítások -- értesítések -- ezen belül minden egyes külön profilon belül kell az egyes alkalmazásértesítéseket testreszabni. Ott fogod találni az emailt is. Nekem egy fiókom van, nem tudom, több fiók esetén lehet-e különböző hangokat ledszíneket beállítani, de ott kiderül.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#17642) bigsee válasza sasa134 (#17641) üzenetére


bigsee
addikt

Lehet! Mindjárt lesz kepernyomentes

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17643) sasa134 válasza bigsee (#17642) üzenetére


sasa134
addikt

Na akkor pitbull örülni fog. Köszi a megerősítést.

Avanti Roma

(#17644) szilu55 válasza lugosi (#17635) üzenetére


szilu55
csendes tag

Remek, köszönöm szépen! ;)

(#17645) macilaci78 válasza lezerpiramis (#17638) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És mukodik! :C :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17646) Polarstar válasza sasa134 (#17641) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igen. Az is egyéni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17647) gercsak


gercsak
csendes tag

Sziasztok BB társak!

Azt szeretném kérdezni, hogy a hubban hol lehet beállítani, hogy az email üzeneteim közül ne csak 30 napig mutassa a teló? (Csak addig szinkronizálja le, és a régebbiek, mintha nem is lennének.)

(#17648) macilaci78 válasza gercsak (#17647) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én valahogy nem bánom, hogy a 2 db 10+ gigás fiókomat nem szinkronizálja egy az egyben. :U

Ha régi adatra van szükségem, akkor böngészőből belépek.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#17649) sasa134 válasza gercsak (#17647) üzenetére


sasa134
addikt

Amikor az email fiókot hozzáadtad, akkor alul volt egy olyan lehetőség, hogy 'speciális '. Azon belül lehet a szinkronizálási időkeretet megadni, ott kell 'végtelen'-re állítani, akkor minden emailt be fog húzni. Sajna ezt utólag nem lehet állítani, így töröld az email fiókod ( beállítások / fiókok) , és add hozzá újra, ezzel a helyes beállítással.

Avanti Roma

(#17650) bigsee


bigsee
addikt

Tavaly a foci vb miatt hozzáadtam a focinaptárat a gmailhoz, asszem. Most nem tudom kitörölni, értesít, hogy "Cuba v Curacao 22:00 (2 óra)" a záróképernyőn. :D Hogy a g*cibe tudnám ezt eltüntetni innen? (utálom a focit :DDD )

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.