Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) Trailblazer válasza Vakegérke (#44499) üzenetére


Trailblazer
addikt

Anyám szintén odavalósi, ő nem hallotta ezt.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#44502) Vakegérke válasza oriic (#44500) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálunk is ez volt e neve, de némileg tájékozott vagyok a tájszólásokban is. :K

Mikor gyerekkoromban vándorcirkusszal jártuk az országot, petroforral készültek a kaják. Népszerű neve petrolfőző volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44503) zolee5016 válasza oriic (#44500) üzenetére


zolee5016
őstag

:K a sütö része meg öreganyám szerint a ler...
(nyaraltam náluk..kb 8 éves lehettem...kifutkoztam az életem a srácokkal...berohanok mamáékhoz délután 1 körül....mama van ennivaló?..ő pedig mint a régiek rendesen ,a delelőjét tartva félálomba odaveti: Zolikám a lerbe megtalálod....na szerintetek?? lecsontosodtam majdnem mert nem találtam. :B

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#44504) Vakegérke válasza Trailblazer (#44501) üzenetére


Vakegérke
veterán

Régen volt használatos megnevezés, mára kihalt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44505) Trailblazer válasza Vakegérke (#44504) üzenetére


Trailblazer
addikt

Mikor régen? Mutterom is már közel 70.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#44506) Chaser válasza oriic (#44500) üzenetére


Chaser
titán

Nalunk is igy futott kmeten

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44507) Vakegérke válasza Trailblazer (#44505) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én még hallottam élőszóban a masinát, pedig "csak" 67 múltam. Tájegységenként él, vagy hal ki egy-egy megnevezés. Hozzáteszem, (ahogy már mondtam,) vándorcirkusszal az egész országot bejártam gyerekkoromban. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44508) Cs1csó válasza Vakegérke (#44507) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nekem is rémlik valami ilyen megevezés, lehet tévében - főzős műsorokban pl. - de egy kistelepülésen ahol elég homogén a lakosság simán tartják a hagyományokat, elnevezéseket, stb.

[ Szerkesztve ]

(#44509) Trailblazer válasza Vakegérke (#44507) üzenetére


Trailblazer
addikt

Az megeshet, hogy másutt lehet, de Sárospatakon nem hallott ilyet.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#44510) pikszel válasza zolee5016 (#44503) üzenetére


pikszel
őstag

A rert én is ismerem, bár igaz, hogy csak keresztrejtvényekből :D

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#44511) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Egy újabb masszívan árazó:

"Eladó Synology DiskStation DS216play 2-lemezes NAS (2×1,5 GHz CPU, 1 GB RAM) 4K - 1TB HDD-vel!"
80 000 Ft-ért.

Eközben az árukeresőn: Synology DS216play

1TB-os merevlemez kinek kell már (újonnan kb. 11 ezer)?? 22 ezer forintért már 3 TB-osat lehet venni.

Még így a végére:

"full dobozos, hibátlan, nagyon keveset használt NAS." Ez szubjektív szerencsére gari van még rá egy bő vél év.

[ Szerkesztve ]

(#44512) Astroboy válasza kenwood (#44495) üzenetére


Astroboy
őstag

"nincs kedvetek feladni valami keresek hirdetest.."

Sokan így adnák fel: ...keresem Norman-t kaktusszal történő análizálásos vegzálás céljából... ;]

Vakegérke: "ahogy már mondtam,) vándorcirkusszal az egész országot bejártam gyerekkoromban."

Világszenzáció voltál, mint az egyetlen vak egérke aki ír és olvas? :DD

[ Szerkesztve ]

(#44513) Cs1csó válasza Astroboy (#44512) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kére tikk, nem személyeskedni téged sem zaklatunk, hogy miért és hogyan hagytad el a 51-es körzetet.

(#44514) zolee5016 válasza Cs1csó (#44513) üzenetére


zolee5016
őstag

téged sem zaklatunk, hogy miért és hogyan hagytad el a 51-es körzetet.
sehogy nem hagyta el..... :B :DDD

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#44515) Cs1csó válasza zolee5016 (#44514) üzenetére


Cs1csó
félisten

Onnan tolja a PH!-t?

