Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18801) eventus válasza Polarstar (#18797) üzenetére


eventus
veterán

S6, 6S, nem is tudom melyiket.. olyan sd kártya hiànyom lenne :p

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18802) Polarstar válasza eventus (#18801) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Megértem...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18803) zombinyul


zombinyul
addikt

Sziasztok!
Erre tud nekem valami erdemi infoval szolgalni?
Vettem par napja egy Z10-et, fel eveskent. De a telefon doboza szerint 2 es fel eve lett gyartva... Egy nagyon szimpatikus sractol vettem, akinek szerintem semmi oka nem lett volna hazudni a telefon korat illetoen, am megis, a dobozon szereplo info miatt erdekelne mennyi hivas lehet benne. Akksija ujkent birja, csak a kameran van 1-2 karc, meg a hazon is csak par. A kijelzo is joforman karcmentes, igy a telefon kora siman hiheto volt. Nagyon uj vagyok BlackBerryk teren, halas volnek ha valaki tudna segiteni. :R :R Elvileg T-s dolgozo hozta ki utolsok kozt raktarkeszletrol a telefont, de nem tudom masfel-2 evig lehet-e raktarba egy telefon. :D STL100-1-es modell ha ez szamit, a BB verzioszama ott van az alairasomba.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18804) Orgi válasza zombinyul (#18803) üzenetére


Orgi
őstag

Most tényleg nem kötözködésből, de te amennyi energiát beletoltál már ebbe a kérdésbe a z10 topicban, biztos megérte? :)

(#18805) zombinyul válasza Orgi (#18804) üzenetére


zombinyul
addikt

Szeretek tajekozott lenni. Nyilvan nem mindegy, hogy fel evea, vagy 2 eves a telefon, illetve az se, hogy adott ido alatt mennyi hasznalaton van tul. Mivel regi almom volt egy Z10, nem fel evre tervezek vele - meg ha csak masodtelefonnak is vettem, elsosorban telefonalasra.
Szoval igen, meg. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18806) Hav3l válasza zombinyul (#18805) üzenetére


Hav3l
tag

De hogyan érted, hogy fél éves? Onnantól kezdve hogy legyártották? Mert úgy valószínűleg nem annyi [link] , vagy hogy amikor a srác vehette és újonnan kibontották?

(#18807) zombinyul válasza zombinyul (#18805) üzenetére


zombinyul
addikt

Azt mondta kb. fel eve hozta ki a novere mint T dolgozo raktarrol. Mivel neki is, meg a felesegenek is Z10 van, igy elt a lehetoseggel. Aztan hogy ezt mire, mennyire, hogyan hasznalta nem tudom... 2 es fel eve gyartottak, de elvileg julius-augusztuaba raktaron pihent.

Mondom, a vilagon semmi oka nem volt az eladonak hazudni a telefon korat illetoen, csak hosszutavu hasznalatnal ez megis kulcskerdes. Es mivel dobozon / tartozekokon kivul semmi papirom nincs... Mashogy kell "kinyomoznom" a dolgokat. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18808) marcell2015


marcell2015
tag

Sziasztok!

Gondoltam ebbe a topicba írok, nem a készülékébe.
Adott egy BB Q10.
Pár inkább app.os kérdésem lenne.
Facebook.. esetleg nem megy az androidos kliens meg a messenger BB-n..gondoltam inkább megkérdem, mint feleslegesen feltelepítsem..mert a gyári kriminális, főleg a messsenger rész, vagy nicns erre más megoldás?

Google photos -ra nincs vmi megoldás? az automata(esetleg manuális) feltöltésre?

Viber működik rendesen? Honna kell letölteni?Google play-ből?1

Q10 alsó billentyűzetének nem lehet a világítását kikapcsolni? Este ebook olvasásnál picit zavaró..

