Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18251) lugosi válasza bigsee (#18250) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, van a T-Systems-nél, a vállalati ügyfeleknek.

[ Szerkesztve ]

(#18252) eventus válasza lugosi (#18251) üzenetére


eventus
veterán

Ez egy jó lépés a T részéről, igaz ez a BlackBerry mostani stratégiája. Ne kis kölök vegye meg, hanem akinek tényleg szüksége van ilyen eszközre, nem gameboyra.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18253) lugosi válasza eventus (#18252) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én ha gyártó lennék, azt szeretném, hogy minél többen vegyék meg a termékemet, abszolút nem érdekelne, hogy szüksége van-e rá, csak adjak el minél többet.

(#18254) Peti78 válasza lugosi (#18253) üzenetére


Peti78
őstag

Én azt mondom, hogy az vegyen BB-t aki traubit iszik kóla helyett! :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#18255) eventus válasza lugosi (#18253) üzenetére


eventus
veterán

Csak adott termék nem mindig mindenkinek való. BlackBerry jól megél a szoftverekből és a fokuszaltabb készülék eladás sikeresebb lehet, mint a teljes consumer piac. Ott lesz a droidos BlackBerry is, vegye azt aki sír minden "hasznos" program miatt.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18256) ludla válasza eventus (#18211) üzenetére


ludla
őstag

BB Leapen be lehet állítani alapértelmezettnek más böngészőt :C
Linken hosszantartva a megnyitás, jobb oldalt bejön a menü és itt ki lehet választani mi legyen alapértelmezett :DD

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18257) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

ismerősöm BB-je (Q5) az alábbi dolgot tette vele:
A készülékről átmásolta a fotókat az sd-kártyára, aztán kitörölte a fotókat a készülékről, és érthetetlen módon a kártyáról is törlődött az összes fotó.

Mivel hölgy, szóval gondolom vmi user error volt, de esetleg nem lehet vmi szinkronizálási beállítás vagy ilyesmi, ami ezt okozta és véletlenül be van kapcsolva neki? Igaz én nem találtam ilyet a sajátomon, de hátha van vmi...

Előre is köszi!

(#18258) lovace válasza Orgi (#18257) üzenetére


lovace
aktív tag

Nem a kérdésedre válasz, de talán érdemes lenne neki beállítani valamilyen felhő-szinkront. Pl. nekem a dropboxban van beállítva, hogy ha wifi-re csatlakozik automatikusan szinkronizálja a fotóimat, így ha előfordulna ilyen eset akkor sem vesznének el a képeim.

(#18259) kekkola


kekkola
senior tag

Sziasztok! Használja valaki a Data usage counter nevű alkalmazást kimenő hívásidő számlálásra?

O+8T

(#18260) eventus válasza ludla (#18256) üzenetére


eventus
veterán

Q10-en is :) egyik change logban láttam.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18261) ludla


ludla
őstag

BlackBerry World ba Alpha Zero nagyon király a játék.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18262) lovace


lovace
aktív tag

Nem tudom, mekkora a keresztmetszet, de akinek le van töltve a browsie browser, illetve regisztrálva van a hvg.hu-ra megtenné nekem, hogy bejelentkezik és megnézi, hogy a hetilap fülön tudja-e olvasni az archívumot? A gyári böngésző azt írja akárhányszor próbálkozom, hogy "A weboldalt nem lehet megnyitni. Túl sok az átirányítás."
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#18263) lovace


lovace
aktív tag

*Evolution vagy bármelyik másik böngésző is érdekelne!

(#18264) hartyi


hartyi
tag

Sziasztok!
Mostanában random módon (de leginkább, ha blog.hu-s oldalt nyitok meg) jön egy olyan hibaüzi a böngészőben, hogy Adatbáziskvóta túllépve. Azt kérdezi, hogy enegélyezem-e, hogy még többet használjon, az üzenet szerint 2 000 MB-nál többet szeretne. Ez valami böngésző cache lehet? Hol tudom törölni, ha nem szeretném, hogy ennyit lezabáljon a memóriából?
Passportról van szó, a legfrissebb 10.3.2.2474 ROM van rajta.

