Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18351) ludla


ludla
őstag

Hátha hasznos itt fogom gyűjtögetni az androidos programokat amik esetleg hiányzik BB alatt. Nem célom minden szemetet összegyűjteni csak amik esetleg érdekel mást is.
[BlackBerry10 Android programok gyűjtőhelye.]

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18352) steyer9094


steyer9094
tag

Sziasztok olyan problémám akadt hogy ha valamelyik alkalmazásban, esetleg emailben kapott linkre kattintok akkor mostanában egyre gyakrabban irányítódok át valami szifon spam oldalra meg mindenféle java script üzeneteket dobál fel :-( Mielőtt jöttök a felnőtt oldalas vérszívásokkal közlöm hogy a főnökasszonyom telefonja is hasonló gondokkal küzd! :-) Mindkét telefon Q10 a legújabb os verzióval.

Szóval ha valaki találkozott ilyennel és sikerült megoldani akkor várom az ötleteket!
Köszönöm

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#18353) Polarstar válasza steyer9094 (#18352) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Lehet, hogy a link el van térítve.
A másik: kitől, mit vársz a levélben?
Ha mindent megnyitsz-ez az ára. Lehet, ők valami férget bekaptak és az Uzenget neked.
Nem árt ha a feladónak jelzed!
Ez itt nem Blackberry probléma!

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18354) steyer9094 válasza Polarstar (#18353) üzenetére


steyer9094
tag

Akkor a te linkjeid is fertőzöttek a csatornán?Remélem nem :-)Mert tudod van mikor valamelyik csatornán kattintok linkre és ez az eredmény. Egyébként mi az hogy a link el van térítve?

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#18355) Polarstar válasza steyer9094 (#18354) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A bbmc nem egészen a nyilvános net. Hiszen kívülről nem teljesen férhető hozzá.
Semmi baj a linkjeimmel.
Ellenben lehet, hogy olyan oldalra vezetnek azok, amik aztán tovább pattannak.
Erre valami webest kell kérdezned.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18356) kenguru99


kenguru99
aktív tag

Sziasztok!

OS7-ről 10-re szeretném átvinni a névjegyeimet. Mi a legegyszerűbb módja ennek?

(#18357) Polarstar válasza kenguru99 (#18356) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A protekt használata után a rendszer első áttelepitéskor minden kontaktodat, jegyzetedet stb átvisz a OS7 mobilrol a BB10 készülékre.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18358) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Az amazon napi szinten értesít legalább 10x hogy app update érhető el. Ezt valahogy ki lehet kapcsolni? Eléggé zavaró az értesítések tömkelege, holott kb 2 app származik onnan. :W

(#18359) eventus


eventus
veterán

Itt a Genius Maps by Mireo. Semmi extra nincs benne, max az elo forgalom mutatasa. Idetlenul animált, ja es persze ujra megkell venni. Terkep ugyanugy 2015.03. mint a mireoban. Tuti..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18360) Polarstar válasza eventus (#18359) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Feltettem, meglátjuk mi lesz.
Szokjunk át droidra? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18361) eventus válasza Polarstar (#18360) üzenetére


eventus
veterán

K810-em még megvan, inkább az :) + most kapartam elő az Moto S9 fülest. Együtt nagyon vagány volt anno, mindenki lesett.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18362) Phülöp válasza eventus (#18361) üzenetére


Phülöp
addikt

MotoMing + S9 :D

De nincs már meg egyik se...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18363) eventus válasza Phülöp (#18362) üzenetére


eventus
veterán

Nem rossz úgysem :) S9 blekivel is szépen működött. Valahogy q10 alatt nagyon fura a hang, még a gyári eq-val sem jó. 8900, 9700, 9780 tökéletes.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18364) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Valamit javítottak a Dropbox hozzáférésen, sebességben gyakorlatilag megtáltosodott, teljesen használható lett. Nem hittem ma a szememnek.

(#18365) Polarstar válasza lugosi (#18364) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18366) Praetorianus válasza lugosi (#18364) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Nálam eddig is teljesen rendben volt, úgyhogy nálad volt vele valami anomália szvsz.

(#18367) lugosi válasza Praetorianus (#18366) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Olvass vissza, itt és a PP topikban is többen írták, hogy borzasztó lassú.
Szerintem nálad volt valami anomália, hogy gyorsan ment :D Vagy más az ingerküszöbünk arra, hogy mi a gyors, és mi a lassú. Simán volt 1 perces könyvtárváltásom korábban, de fél perc nem számított rendkívülinek.

