Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Coq


Coq
aktív tag

Sziasztok, tudja valaki, hogy OS 4.6-nal az sms-eket lehet-e valahogy csoportosan torolni ? (kuldonkent vagy valahogy mashogy) - a cel, hogy ne egyesevel kelljen oket torolgetni...

(#4002) lezerpiramis válasza Coq (#4001) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Hát max az egymás alattiakat: tartsd nyomva a shiftet, majd úgy görgess lefelé, így a teló kijelöli az összeset, ha jól emlékszem.

(#4003) Coq válasza lezerpiramis (#4002) üzenetére


Coq
aktív tag

Koszi, ez igy szuper! Az OS 5.0-tol mar lehet csoportosan is torolni oket, azt tudom, de vegul igy is jo. A shift-tel gorgetve pillanatok alatt vegigszalad az utolsoig. :))

(#4004) icezozo


icezozo
addikt

Akit érdekel az Alpha és a BB10 az nézzen be ide:[link]

http://qwankido.hu/

(#4005) kissdanca


kissdanca
tag

Buktagt540 azért csak edge hálózaton megy a telefon mert nincs benne 3g. 3g 9300-tól van a Curve modellekben.

(#4006) jano_77


jano_77
nagyúr

sziasztok

párom most kapott céges telónak egy ilyet - nem tudta pontosan megmondani a típusát, de pont így néz ki - és azt szeretné tudni, hogy windows phone-ról, amit eddig használt, hogyan tudná a névjegyeket átmenteni a BlackBerry-be!? Van esetleg vmi külön progi, ami segít ebben vagy esetleg gmail-el egyéb mással szinkronizálható-e?
Sosem volt még BB-nk, nem ismerjük. :(

Köszi a segítséget előre is :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4007) kutga válasza jano_77 (#4006) üzenetére


kutga
nagyúr

Legegyszerűbb ha szinkronizál WP-ről gmailbe, onnan pedig a BB leszippantja a kontaktokat.

Elvileg alapból tudnia kell a BB-nek a szinkronizálást, ha esetleg nem menne, a BB-re egy Google Sync nevű progit kell feltenni, és az majd megcsinálja.

Let the Zone take me if I am.

(#4008) jano_77 válasza kutga (#4007) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ohh...köszi....nem tudtuk, hogy működik-e majd a google-val.
THX! :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4009) buktagt540 válasza kissdanca (#4005) üzenetére


buktagt540
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Tudom,hogy nincs benne 3g de attól még lehetne vele netezni...de ezek szerint csak BIS-sel.

(#4010) Gerzson6875 válasza kutga (#3977) üzenetére


Gerzson6875
tag

ahogy ajánlottad frissítettem a rendszert, a 6-os sokkal jobban használható, sokkal jobban tettszik. Igaz kb 50mb-al kevesebb hely van az alkalmazásoknak, de szerintem, ez is bőven elég.. sőt, ez már alapból tele van pakolva :D

(#4011) lezerpiramis válasza buktagt540 (#4009) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A szolgaltaton is sok mulik. Melyiknel vagy? Elofizetes vagy kartyas csomag?

Kozben latom, hogy go net :) Szolgaltatoi bongeszoprofil (wap, net) nincs a telon? Milyen szolgaltataskonyveid vannak?

[ Szerkesztve ]

(#4012) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Egyebkent a 7-es BB-kre varhato uj OS? 7.2, esetleg 8 :)

(#4013) icezozo válasza lezerpiramis (#4012) üzenetére


icezozo
addikt

Biztos,hogy 7.1 után a BB10 lesz!

http://qwankido.hu/

(#4014) Phülöp válasza icezozo (#4013) üzenetére


Phülöp
addikt

Beb.szna.
Valami frissítés csak jön ki addig a BB7-es készülékekre - a BB10 az új készülékekre van kitalálva, azok meg még jó fél évig nem lesznek elérhetőek.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4015) bigsee


bigsee
addikt

Miért mennyi az átlag BB update periódus? Hetek, hónapok, évek?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#4016) lezerpiramis válasza Phülöp (#4014) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nem csodálkoznék, ha nem jönne semmi. Eddig kb. egy-két olyan BB volt, amelyikre három OS-t is rá lehetett tenni (8700-as pl., arra még a 4.5 is ráment, pedig 4.0-val jött).

(#4017) icezozo válasza Phülöp (#4014) üzenetére


icezozo
addikt

aki él és mozog a RIM-nél mind a BB10 fejleszti,hogy végre megjelenjen .

http://qwankido.hu/

(#4018) Baltazár1


Baltazár1
csendes tag

Sziasztok!

