Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) Blac1 válasza BigBlackDog (#17250) üzenetére


Blac1
aktív tag

Sajnos én magam sem találtam ilyen beállítási lehetőséget. Csak a billentyűzár jelszavát találtam meg.

Ez viszont gáz: "Elvileg OS7-nél böngészni sem fogsz tudni mobilnettel és a gyári böngészővel"
És nem gyárival? Mintha valahol olvastam volna hogy rá megy az Opera Mini.

Persze mindent megteszek hogy a pénzt kapjam vissza, nem a telefont. De ha mégsem sikerül akkor ezt jó lenne tudni.

(#17252) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
Hol lehet beállítani a 9900-t, hogy a nem fogadott hívásokat jelezze a kis Led?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#17253) lovace


lovace
aktív tag

Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy ugyanolyan áron hozzá tudnék jutni egy 9800 vagy egy 9720-as készülékhez. Érdeklődni szeretnék, hogy ti melyiket ajánlanátok, illetve, hogy a 6-os és a 7-es BBOS-re ugyanazok a programok elérhetőek ugye?
Tudom, hogy a 9720-as a 2013-as kiadása miatt ajánlottabb, mert kevésbé használt, de a 9800-ról is nagyon jó véleményeket olvastam már.

(#17254) Polarstar válasza Blac1 (#17251) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Pénzt vissza!
Onnan elmenni.
Araboktól, Leila gsm társaitól nem veszünk semmit.
Irány a megbízható boltok.
Magam részéről Dr.mobil Bartók Béla út drmobil.hu
Vagy Berryszervíz..

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17255) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok,
Valami oknál fogva nem megy nálam a Cobalt féle google play services patch-elése.
Tudna nekem valaki küldeni egy patch-elt gmaps-ot?
Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17256) icoj69 válasza lovace (#17253) üzenetére


icoj69
tag

Ha egy árban van a kettő, akkor a 9720-as. Újabb OS van rajta, több előnnyel.
Programok tekintetében, igen elérhető mind a kettőre ugyan az.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11, 2020 MacBook Air M1

(#17257) lovace válasza icoj69 (#17256) üzenetére


lovace
aktív tag

Köszi a tippet! ;)

(#17258) bigsee


bigsee
addikt

10.3.2 kiszabadult! :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#17259) Blac1


Blac1
aktív tag

A szervìz vissza küldtte a telefont azzal hogy a reklamációm jogos. Elnézést kértek és vissza adtták a pénzemet. :)

Arra még kiváncsi lennék hogy BIS BES nélkül nem gyári böngészővel lehetne-e internetezni hálózaton. Vagy csak wifin. Például Opera mini.
Mert hogy a párom nem hajlandó lemondani a BlackBerryröl.

(#17260) BigBlackDog válasza Blac1 (#17259) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Grat! Jó olvasnom, hogy néha azért pozitív kimenetele lesz az ilyen történeteknek. :)

Ha esetleg engedi a keret, én Q5-öt is nézegetnék. OS10 miatt azért sok mindenben könnyebb az élet vele egy átlagos user számára szerintem. Vagy ez egyáltalán nem játszik?

(#17261) Blac1 válasza BigBlackDog (#17260) üzenetére


Blac1
aktív tag

Hát a páromnak a dizájn tetszik. A Q5 nem igazán tetszik neki.

(#17262) Tamy válasza Blac1 (#17259) üzenetére


Tamy
senior tag

Azt írtad Telenornál használnátok. Ott megy mobilnettel a gyári böngésző is (már amikor hajlandó működni), de javaslom inkább az Opera Mini-t.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#17263) lovace válasza Tamy (#17262) üzenetére


lovace
aktív tag

Én is pont ezt akartam írni. Tegnap óta használok ideiglenesen egy 9720-ast és mobilnetről shimán megy az Opera mini, amivel meg tökéletesen lehet facebookozni vagy bármi mást csinálni, és mivel alacsony adatforgalmú böngésző még spórolni is elég jól lehet vele az adatforgalmat!

