Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43751) mpo válasza Depression (#43746) üzenetére


mpo
veterán

Használd egészséggel sokáig.
Amit linkeltem, talán megtalálod az összetételét és akkor kereshetsz hasonlót, arra az esetre, ha egyszer megszűnne, mint a Moschus meg sok más jó női illat, amit a feleségem is szeretett vagy férfiaknál a Brut33 after shave.
Egyébként az eladó azt mondta, ugyanaz a parfüm más illatú lesz egyénenként.
Igaz lehet, mert az embert szag alapján lehet azonosítani (szagazonosítás), mert egyedi az illata, így a bőrön lévő anyagok megváltoztatják a parfümöt is.
Az izzadásgátló stiftek közül az Old Spice nálam hatástalan, a Gillette meg működik.

Ha érted, akkor már elavult.

(#43752) Wesder válasza TaaT (#43750) üzenetére


Wesder
félisten

Az ilyentől tudok még agyf@szt kapni.
Ha tökéletesen működik szerinted így is, akkor hasznàld tovàbbra is hülyegyerek.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43753) aprokaroka87 válasza TaaT (#43750) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Notch über brutál verzió:D

(#43754) olle válasza TaaT (#43750) üzenetére


olle
senior tag

Jah pont tegnap zúzta le a telóm. Járólap és a gravitáció és a telefon nem barátok. (P20 Pro) Mondom nézek hozzá alkatrészt. Mibe fáj egy ilyen. 99.000 HUF innentől nekem is kishibás. (Biztosítás 4ever)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#43755) mpo válasza Wesder (#43752) üzenetére


mpo
veterán

Volt itt olyan autó, amit a "parkolóban meghúztak", de a hátsó kereke ki volt fordulva.

Ha érted, akkor már elavult.

(#43756) seniman válasza mpo (#43755) üzenetére


seniman
addikt

Meghúzta egy Kraz vagy BMP. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#43757) aprokaroka87 válasza seniman (#43756) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

BMP az mi?

(#43758) seniman válasza aprokaroka87 (#43757) üzenetére


seniman
addikt

[link]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#43759) #81733120 válasza Wesder (#43752) üzenetére


#81733120
törölt tag

+1
Engem már az zavar, ha egy kis karc van a telefonom fóliáján...:D

(#43760) patomi


patomi
őstag


tyűűűha nem elég, hogy írni nem tud, de az árakkal sem nagyon van tisztában

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#43761) #81733120 válasza patomi (#43760) üzenetére


#81733120
törölt tag

Én adok érte egy jó állapotban lévő 'A magyar helyesírás szabályai' könyvet. (12. kiadású.) :K

[ Szerkesztve ]

(#43762) mpo válasza #81733120 (#43761) üzenetére


mpo
veterán

Az még másnak is magas lenne, nyelvtan szigorlathoz ezekből halásszák ki a kivételeket, hogy kettesnél senki ne kapjon jobbat írásbelin.
El kéne végeznie az 1-2. osztályt inkább.

A 12. kiadás volt olyan hosszú életű? Mert akkor nekem is az van.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#43763) #81733120 válasza mpo (#43762) üzenetére


#81733120
törölt tag

A 11. kiadás volt elég sokáig érvényben, 1984-tól 2016-ig az volt az "érvényes", 2016-ban adták ki a ma is érvényben lévő, 12. változatot.

Sok az érvény/érvényes szó... :D

[ Szerkesztve ]

(#43764) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Ha jól tudom, a 12. kiadásban változott pl. az ésszerű észszerűre.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43765) mpo válasza Trailblazer (#43764) üzenetére


mpo
veterán

Jól tudod.
De itt van, most reggel belenéztem, a 600. oldalon a 140. pont miatt megbuktam volna. Az egész 16 oldal, de az eredeti számozást tartalmazza.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#43766) Trailblazer válasza mpo (#43765) üzenetére


Trailblazer
addikt

Bár nem vagyok rászorulva, nem volna rossz egy példány belőle. Nincs fent az egész valahol pdf-ben?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43767) nullpoint válasza Trailblazer (#43766) üzenetére


nullpoint
senior tag

Egy népszerű magyar oldalon fent van, eBook/hu kategóriában, 11. és a 12. kiadás is.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#43768) Astroboy válasza Trailblazer (#43766) üzenetére


Astroboy
őstag

Én olvastam, kiváló mű, a komornyik a gyilkos. :DDD

(#43769) Astroboy


Astroboy
őstag

Gyorsan elugrott festékért? ;]

(#43770) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#43771) TaaT


TaaT
veterán

"Csak csere!!!
Samsung s7 edge,kártyafüggetlen,a kijelző plexi sérült."

"- Makula Péter Bruno: Mi jen telo kel erde"

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#43772) Wesder válasza TaaT (#43771) üzenetére


Wesder
félisten

Szerencse hogy nem pkexi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43773) Cs1csó válasza TaaT (#43771) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jah amúgy ezzel sincs gond, ha egy x éves s7 edge ér mondjuk y forintot és egy kiejző csere z ezer forint akkor y-z= az az ár amennyit ér persze HA TÉNYLEG CSAK a kijelző a rossz és ezt még a vásárlás előtt meg lehet állapítani.