(#44516) Vakegérke válasza Astroboy (#44512) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor még normális gyerek voltam, nem gondoltam volna, hogy vén koromra vakegér leszek. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44517) zolee5016 válasza Cs1csó (#44515) üzenetére


zolee5016
őstag

igen :K
nálunk MO-n az ez
51 internet-hozzáférési szolgáltatás

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#44518) Astroboy válasza Cs1csó (#44513) üzenetére


Astroboy
őstag

Roswell óta itt rohadok, visszalőnék de még az ionpisztolyomat is elvették.
Ugyanakkor a fedett ügynököm Gyuri simán belevág bárkit a napba. :D

(#44519) Wesder válasza Cs1csó (#44513) üzenetére


Wesder
félisten

Ő az 52-es körzetből szökött, azért nem keresik és írkàlhat itt összevissza mindent;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#44520) Trailblazer válasza Cs1csó (#44511) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ebben van alapból cpu, ram és disk is? Máskülönben lehet, hogy indokolt, amennyiben nincs és azokat külön tette bele. (Előrebocsátanám, hogy nem értek hozzá - ehhez sem.)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#44521) kenwood válasza Trailblazer (#44520) üzenetére


kenwood
veterán

csak hdd nincs benne,a tobbi gyari tartozek.
egyebkent ilyen 80-100ks nasba nem jellemzo, hogy 1tb-t pakolnak.
gondolom,nagyobb volt,de azt megtartja

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44522) Tegla80 válasza Cs1csó (#44508) üzenetére


Tegla80
addikt

"gasztroangyal"-ban is volt ,h "masina"....nezett meg Marcsi is mikor mondta az oreg mamoka a nevet. En is sok ilyen fozos musort nezek. :D

Sony® & PlayStation®

(#44523) Cs1csó válasza Trailblazer (#44520) üzenetére


Cs1csó
félisten

kenwood megválaszolta a lényeget de ha valaki 80(!) ezer forintért vesz egy 2 lemezes NAS-t minimum egy pár 2 de inkább 3 GB-os HDD tesz.

+1 Tegla80 Marcsit én is bírom!!

[ Szerkesztve ]

(#44524) Gyuri27 válasza Astroboy (#44518) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itt vagyok hozom a fájást! Kinek köll a kín? Ki nem hozott teknőt?
Mentek a napba magatoktól vagy én b@szkódjalak bele benneteket? :DDD ;]

Amd - Radeon - Ryzen

(#44525) Cs1csó válasza Gyuri27 (#44524) üzenetére


Cs1csó
félisten

A napban ott milyen? Jaú? Így télvíz idején benne lennék.

(#44526) Trailblazer válasza Cs1csó (#44523) üzenetére


Trailblazer
addikt

Jó, én csak azt furcsálltam, hogy nem barebone ez a cucc.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#44527) seniman válasza Gyuri27 (#44524) üzenetére


seniman
addikt

Te még élsz?Azt hittem téli álmot alszol. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#44528) Gyuri27 válasza seniman (#44527) üzenetére


Gyuri27
félisten

Látod, hogy nem hagynak a lidércek.
Mi az úristen van itt? Nem tán korrekt árak a ha-n? :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#44529) Cs1csó válasza Gyuri27 (#44528) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem vészes az árképzés, kb. a bolti árat lövik be, maradjunk annyiban nem szeretnének bukni az eladók az üzleten.

(#44530) kenwood válasza Cs1csó (#44529) üzenetére


kenwood
veterán

azert lehet,meglepodnel,ha szeretnel egy picit komolyabb 1-1.5 eves garis konfigot osszerakni.
Foleg,ha par speci cucc (pl meno haz,gamer perfieriak, 144 hz monitor) is lesz.
egy 5-600 K-s konfigon akar 150-200at is meg tudsz igy fogni,ha van turelmed kivarni (mondjuk 2-4 het) mig 1-1 hianyzo elembol felkerul valami jo aron,es nem egy nap alatt beszelsz le mindent.

Felso kategoriaban azert nem ritka, hogy 1-1 vizhutes,haz,alaplap,keyboard,nvme ssd a bolti ar fele kornyeken megy makulatlan allapotban,garival.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44531) Gyuri27 válasza kenwood (#44530) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ja lehet meg tudsz. De lehet, hogy nem. Aztán az se mindegy hogy a cuccon van-e gari vagy nincs vagy hozzám garis.

Mert a baj mindig ott van mikor egy 3-4 vagy több éves vga-t, lapot árulnak majdnem bolti áron.