[ Szerkesztve ]

(#17264) Blac1


Blac1
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítségét.

(#17265) enwazze


enwazze
tag

Sziasztok!

Van egy BB Q5-ös telefonom és a következő a hibajelensége:
Vissza lett állítva gyári állapotra, bekapcsolt majd mivel időközben lemerült így magától ki is kapcsolt. Ezután feltöltöttem, bekapcsoltam majd addig a lépésig jutottam, ahol a gesztusvezérlést mutatja be, hogyan is kell használni. Lentről felfelé húzzam ha az órából kilépnék, majd húzzam fentről lefelé és itt is van a gond. Valamiért nem tudom fentről lehúzni mert azt írja, hogy majdnem jó, de a kijelző tetejéről húzzam és én azt csinálom de semmi. Lehet hogy kikapcsoláskor valami bugos lett? Menürendszer nélkül hogyan tudom újra tenni megint? Mert se gépről se sehogy nem találtam rá módot. Pc-s szoftverfrissítésnél is kéri, hogy telepítsek a telefonra xy dolgot. Majdnem összetörtem dühömben, de inkább lefekszem aludni és várom hátha itt valaki tud segíteni.

Kellemes estét/napot mindenkinek!

SONY

(#17266) eventus válasza Blac1 (#17221) üzenetére


eventus
veterán

BBSAK - ezt töltsd le és tudsz mindent törölni rajta, az IT policyt is!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#17267) enwazze


enwazze
tag

Sajnos valamiért nem észleli a program a készülékemet. Pedig a BlackBerry Link érzékeli, bár az folyton azt írja, hogy csatlakoztassam le a gépről és futtassam le a telefonon a telepítő varázslót.

SONY

(#17268) lovace válasza enwazze (#17265) üzenetére


lovace
aktív tag

Akksi ki-be gondolom megvolt.
Autoloaderhez nem kell a telefonra telepíteni semmit. Nem vagyok jártas benne, de az lehet, hogy megoldaná a gondod.

(#17269) enwazze


enwazze
tag

Nem szedtem ki az akkut, elvileg nem cserélhető, de azért feszegessem le róla a hátulját? :D
Loader? Azaz a BBSAK? Szerintem sem kellene, de csatlakozni sehogy sem engedi, pedig azért nézegetek forumokat róla a neten.

SONY

(#17270) lovace válasza enwazze (#17269) üzenetére


lovace
aktív tag

Bocs, Z10-em van. Nem figyeltem, hogy Q5, mikor az akksit írtam! :D
Van egy bitcasa link valamelyik BB fórumban, ott vannak autoloaderek, szerintem az a legegyszerűbb módja.

(#17271) enwazze


enwazze
tag

Hát éppen szedek egy loadert, de egy gigás és iszonyat lassú, asszem elugrom itthonról :D

SONY

(#17272) enwazze


enwazze
tag

Újratettem és a probléma továbbra is fennáll. Pedig az érintő működik, megadtam mindent, wifire és hálózatra is csatlakozott, számomra ez érthetetlen.

SONY

(#17273) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,
próbálgattam egy darabig de nem jöttem rá, hogy bb10 alatt (10.3.1) a Kapcsolatok menüben hogyan tudom elmenteni mondjuk memóriakártyára az összes kapcsolatot, hogy aztán be tudjam gmailbe integrálni? Ismerős hölgy telója, össze-vissza vannak a kontaktjai és kezdésnek vinnék neki minden gmailbe, de nem találok így mentést sehol... köszi előre is!

(#17274) kutga válasza Orgi (#17273) üzenetére


kutga
nagyúr

A Gmail szinkronnal mi a probléma?

Let the Zone take me if I am.