thx

:R

(#18809) eventus válasza zombinyul (#18803) üzenetére


eventus
veterán

Előbb kellett volna kérdezni és olvasni, mert akkor nem STL-1 változatot vettél volna..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18810) zombinyul válasza eventus (#18809) üzenetére


zombinyul
addikt

Semmi bajom azzal hogy STL-1-es valtozat. 99%-ban telefonalasra hasznalom, minden este toltom, akar 60%-on is. Netezni, zenelni, stb. ott van a G4. A Z10 csak masodtelefon, de ezt irtam is. De nem is ertem hogy ez honnan jott Neked, komolyan.
En csak a telefon elso uzembehelyezesenek, vagy a tenyleges osszes hivasidejenek szeretnek utanajarni, hogy pontos kepet kapjak. A proci, grafikus gyorsito, 4G meglete avagy hianya marhara nem erdekel. Mert az elado 100%-ig megbizhatonak tunt ugyan, de a telefon gyartasi ideje szoget utott a fejembe (minden valoszinuseg szerint feleslegesen, de na).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18811) eventus válasza zombinyul (#18810) üzenetére


eventus
veterán

Mert az STL-1 tud érdekes dolgokat művelni, még másodtelefonként is.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#18812) lugosi válasza zombinyul (#18810) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az első üzembe helyezést, azaz a vásárlást szerintem csak a szolgáltatótól tudod kideríteni, ha a srác nem tud számlát felmutatni. Adásvételit írtatok mikor megvetted? Mert anélkül lehet, hogy a szolgáltató se.

(#18813) zombinyul válasza eventus (#18811) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen, errol hallottam, meg meg az elado is emlitette, hogy az akksikijelzes pl. eleg hektikusan mukodik (pl. csak sajat toltovel lehet normalisan tolteni, 30% korul mar toltore kell tenni, mert gondol egyet es lemerul, stb.). Nincs bajom az 1-es varianssal, viszont ez a SoC az egyik oka, hogy szeretnem tudni konkretan mennyit volt hasznalva, milyen hosszu elettartamra szamithatok a telefonnal. Mert ha van benne 500 ora hivas, nagyobb a hibalehetoseg mint egy fel orat hasznalt cuccnal.
Te sem tudod, egy HR nullazza az osszesitett hivas opciot a szervizmenuben?

lugosi: nem, sajnos adasvetelit nem irtunk, viszont szerintem azzal se adnanak ki adatot (letiltott telefon eseten se adnak ki infot a tartozasrol egy adasveteli papirral). En az adasvetelinek semmi ertelmet nem latom, mac bizonyitani tudom vele hogy nem lopott.
Na mindegy. 25 penzt ezzel a par kis szepseghibaval mindenkepp megert. Most felneztem 1-2 oldalra, ugyanazokkal a feltetelekkel mint az enyem vettem, van aki egesz pofatlan modon 40-ert kinalja. 25-ert ez szerintem teljesen korrekt vetel volt (1-2 karc az egesz telefonon, az akksi a forumok es tesztek alapjan ugy birja mint az uj, minden funkcioja tokeletesen mukodik, full tartozekos, hozza tartozo dobozos).
Mar csak tokot kene ra talalnom. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18814) lugosi válasza zombinyul (#18813) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az IMEI egyezik a dobozon lévővel? Bocs ha volt róla szó, de nem ugrik be.

(#18815) zombinyul válasza lugosi (#18814) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen, azt mar megvetelnel ellenoriztuk (az elado kulon kerte is, nehogy veletlen a sajat telefonja dobozat adja oda). Stimmel. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18816) lugosi válasza zombinyul (#18815) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát akkor én se aggódnám túl a dolgot. Akárhogy is lehet, de a 25-öt szerintem megérte.

(#18817) zombinyul válasza lugosi (#18816) üzenetére


zombinyul
addikt

Plane ha abbol indulok ki hogy nagyon regi alom volt, es nem okozott csalodast, sot... Szerintem is megerte. Majdnem kuldte szekrenybe par napra a G4-et (pedig azt most a piac legjobb telefonjanak tartom), annyira tetszik. Csak maradjon is megbizhato legalabb 2 evig, addig nem tervezem a valtast. :) Nagy becsben tartom az osszes telefonom, nagyon vigyazok rajuk. Csak azt sajnalom hogy mar nem sokaig lehet kapni BB10-es telefont, nem tudom ezutan milyet veszek. Imadom ezt a rendszert. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18818) lugosi válasza zombinyul (#18817) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"G4-et (pedig azt most a piac legjobb telefonjanak tartom)"

Nos ez mondjuk úgy erősen szubjektív, de mondjuk tényleg nem rossz.

Azért szerintem még közel fél év, mire biztosan lehet mondani arra valamit, hogy lesz-e még több OS10 BB.