(#18368) Lasliegrand


Lasliegrand
tag

Sziasztok!
A barátnőmre hagyott BB9900val kapcsolatban van kérdésem.
Nagyon zavarja a bnőmet, hogy a gyári böngésző alapból túlzoomolja az összes képet, amit megnyit. Nincs valami megoldás rá, hogy kisebb mérteben nyissa meg alapból? Opera jól kezeli ezt, de azt nem nagyon favorizálja a bnőm többek között a gyári böngészőhöz képest picit darabosabban mozgó kurzor miatt. Fun fact, hogy a korábbi 9780asán nem jelentkezett ez a probléma. Mármint a képes.
Alant 2 képlopás a problémáról zoom előtt és után.

(#18369) Praetorianus válasza lugosi (#18367) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Nálam semmi hasonló nem volt. Néhány másodperc alatt betölti a mappákat. Alig lassabb, mint amikor a háttértár meg a memóriakártya között váltok...

(#18370) sasa134


sasa134
addikt

Váradi Józseffel, a WizzAir főnékével van interjú az indexen:

"És hogy kezeli ilyenkor a stresszt? És hogy marad intellektuálisan a topon?
Fizikálisan fittnek kell lenni, erre mindenképpen időt kell találni, futok. Túlságosan nagy a szellemi leterheltség ahhoz, hogy ezt az ember megússza. Heti két-három részletben 20 km-t futok. A másik, hogy az elmúlt időszakban szereztem egy jogi mesterdiplomát Angliában. Mivel nagyon sokan utazok, nagyon sok az üresjárat. Egyszer csak rájöttem, hogy túl jó vagyok a Brick Breakerben a Blackberryn és valószínű, hogy okosabb dolgokkal is lehet az időt tölteni, és inkább intellektuálisan stimulálom magam."

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#18371) Polarstar válasza sasa134 (#18370) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:D :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18372) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

Remélem senki nem fog megkövezni a következő kérdésért!

Szerintetek lesz még OS10-zel kiadott mobil? Valóban foglalkoznak még a saját rendszerrel, vagy a 10.3.3-mal vége lesz?

(#18373) sasa134 válasza Pacee87 (#18372) üzenetére


sasa134
addikt

Ezt senki sem tudja - talán maga a BB sem.

Avanti Roma

(#18374) default.


default.
őstag

Egy jó kis puzzle játék, ha valaki szereti az egyszerű, és jópofa logikai játékokat :)
Puralax

(#18375) ludla válasza Pacee87 (#18372) üzenetére


ludla
őstag

Én is bízom benne nem lesz vége a BB10-nek, nagyon tetszik a telefon megbízhatósága ezt nem kell kikapcsolni újra indítani mint az androidos F6-om. A HUB meg egy nagyon jó alkalmazás.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18376) lugosi válasza ludla (#18375) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na hát nekem a Passport a második BB10-es telefonom, és sajnos 2-ből 2 magától újraindult hetente egyszer. Úgyhogy ha most cinikus akarnék lenni, akkor az én BB10-es telefonjaimat nem kell újraindítani, mert újraindulnak maguktól.
Bár most már vagy 2 hete nem volt random restart, ez két dolgot jelenthet, vagy megjavult, vagy küszöbön a következő. Mivel csak egy ideje csinálja, ezért reménykedek benne, hogy ahogy jött, el is múlik.

(#18377) Polarstar válasza lugosi (#18376) üzenetére


Polarstar
nagyúr

De fura. Utoljára nekem a Z10 indult újra...
Szerintem vagy háromszor. :D Nem tudom mi lehet az oka.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18378) lugosi válasza Polarstar (#18377) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A másik nekem is Z10 volt egyébként.
Az okát én se tudom. Egyszer csak elmennek neki otthonról. Bedugul egy belső gondolatgyűrűben. Remélem megszűnt magától.

(#18379) kekkola válasza Pacee87 (#18372) üzenetére


kekkola
senior tag

Szerintem, ha az android vonal sikeres lesz akkor lehet folytatása a BB10nek. Úgy érzem kivárásra játszanak. Ha sikeres a droid, annak hátán újra lehet építeni, felfuttatni a 10est, ha nem, akkor úgy érzem a készülék üzletág, ha nem is örökre, de le lesz építve egy időre.