De én azt mondom, hogy ha 400K-m van egy vasra akkor legyen minden új garis.

Mint hogy 2-4 hétig kelljen egerészni a gari nélküli, ki tudja ki hogyan használta cuccokat rakjak össze.
Sok esetben ezeknél a lomoknál 10-20%-al kerül többe egy platformváltás boltból. Nincs miről beszélgetni tehát.

Egy röpke gondolat a gariról. Manapság a termékekre egy év garit adnak a boltok (nyilván van egy-két kivétel).
A maradék meg intézzed magad a gyártóval. Ez az új szitu. Így az egy éven felülit nemigen számítom garinak.
Főleg, hogy java része a holmiknak még mindig szürke importos. Amivel aztán semmit nem tudsz kezdeni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#44532) kenwood válasza Gyuri27 (#44531) üzenetére


kenwood
veterán

Persze,ez a te perspektivad,es tok jogos,nem is lenne ertelme gyozkodni rola,hogy maskent allj hozza.
A lenyeg itt azon van,hogy kulonbozo emberek vannak,mas preferenciakkal.

Pl azt mondod,mindegy,hogy 4 vagy 600.
igen,ha zsebbol rantod ki.
Ha viszont az evek alatt osszeguriztel egy gepet,ami mar (a top kategoriaban) avul,de meg 2-300-at er,akkor rogton maskent fest az uj gepnel a 200-k difi,hiszen igy a koltsegvetesed nem 50,hanem 100%al ugrik meg.

Egy csomo olyan arc van diakok,dolgozo emberek is,akiknek nincs sok penzuk,szinte semmire nem koltenek,de kockak,ezert a gepuk tobbet er,mint a kocsijuk,ha nem tomegkozlekednek :D

Ipon,aqua es tarsai nem baszakodnak a garival, ha minden tiszta,csak elromlott az aru.
Voltam mindkettonel tobbszor is,ami nem mukodik azt kicserelik,akar 2.5 ev utan is.
Iponban volt olyan, hogy a 1150-es garis lapban egy lab gorbe volt,megcsinaltak fillerekert, es azzal a ket hettel,amig naluk volt,meghosszabitottak az eredeti gariidot.

Hozzam garit mar en se tobbet.
A normalis kiskerekkel nem lesz gondod,hacsak nem te vagy az 1000 bol egy, akinek fizikai serules,vagy hamisitott papir miatt nem ervenyes a kiskergarija.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44533) Gyuri27 válasza kenwood (#44532) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olvass kicsit.
Sajna manapság egy év a gari. Ha azon túl tesznek érted valamit örülj. Ha nem IJ.
Amúgy iponról is lehet olvasni ezt azt. Régebben én is gariztam náluk. Nem volt gond. De másnak volt baja.
Aqua-nál gariztam. Soha többet nem vásárlok náluk. De olyan termék se kell ami hozzájuk garis. Megpróbáltak megmajmolni az avultatással. Nem sikerült.

Elmondtam párszor. Elmondom utoljára.
Közmunkás vagyok.
Pont a kicsi pénzüek vesznek új vagy rendes garis használt terméket (most a filléres holmikat ne vegyük ide).
Mert ha egy sok éves termék beszarik az nekik bukó és nem tudnak másikat venni.
Mondok példát. Hiába fasza egy vga ha az használtan 60-80 pénz de 3-4-5-6 éves.
Arra már nincs gari. Ezeket a cuccokat már nem az örökkévalóságnak gyártják. Szóval marad a pár hónapos vga ebben az árban vagy az új (még akkor is ha mondjuk teljesitményben kevesebbet tud).

Persze igazad van. Aki 3+ éves konfigot piacozik össze 200-300k-ért vagy többért úgy hogy az az összes pénze az legyen az ő dolga. Szeret veszélyesen élni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#44534) kenwood válasza Gyuri27 (#44533) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem meg valotlan dolgot allitasz.
Biztos vagyok benne,hogy a topicban is tobb olyan embert talalsz,aki iden bevitte a 2.5 eve vasarot hibas cuccot az iponba,extremebe,aquaba,es ket heten belul a kezeben volt a zsiruj cucc,ujabb 2-3 ev garival.
Ez az altalanos.

Amirol te beszelsz a 100-bol 1-2-3 szerencsetlen,akinek kikuldik Tajvanba hajoval az asus lapjat,mire 1 honap utan kikonyorog egy visszafizetest.