Szóval...megszületett a nagy elhatározás, hogy BlackBerry Curve 9360 :)) Megkérdezhetem mi a véleményetek erről a típusról? Érdemes ebben gondolkodnom?

[ Szerkesztve ]

(#4019) ferke72


ferke72
aktív tag

Sziasztok!

BB9000-nél olyan hibajelenségre tudtok mondani valamit hogy piros led világít.Tölteni nem tudom tölt e,egy áthúzott akku jelet ad képernyőre ott vége a dalnak.
Akksi döglött vagy töltés vezérlés múlt ki?
köszi! :)

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#4020) kissdanca válasza Baltazár1 (#4018) üzenetére


kissdanca
tag

Itt a tesztje a mobilarénán. Szerintem egy szép és az átlag felhasználónak megfelelő telefon jó az akku ideje és lehetne sorolni minden pozitívumot ami a BB-re jellemző :) :K

(#4021) eos30d válasza icezozo (#4017) üzenetére


eos30d
aktív tag

Aki meg él és nem mozog az épp alszik..... :D És berryvel álmodik...

(#4022) Gerzson6875 válasza ferke72 (#4019) üzenetére


Gerzson6875
tag

amikor szoftvert frissítettem akkor volt áthúzott akksi, ez kicsit más, valaki biztos tud segíteni, esetleg szoftvert próbáltál frissíteni?

szerk: nézd meg, hogy az akksiban van e kakó, egy leddel mondjuk

[ Szerkesztve ]

(#4023) ferke72 válasza Gerzson6875 (#4022) üzenetére


ferke72
aktív tag

Nem még nem tartok ott holnap lesz kezemben, első körben másik akksival próbálom meg,ha szoftos akkor tolok neki egy resetet és újratelepítem ha utána se jó akkor lehet töltés kukás talán.Volt régen hasonló problémával 9000-m csak nem emlékszem mit kellett vele csinálni.Köszi!

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#4024) icezozo válasza eos30d (#4021) üzenetére


icezozo
addikt

:DD

http://qwankido.hu/

(#4025) icezozo válasza kissdanca (#4020) üzenetére


icezozo
addikt

a jó akku idő merész kijelentés!
7.1el-is épphogy 1 nap .

http://qwankido.hu/

(#4026) kissdanca


kissdanca
tag

Az gáz mert gondolkodtam hogy frissítek rá de így nem éri meg :(
6-os szoft csomaggal nekem 3 napot simán megy :D

(#4027) icezozo válasza kissdanca (#4026) üzenetére


icezozo
addikt

érdekes lenne ha a 9360-on OS6 lenne.
valami sántít!

http://qwankido.hu/

(#4028) eos30d válasza icezozo (#4027) üzenetére


eos30d
aktív tag

Egy OS6 ot én is raknék a 9900-ra.... :DD mert ez a kiszivárgott 649 itt ott sántít.... :K

(#4029) Baltazár1 válasza eos30d (#4021) üzenetére


Baltazár1
csendes tag

:) fehéret rendeltem :DD

(#4030) Baltazár1 válasza kissdanca (#4026) üzenetére


Baltazár1
csendes tag

Ha estig kibírja, nem lesz nagy baj :)

(#4031) eos30d válasza Baltazár1 (#4029) üzenetére


eos30d
aktív tag

Csini lesz azt meg kell hagyni.. :K

(#4032) Baltazár1 válasza eos30d (#4031) üzenetére


Baltazár1
csendes tag

:K ...mikor először hallottam fehérről, azt mondtam, ááá...biztos :N ...majd megnéztem...újra és újra ... :)) és eldőlt...fehér legyen :DD

(#4033) icezozo válasza eos30d (#4028) üzenetére


icezozo
addikt

persze :D
ne itt dumálj hanem lépj vissza a csoportba :K

http://qwankido.hu/

(#4034) botarobi válasza eos30d (#4028) üzenetére


botarobi
tag

Na azzal én is szívok! Arra a dominicai 569-re meg nem tudok visszalépni (az még nem volt fent) !

(#4035) Baltazár1 válasza kissdanca (#4020) üzenetére


Baltazár1
csendes tag

Olvastam már több tesztet is róla.Pont az akku ami leginkább gyenge pontja ...nemde?

(#4036) sethi válasza Baltazár1 (#4035) üzenetére


sethi
senior tag

Tapasztalat, hogy nem gyenge pontja. Sokat használom, de az egész napot végig bírja. (tapitepsik sem bírnak többet)

(#4037) Gerzson6875 válasza sethi (#4036) üzenetére


Gerzson6875
tag

ez igaz, ezelőtt defy+-om volt, örültem ha nem merült le nap végére :)
9300, viszonylag sok nyomkodással 1,5 nap, de lesz ez még több is

(#4038) Baltazár1 válasza sethi (#4036) üzenetére


Baltazár1
csendes tag

Neked melyik van ?