(#18819) zsoltzsolt válasza lugosi (#18818) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

De addigra kiderüL Mert akkortájt néznék épp új telefon után, és erősen nézelődök már most. Jelenleg wp van L930, de nyitott vagyok, mondjuk 4 év android után abba az irányba kevésbé :D

(#18820) zombinyul válasza lugosi (#18818) üzenetére


zombinyul
addikt

Direkt azert irtam, hogy en tartom annak (na jo, meg meg rengetegen, de ez nagyon off :) ).
Remelem hogy lesz, mert ha majd masfel ev mulva a G6 valahol elverzik nalam, akkor csak BB vagy iOS johet szoba. A WP-t is nagyon szeretem, de felso kategoriaban nem vennek Windowsos telefont, Androirral se kene mas csak LG. Ugyhogy ha az ki lesz love, marad a 2 emlitett jelolt. :) Szoval en remenykedek a BB10 jovojeben.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18821) zsoltzsolt válasza lugosi (#18818) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Kérdés akart lenni :) De addigra kiderüL ? :)

(#18822) lugosi válasza zsoltzsolt (#18821) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze nem biztos, hogy kiderül, de mondjuk úgy, hogy addigra nagyon fog tisztulni a kép.
Márciusra ígérik ha jól emlékszem a 10.3.3-at, utána nem sokkal el kell hogy váljon, hogy jön-e még ki OS10, és OS10-es telefon.

(#18823) zsoltzsolt válasza lugosi (#18822) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi. Mondjuk egy Passport pont jó lenne, 😊 nagyon szép telefon. Csak még nem ismerem eléggé ezt a rendszert.

(#18824) lugosi válasza zsoltzsolt (#18823) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha kompromisszummentesen el tudod fogadni a passport méretét akkor nagyon jó telefon. Más bajod szerintem nemigen lehet vele. De a méretet és formát nagyon meg kell gondolni vásárlás előtt.

(#18825) zombinyul válasza lugosi (#18822) üzenetére


zombinyul
addikt

Aha, igy mar ertem. Akkor marad a drukkolas. Tenyleg jo volna ha jonne meg ki BB10-es cucc, jelenleg az egyik legjobb mobilos alternativa (es ez szerintem 2017 nyaran is igy volna).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18826) marcell2015 válasza marcell2015 (#18808) üzenetére


marcell2015
tag

Erre vki vmit nem tud okosat? :)
:R

(#18827) ludla válasza marcell2015 (#18808) üzenetére


ludla
őstag

Facebookot a böngészőből használom nekem az vált be, legalább nem zavar állandóan.
Google photos-ra én sem találtam semmit így váltottam Box-ra és Onedrive-ra.
Viber állítólag megyen rendesen a BBworld bol is "nem próbáltam", de én inkább a Whatsapp ot részesítem előnybe.
BB Leapem van így a billre nem tudok semmit.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#18828) lugosi válasza ludla (#18827) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is böngészőből használtam, aztán rájöttem hogy annyira nem élek aktív fb életet, hogy állandóan szükségem legyen rá.

(#18829) zombinyul


zombinyul
addikt

Na, megismerkedtem a toltes parajelensegevel.:D Egesz ejjel tolton volt, megis 97%-on vettem le toltorol, ami 5 perc mulva mar csak 96 volt. De igy hogy errol elore szoltatok, nem is foglalkozok igazan vele. :) Ennel nagyobb baja sose legyen.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18830) lugosi válasza zombinyul (#18829) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen valójában valószínű, hogy 100-on volt, csak az akksi &-os kijelzése nem volt jó. Ilyenkor segített, ha lemerítette az ember amíg a telefon kikapcsolt, és a következő töltésnél már jól mutatta. Arra vigyázz, hogy ilyenkor könnyen lehet, hogy a 0% se 0-nál lesz, hanem akár 20% körül kikapcsol a telefon.

(#18831) zombinyul válasza lugosi (#18830) üzenetére


zombinyul
addikt

Feltettem ujra toltore (90%-ig meritettem le kb.), gond nelkul visszament 100-ig. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18832) Polarstar


Polarstar
nagyúr

BBM hanghívásnál mit jelent a fogadónál a kis nyitott lakat a kép felett? Tudja ezt valaki?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18833) lugosi válasza Polarstar (#18832) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha zárt a lakat akkor BBM Protected a hívás/BBM, ha nem akkor nem.

(#18834) Polarstar válasza lugosi (#18833) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ennyi?? Nahát!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18835) lugosi válasza Polarstar (#18834) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ne vedd készpénznek, szerintem ez az.

