Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) icezozo


icezozo
addikt

ment mindenkinek meghívó aki kért a PH BBM csoportba :K

http://qwankido.hu/

(#1002) OLE-3 válasza fgth (#1000) üzenetére


OLE-3
tag

Azt már létrehoztam (ha az o2 BIS config oldalára gondolsz). Elég kaotikus így az email kliens, hogy valami látszik, valami nem :)

(#1003) Vazallus


Vazallus
tag

Üdv,
Az mitől van hogy a 9780-asom mindig eldobja a wifi-t mikor ott a router mellettem 2m-re? utána percekig azt írja hogy nem található hálózat..

[ Szerkesztve ]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1004) pszili8 válasza Vazallus (#1003) üzenetére


pszili8
aktív tag

Akksi ki/be volt már? :) Más wifis eszközzel is próbáltál a routerre kapcsolódni? Nem biztos,hogy a telóval van a baj.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#1005) Vazallus válasza pszili8 (#1004) üzenetére


Vazallus
tag

Délután vettem amúgy :U Más wifis eszköz látja persze(pl ipad) de a BB semmit nem, majd ha gondol egyet újra rámegy, majd ha weboldalt akarnék behozni vele levágja aztán újra semmi.

[ Szerkesztve ]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1006) Vazallus válasza pszili8 (#1004) üzenetére


Vazallus
tag

A gond az hogy,még a testvérem is a Blackberry-jével (valamelyik 8xxx-es) minden gond nélkül csatlakozni, az enyém nem tud,sikertelent ír ki. lehet kéne egy wipe a biztonsági adatoknál, vagy ami lehet még bár szerintem hülyeség, hogy a router blokkolja.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1007) pszili8 válasza Vazallus (#1006) üzenetére


pszili8
aktív tag

Magyar a telefon? a szolgáltatáskönyv-ben megvan a wifi beállítás?

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#1008) lezerpiramis válasza dellfanboy (#989) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Valóban nem a BB APN-en megy a streaming, hanem a szolgáltatói internetes APN-en (már ha van olyan a kérdéses előfizetésen).

(#1009) invasio


invasio
tag

Sziasztok

Már korábban írtam a jelenségről, sajnos továbbra is fennáll.
Adott egy 8900-as BB, BIS/BES nélkül.
A telefon ki- majd bekapcsolása után mindig 2 új üzenetet jelez. Ezzel nem is lenne semmi gond, de ezeket az üzeneteket sehol sem találom. Wipe-olással természetesen eltűnnek, de a mentés visszaállításával újra megjelennek. Most már ott járok, hogy 14 új üzenetet jelez.

Valakinek valami ötlet?

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1010) dellfanboy válasza lezerpiramis (#1008) üzenetére


dellfanboy
senior tag

van ilyen mármint mobil internet szolgáltatás bes mellé, köszi az infot.
Azt azért áruljátok már el az APN pontosan mit jelent tudom acces point ezen keresztül férek hozzá a világhálóhoz viszont halottam már, arról hogy van zöld apn az mit tud?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#1011) Vazallus válasza pszili8 (#1007) üzenetére


Vazallus
tag

Magyar igen, de lehet a routerrel volt valami mert nem birtam belépni még a konfigurációs felületére sem,újrainditottam azóta pedig nem probáltam.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1012) pszili8 válasza invasio (#1009) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nem lehet,hogy a sim kártyád tele van SMS-el,vagy nem SMS-t mutat,hanem appworld frissítést.Esetleg egy Screenshotot tudnál csinálni,vagy lefényképezni?

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#1013) invasio válasza pszili8 (#1012) üzenetére


invasio
tag

A SIM kártyám tök üres, ott semmit sem tárolok.
Appworld frissitést mutathat, de ezt hol tudom megnézni illetve törölni vagy eltüntetni?

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1014) pszili8 válasza invasio (#1013) üzenetére


pszili8
aktív tag

megnyitod az appworld-öt,és mutatja asszem

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#1015) invasio válasza pszili8 (#1014) üzenetére


invasio
tag

Igen ám, csakhogy nekem nincs appworld-öm.

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1016) pszili8 válasza invasio (#1015) üzenetére


pszili8
aktív tag

Akkor biztos,hogy nem appworld üzenet....

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#1017) cafatmaister


cafatmaister
csendes tag

hello
elofordult mar valakinel,hogy trackball tisztitas utan felcserelödtek az iranyok: tehat lefele görgetem akkor megy jobbra,ha balra akkor meg lefele.mar elforgattam a trackballt az összes iranyba de semmi valtozas.esetleg az is szamithat hogy tisztitas közben felcserelodött a 4 kicsi magneses görgö?
köszi

A1018->5110->3310->k700i->6230i->N70->6500s->6120c->E71->Legend->Defy->BB9700->Neo->Arc->P->N4

(#1018) pszili8 válasza cafatmaister (#1017) üzenetére


pszili8
aktív tag

Ez akkor van,ha rosszul raktad vissza a görgőmágneseket,fordítsd meg mindet és jó lesz.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#1019) Warek


Warek
tag

Van egy BB 9780 keszulekem amin nem mukodik a mobil internet. Tudnatok segiteni mi lehet a problema. Az APN be lett allitva. Hiba a szolgaltatas nem elerheto.

