Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) l.sebestyen válasza icezozo (#22991) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Oké hogy droidos bb, nem bb, de azért nem olyan szörnyű, én egészen kezdem megszeretni a privet, és most kezd jó áras kategóriába kerülni

(#23003) icezozo válasza lugosi (#22997) üzenetére


icezozo
addikt

remelhetoleg ez lesz. mast nagyon en sem tudnek elkepzelni de mivel tudjuk mire kepesek ezert szkeptikus vagyok ;)

http://qwankido.hu/

(#23004) icezozo válasza lezerpiramis (#23000) üzenetére


icezozo
addikt

annyiert talan nem lesz de ahogy latom a piacot 50ezer ft korul mar van uj.

l.sebestyen

Jo a Priv ! Honapokig hasznaltam ! Boven megalja a helyet a piacon. ugye utolso BB osszerakas. az hogy melegszik ahhoz hozza lehet szokni :) viszont ezt a tip.amoled kijelzot valamiert nem kultivalta a szemem igy most dtek is van a keynote mellett :D de elvileg nemsoka megyek ki es elhozok egy Motiont amit mar nagyon varok.

http://qwankido.hu/

(#23005) Polarstar válasza icezozo (#23004) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hozz nekem is! :D
Megveszem!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23006) icezozo válasza Polarstar (#23005) üzenetére


icezozo
addikt

orulok ha kapok majd :D

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#23007) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Tud valaki darabszámot a berrydroidról a'la TCL?
A cég eddig számokat nem közölt, de nyilatkoztak, hogy elégedettek az eladásokkal.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23008) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Elkelt a szedres...
Sok boldogságot az új tulajnak! :R :R (nem játéknak vette.)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23009) l.sebestyen válasza icezozo (#23004) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Nekem egyenlőre nem tűnt fel hogy nem bírná a szemem, de még csak két hete használom. Majd ha elszall a köd :D
Akku idö is meglepően jó a melegedés nekem is feltunt de nem olyan vészes

[ Szerkesztve ]

(#23010) Hav3l


Hav3l
tag

Valakinél működik a whatsappban a csevegések exportálása androidra?

(#23011) PHenis


PHenis
senior tag

Én ma váltottam Z10-ről valami céges lenovóra. 7-es droid, 2 giga ram...
A HUB nagyon hiányzik, ez a droidos verzió nekem sokall lassabb és amúgy sem úgy működik mint a BB-n.
Eddig csak 1 dolog zavar nagyon, hogy nem találtam meg még a profilokat.

(#23012) Polarstar válasza PHenis (#23011) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Megértelek....
K1 megvolt... kicsit szimulálja a BB10 funkcióit, de nem az.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23013) arkades


arkades
aktív tag

"Apró hibája, ami egyébként típus hiba is, de nem zavart, hogy a kijelző jobb felső sarkán elengedett a ragasztó, így az kb fél mm-t mozdul." Ezt egy Passport hirdetésben olvastam. Ez valóban típus hiba?

Каждый дрочит как он хочет.

(#23014) Phülöp válasza arkades (#23013) üzenetére


Phülöp
addikt

igen, sajnos

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#23015) arkades válasza Phülöp (#23014) üzenetére


arkades
aktív tag

Köszi. Ez egyébként úgy értendő, hogy a kijelző felső sarka kicsit eláll a kerettől?

Каждый дрочит как он хочет.

(#23016) bigsee válasza arkades (#23015) üzenetére


bigsee
addikt

Alig venni észre egyébként: PP screen lift

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23017) eduba válasza PHenis (#23011) üzenetére


eduba
aktív tag

Sajnos azt kell mondjam, hogy a 7-es droid 2GB RAMmal eléggé szenvedős lesz. Úgy is írhattam volna, hogy szopó.
Biztos vagyok benne, hogy nem lesz jó a felhasználói élmény.

Tudom, hogy céges teló így nincs választásod, azt kell használni, de kérlek a droidot ne ez alapján ítéld majd meg.