(#18836) Polarstar válasza lugosi (#18835) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mindig a legkézenfekvőbb megoldás a legjobb... ez oké, mert létezik a BBMprotekted... mutathatja, ha a partner milyen biztonsági szintű. Szerencsére a Blackberry logikus(-sabb mint a többi).

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18837) Peti78


Peti78
őstag

Sziasztok!
Próbálom szinkronizálni a classicot a BBlink-kel, de a médiafájlokat nem látja, és a partnerek szinkronizálásánál végigfut a folyamat, de "sikertelennek" jelzi a bal alsó sarokban. A legutóbbi tevékenységeknél pedig 5122-es hibakódot ír. Mi a teendő?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#18838) McSzaby válasza marcell2015 (#18826) üzenetére


McSzaby
őstag

Sziasztok,

ez a facebook messenger dolog engem is érdekelne BB 10.3-n.

Igazából még waze érdekelne. Valahogy apk-t nem tudok ráhegeszteni? Néztem natívan támogatja, de hogy erőszakolom rá az apk-t?

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#18839) lugosi válasza Peti78 (#18837) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az 5122-es hibakód nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy a kontaktjaid között van olyan, akinek a nevében (vagy bármely más mezőben az adatinál) olyan ékezetes (vagy egyéb, de nagy valószínűséggel ékezetes) karakter van, amit a telefon nem támogat.

(#18840) Peti78 válasza lugosi (#18839) üzenetére


Peti78
őstag

Értem, bár akkor az lenne a minimum, hogy kidobja azt a bejegyzést ami nem tetszik neki, hogy tudjak javítani. Ez így szerintme nem frankó. :)

És miért nem látom a BB linkben a képeket, amik a telefonon vannak? Vagy a videókat? Úgy az egész médiatartalmat.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#18841) sasa134 válasza Peti78 (#18840) üzenetére


sasa134
addikt

Beállítások jók? Beállítások / Médiamegosztás ill Tárolás és elérés alatt mi van bekapcsolva? Sd kártya van?

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#18842) Peti78 válasza sasa134 (#18841) üzenetére


Peti78
őstag

Egyik sincs bekapcsolva, de nem is vezeték nélküli hálózaton akarom megosztani őket, sd kártya nincs. Egyébként a blend látja őket. A BB link folyamatosan csatlakozási hibáról ír. Egyébként a blend és a link használata egyidejű legyen?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#18843) sasa134 válasza Peti78 (#18842) üzenetére


sasa134
addikt

Töröld a Linket és tedd fel újra. A Linknek települnie kell, hogy a telót a windows lássa, de utána becsukható, a Blendhez kell sem kell futnia, független a kettő.

Beállítások / készülék kapcsolatai be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#18844) zombinyul


zombinyul
addikt

No, felhivtam az elozo tulajt, pontot tettem a Z10-em vegere. :D
Szoval. Raktarkeszletrol szarmazik, augusztusba vette hasznalatba. Mivel keszletkisopres volt belsosoknek, ez egy 1-es modell, igy lehet hogy maga a telefon 2 es fel eves, de alapjabaveve 4 honapot volt hasznalva.
Netezesre, kis hivasra, videolejatszasra hasznaltak, innen jott az a par karc ra. Sokat nem volt hasznalva, BIS / BES regisztracio nem volt. Megnyugodtam, es megtudtam, hogy a HR visszaallitja szervizmenun belul a hivas adatokat is. :) Legalabbis egyertelmu, mert csak az enyemek szerepelnek benne. De a lenyeg, hogy tenyleg par honapot volt hasznalva, megnyugodhatok.
Viszont: erdemes bemennem szolgaltatohoz, es elofizetni erre a BIS vagy BES cuccra? Van ertelme BB10-nel, vagy anelkul is hasznalhatonteljes ertekuen? Mivel sose fizettek elo ennel a telefonnal ra, zold utam van nekem megcsinalni, ugye? Nem tudja valaki, hol es mennyiert lehet csereltetni kamera vedo plexit? Az marha karcos.
Meg erdekelne otlet, hol kapok valami vekony, atlatszo szilikon tokot Pesten belul, szemelyesen, mert sehol nem talalok, de munkam vegett kellene.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18845) lugosi válasza zombinyul (#18844) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A HR mindent visszaállít, így természetesen a hívásadatokat is.
Nem kell hozzá BIS, így az sem derülhet ki, hogy volt-e már rajta, simán lehetett természetesen.