(#43774) TaaT válasza Cs1csó (#43773) üzenetére


TaaT
veterán

Manapság nézegetem az S6 S7 kínálatot mert le szeretném cserélni a közeljövőben a kínai vacak telefonomat.

Na az árazás nem úgy megy ahogy írtad, láttam olyat hogy a hajszálrepedéses darab 2000ft-al volt olcsóbb mint a hibátlan. :)

Give them hell Ukraine!

(#43775) Syl válasza TaaT (#43774) üzenetére


Syl
nagyúr

Van aki csak árulja a vackait és van aki el is akarja adni. :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#43776) Trailblazer válasza nullpoint (#43767) üzenetére


Trailblazer
addikt

Vettem a lapot. :K :R

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43777) Cs1csó válasza Syl (#43775) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na igen erről nem is beszéltünk. Volt egy ház a környékünkön amire vagy 15 évig ki volt téve hogy eladó. Gondolom ért x milliót de x+40%-ért árulta.
Gondolom ahol most élsz és tegyük fel szeretsz is nem akarnál költözni de ha valaki odajönne hogy 2x annyit ad érte akkor elgondolkodnál, de 2x annyiért meghirdetni már merész.

TaaT

Ez megint ízlés dolga, nekem most buta telefonom van és bazira nem érdekel már ütöm vágom de ha lesz egy okostelóm akkor már első pillanattól üvegfóliával használnám és amint nagyon karcos, vagy akár törött lenne a fólia én cserélném és egy fillért sem adnék olyan telóért - max ha kijelzőcsere árával olcsóbban adják - amin repedés stb. van.

(#43778) TaaT válasza Cs1csó (#43777) üzenetére


TaaT
veterán

"ha lesz egy okostelóm akkor már első pillanattól üvegfóliával használnám"

Oh, erről eszembe jutott az egyik hirdetés. :DDD :DD

"Hibája sajnos leesett ezért a képernyőjén hajszálrepedések keletkeztek ami szinte láthatatlan és a működését nem befolyásolja mikor leesett azonnal vásároltam hozzá üvegfóliát ami azóta is rajta van és ütésálló tokot."

Give them hell Ukraine!

(#43779) Vanir


Vanir
veterán

Az évszázad üzlete. A leírásból úgy 50%-ot adnék neki, hogy lopott, a fennmaradó 50%-ot pedig, hogy valami teljesen fogalmatlan tahó árulja, aki bizonyára nem áfacsalásból, vagy valami más hasonlóan tiszta üzletből keresi a kenyerét. :DDD

(#43780) Depression válasza Vanir (#43779) üzenetére


Depression
veterán

Hogy nekem ilyenek nem jutnak eszembe... 800k-ért vásárolt bicajt majdnem 5 milláért árulni nyíltan.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#43781) KaiotEch válasza Depression (#43780) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem egy sima 0-val többet írt. Volt már nálam is véletlenségből, hogy félregépeltem.

(#43782) opr válasza Depression (#43780) üzenetére


opr
veterán

Nemtom, en valahogy akarhanyszor talaltam olyan biciklit, ami tobb, mint 200k volt, es megerte az arat, mindig kiderult rola, hogy auto. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#43783) Wesder válasza TaaT (#43778) üzenetére


Wesder
félisten

Megdöglött a kutya, de megtartottam labdàzni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43784) #81733120 válasza TaaT (#43778) üzenetére


#81733120
törölt tag

:D
Késő bánat. :))

(#43785) Cs1csó válasza TaaT (#43778) üzenetére


Cs1csó
félisten

:))
Direkt hangsúlyoztam az azonnalt, mert én is - nem egy - emberrel találkoztam aki hetekig használta üvegfólai sőt!! bármilyen fólia nélkül mert még kínából nem jött meg a fólia stb. nevetséges, Ahogy megveszem azonnal tok és védőfólia. nem egy-két vagy három hét múlva.

(#43786) Chaser válasza Cs1csó (#43785) üzenetére


Chaser
titán

a több mint egy éves telefonomon nincs semmilyen fólia, köszöni jól van, az előtte levőn 3 évig nem volt, mikor megvettem került rá, aztán 3-4 hét múlva épp asztalon volt mikor berobban rajta az a csoda ( : azóta ilyen sz@rokra nem költök, még a 3 éves telefon kijelzője is karc mentes állapotban tört ketté, mikor autóban ráültem ( : a mostani is gyári állapotú, miközben velem együtt dolgozik lakás felújításon, csak egy egyszerű vékony szilikon tok van rajta, h ne karcolódjon a háta, a mai üvegek zömét nehéz megkarcolni, leejteni nekem meg nagyon ritkán sikerül, de akkor is megfogom a lábammal 90%-ban:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43787) Astroboy válasza Chaser (#43786) üzenetére


Astroboy
őstag

Csimpánz-e vagy? :D

[ Szerkesztve ]