(#23018) arkades válasza bigsee (#23016) üzenetére


arkades
aktív tag

Hát azért engem tudnak bosszantani az ilyen hibák. Egy pár ezres készüléknél elmenne, de azért a BB-től nem ezt várnám. Na mindegy, sajnos ez van, köszi a linket.

Каждый дрочит как он хочет.

(#23019) eventus


eventus
veterán

Motion Németo : [link] Ha nem lenne ekkora, akkor nem sony xz1 compacton járna az agyam :(

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#23020) eventus


eventus
veterán

Leak 10.3.3.3057, mondhatni nagy a promramlista

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#23021) PHenis válasza eduba (#23017) üzenetére


PHenis
senior tag

A sebességgel eddig nem volt különösebb gondom, főleg az előző céges után ami egy 4 éves LG volt. Amellé hordtam a Z10-et, hogy legyen valami ami működik is. :))

A funkcióbeli hiányosságok zavarnak inkább. Pl.: nincsenek profilok, csak ez a gyagyás ne zavarjanak mód.
Meg az értesítési led addig villog az arcomba amíg el nem olvasom mondjuk az emailt.

[ Szerkesztve ]

(#23022) mome válasza PHenis (#23021) üzenetére


mome
tag

Mindkettő problémára van alkalmazás az áruházban. Pl Hang Profil és a ledre a Light Flow.
Androidban pont ez az egy dolog tetszik. Minden problémára van egy (vagy több) program.

(#23023) eventus válasza PHenis (#23021) üzenetére


eventus
veterán

Milyen hianyzik ami nincs gyarilag? Illetve kikapcsolhato a led adott ertesiteshez.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#23024) lugosi válasza mome (#23022) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Viszont van is annyi probléma, hogy kell rájuk többféle program, szerintem.

(#23025) Polarstar válasza lugosi (#23024) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hát igen... az eddigi legjobban testreszabható a régi BBOS. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23026) mome válasza lugosi (#23024) üzenetére


mome
tag

Igen.
Szívesebben használnék BBOS-t vagy BB10-et még most is, de szenvedés volt már.

(#23027) PHenis válasza eventus (#23023) üzenetére


PHenis
senior tag

Mi hiányzik ami nincs gyárilag? Semmi sincs gyárilag a ne zavarjanakon kívül.
Én a Z10-emen 4 profilt használtam és NFC-vel aktiválgattam őket (tök gyors volt és kézre eső, NFC tag az asztalon, kocsiban, ágy mellett):
Munkahelyi, Otthoni, Autó, Néma.
Értelem szerűen otthon ne zizegjen a céges mail, a hívás csörögjön ki de ne hangosan, autóban ne villogjon a led meg rezegni sem nagyon kell a tartóban stb... tök jól be lehetett konfigurálgatni.
Most meg huzigálhatom a hangerőket ha hazaérek/beérek a munkába. mome : Azt a progit kipróbálom, köszi :-) Szerk.: Nem találom, melyikre gondolsz?

Az értesítési led téma: BB-n úgy volt, hogy villog, megnézem a tárgyat és ha nem találom fontosnak akkor ott hagyom olvasatlannak, de nem villog tovább. Itt el kell huzigálnom az értesítési sávról az összes értesítést, hogy ne villogjon, utána meg persze elfelejtem. De mindegy ez már csak az én nagyon kis rétegproblémám szerintem. Megszokás kérdése, de akkor sem tetszik.

"inden problémára van egy (vagy több) program." Ja, tele reklámmal, meg fut a háttérben meg értesítéseket küld meg mittomén...

Azt, hogy az összes platformnak külön programja van, már nem is merem említeni. (Gmail, Outlook, fb chat, hangouts...) A hangouts-nak az értesítési hangját még nem találtam meg, hogy hol lehet átállítani... Ha elindítok egy videót és még betöltés előtt eszembe jut, hogy ez hangos lesz és le szeretném halkítani akkor a hangerő gombra a csengőhangot kezdi el tekergetni. Ezt ki találta ki... Ja, meg a Youtube videók nem mennek a háttérben. Mondjuk ez már a BB-n sem ment a végén valamiért.