Biztos, hogy nincs olyan, hogy a kisker altal nyomtatott,vagy kitoltott,lepecsetelt garipapiron 24 honap szerepel,es teged 15 honap utan elhajtanak,hogy intezd a gyartoval.
Nem tudom,honnan veszed,hogy ez bevett eljaras lenne.

Olyan van,hogy mondjuk a dobozon 5 ev szerepel,de a kisker 24-36 honapot ir a pairodra.
ilyenkor 24,36 honapon tul valoban neked kell a gyartonal intezni,mert a magyar torveny csak 12-re kotelezi a kiskert,es mar abban is jofej volt,hogy 1-2 evet pluszban bevallalt az otbol. (Xfx tapnal lattam ilyet meg corsair cuccoknal, illetve az elettartam garit 90%-ban elszabotaljak)

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44535) Chaser válasza kenwood (#44534) üzenetére


Chaser
titán

Aqua-t en is hanyagolom, tavalyis eset, innen vett srac 1050-et, neten rendelve, gyari hibas volt es nem csereltek egybol, mondvan hibas, erre nem vonatkozik a 14 nap - meg szerencse, h szemelyes vasarlasnal is 3 munkanapon belul hibas termeknel kotelesek cserelni -, epp dolgom volt ra is kerdeztem, el kezdett a gyerek makogni,.le is lottem, ismerem a jogszabalyokat koszonom, az h ti mit talaltok ki nem erdekel ( : en par 1050-et vettem mert eppen bestbuy aron volt naluk, aztan visszavittem, nem banyaszkodok megse, mondtam nekik kifejezetten orulnek ha mar szemelyesen visszavittem a penzt is visszakapnam egybol - kozben felment az ara naluk is 47-rol 55-57-re, fenn is voltak mar aznap felutan a listajukban -, de nem tudjak visszaadni, ket het, valamikor a het utolso napjan kaptam vissza a penzemet
Most egy xiaomi telefon van - raadasul dragan is vettem toluk tavaly, de ajandek volt, amen -, azasszonyt' eloljaroban elhajtottak, mint kiderult egy kijelzo szerelesi hiba van, besargult egy sav az egyik oldalan, no majd nemsokara raerek, megnezem engem h hajtanak el:)
Igen keves uzlet van ahol korrektek, regen rossz mikor kinyomtatott jogszabalyokkal kell menni valahova, es nasa cia fbi tek stb emlegetesevel

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44536) kenwood válasza Chaser (#44535) üzenetére


kenwood
veterán

milliardos forgalmu cegeknel elkerulhetetlen evente parszaz ilyen eset.
ettol meg az az altalanos,amit leirtam.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#44537) Cs1csó


Cs1csó
félisten

1. Ami elromolhat el is romlik
2. Rövid távon jót tesz az ügyeskedés minden cégnek
3. Hosszú távon nem tesz jót az ügyeskedés egyik cégnek sem

(#44538) Gyuri27 válasza kenwood (#44534) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olvasd kérlek a szaktopikot itt a ph-n.
Egy év a gari ami a boltra tartozik (ez kötelező ugyanis).
Utána az esetek többségében csak a nyűglödés megy hivatkozva a gyártói garanciára.
Ami meg ehh kategória.

Javaslom kérdezz utána és olvasd el a ászf-et mindkét boltnál.
Sőt nézz meg egy számlát.
Sokszor (mostanában nem) oda irták, hogy 24 hónap (a példa kedvéért) alul meg hogy egy év a többi gyártói.
Tessék pl: Basic garancia: Ezen termékek esetén nem vehető igénybe a gyártó magyarországi megbízott szervizszolgáltatása. Az ügyintézés csak cégünkön keresztül kezdhető meg. Az ilyen felirattal megjelölt termékek nem vesznek részt a gyártók által meghirdetett promóciókban sem. Ezt egy 105k-s lap alól másoltam ki.
85k-s lap alatt 3 év gyári garanciával szerepel. Ami egy év rende meg két év fis-fos.

Mielőtt meghazuttolsz nézz picit utána légyszi.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#44539) Cs1csó válasza Gyuri27 (#44538) üzenetére


Cs1csó
félisten

Amúgy hogy működik pontosan ez a 1+ x év? Ha egy éven túl romlik el akkor hova lehet fordulni? Úgy érzem ezt meg kellene reformálni. A vicc az, hogy a parlamentben egy 10 perces szavazással és előtte pár napos munkával össze lehetne dobni egy szigorúbb rendszert, mint ahogy a 14 napos elállási jogot is megszavazták.