Minden áskálódás nélkül, de nekem kicsit gyanús ez a történet, hogy 2 évig állt a raktárban, és full karc a kamera. Ez sokkal inkább egy gariban cserélt telefonnak tűnik, azaz olyannak, amiT cseréltek, és nem amiRE cserélték. Szóval szerintem a jelekből ne fél év használatot feltételezz, csak az előző tulaj nem tudja, hogy mielőtt esetlegesen leadták mint cserélendő készüléket, mennyit használták.

A BES-re nem hiszem hogy lenne lehetőséged, az a nagyvállalati megoldás, a BIS-re meg nincs szükséged szerintem.

(#18846) zombinyul válasza lugosi (#18845) üzenetére


zombinyul
addikt

Koszonom a felvilagositast!
Az elozo tulaj tutira mondta, hogy BIS szolgaltatas sose volt kotve erre a telefonra, a sajatjan se aktivalta.
A srac novere T dolgozo. Utolso darabokat szortak ki a T-nel raktarrol, azt tudta T dolgozokent elhozni meg nyaron. Nem garanciaban cserelt telefon.
A sracnak is, meg a parjanak is sajat Z10 van. Ezt csak amolyan masodtelefonkent hasznalta, 4 honapig. A kijelzo folott van 1-2 karc, a kamera karcos, meg a kijelzon van kemeny 1 karc. 4 honap alatt ez siman osszeszedheto, nekem a G4 oldalkerete is tiszta hajszalkarc, pedig 5 honapos, es nagyon vigyaztam ra (meloba tok, stb). Ezen kivul abszolut ujszeru a telefon, se utesnyom, se kopas, se semmi, a forumokon leirtak alapjan az akksija is ugy birja mint az ujaknak (egyeduli "hiba", hogy 1-es modellkent az akksi kijelzes neha hektikus). Egyebkent mukodesre is kifogastalan.
Mindentol fuggetlenul 25-ert szerintem megerte.
Es kerlek, ne ultess bogarat af ulembe, mert annyira bejott ez a telefon, hogx elmegyek, es veszek valahol egy ujat!! :O ;]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18847) Peti78 válasza sasa134 (#18843) üzenetére


Peti78
őstag

Megpróbálom újrarakni, a kapcsolatok engedélyezve vannak.
Viszont a számítógép nevére lépve azt írja ugyanebben a menüpontban, hogy nem látszanak fájlok.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#18848) zombinyul válasza lugosi (#18845) üzenetére


zombinyul
addikt

Viszont 2 erdekesseg: a csavarokon latszik hogy nem erintetlenek... Parom is igy latja, meg en is. Erdekes.
Mellesleg azert, mert egy T dolgozo kihoz a T-tol raktarrol egy telefont, garancia miert nincs ra? Megiscsak uj telefon, nem ertem miert ne volna hozza garancia... Valami itt nem stimm, aron alul adta, mivel jobb azt hazudni hogy par honapos, garimentes, mint megmondani hogy felujitott / 2 eves a cucc?
Hol erdemes ujonnan Z10-et / Z30-at vasarolni, normalis aron? Mivel masodtelefon, sokat nem szanok ra, de ettol kezdek parazni, ezt a telefont / rendszert meg egyszeruen imadom.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#18849) sasa134 válasza Peti78 (#18847) üzenetére


sasa134
addikt

Mert azt a számítógépre telepített BlackBerry Linkben tudod majd beállítani, hogy a géped melyik mappáit lássa majd a teló.
Először tedd újra a Linket, aztán dugd fel a telefont, hagyd,hogy a win telepítse a cuccokat. Akkor a Linknek látnia kell a telefont (esetleg vmi speckó tűzfal beállítás bekavarhat, vagy céges policy, ha van a számítógépen).

@zombinyul

Nem pörgöd túl már ezt a kérdést picit?
Működik a telód, használtan vetted, az üzlet megköttetett - sztem használd boldogan és kész.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#18850) zombinyul válasza sasa134 (#18849) üzenetére


zombinyul
addikt

Igazad lehet. Aztan vagy birja a telefon sokaig, vagy nem, de majd akkor veszek ujat. Ami miatt sokat rugozok a kerdesen, az az, hogy szeretnek minden eshetosegre felkeszulni. Mert ha a telefon fel ev mulva megadja magat, akkor en tuti hulyet kapok ha mar nem lesz kaphato ujonnan se ez, se a Z30. Ilyenkor lenyegebe "hangosan" hezitalok. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.