[ Szerkesztve ]

(#23028) Pavlo válasza PHenis (#23027) üzenetére


Pavlo
aktív tag

"... Youtube videók nem mennek a háttérben. Mondjuk ez már a BB-n sem ment a végén valamiért."

Asztali módban megy a háttérben bármikor, mobilnézet esetén pedig úgy lehet megoldani ezt, hogy a youtube-os videó elindítása után rögtön kicsibe van téve.

(#23029) PHenis válasza Pavlo (#23028) üzenetére


PHenis
senior tag

Asztaliban tényleg megy kikapcsolt kijelzővel is :R Kis hekkeléssel, de legalább ez megoldható úgy-ahogy. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#23030) mome válasza PHenis (#23027) üzenetére


mome
tag

sound profil

Ezt használom.

A Light Flow ban be lehet állítani, hogy a telefon feloldására vagy pl a képernyő bekapcsolasakor hagyja abba a villogast.
Így az értesítési sávban megmarad.

[ Szerkesztve ]

(#23031) bigsee válasza PHenis (#23027) üzenetére


bigsee
addikt

Te milyen telefonon/rendszeren huzogatsz? :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23032) eventus


eventus
veterán

LinkedIn is off nov 27

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#23033) lezerpiramis válasza eventus (#23032) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Mintha eddig működött volna normálisan :)

(#23034) h0o2a7j6


h0o2a7j6
tag

Sziasztok!

Telenoros lettem, előtte Telekomos voltam, de megmaradt a BIS ikon a térerő mellett, nem értem miért, hogy... :D Telekomnál volt BES előfizetésem, de már nincs semmi, csak mezei mobilnet. APN: online
Ez miért lehet?

(#23035) bigsee válasza h0o2a7j6 (#23034) üzenetére


bigsee
addikt

Mer' a Telenor és Voda ingyen adja a BIS-t. Csak a T nem. :(((

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23036) cserix válasza bigsee (#23035) üzenetére


cserix
tag

Ezt cáfolnám! Telenor nekem 1900+áfáé adott 150MB-ot (BIS)..... Megvettem mert másképp nem ment a levelezés a BB9900on.

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#23037) PHenis válasza bigsee (#23031) üzenetére


PHenis
senior tag

Lenovo K6 Android7
Mome: THX meglesem.

[ Szerkesztve ]

(#23038) lezerpiramis válasza bigsee (#23035) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nem ingyen adja, hanem naluk nem kell BB10-nel a negy pottyhoz BIS/BES.

(#23039) eventus válasza bigsee (#23035) üzenetére


eventus
veterán

Es jo vagy jobb aron van, mint egy sima mobilnetcsomag.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#23040) totron


totron
addikt

Beszerzes: Z3-at nem merek venni, multkor sem ment Q5-t tel a tabbal valo wifi megosztas. Amellett ethernet (kabelen) valo netezes is csak Win alatt ment. Okokra maig keresem a valaszt. Ezugyben viselkedhet maskepp egy Z10? Leap/Z30/Classic - ennyit nem koltenek telefonra most, bar orvendetesen lement a Classic ara. Egyeb otlet? Z10-tol odzkodom tovabba az akkuido miatt es meg csak nem is IPS a displaya.