(#17275) Orgi válasza kutga (#17274) üzenetére


Orgi
őstag

Azt írom, hogy ezt szeretném megcsinálni, a gmail szinkront. Most sim kártyán, meg teló memóriájában vannak a számai és mindent el akarnék menteni vhogy gmailba, ez volt a kérdésem :)

(#17276) kutga válasza Orgi (#17275) üzenetére


kutga
nagyúr

Állítsd be a google fiókot, azon belül pedig a partnerek szinkronizálását.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#17277) Orgi válasza kutga (#17276) üzenetére


Orgi
őstag

Köszi!

(#17278) enwazze


enwazze
tag

Üdv :)

Arra jutottam, hogy valószínűleg meghibásodott az érintő. Szerintetek mennyire érdemes Kínából rendelni bele? Mert ilyen 3000ft ért komplett szettet küldenek.
A másik kérdés, hogy nem lehet valahogy átugrani ezt a részt? Bármi féle hack jó lenne, mert minden más funkció tökéletes.

SONY

(#17279) Polarstar válasza enwazze (#17278) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha hard resett után sem csinál mást, akkor szerviz. Bízd rájuk.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17280) kutga válasza enwazze (#17278) üzenetére


kutga
nagyúr

Biztos jól csinálod?

alkatrész gondolom olcsó, de én tuti nem állnék neki, nem olyan egyszerű az, se kézügyességem, se szerszámom nincs hozzá.

Let the Zone take me if I am.

(#17281) enwazze


enwazze
tag

Bármit megszerelek, tizen évesen is gépet, laptopot és telefont szereltem, ha úgy hozta a sors. Sokat legóztam pár évesen, meg szedtem szét mindent amit lehet :D Ráadásul szerszámok is vannak, úgy hogy ez nem okozhat gondot. De míg megérkezik az alkatrész,.csak belépnék és használnám a telefon többi funkcióját.

SONY

(#17282) PHenis válasza enwazze (#17281) üzenetére


PHenis
senior tag

Nincs egy mentésed amit vissza tudsz tenni?
Vagy sachesivel törölni ezt az indítás varázslót. Mintha láttam volna ilyet benne...

[ Szerkesztve ]

(#17283) enwazze


enwazze
tag

Hmm, ez már érdekes lehet :) Ugye leszedtem a legfrissebb telepítőt és abba tudok ezzel belenyúlni?
Mentésem sajna nincsen.

[ Szerkesztve ]

SONY

(#17284) enwazze


enwazze
tag

Na leszedtem a progit, beállítottam a készüléket, itt letöltésre kínál egy packot, gondolom akkor az én telepítőm amit külön szedtem nem is kell.(?) Aztán van egy grablink/updates txt amiből gondolom majd ki kell törölni azt amit nem szeretnék, hogy letöltsön/installáljon a telómba? Ha igen, akkor melyiket? :D

SONY

(#17285) PHenis válasza enwazze (#17284) üzenetére


PHenis
senior tag

Öszintén szólva nem vagyok zacsimágus. Egyszer használtam, mikor feltettem a z10-re a legújabb leak-et, mert ota nem akart megjönni. Ott láttam, hogy lehet pipálgatni, hogy mi kell meg mi nem... Csak ötlet volt, talán az okosok jobban tudnak neked segíteni ebben.

[ Szerkesztve ]

(#17286) enwazze


enwazze
tag

Hát majd meglátjuk, addig meg ha lesz időm, majd kipróbálok benne ezt azt, hátha :) Köszi még egyszer. :R

SONY

(#17287) hartyi


hartyi
tag

Sziasztok! Van valami módja OS10 alatt (Passport), hogy manuálisan kikapcsoljam a billentyűk háttévilágítását? Esténként, e-könyv olvasás közben baromi zavaró, hogy lapozáskor állandóan bekapcsol.

(#17288) kutga válasza hartyi (#17287) üzenetére


kutga
nagyúr

Szvsz nincs.

Let the Zone take me if I am.