O+8T

(#18380) hartyi válasza lugosi (#18376) üzenetére


hartyi
tag

Sajnos ismerős, ugyanez a helyzet nálam is a Passporttal, de megnyugtatlak az egyik cimborámé is csinálja. Bár lekopogom, az új frissítés óta asszem nem volt :)
A feleségem Q5-je viszont nem csinálja

(#18381) lugosi válasza hartyi (#18380) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az új frissítés óta nálam egyszer volt ha jól emlékszem, aztán a következő héten már nem volt meg a "heti".

(#18382) Renwick válasza lugosi (#18378) üzenetére


Renwick
őstag

Sablonnal kivágott microSIM, vagy gyári nanoSIM van a telefonban?

I see you blaming each other -- And I love you still

(#18383) Polarstar válasza lugosi (#18381) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Lehet, hogy csak nosztalgiázott egy kicsit. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18384) totron


totron
addikt

Mindenki panaszkodik, hogy a BB saját rendszereire kevés az app, de ez egy viszonyítás, óhatatlanul is az androidi világgal vetül össze. A Symbian csúcsidejében, ahhoz képest is kevés volt a natív app a BB OS-ek akkori verziójaira? Meg ha esetleg sikerül önmagában nézni, elvonatkoztatva minden mástól; úgy is kevés volt vagy kevés ma a saját app? Szerintetek.
Számomra a fos akksi az az a pont, ahol vállalhatatlanná válik az egész. OS10 alatt nincs ingyenes BBM, legyen (ami nem zavarna, ha nem érhetné el boldog-boldogtalan Androidon, ingyen), szegényes alkalmazás-kínálat, bár mihez képest, legyen. De hogy még az akku is eleve, tehát konstrukciós hiba miatt ennyire tré, na ne.
Hogy fest manapság az ébresztõ app?

[ Szerkesztve ]

(#18385) lugosi válasza Renwick (#18382) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Gyári nano, a szolgáltatótól kértem mikor megvettem a telefont.

Totron: OS10 alatt van ingyenes BBM, az akksi pedig készülékfüggő, a passporté nagyon jó.

(#18386) totron


totron
addikt

Persze lehet mondani, hogy Q5-tõl felfele ezek kiküszöböltnek tekinthetõk. 3-ból 2 csak; sosem hittem a keresztplatformban, s a tapasztalatokat olvasva nem most kell elkezdenem (lassuló, sokat fogyasztó androidos portok), na meg a kú5 nem is tetszik. Afelett meg drágaság van, meg gombhiány. Másik irányba, lefele meg érintõhiány. Hát nekem semmi nem jó? Miért is nem hallgatok el akkor? Oké.

(#18387) sasa134 válasza totron (#18384) üzenetére


sasa134
addikt

Ezeket honnan szeded amúgy?

BBM mindig is ingyenes volt. Az, hogy a magyar T-nél kell hozzá BIS, az egy másik kérdés. Kb sehol a világon nem kell hozzá, kérdezd a T-t, hogy miért van így.

Akku: mind a Q10,Z30, Leap, Classic, Passport akkuja teljesen jó, sőt, átlag feletti.

Ár : kb 35k-40k-ért kapsz szép, használt Q10-et.

Avanti Roma

(#18388) bucihost válasza sasa134 (#18387) üzenetére


bucihost
senior tag

Csatlakozom az akkus részhez. Nekem a Z30 használattól függőem 1 - 1,5 - 2 napot lazán bír. :))

(#18389) ludla válasza lugosi (#18376) üzenetére


ludla
őstag

Nálam a Leap szerencsére semmi ilyet nem produkál, habár én vasárnap "android beidegzésből" szoktam egy restartot csinálni, de most már elhagytam :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18390) ludla válasza totron (#18384) üzenetére


ludla
őstag

BB Leap akku tökéletes :K
BBM már android alatt is ingyen volt és használtam is.
Az google playbe 50-70% szemét semmire való appok vannak, itt BB world alatt is van pár semmire nem való app de nem annyira dúrván mint Playbe.
Akku idő LG F6 hoz tudom hasonlítani, attól jobb vagy 20%-al.
Nálam 6-22-ig megy egésznap a wifi és mellé két email fiók, Whatsapp, böngészek, youtube, telefonálás 20-40perc és még így is este alvómódba rakásnál 25-35% az akku.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18391) lugosi válasza lugosi (#18381) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mekkora poén. Pont tegnap mondtam, hogy nincs már újraindítás bug. Úgy tűnik elkiabáltam :)