(#18265) Phülöp válasza hartyi (#18264) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez blog.hu-s fasság, nekem is dobálja folyamatosan. Igaz csak 500MB-os kvóta, de legalább duplán jön fel az ablak. Nem szoktam neki engedni, oldja meg.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18266) ludla válasza lovace (#18262) üzenetére


ludla
őstag

Browsie browser en is ugyan ez a hiba jön be.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18267) hartyi válasza Phülöp (#18265) üzenetére


hartyi
tag

Egy ideig én sem engettem 500 MB fölé menni, de aztán meguntam... aztán elengedtem egy idő után 1GB-nál, majd másfélnél... Most viszont már kirva idegesítő, hogy 2GB sem elég neki. Valahol csak lehet törölni ezeket a temporális bejegyzéseket. Vagy ez nem egyfajta cache akar lenni?

(#18268) lovace válasza ludla (#18266) üzenetére


lovace
aktív tag

Szomorú, de azért köszi, hogy megnézted!
Azóta kipróbáltam az alábbi böngészőket: Boat Browser Mini, Opera mini, Naija Browser, Dolphin. Egyikkel sem működik sajnos. Nem tudom, hogy tudnám megjeleníteni ezt az oldalt a telefonon...

(#18269) sasa134


sasa134
addikt

Bréking!

A BlackBerry szeptember 23-án megnyitja első hivatalos európai üzletét Frankfurtban, a MyZeil nevű bevásárlóközpontban (havi 1 millió látogató!) [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#18270) lugosi válasza sasa134 (#18269) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Te attól nem olyan messze vagy, nem? Megnézed?

(#18271) sasa134 válasza lugosi (#18270) üzenetére


sasa134
addikt

Igen, alig több mint egy óra kocsival. Van is magyar cimborám Frankfurtban (BlackBerry user amúgy, Z10+Q10), terveztem is, hogy meglátogatom, mert régen találkoztunk. Mindenképp elmegyek a boltba és írok róla - de ez már csak októberben fog összejönni.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#18272) lugosi válasza sasa134 (#18271) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az jó lesz ha majd írsz róla.

Venice video

(#18273) válasza lugosi (#18241) üzenetére



őstag

Olyan hülyeség ezen vitatkozni. Akit érdekel az úgy is tudja, hogy miről van szó. A phablet elnevezést is a nép szülte, és mára meghonosodtott. Amúgy nagyon várnám a Q25-t :D de tényleg csúcs hardverrel. Lehet az mondani, hogy a bbos-nek nem kell, de ez nettó butaság. Nálam a csúcs hw 10-14 nm-t jelent az alacsony fogyasztás miatt, erős GPU, a nagy felbontás miatt, magas számítási teljesítmény a 3D játékok miatt, és ezeknek semmi köze az OS-hez. Ugye erre szoktak hivatkozni. Ja, és nem ártana a tablet vonalat újra éleszteni. Szerintem, ha sikeres lesz a BlackDroid (most találtam ki) :D akkor újra a default felhasználók felé fordulnak Blackberryék az üzleti vonal mellett. Ha igazam lesz, magával húzná a Worldot is.

[ Szerkesztve ]

(#18274) eventus


eventus
veterán

Ruszkiknál: Update 10.2.1.3062 available for SQN 100-3!
OS: 10.2.1.3442 Radio: 10.2.1.3140

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18275) Galahed válasza eventus (#18274) üzenetére


Galahed
senior tag

Akkor jól le vannak maradva.... Nem 10.3.1.1779 vagy 10.3.2.2474-nél járunk már?

(#18276) eventus válasza Galahed (#18275) üzenetére


eventus
veterán

Ideje többet aludnom :O De valóban van új: 10.3.2.2510

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18278)



őstag

Használ valaki Mireo-t? Hogy az istenbe lehet házszámra keresni? Az utca mezőben nem működnek a szám karakterek. Ezt hogy?

[ Szerkesztve ]

(#18279) eventus válasza (#18278) üzenetére


eventus
veterán

Lenyomva tartod az alt gombot.

Neked sem Q20 van! Honnan veszitek ezt a baromságot, hogy a Classic az?? Q20 teljesen más lett volna, de a Classic nem az. Jó ég..

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18280) Renwick válasza eventus (#18279) üzenetére


Renwick
őstag

A Classicot eredetileg Q20 néven jelentették be tavaly februárban, menet közben változtattak a néven, csak a fejekben ez néhol nem igazán ment át. :)
Lásd: [link]

I see you blaming each other -- And I love you still

(#18281) eventus válasza Renwick (#18280) üzenetére


eventus
veterán

Ezt én is tudom. Volt olyan is, hogy 1440 kijelzővel és erős vassal jön ki stb. Aztán sem Q20, sem modern hw nem lett. Csak a hitegetés megy a bb részéről, nem felejetem a playbookot sem, azért vettem 64 bd verziót, mert jött volna a manna. Jelen számít, de elég csak megnézni a dobozt.. :B