(#23041) BBuser83


BBuser83
csendes újonc

Sziasztok!
A Wifire történő kapcsolódással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. A történet a következő. BB Passportom van amivel több helyen is használom a wifit. Munkahelyen, edzőteremben, bankban és több helyen semmi gondom nincs a wifire történő kapcsolódáshoz. Kivéve otthonival. Kezdetben nem volt gond mert a passport már megvan kb 2 hónapja, a probléma kb 1,5 hete indult el. Igazából nem tudom hogy mi történhettett mert sem routert nem cseréltem sem egyéb más gond nem volt a wifivel.
Amikor bekapcsolom a wifit a passporton kb 5-6 secundumon belül jön egy üzenet a hubba: "Korlátozott wifi kapcsolat - Úgy tűnik ez a hálózat korlátozott Internet hozzáféréssel rendelkezik mivel bizonyos webhelyek nem érhetőek el.Teljes körű Interneteléréshez csatlakozzon másik hálozathoz. Ez szóról szóra amit kiír a képernyőre. Hozzáteszem az elérhető wifi hálózatok között a saját wifim esernyője teljesen telt, ami megjelenik a "csatlakozva a következőkhöz" mező alatt. Illetve az elérhető hálózatok listájában is ahol zölddel alá is van írva hogy "kijelölve" . Mi lehet a probléma? Hogyan tudom orvosolni? Szinte csak az otthoni wifivel van így mindenhol máshol sikeresen csatlakozik. A Crackberryn is feltettem a kérdést egyenlőre nem kaptam választ.
Minden más telefonról elérhető a Wifi hálózat itthon és a laptop is sikeresen csatlakozik. Nagyon ritkán sikerül csatlakozni de néhány órával később újra visszajön a probléma.

Minden segítséget és tanácsot nagyra értékelek.

(#23042) Phülöp válasza BBuser83 (#23041) üzenetére


Phülöp
addikt

A routeren adj a Passport-nak fix IP-címet, majd a telefon haladó wifi beállításai közt vedd ki a pipát az auto IP elől. Írd be a routerben megadott IP-címet, utána elvileg nem jön elő többet a proléma.

On the Home screen of the smartphone, press the Manage Connections icon.
Click Wi-Fi Options.
Select a saved Wi-Fi profile, press the Menu key and select Edit.
Clear the Automatically obtain IP address and DNS check box.
The IP and DNS addresses can now be manually configured for this particular profile.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#23043) icezozo


icezozo
addikt

http://qwankido.hu/

(#23044) BB9360


BB9360
aktív tag

Üdv!
Jómagam egy Curve-öt használok, tehát BB OS7.1-et ismerem.

Fiamnak keresünk vmi telefont, mert a régi, még 4-es androidot futtató Sony E1-e a maga 512 MB Ramjával már kevés egy ideje... :-)

Angliában tanul egyetemen, MacBook-ja van, de egy valamire való iPhone túl sokba kerül. T-mobilos SIM-et használ kint is, mert igazából az 1 GB net elég sokáig elég neki (mindenhol van wifi), szóval kártyafüggetlen telefont keresünk. Mutattam neki a Priv-et és tetszik (nekem is nagyon, de ugye első a gyerek :-)).

Kérdéseim:
1. Van-e jelentősége, hogy itthon vagy kint használja a Priv-et, azaz van-e olyan változata, ami vhol nem jó, kell-e erre figyelni?
2. Az, hogy megállt a 6-os Androidon és nem is fog mozdulni, okoz-e bármilyen problémát?
3. Olvastam, hogy valakiket nagyon zavar a kijelzője, ez vajon mennyire személyfüggő? Vagyis ténylegesen több embert zavar, mint az normális lenne, és így nagyobb a veszélye, hogy őt is?
4. Nagyon szórnak az árak: Partnero és XXL GSM 80k, mások bőven a duplája. Ennek vajon mi az oka? Szabad tőlük venni, vagy felejtős?
5. Bár ez nem annyira idevaló, de azért az összehasonlítás talán még belefér: ha 80k körüli Privet nézzük, akkor egy egyetemista számára (elsősorban facebook és fb messenger, web böngészés, esetleg email, pár telefonhívás, hasznosabb applikációk: értsd térkép/navigáció, tanuláshoz appok, időjárás --- játék eddig nulla, ok, azon a Sonyn ez nem is volt kérdés) ebben az ársávban mi lehet még jó/jobb ajánlat?

