Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17051) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Sziasztok!

Nagyon restellem, nem szoktam ilyent csinálni előre is elnézést kérek érte. Lehet itt van a válasz a fórumban a kérdésemre, de egyszerűen nincs időm végigbogarászni...

De. Nem értek ehhez a rendszerhez (BB). Viszonylag rövid határidőn (Holnap dél) belül varázsolnom kell egy működő Vibert Blackberry Classicra.

Ha valaki tudna segíteni ebben, akár úgy is, hogy ad egy elérhetőséget, ahol - akár angolul is - le van írva mit hogyan kell csinálni nagyon megköszönném.

Kerestem a Google-ben de csak olyanopkat találtam, hogy valami Cobalt store-ból kell betölteni, de azt már sehol nem találtam mi is az a Cobalt store.

Köszönöm előre is!

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#17052) hartyi válasza WinstonWolf (#17051) üzenetére


hartyi
tag

Valahonnan próbáld letölteni csak az apk állományt. Google: Viber apk Rátolod a telefonra és fájlkezelőből elindítod. Meg fogja kérdezni valszeg, hogy engedélyezed-e a külső forrásból származó programok telepítését. Azt le kellene okézni. Így nagy eséllyel menni fog.

(#17053) hartyi válasza axis08 (#17050) üzenetére


hartyi
tag

Javaslom, hogy kezd az ismerkedést egy Q5-ttel (pont van is egy eladó példányom, mert nemrég váltottam Passportra). Most már nagyon olcsón beszerezhető és tökéletes megtapasztalni a BB élményt, mielőtt egy nagyobbra váltasz. Szvsz most a Classic a legjobb vétel, ha meg tudod fizetni. A Passport elég extrém méret, de egy övtáskával nem kell aggódni a hordhatóság miatt.

(#17054) WinstonWolf válasza hartyi (#17052) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Na feladom.

Feltelepítettem a Cobalt féle Play store-t. Ott azt mondja device not supported.

Majd kerestem egy apk filet (na jó többet is) feltettem, minden frankó, de nem lehet aktiválni. Hiába írom be a kódot nem működik. Mindig azt írja rossz a kód.

BB Classic az eszköz. Be kell látnom nem megy.

Jó éjt.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#17055) Peti78 válasza WinstonWolf (#17054) üzenetére


Peti78
őstag

[Ebben] azt írják, hogy tedd fel a Snap-et, hogy hozzáférj a google play-hez, onnan letöltöd és jó lesz.
A Snap-hez itt egy video.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#17056) WinstonWolf válasza Peti78 (#17055) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Jó reggelt!

Megpróbáltam a SNAP-et is. Ugyanaz az eredmény. Lejön a Viber, feltelepítem, de nem lehet aktiválni. A kód amit küldenek egy az egyben nem működik.

Ugyanabban a fórumban írta valaki, hogy csak a 2.3.5-ös verziós Viber az, ami működik.

Nos tényleg. Ez működik, be lehet aktiválni. De használni a Classicon olyan, mint sajtreszelővel rejszolni. Megfagy, fekete kijelző jön csak, az üzenetek alig-alig könnek át.

Szóval Viber+Classic=fail.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#17057) Peti78 válasza WinstonWolf (#17056) üzenetére


Peti78
őstag

Nos, nem olvastam tovább annál a hsznél amiben a problémafelvető jelezte, hogy megoldódott a dolog. Hogy innentők mi lehet a probléma, azt a nálam okosabb emberek majd megmondják, bár én még egy factory reset-et mindenre kiterjedően, hátha...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#17058) kutga válasza WinstonWolf (#17056) üzenetére


kutga
nagyúr

A BB World verzióval mi a probléma?

MOD
axis08
Tartalomfogyasztásra nem a billentyűzetes BB lesz a legjobb társad, inkább munkára valók. Ilyen felhasználásra teljes érintőst vennék. Üzemidőben azért ezektől se várj csodát.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#17059) WinstonWolf válasza kutga (#17058) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

"A BB World verzióval mi a probléma?"

Mondjuk, hogy nem lehet telepíteni se q10-re se q20-ra, mivel nem kompatibilis a fizikai billentyűzetes készülékekkel, így fel se hozza...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#17060) kutga válasza WinstonWolf (#17059) üzenetére


kutga
nagyúr

Érthetetlen. A Q5-ömre sincs. Marad a droidos verzió, az általad említett fórumban leírtak szerint.

Let the Zone take me if I am.

(#17061) axis08 válasza axis08 (#17050) üzenetére


axis08
csendes tag

Meg egy fontos kerdes. Az exchange mukodik BES nelkul es van Mcaffee EMM hozza? Tudom szentsegtores de a cegnel szifonlaz uralkodik.