Bár ma reggelre mégse újraindítás bug fogadott, most új ötlettel állt elő a telefon. Tegnap este repülő mód be, töltőre fel. Ma reggel szeretném feloldani, de nem lehet. Nem lehet beírni a jelszó mezőbe, hiába nyomom a gombokat. Ha a szoftveres billentyűzettel próbálkozok, hogy beírok számokat, azt se fogadja, tehát a bevitel mező halott. Néha a számok meg se jelennek, ha be akarom vinni őket, már persze csak a teszt kedvéért, lévén hogy nem számokból áll a jelszó. A billentyűzetre nulla reakció természetesen.

Így kézzel kellett restartolni, szóval azt a szokásos kis restartját csak kérte!

Most akkor álljak át arra, hogy innentől minden hétvégén csinálok egy restartot, megelőzendő? :/

(#18392) ludla válasza lugosi (#18391) üzenetére


ludla
őstag

Hátha azzal megoldódik ez a kis malőr akkor érdemes heti 1x újra indítanod.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18393) Polarstar válasza ludla (#18392) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem kellene pedig ilyenekkel trükközni, mert eddig nálam a BB10 atomstabil.
Haver lerakta a Z30 ast, azóta volt dugii, xiaomi, Sony (majd a falhozbaszta), csamcsung (falhozbaszta! :D) természetesen ezek után is vett csamcsungot.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18394) lugosi válasza ludla (#18392) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha ez lesz a "megoldás" akkor megy a háztól a telefon. Időtlen időkig nem fogok vele szórakozni, se hibakeresést csinálni. Se bétatesztelő, se szerviz nem vagyok.

(#18395) totron válasza Polarstar (#18393) üzenetére


totron
addikt

Jól megy..

(#18396) littledon válasza Polarstar (#18393) üzenetére


littledon
tag

Véleményem szerint addig volt atomstabil ameddig nem hozták be ezt a hitvány új designt meg az amazon app store-os baromságot... Lehet szidni az Almát (nem tudom most milyen a rendszer) de régen semmivel sem volt több gondom vele mint a BB-vel és még jailbreakelve is volt + teletüzdelve mindenféle cydiás okosságokkat... (nem warez) Maga a rendszer sokkal jobb szerintem, de számomra a nagy BB varázsból lassan már csak a különlegessége marad. Amennyiben nem lesz új, stabil, értelmes méretű BB10-es telefon csak "powered by android" én megnézem az almát, ha az sem jó akkor meg valami alternatíva után nézek, de egyre gázabb ez az egész...

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#18397) kekkola válasza lugosi (#18394) üzenetére


kekkola
senior tag

Ideje lenne egy full wipe-nak... Szvsz biztos megoldaná a gondjaidat. Nekem a full wipe óta igazán stabil a gép, 10.3.2 és no problem. (koppkoppkopp)

littledon: a design miatt lett instabil?! :D :U
Viszont egyet értek abban Veled, hogy a BB atomstabil volt. Egy csúcs (vagy egy majdnem csúcs) droid simán hozza a passport szintet stabilitásban.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#18398) lugosi válasza kekkola (#18397) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Volt, de én már úgy érzem megfáradtam egy kicsit ebben a hibakeresésben.
Most már úgy vagyok, hogy vagy beáll magától, vagy ilyen marad. Nem bosszant, apátiába süllyedtem ezzel kapcsolatban.

(#18399) hartyi válasza lugosi (#18391) üzenetére


hartyi
tag

Ehh, nekem meg tegnap volt egy kísértetiesen hasonló jelenségem. A billentyűzet egyáltalán nem reagált semmire, szóval nekem is megvolt a szokásos restart...
Mondjuk erre a SIM történetre már én is gyanakodtam, mert az enyém vágott. De ez az újraindulást talán magyarázná, a billentyűzet problémát már nem nagyon... valahogy úgy vagyok vele, hogy lassan már én is beletörődtem, csak nagyon nem elegáns egy ilyen áru készüléknél..

(#18400) eventus válasza kekkola (#18397) üzenetére


eventus
veterán

OTA 10.3.2.2 után béna volt a telefon sokáig. Két napja volt sic multiwipe és autoloader. Száguld a telefon.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.