Előre is köszönöm! (felteszem a kérdést még a Priv fórumban is, nem tudom, melyiket kik és hányan figyelik, ha probléma, akkor maradjon ott, ahol inkább helye van, köszönöm)

(#23045) bigsee válasza BB9360 (#23044) üzenetére


bigsee
addikt

Bár nincsen Priv-em, sokáig nézegettem én is. És ennyiben is maradtam. BB OS10 függőként azt mondtam, soha Android, de ez a jövő, úgy látszik... :U

1. Van-e jelentősége, hogy itthon vagy kint használja a Priv-et, azaz van-e olyan változata, ami vhol nem jó, kell-e erre figyelni?
Nincs, ha GSM van, akkor gond nem lehet. USA-ban már problémás lenne.

2. Az, hogy megállt a 6-os Androidon és nem is fog mozdulni, okoz-e bármilyen problémát?
Háát, ha a biztonsági update-k nem jönnek le, akkor a virnyók fognak...(nem tudom egyébként milyen szörnyű vírusok garázdálkodnak Android fronton, nem emlékszem, hogy bármire is felkaptam volna a fejem az elmúlt években, hónapokban...) Még ha az oprendszer nem is frissül (ami akkor gáz, ha az új progi megkívánja a frisebb Androidot), én ezért aggódnék.

3. Olvastam, hogy valakiket nagyon zavar a kijelzője, ez vajon mennyire személyfüggő? Vagyis ténylegesen több embert zavar, mint az normális lenne, és így nagyobb a veszélye, hogy őt is?
Ha OLED akkor az van akinek maga a pokol, van akinek a menny(ország). Márpedig ez AMOLED. Emberfüggő.

4. Nagyon szórnak az árak: Partnero és XXL GSM 80k, mások bőven a duplája. Ennek vajon mi az oka? Szabad tőlük venni, vagy felejtős?
Ha rendes gari kell (és nem a szoftvergari), akkor a félár sztem felejtős...

5. Bár ez nem annyira idevaló, de azért az összehasonlítás talán még belefér: ha 80k körüli Privet nézzük, akkor egy egyetemista számára (elsősorban facebook és fb messenger, web böngészés, esetleg email, pár telefonhívás, hasznosabb applikációk: értsd térkép/navigáció, tanuláshoz appok, időjárás --- játék eddig nulla, ok, azon a Sonyn ez nem is volt kérdés) ebben az ársávban mi lehet még jó/jobb ajánlat?
Passz. Ez az ársáv nem a csúcsról szól, én ha most vennék Androidot, akkor Huawei/Honor szinten nézelődnék, esetleg Moto.

De persze a fentiek szubjektívek nagyon!!!

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23046) BB9360 válasza bigsee (#23045) üzenetére


BB9360
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm!

1. Van-e jelentősége, hogy itthon vagy kint használja a Priv-et, azaz van-e olyan változata, ami vhol nem jó, kell-e erre figyelni?
Nincs, ha GSM van, akkor gond nem lehet. USA-ban már problémás lenne.

Bár az USA nem kérdés, de pl. egy barátunknak gond nélkül megy ott.

2. Az, hogy megállt a 6-os Androidon és nem is fog mozdulni, okoz-e bármilyen problémát?
Háát, ha a biztonsági update-k nem jönnek le, akkor a virnyók fognak...(nem tudom egyébként milyen szörnyű vírusok garázdálkodnak Android fronton, nem emlékszem, hogy bármire is felkaptam volna a fejem az elmúlt években, hónapokban...) Még ha az oprendszer nem is frissül (ami akkor gáz, ha az új progi megkívánja a frisebb Androidot), én ezért aggódnék.

De pl. egy Moto (azt is nézem) vagy egy Sony frissíthető lesz a mostani android 7-ről? Mert a régi Sony-ja nem (OK, az az 512 MB Ram miatt is lehet, már akkor sem volt sok). Szóval más androidosok (közép kategória!!!) frissülnek újabb oprendszerre?

3. Olvastam, hogy valakiket nagyon zavar a kijelzője, ez vajon mennyire személyfüggő? Vagyis ténylegesen több embert zavar, mint az normális lenne, és így nagyobb a veszélye, hogy őt is?
Ha OLED akkor az van akinek maga a pokol, van akinek a menny(ország). Márpedig ez AMOLED. Emberfüggő.