(#17062) kutga válasza axis08 (#17061) üzenetére


kutga
nagyúr

Exchange van, a másikat passzolom.

Let the Zone take me if I am.

(#17063) eventus


eventus
veterán

Tegnap jött egy BBM üzenetem, csipogott a telefon, nyoma nincs. Aztán megtalálom a csevegéseknél a tetején külön sávban: új üzenete van - címmel. Friss BBM bla bla reklám. Azonban nem tűnik el a sàv. Más is kapott? Itt két telefonra is jött. BBM reklám nagyon beindult.. Egy dolog, hogy némán megjelenik a frissìtésekben program ajánló, de hogy már csipog is + sáv már sok. :((

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17064) Polarstar válasza eventus (#17063) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igen, mindenki kérdezi itt is, felénk.
Kinyomtuk, de ott maradt.
Be kellett csukni rendesen a programot, hogy legközelebb ne legyen ott.
Mellesleg idegesítő tényleg.
Sőt egyszer új partnerként "jelentkezett be" a World! Letiltottam egyből! :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17065) eventus válasza Polarstar (#17064) üzenetére


eventus
veterán

Aha, maradt ott újraindítás után is :W

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17066) jagertibi válasza eventus (#17065) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Én simán csak rányomtam és felajánlotta a törlést.... :U azóta se láttam

(#17067) eventus válasza jagertibi (#17066) üzenetére


eventus
veterán

Hmm

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17068) Phülöp válasza jagertibi (#17066) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálam is ez történt.
Józan paraszti ész néha csodákra képes.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17069) icezozo válasza jagertibi (#17066) üzenetére


icezozo
addikt

nalam is ez tortent :) :C

http://qwankido.hu/

(#17070) eventus válasza jagertibi (#17066) üzenetére


eventus
veterán

Hosszan én is nyomtam, nem ajánlotta fel. Egyszercsak eltünt.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17074) littledon


littledon
tag

Partnero GSM-el mik a tapasztalatok? Egyik barátom LTE Z10-et szeretne vadászni lehetőleg újonnan garival, lehetséges ez valahol még? Sufniban nem szívesen akarunk venni. Z30-ról is volt szó de sajnos már az sincs Berryboltban... A legjobb hivatalos blackberry garanciás telefon lenne természetesen. :)

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#17075) kutga válasza littledon (#17074) üzenetére


kutga
nagyúr

Szederboltot megkérdezném.

Let the Zone take me if I am.

(#17076) Ical


Ical
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném, van egy régi 8320-as BB-m, nagyon szeretem elnyűhetetlen, alap dolgokra használom. A probléma: SIM-et kellett cseréltetnem viszont a készülékbe helyezve "elérhetetlen SIM" üzenetet kapok. A SIM azonosítóját kiolvassa a készülék, de ennyi. Próbáltam másik 8320-ban, de ugyanez a jelenség, A szoftver az utolsó 4.5.0.182-es. Kérdés: lehet ezen segíteni vagy a készülék elavultsága miatt kuka?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.Laci.

(#17077) kutga válasza Ical (#17076) üzenetére


kutga
nagyúr

Visszaballagnék vele a szolgáltatóhoz. Elképzelhető hogy aktiválni kell.

Let the Zone take me if I am.

(#17078) Ical válasza kutga (#17077) üzenetére


Ical
csendes tag

Újabb készülékekben az új SIM rendben működik (Curve / Q5) szóval nem az aktiválás a gond. Az új okos telókhoz fejlesztet kártyát kaptam a régi típus nem volt nekik. Már ott jeleztem a problémát, hoztak egy régi tesztkártyát meg egy régi NOKIA telefont. A NOKIA-ban ment az új kártya, az én régi telómban működött a régi tesztkártya szóval "a hiba az ön (én) készülékében van". :) Gondoltam írok a fórumra hátha tud valaki valami trükköt?

Azért Köszönöm!

(#17079) littledon


littledon
tag

Sajnos jelenleg nincs nekik lte...

Egyébként T-mobile-os Z10-re feltudok itthon tenni független szoftvert amelyikkel elfogad bármilyen simet? Mert ha igen akkor ezek között is nézek nem csak függetleneket...

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#17080) kutga válasza littledon (#17079) üzenetére


kutga
nagyúr

A független szoftvertől a telefon maga még nem lesz független. :P

MOD
Ical
Továbbra is azt javasolnám, próbáld be a szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#17081) littledon


littledon
tag

akkor csak hardveresen lehet vagy hogy működik? Valahogy lehet szoftveresen is úgy tudom...

