Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7042) avmpg


avmpg
tag

Level 32. Tök jó, de az öröm kb. 10mp-ig tartott.
(Plusz a ma hajnali tapasztalatok.)

Úgy tűnik, hogy mostantól már nem hozza majd a játék azt élményt, amit eddig.
Az első ok, és a legnagyobb, hogy nincs miért tovább fejlődni. Nincs cél. És ezen már tényleg csaka Gen.2 segít majd.
És akkor sorolom.
-Nem jön semmi plusz azzal, hogy ilyen magas szinten vagyok. Kéne, mert így nem motivál semmi.
-Pillanatok alatt kiütik a gymből a 2400-2600-as lényeket az ellenek.
-Weedle-k hadát küldthetem a saját gymem lényei ellen, nyavajás 500 pr. pontokért és 5 fokban lehetne álldogállni fél órát, hogy bejussak egy 4-5ös gymbe. Magsabb szintűnél már annyi idő lenne, hogy elmegy az ember kedve. Főleg azzal, hogy nem lehet rendezni a lényeket. Az átnevezés se segít, mert az evolválások miatt jönnek-mennek a lények. Ráadásul amit előkészít az ember az evolvásához bekedvenceléssel, azt folyamatosan variálni kell. Egy "iratrendező" lett a train. Csak a coin miatt szenvedem be magam.
-750000Xp, na ez már tényleg sok és elérhetetlennek tűnik.
-A lények mégis ugyanúgy random kiugrálnak a labdákból. Mindegy mit csinálok. Pl. Egy 800-as squirtle jelent meg ma reggel. Ez biztos durva. Kapott málnát, ráküldtem egy ultra ball-t telibe, kis céltókörrel. Pattant ki és füstölt, pedig a 200 water type medal 1437-el eléggé túl van már tolva... 5 percre rá jött egy eevee, 600-as (van 300 eevee candy-m és már a 90%-os vaporokat dobálom el, mert minek...), nincs mit veszetni alapon rádobtam egy alap labdát, alig találtam el és benne maradt. Na ez elég zavaró.
-A kedvenc lényeimnek semmi értelme. Pl. imádom a Seadra-t, már 6 db 90%+os van különböző movesetetkkel, de nem tudom használni, mert gymbe rakni nincs értelme kb. 5 mp. alatt kiütik, másra meg nem jó. Kellene a lényeknek valami mini játék vagy valami championship (de rendes játékmenettel, nem ilyen fos agyatlan nyomogatással mint a gymfight...).

Nem hisztiként mondom ezeket (bár lehet :) ), és még nem rakom le azért a játékot, mert sport mellé jó lesz, de az megváltozott, hogy a játék miatt megyek ki.
Eleinte a sport mellé toltam és jó kiegészítő volt.
Aztán annyira működött és olyan élményt adott, hogy a mással nem is játszottam (tényleg, nyár váge óta mást nem is vettem elő).
Most viszont itt a hideg, a gym fightnak nincs értelme.
Ha vége lesz a bonus eventnek és nem spawnol majd ennyi lény, akkor vége a fejlődésnek.
A buddy candy 5km-es, baromi lassan jön (ennek ellenére még ennek érzem a legtöbb értelmét).
A halloween event óta csak 5ós tojások jönnek...
Hitmonchan sehol, pedig jött közel 10 Magmar, 1X Eevee (amíg tizesben volt), közel 10 Electabuzz és közel 10 Jynx. Még jó, hogy azt az egy Hitmonlee-t bemákoltam.

A gym-ekben pedig jelennek meg a 32,33-as és láttam 35-ös szintű usereket is már. Pedig ebben a hidegben tuti nem tolják ennyien az utcán.
Ez a játék most már offline és multi accos lett. Eljött a koleszos spoofer srácok ideje.
Azért ha megyek futni bekapcsolom majd még elkapom ha találok valamit. És talán ez így is jó.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.