Értem.

4. Nagyon szórnak az árak: Partnero és XXL GSM 80k, mások bőven a duplája. Ennek vajon mi az oka? Szabad tőlük venni, vagy felejtős?
Ha rendes gari kell (és nem a szoftvergari), akkor a félár sztem felejtős...

Bár nem értem a szoftvergarit, de ha Priv lesz (de akár más), valszeg amazon-ról lesz, szóval ez a kérdésem talán már nem is releváns. Hiszen nincs olyan jó gari itthon, hogy ő kintről hazaküldje, majd mi vissza...

5. Bár ez nem annyira idevaló, de azért az összehasonlítás talán még belefér: ha 80k körüli Privet nézzük, akkor egy egyetemista számára (elsősorban facebook és fb messenger, web böngészés, esetleg email, pár telefonhívás, hasznosabb applikációk: értsd térkép/navigáció, tanuláshoz appok, időjárás --- játék eddig nulla, ok, azon a Sonyn ez nem is volt kérdés) ebben az ársávban mi lehet még jó/jobb ajánlat?
Passz. Ez az ársáv nem a csúcsról szól, én ha most vennék Androidot, akkor Huawei/Honor szinten nézelődnék, esetleg Moto.
De persze a fentiek szubjektívek nagyon!!!

Moto G5-öt néztem, nem a csúcsok csúcsa, de a mostanihoz képest minőségi ugrás és a Priv ~250 Fontos (egyébként nem vészes, de ugye ez nem egy friss telefon) árához képest is csak ~ 150 Font...

(#23047) eduba válasza BB9360 (#23046) üzenetére


eduba
aktív tag

Én javaslom a Xiaomi A1 -et nézd meg (Global Version).

Szerintem minden szempontból nagyon jó, és időtálló választás.
64 GB ROM, 4 GB RAM, android one operációs rendszer (alap android, egy darabig biztos frissítés)

A Priv és a többi említett középkategóriás telefon felett is eljárt már az idő! Nem érdemes rájuk pénzt költeni.

Az A1 itthoni ára is 65000 forint körül van!

(#23048) BB9360 válasza eduba (#23047) üzenetére


BB9360
aktív tag

Igen, ezen is gondolkodtam, csak nagyon óvtak az eredeti kinai cuccoktól, hogy azok biztosan minden adatot gyűjtenek, továbbítanak. Nem akarom túl parázni, de az ismerős, aki privet használ, pont ezért is vette a privet és nem más androidot. Ja, és nem hisz a gyíkemberekben (bár lehet, hogy kellene), csak ért a mai számítástechnikához... :-)

(#23049) eduba válasza BB9360 (#23048) üzenetére


eduba
aktív tag

Szerintem az ismerősöd tévedett, de persze ez szigorúan magánvélemény.
Túl van gondolva ez a "kínaiak gyűjtik rólunk az adatot" dolog.
Az adatgyűjtés a mai világban a kényelmünk ára, és ennek éppen egyik nagymestere a google.
Szóval abban bízni, hogy ettől majd pont a google operációs rendszerével felszerelt Priv fog megvédeni enyhén szólva is érdekes.
Azt elhiszem, hogy az általad használt BB OS7 rendszerrel biztonságban vagy, viszont mára már nagyon sok mindenből ki is zártad magad vele.

Persze a döntés nyilván a tiéd, csak annyit szerettem volna mondani, hogy nem minden fekete vagy fehér.

Peace!

(#23050) BB9360 válasza eduba (#23049) üzenetére


BB9360
aktív tag

Igen, a gmail és társai is gyűjtenek, de legalább nem a kínaiaknak. De tényleg nem ez a fő kérdés.

És igen, nem csak hardver miatt "használhatatlan" ma már a Curve és igen nem csak a hardver miatt használhatóbbak a mostani BB-k. Személy szerint sajnálom, de ez van...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.