(#44540) Gyuri27 válasza Cs1csó (#44539) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a baj, hogy ez nincs rendezve.
Elvileg a gyártóhoz. De van gyártó aki nem foglalkozik veled. Arról nem is beszélve ha a világvégére kell csomagot küldeni az nem két forint.
Ha foglalkoznak is veled az ő szabályaik szerint játszanak. Ami akkor problémás ha a terméket nem lehet javitani és már nincs a termék csak hasonló. Vagy ugye hasonló sincs.
Illetve ugye itt jön képbe amit itam a szürke import. Sok cég nem is foglalkozik veled ha kiderül, hogy azt a cuccot pl ázsiába küldték.

Persze a boltok addig amig van a termékből még csak csak intézkednek. De pl egy pár éves 200k-s vga-val nemigen foglalkoznak ami 1-2 éve nincs gyártásban.
Nyilván a bolt se a 200k-at se egy 200k-s vga-t nem fog adni. Mert az nekik bukó.
Menj és harcold le a gyártóval. Ők meg jó esetben 30-90 nap múlva küldenek valamit, hogy jó lesz az.
Aztán vagy jó lesz neked az vagy húzod a szád. Ráadásul azon megint nem lesz rendes garancia.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#44541) Sethdobaloah válasza Gyuri27 (#44540) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Nézd nem kizárt, hogy te olyan helyen vásárolsz, ahol tényleg így működik. De én olyan helyen, ahol ha a számlára az van írva, hogy 2 év gari, akkor 2 éven belül ők intézkednek. És igen, kaptam vissza 60-as ssd árát 2 év után, amiből akkor vettem egy 120-ast, mert ott pl pont 3 év volt a gari.
Ha a számládra az van írva, hogy 1+1 év akkor persze ne csodálkozz, majd legközelebb nem cigánykodsz 3 forintért.

...csak én vagyok helikopter?

(#44542) Gyuri27 válasza Sethdobaloah (#44541) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hozzám beszélsz?
Picit el vagy tévedve. Olvass vissza meg olvass bele a garancia topikba.
Legközelebbi ilyen kultúrát hsz a modkerbe fog kikötni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#44543) #33253120


#33253120
törölt tag

Vótmán?
[link]

(#44544) Cs1csó válasza #33253120 (#44543) üzenetére


Cs1csó
félisten

De miről van szó? Jó lenne tudni, megjegyzem én szkeptikus vagyok az ilyesmivel. Ha valami bolti, új, garis akkor az új, ha már kivitt valamit a boltból ha felbontotta ha nem ha beüzemelte ha nem onnantól már használt ezt azért jó lenne megérteni. Jah és ahogy kivitte a boltból az értéke a bolti ár mínusz 20%.

Miért? Mert különben a boltban veszem meg.

(#44545) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Egyszer megyek a boltba kockasajtért.....

Asszony azt mondta többet nem enged vásárolni...

Mindig csak az átbaxás....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44546) Chaser válasza Cs1csó (#44544) üzenetére


Chaser
titán

Jogilag hasznalt, egyebkent uj, nekem is van bontatlan monitorom, egy eve kerult hozzam, nem tudok rola h hasznalt lenne, nyilvan nem er annyit mint a bolti - en se bolti aron vettem garpapir nelkul -, de ha ott dekkolna meg 5 evig akkor is uj lenne

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44547) Astroboy válasza Vangelis (#44545) üzenetére


Astroboy
őstag

Bele se merek gondolni, hogy mi lett volna, ha körfűrészt keresel... ;]

[ Szerkesztve ]

(#44548) Chaser válasza Astroboy (#44547) üzenetére


Chaser
titán

( : vmelyik evben a tescoban egy thunder dome nevu dolgot tunder domenek forditottak, az is szep volt:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44549) Alg válasza Astroboy (#44547) üzenetére


Alg
veterán

Na de az ára vajon mennyi? :)

@Vangelis: nem is kocka, nem is sajt ;]

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#44550) Dr.NX válasza Vangelis (#44545) üzenetére


Dr.NX
addikt

A doboza meg biztos kerek volt, nem? :)

Elfogadom a sütiket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.