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#17082) kutga válasza littledon (#17081) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt nem a fórumon tárgyaljuk. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#17083) littledon válasza kutga (#17082) üzenetére


littledon
tag

Jó tisztasor. Csak rendes keretek között gondoltam persze + hogy ne járjon garanciavesztéssel... de jó valóban vitatható téma... ;]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#17084) papeti01


papeti01
senior tag

sziasztok,

z10 rol valtortam wp-re , de mennek vissza... szeretnem kerni a tanacsotokat, melyik a best buy ezek kozul, illetve erdemes-e a leap-re varni?

q10 feher uj 2 ev gar: 215,40 €
z30 fekete uj 2 ev gar: 305 €
z3 fekete uj : 220 €

a feher q10 jo, nez ki? nem nagyon csajos? a z30 erosebb a q10 nel?
z10 kizarva az akku miatt, q5 nem jon be, a tobbire nincs penzem...

elore is koszi.

[ Szerkesztve ]

#proudfather

(#17085) Polarstar válasza papeti01 (#17084) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Z30! Erősebb mint Q10! Hatalmas az akku, sokáig tart.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17086) papeti01 válasza Polarstar (#17085) üzenetére


papeti01
senior tag

es megeri a 90 € plusszt?

#proudfather

(#17087) sasa134 válasza papeti01 (#17084) üzenetére


sasa134
addikt

Z30 :K

+ jobb akku, nagy kijelző, nagyon jól szól, USB OTG, erősebb vas.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#17088) Polarstar válasza papeti01 (#17086) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Maximálisan! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17089) l.sebestyen válasza papeti01 (#17086) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Z30!

(#17090) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Sziasztok!
Az OS 10.3-ból hogy lehet kinyerni a gyári háttereket?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17091) kutga válasza sz.balazs.95 (#17090) üzenetére


kutga
nagyúr

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#17092) sz.balazs.95 válasza kutga (#17091) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem működik a letöltés; beírom az e-mail címem, erre azt mondja, hogy valami hiba történt. :(

Kérdés #1: Ezek az eredeti fájlok, amik a mobilon vannak? Úgy értem nem esetek ilyen-olyan tömörítés, konvertálás, stb. áldozatául?

Kérdés #2: A gyári háttér miért nem szerepel ezek között?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17093) kutga válasza sz.balazs.95 (#17092) üzenetére


kutga
nagyúr

Itt sem?

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#17094) sz.balazs.95 válasza kutga (#17093) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

De! Innen már megy! :R

De ez a háttér merre található?

Illetve ennek az a verziója, ami a lezárási képernyő?
(Az egy kicsit színesebb a háttérhez képest)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17095) Phülöp válasza sz.balazs.95 (#17094) üzenetére


Phülöp
addikt

...

Ha feketére gondoltál, azt nem tudom. :)

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17096) sz.balazs.95 válasza Phülöp (#17095) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Természetesen arra gondoltam. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17097) kutga válasza sz.balazs.95 (#17094) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt passzolom.

Let the Zone take me if I am.

(#17098) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

off:

:DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17099) zedii


zedii
aktív tag

na van valakinek ötlete, h miért nem tudok két telefon között bbm kapcsolatot létesíteni? gyári visszaállítás és korábbi kontaktok mind törölve lettek az ID-k ből, tehát úgymond clean volt a rendszer. Mindkét készüléken frissítettem a wordből az appokat majd beléptem a bbm-be. ott új partner hozzáadása.. aztán meghívó elküldve és semmi. egyik készüléken (Classic - Q10) sem jelenik meg az értesítés ,h meghívtak bbm-be. :W volt restart q10-él akuk ki, de nem oldott meg semmit... :O
Q10 -en 10.2.2 fut. classicon az elérhető legfrissebb. (korábban jól működött már a két kontakt, igaz akkor os7 - os10 között)

[ Szerkesztve ]

(#17100) zedii válasza zedii (#17099) üzenetére


zedii
aktív tag

Haaat nagyjából hajnalig b*szakodtam a bbm-el, h osszejojjon.. végül nem hiszem, h az én probalkozasaim miatt, de osszejott végül. Sikerült hozzaadni a partnert és még is kapta az üzeneteket. Eeeeeees reggel boldogan küldöm az első bbm uzenetet,h végre üzemel.. erre bumm, nem kapja meg.. megneztem mindkét telefonon volt adat szolgáltatás szóval passzolom. Agyrem az egész. Ilyenkor hova lehet fordulni? Szerviz? Mert nagyon fájó, h az egyik legjobb szolgáltatás cseszik működni. Vagy lehet, h tmobil elofizetesnel van a gond? (most váltottunk 4g re bist fizetem) valaki? Otlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.