(#17289) hartyi válasza kutga (#17288) üzenetére


hartyi
tag

Hát köszönöm, külföldi fórumokon is turkáltam, de kb erre jutottam én is. FBReader-t használok, abban benne van az opció, de nem működik sajnos :(

(#17290) kutga válasza hartyi (#17289) üzenetére


kutga
nagyúr

Tegyel ra egy darab post-itet. :D

Let the Zone take me if I am.

(#17291) ferke72


ferke72
aktív tag

sziasztok,
természetes állapot ha 10.3.1 rendszernél régi nyomógombos telefon fogadott küldött üzenetei sim kártyán kezeli. Viszont előbbinél sim kártyán nem látja ezeket az üzeneteket..kártyán vannak ez biztos nem a másik telón maradtak :K

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#17292) hartyi válasza kutga (#17290) üzenetére


hartyi
tag

Hátöööö, azért jobban örülnék valami szoftveres megoldásnak :)
Majd mindjárt jön valaki, hogy vegyek Z30-at, ott nincs ilyen gond :)

(#17293) boxfan válasza hartyi (#17292) üzenetére


boxfan
tag

Nekem droidos coolreader van fennt,ennél is ugyanaz a a helyzet.Ezt leszámítva tökéletesen megy a progi egyébként.

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#17294) kutga válasza hartyi (#17292) üzenetére


kutga
nagyúr

Vegyen akinek hat anyja van. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#17295) lovace válasza hartyi (#17292) üzenetére


lovace
aktív tag

Én inkább írtam volna, hogy vegyél egy fain e-inkes olvasót, de csak félve írom ezek után! :DDD
Ha sokat olvasol gyorsan visszahozza az árát, illetve a szemnek is jobb, mint telefonon olvasni. Nekem Z10-em van. Hírportálokat rendszeresen azon olvasok, de nem tudnám elképzelni, hogy könyvet telefonon vagy laptopon olvassak.

(#17296) enwazze


enwazze
tag

Én anno képes volt w910en ebookot olvasni, mert csóróság volt és nem volt 5rongyom a könyvre :D

SONY

(#17297) Phülöp válasza lovace (#17295) üzenetére


Phülöp
addikt

Ugyanígy vagyok vele én is. 3 éves a Kindle-m, a leghasznosabb kütyü, ami itthon van.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#17298) lovace


lovace
aktív tag

Hát persze a csóróság sok mindent felül tud írni, nyilvánvalóan ezt a szempontot figyelmen kívül hagytam, mikor írtam, illetve az a dolog, hogy visszahozza az árát sem teljesen helytálló, mivel ugye közel sem biztos, hogy mindent megvennél, amit elolvasol.
Ennek ellenére, ahogy iguana is írta én is az egyik legjobb befektetésemnek tartom a Kindle olvasómat, amit kb. 2 éve napi szinten használok. Persze vannak ennél olcsóbb e-inkes olvasók is, na de az Amazon olvasói az e-olvasók BB-je! :D

(#17299) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jaj, istenem.... Be akartam költözni én kis naív a 9700-be...

Behalt megint, minden vissza.
Próbáltam vele wifin böngészni, erre kíírja, hogy "Az oldal túl nagy, ezt most bezárja." :DDD

Nem egy netbook, az biztos. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17300) hartyi válasza lovace (#17295) üzenetére


hartyi
tag

Kb havonta nekem is van egy ilyen nekiveselkedésem, hogy veszek egy Kindle-t, de egyszerre egy könyvet olvasok és viszonylag sokat a tömegközlekedésen. Ott meg a telefon sokkal kényelmesebb. Azt meg nehezen tudom elképzelni, hogy otthon kikeresgéljem az e-book-olvasón, hogy hol is tartottam éppen. Évek óta telefonon nyomom, persze tudom, hogy nem a legjobb a szemnek, de annyira hozzászoktam. A Passport kijelzőjén meg külön élmény a Q5 után. Csak ez a billentyűzetvilágítás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.