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18282) válasza eventus (#18279) üzenetére



őstag

Működik! Köszi :)

(#18283) ludla


ludla
őstag

Valaki használja a BlackBerry Link szoftvert Windows10 alatt? Nálam nem akar csatlakozni a telefonhoz, a telefon csatlakozáskor USB csatlakoztatva: és itt van négy lehetőség, Illesztő program telepítés, SD-kártya elérés, Csak töltés, Mellőzés. A driverek és program is feltelepítve.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18284) bucihost válasza ludla (#18283) üzenetére


bucihost
senior tag

Nekem 8.1-en csinálta ugyan ezt. lehúztam USB-ről majd vissza. utána megjavult, és azóta is jó!

(#18285) válasza ludla (#18283) üzenetére



őstag

Este kipróbálom.

(#18286) ludla válasza bucihost (#18284) üzenetére


ludla
őstag

Ki írja hogy csatlakoztatva és utána semmi :( nagyon nem tetszik neki a Win10.
Linux alatt VMware ba tökéletesen tudom XP alatt használni.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18287) bucihost válasza ludla (#18286) üzenetére


bucihost
senior tag

A prigit hogy tetted fel? amit ő ajánl fel vagy netről a legfrissebbet?

(#18288) ludla válasza bucihost (#18287) üzenetére


ludla
őstag

A netről nem tudja letölteni azt írja nincs kapcsolat :F

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18289) bucihost válasza ludla (#18288) üzenetére


bucihost
senior tag

tehát ha jól érte, csatlakozás után ráböksz h illesztő telepítése? megpróbálom neked leszedni a legfrissebbet, és feltöltöm valahova.

(#18290) bucihost válasza bucihost (#18289) üzenetére


bucihost
senior tag

[link] itt letudod szedni.

(#18291) ludla válasza bucihost (#18290) üzenetére


ludla
őstag

Igen ezt letudtam tölteni és ez fent is van, de baszik ez működni Win10 alat :N

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18292) eventus


eventus
veterán

Frissített a Mireo + a térképek is. Terhelt a rendszer, nem tudtam még letölteni.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18293) bucihost válasza ludla (#18291) üzenetére


bucihost
senior tag

Fura, 10-et még nem ismerem. Ott van kompatibilitási módban való indítás a programoknál? ha van esetleg azt próbáld még meg

(#18294) ludla válasza bucihost (#18293) üzenetére


ludla
őstag

Az a gond még a device manager csatlakoztatott készülékek listájában sincs benne :(
Már meg jelent, de nem lehet adatátvitelt folytatni a készülékkel :((
Az gond lehet hogy belsőhálózatban van a gép egyedi IP címmel? Amúgy USB-n csatlakoztatom.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18295) bucihost válasza ludla (#18294) üzenetére


bucihost
senior tag

az IP nek meg a belső hálózatnak semmi köze nincs hozzá szerintem, nálam is így van és gond nélkül megy. Eddig működött rendesen? (nem lehet, hogy az adatkábel halt be, vagy esetleg valami usbport driver hiba , más pl pendrive megy a porton? )

(#18296) ludla válasza bucihost (#18295) üzenetére


ludla
őstag

Ez az hogy a Win10 gépen nem működik, otthon meg Linuxot használok és Vmware alatt van XP és ott működik.

Magyar support létezik a BlackBerrynél?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18297) bucihost válasza ludla (#18296) üzenetére


bucihost
senior tag

neten böngészve találtam egy 08.20-as topicot, miszerint w10 és legfrissebb BB Link/Blend -el nem működik semmi. Device manager látja a készüléket, de ezen kívül semmi. Szóval azt hiszem nem egyedi probléma.

(#18298) ludla válasza bucihost (#18297) üzenetére


ludla
őstag

Köszi :) akkor nem reöltetem egy darabig.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18299) válasza eventus (#18292) üzenetére



őstag

Ismét csak köszi, már kúszik is le a 2015.03 miközben írom. :D Az alap progira nem talált frissitést, 4.7.6.1 van most fent nekem.

(#18300) jcage válasza bucihost (#18297) üzenetére


jcage
tag

Legutóbb tegnap használtam w10-en a kérdéses programot hibamentesen. Amire érzékeny, hogy pl a blend ipv6 forgalmat generál ezt pedig sok AV tiltja alapból. Ott lehet, valami az install során ment félre akár se, akár driver telepítés kapcsán.
Üdv,
J

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.