(#1020) cafatmaister válasza pszili8 (#1018) üzenetére


cafatmaister
csendes tag

koszi,megforditottam es minden rendben... :C

A1018->5110->3310->k700i->6230i->N70->6500s->6120c->E71->Legend->Defy->BB9700->Neo->Arc->P->N4

(#1021) t_amas válasza invasio (#1009) üzenetére


t_amas
csendes tag

Szia!

Szerintem úgy tudod eltüntetni a borítékokat, hogy:

- Lépj be az Üzenetek menübe, ott álltísd be, hogy az összes csatornán (email fiókjaid, SMS/MMS-ek) beérkező üzeneteket mutassa, majd nyomd meg az U gombot, hogy az olvasatlanra ugorjon.

- Vagy ha nem találsz semmit, lépj felül a dátumra, majd azt kiválasztva kattints a "Megjelölés korábban (olvasottként)..." -re!

(#1022) atyuska válasza Warek (#1019) üzenetére


atyuska
tag

Melyik szolgáltatónál, és milyen apn-let beállítva?

Nekem pl két hét szenvedés után derült ki, hogy hopp véletlenül az wap-ot aktiválták (2011-bven) a net helyett... :)

----atyuska----

(#1023) Warek válasza atyuska (#1022) üzenetére


Warek
tag

T-mobile szolgáltató. És a cégünk saját APN-je lett beállítva. Régi céges SE telóm ment is ezzel a beállítással.

(#1024) zsozsi67


zsozsi67
csendes tag

Sziasztok,
BB 9780-as telefonom van. A problémám az, hogy amikor az otthoni wifi routeremhez(Linksys) kapcsolódom, egy idő után nem tudok böngészni. Azt írja ki, hogy "Connection Failed". Valamikor már az első oldalnál ez van. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, miért van ez? Valószínű valamilyen beállítás probléma, de nem tudok rájönni, hogy mi.(A wifit ilyenkor nem ejti, úgy látszik, hogy minden rendben.)

(#1025) robertel


robertel
senior tag

Sziasztok!
Arról van valakinek infója, hogy az andoid market esetlegesen integrálva lesz blackberrykben?
Vayg ez csak kacsa?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1026) hati válasza robertel (#1025) üzenetére


hati
addikt

Miután nem kompatibilisek a progik, nehezen hiszem. Max egy új OS-ben, ha kompatibilissé teszik, vagy lesz egy köztes futtató réteg, ami fordít.

(#1027) pszili8 válasza robertel (#1025) üzenetére


pszili8
aktív tag

:W Most flamelni akarsz? ;] Ha a torch bemutatófilmjére gondolsz,abban van valami androidos teló,de nem a torch.Ez elképzelhetetlen,hogy egy blackberry-n(ami a világ legbiztonságosabb telója) android market menjen,nem is kell a kutyának se.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#1028) bAtt001 válasza pszili8 (#1027) üzenetére


bAtt001
addikt

de bizony fognak futni az andoridos appok valamikor jövő év elejétől. playbookon már az os is kompatibilis vele és a következő telefonokon is már olyan rendszer fog futni. fellendül az app kínálat :)

(#1029) robertel válasza bAtt001 (#1028) üzenetére


robertel
senior tag

Az jó hír, nagyot fog lökni a blackberryken, várom sok szeretettel, ha megy beruházok egy blackberryre:)

pszili8

Te meg ne használj ilyen szavakat (flame), mert ráverek a kezedre:)
Tanulj meg inkább magyarul és alkalmazd a szép magyar szavakat.
A másik meg, hogy ne pofáz bele olyanba amihez nem értesz :U

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1030) pszili8 válasza robertel (#1029) üzenetére


pszili8
aktív tag

Ne haragudj,hogy leszóltalak,de ezt nem akartam elhinni.. Ez bizony szentségtörés...