(#43788) Trailblazer válasza Cs1csó (#43777) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én pontosan így járok el minden okostelóval. Jelen esetben is már a készülék előtt megérkezett a tempered glass, és arra még került egy sima matt fólia is. Masszív tokot szintén kapott, és már esett is le, persze ennyire levédve semmi baja nem lett.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43789) Wesder válasza Trailblazer (#43788) üzenetére


Wesder
félisten

Én Nilkin Frosted+Fullcover kombót szoktam hasznàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43790) Trailblazer válasza Chaser (#43786) üzenetére


Trailblazer
addikt

Te vagy az a kemény gyerek ebből kiindulva, akinek a gépén antivirus sincs? ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43791) mpo válasza Trailblazer (#43788) üzenetére


mpo
veterán

tempered glass, és arra még került egy sima matt fólia is. Masszív tokot szintén kapott, és már esett is le, persze ennyire levédve semmi baja nem lett

Hogyan lenne baja, amikor az érintőképernyő se működik ennyi védelem után?

Ha érted, akkor már elavult.

(#43792) opr válasza mpo (#43791) üzenetére


opr
veterán

Barmilyen rendszer vedelme novelheto akar hasznalhatatlansagig es tovabb! ;]

(Ceges rendszergazdakat szoktam ezzel a mondattal traktalni, amikor kipattan a fejukbol valami orbitalis baromsag.)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#43793) Silεncε válasza Trailblazer (#43790) üzenetére


Silεncε
őstag

Nekem sincs most éppen fólia rajta, az előző üveget sikerült félbetörnöm, az új meg nem passzolt rá, így levettem a francba. Ja, és antivírust se használok (vagy a linux pörög vagy a win beépítettje). Nem kell minden sz@rt letöltögetni és nincs baj :P

[ Szerkesztve ]

(#43794) Trailblazer válasza mpo (#43791) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ha te mondod. A tény az, hogy nagyszerűen működik, nincs gond az érzékeléssel. :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43795) Depression válasza Silεncε (#43793) üzenetére


Depression
veterán

Lásd aláírásom :P

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#43796) mpo válasza Trailblazer (#43794) üzenetére


mpo
veterán

Volt egy Nokia Lumia 800 Windows-zal, azon Gorilla Glass volt, fólia nélkül használtam évekig, a gyári hátlapot kapta meg.
A Redmi 4X-re meg elöl-hátul raktam védelmet, de ez a tempered glass se védené meg a kijelzőt a töréstől.
Hamis biztonságérzetet ad.
A GG megérne 5-10$-t., de mégse rakják bele.

Ha érted, akkor már elavult.

(#43797) Trailblazer válasza mpo (#43796) üzenetére


Trailblazer
addikt

Az enyém Gorilla Glass-es, de a közhiedelemmel ellentétben az is jobbára csak a karcolódástól véd. Kell az extra védelem a törés, meghasadás ellen.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#43798) quailstorm válasza Trailblazer (#43797) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gorilla Glass a nyírástól, feszítéstől véd nagyon. Meg attól, hogy törés esetén elvágja a kezedet meg a torkodat.
Már egy első generációs Gorilla Glass-t is C-be lehet hajtani de még nem tört el. (2009)
Egy hamis ablaküveg érintő viszont olyan szépen az államba robbant, hogy szedegethettem a szilánkokat.

Ejtéstől is véd csak nem olyan látványosan. Kavicstól, pontszerű ütéstől nem tud védeni az se.
Karcállóság a másik dolog, bár én is meg haverom is meg tudtuk karcolni, szóval inkább fólia. Neki vízparton a homok intézte el nekem meg a bénaságom és a farmeren a szegecs.

Tempered glass viszont sokszor tényleg elnyeli a becsapódást és csak az törik, nem egy készüléken láttam élesben.

[ Szerkesztve ]

(#43799) cbmfan


cbmfan
senior tag

Mate 8, közel két éve használom. mielőtt megvettem már megjött a világ túlfeléről az üvegfólia, becsukható ablakos tok és övtartó hozzá, mai napig úgy néz ki mintha új lenne, csak a fólia jobb felső és bal alsó sarka van alig láthatóan lepattogzódva. hiába van bármilyen tok vagy fólia rajta ha zsebben hordják. feszül, nyomódik, míg övtartóban lazán van, maximum dörzsölődik, de a toknál ez nem számít.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#43800) kenwood


kenwood
veterán

[link]
Vajon mit jelenthet egy Retail alaplapnal az OEM szo ?
doboz nelkul,zacskoban aruljak,es akkor hirtelen oem lesz belole :D

"Az OEM (Original Equipment Manufacturer) kifejezés arra a szituációra utal, amikor egy vállalat az eredeti gyártótól megvesz valamilyen terméket, majd mint sajátját adja tovább, gyakran valamilyen nagyobb termék részeként. Nem egyértelmű ugyanakkor hogy ebben a helyzetben az eladó eredeti gyártót vagy a felvásárlót nevezzük OEM-nek."

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.