(#4039) Baltazár1


Baltazár1
csendes tag

Nézegetem :) nézegetem :) szóval...megvettem :)) BBC 9360 fehér :DD már csak abban bízom, hogy sikerül mindent rendesen beállítanom rajta :)

(#4040) Baltazár1


Baltazár1
csendes tag

Már nem örülök annyira...van a kijelzőben egy apró fekete pont...hívtam a boltot...hívták a szervízt...a beszállítót...nem cserélik ki :(

(#4041) kissdanca


kissdanca
tag

De a pixelhibára nem 3 nap gari van :F

(#4042) kutga válasza kissdanca (#4041) üzenetére


kutga
nagyúr

Pixelhibás BB? Olyanról se hallottam. :P Monitornál van pixelhiba gari de úgy tudom nem minden gyártónál. Hol vetted a telefont? Interneten vásárolt termék esetében ha nem felel meg az igényeidnek 8 napon belül kötelesek visszavenni (mivel ekkor vásárlás előtt nem tudtál meggyőződni a tulajdonságairól).

Más...külföldre fogok utazni jövő héten, OS5-ön mit érdemes kikapcsolni hogy még véletlenül se menjen fel mobilnet hálózatra a telefon? Se BIS, se GPRS, se 3G, max wifi ha épp olyan helyen vagyok, de leginkább az lenne a legjobb ha csak telefonálni és sms-t küldeni tudnék, semmi csomagkapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#4043) Baltazár1 válasza kutga (#4042) üzenetére


Baltazár1
csendes tag

Azt mondták a BB szervízben, hogy a pixelhiba akkor hiba, ha a kijelző negyedében legalább 4 pont van :Y ...ma vettem...3 napon belül nem vihetem vissza ???

(#4044) Baltazár1 válasza kissdanca (#4041) üzenetére


Baltazár1
csendes tag

Azt mondták, 1 hiba nem hiba :(

(#4045) Coq válasza kutga (#4042) üzenetére


Coq
aktív tag

En ilyenkor atrakom 2G-re, es kesz, nem csinal semmit. Csak a telefon megy rajta.

Baltazar1: Pixelhiba Blackberryn... OMG, ezt aztan kifogtad... Az eletben nem is hallottam meg ilyenrol!

[ Szerkesztve ]

(#4046) Gerzson6875 válasza Baltazár1 (#4044) üzenetére


Gerzson6875
tag

én fényképezővel jártam így, volt vagy 3-4 pixelhiba, de mivel 12 megapixeles volt, alig akartak foglalkozni vele mivel nem érte el X százalékot

(#4047) Coq válasza Gerzson6875 (#4046) üzenetére


Coq
aktív tag

Fenykepezonel es monitornal OK (bar a fenykepezo sem mindennapi), na de telefonon... En meg soha nem lattam, pedig mar jonehany megfordult a kezeim alatt, jelenleg is van pl. 6 db a csaladban...

Monitorra helyenkent kulon lehet venni erre biztositast (akkor egyetlen pixelhibaert is kicserelik), egyszer vettem is, es megerte: harom hibas monitor utan a vegul a negyediket hoztam el...

[ Szerkesztve ]

(#4048) icezozo válasza kutga (#4042) üzenetére


icezozo
addikt

adatkapcsolatot mindenképp kapcsold ki!

http://qwankido.hu/

(#4049) kutga válasza icezozo (#4048) üzenetére


kutga
nagyúr

Hol tudom megtenni? Beállítások-Mobilhálózat-Adatszolgáltatás-Ki?

Coq
2G-re hol tudok visszakapcsolni?

Let the Zone take me if I am.

(#4050) Coq válasza kutga (#4049) üzenetére


Coq
aktív tag

Kapcsolatok kezelése -> Mobilhalozat beallitasai -> Halozati mod. Nalam az alapbeallitas 3G és 2G, ezt atteszem 2G-re. (OS 4.6)
Bar elvileg az EDGE meg igy is mukodik es az adatatvitelre is jo, ugyhogy a legbiztosabb valoban az, ha ugyanott kiveszed az adatszolgaltatast is, ahogy leirtad az elobb. Akkor olyan lesz, mint egy "butatelefon". :)
De le tudod tesztelni a dolgot, ha igy beallitod, es meg tudsz nezni honlapokat, akkor tovabb kell finomitani a dolgot...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.