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#1031) fgth válasza pszili8 (#1030) üzenetére


fgth
tag

szentsegtores az amikor a Blackberryt BIS vagy BES nelkul hasznaljak! :K

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#1032) icezozo válasza fgth (#1031) üzenetére


icezozo
addikt

jogos :C

( playbokkon és OS7 alatt lesz lehetőség droid appok futtatására )

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#1033) robertel válasza icezozo (#1032) üzenetére


robertel
senior tag

Reméljük nemsokára telókon is lehet majd.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1034) Vazallus válasza zsozsi67 (#1024) üzenetére


Vazallus
tag

Elvileg megvan a probléma megoldása! Ez a router valamiért nem igazán szereti a Bold9780-et ugyhogy bekell neki állítani plusz dolgokat. :U Nekem is ugyanez volt a bajom volt vele mikor megvettem.
Menny be a routered konfigurációs felületére majd ott az-> Advenced wireless settingsbe és írd át neki neki a következő paramétereket.:

Beacon 50
DTIM interval 3
Fragmentation Threshold 2304
RTS Threshold 2304

Ha minden igaz ezután gond nélkül fog hasítani.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1035) Vazallus


Vazallus
tag

Azt tudja valaki, hogy a 9780-esen miért nem villog piros led nem fogadott hívásoknál, vagy ez alapba így van?

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1036) pszili8 válasza Vazallus (#1035) üzenetére


pszili8
aktív tag

Be tudod állítani Beállítás/Hang és csengőhangok/Telefon csengőhangja/Vizuális figyelmeztetések->Led:be/ki.Meg vannak erre külön progik is,amivel a led színét is állíthatod.Mondjuk most néztem,hogy nekem csak akkor villog amikor hívnak,utána nem,pedig a 9000 villogott utána is...

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#1037) bAtt001 válasza icezozo (#1032) üzenetére


bAtt001
addikt

a mostani telefonokon (még az újakon se) nem fognak futni még a droidos programok. majd a következő generáción csak, úgy olvastam.

(#1038) Vazallus válasza pszili8 (#1036) üzenetére


Vazallus
tag

Akkor úgy néz ki, hogy ezt a funkciót kifelejtették, mindegy, van egy rakás app erre ;]

"Mr. Salieri sends his regards"

(#1039) cafatmaister


cafatmaister
csendes tag

Tudna valaki segiteni,adott egy BB 9700,amin nyomtam egy wipe-ot es most nem talalom az appworld-öt sehol,a pc-s BB desktop szerint telepitve van de a telon nem talaltam meg :F

A1018->5110->3310->k700i->6230i->N70->6500s->6120c->E71->Legend->Defy->BB9700->Neo->Arc->P->N4

(#1040) robertel válasza bAtt001 (#1037) üzenetére


robertel
senior tag

A köv generációsok mikorra várhatók?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1041) bAtt001 válasza robertel (#1040) üzenetére


bAtt001
addikt

azt szerintem még a rim sem tudja :D bár mintha jövő év elejére ígértek volna valami új csúcsmodellt de ebben nem vagyok biztos.

(#1042) zsozsi67 válasza Vazallus (#1034) üzenetére


zsozsi67
csendes tag

Nem tudom honnan vetted ezeket a beállításokat, de minden tisztelet a Tiéd. Úgy néz ki, hogy most működik a wifi. Sajnos nem tudom ezekkel a beállításokkal mit változtattam, de nagyon köszönöm a segítségedet!!! :C (Még a T-****-nál sem tudtak mit mondani erre a hibára,)

[ Szerkesztve ]

(#1043) lezerpiramis válasza zsozsi67 (#1042) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Talán mert semmi közük hozzá :)

(#1044) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

ki/milyen ingyenes RSS olvasót használ a BB-hez? pont ma tapiskoltam meg egy 9900-ás BB-t. Hát nekem hozzám nőtt már a bold-om de annyira nekem nem jön be.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#1045) icezozo válasza dellfanboy (#1044) üzenetére


icezozo
addikt

van benne ingyenes, tökéletes a célra!
( társadalmi hírcsatornák)
persze OS6 alatt.

http://qwankido.hu/

(#1046) dellfanboy válasza icezozo (#1045) üzenetére


dellfanboy
senior tag

és os5-nél?mi a neve amit te használsz? mert app world-ben találtam pár ingyenest de ha negatívak a tapasztalatok akkor felesleges letöltenem.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#1047) icezozo válasza dellfanboy (#1046) üzenetére


icezozo
addikt

én OS6 alatt a gyárit használom!
OS5nél pedig a Squid RSS használtam.
( AppWorlből letölthető)

http://qwankido.hu/

(#1048) pszili8


pszili8
aktív tag

9350-est próbált már valaki?

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#1049) invasio válasza t_amas (#1021) üzenetére


invasio
tag

Jónak tűnt az ötleted, de sajnos nem működik. Megjelöltem mindent korábban olvasottként, de még mindig jelzi az olvasatlanokat.

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1050) hati


hati
addikt

Tud vki olyan böngészőt bb-re, ami nem az opera mini és a bolt-hoz hasonló technikát használ, azaz átküldi a forgalmát egy külső előfeldolgozó szerveren keresztül? Intranethez kellene, ami nem elérhető a külső szerverek számára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.