Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64651) konyi79 válasza rbalint88 (#64650) üzenetére


konyi79
addikt

Ők mint látom újat adnak csak, 30k sok érte, meg csak hétfő lenne belőle. Az meg nekem nem jó. Nem saját dolog, egy országos jóbarátnak segítenék vele, de max holnapot tudom beáldozni.

(#64652) Studi


Studi
addikt

Nem csak Párizsban akadtak ki a szurkolók. Ez nagyon kemény! :C :R :C

(#64653) t_a_m_a_s válasza Studi (#64652) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Kinyírtad a topikot wazze.... ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#64654) Studi válasza t_a_m_a_s (#64653) üzenetére


Studi
addikt

És tényleg! :)

(#64655) Balinov


Balinov
félisten

Kocsib*zik: ha autokolcsonzos oldalakon Fabia kombi vagy hasonlot irnak kategoriatipusra, az a nyilvanvalo Fabia kombin kivul meg milyen kocsikat takarhat? Otletem sincs, oszinten..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64656) athomi válasza Balinov (#64655) üzenetére


athomi
veterán

Renault Clio Grandtour? :)

(#64657) t_a_m_a_s válasza Balinov (#64655) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem értek hozzá, de a fabia az kisautó kategória. Mint a Ford fiesta, Fiat punto, Renault clio, Opel corsa, Vw polo, Seat ibiza...

Holnap majd jól beletépünk...

(#64658) rbalint88 válasza Balinov (#64655) üzenetére


rbalint88
addikt

Ibizabol es cliobol van kombi ebben a meretben

(#64659) Balinov válasza rbalint88 (#64658) üzenetére


Balinov
félisten

Balint, koszi!

Ebbol is latszik, mennyire nem vagyok autokbol kepben. Mivel spanyol lenne (tenerife) sanszos hogy seat lesz a tenyleges vagy a listazott skoda. Fabiabol bereltunk mar pozsonyban kombit, 1.2TFSI egesz szepen huzott es el tudtunk minden cuccot rakni benne kenyelmesen

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64660) spanyoll válasza Balinov (#64659) üzenetére


spanyoll
addikt

Hány napra mentek?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64661) #31733248 válasza Balinov (#64659) üzenetére


#31733248
törölt tag

Nekünk is vannak ilyen motorral szerelt (cég)autóink tényleg jól mennek és nem is fogyasztanak sokat. Számomra egyedül a morgós motorhang volt furcsa, de semmi gond vele.

(#64662) Balinov válasza spanyoll (#64660) üzenetére


Balinov
félisten

2 het, 13 ejszaka pontosabban.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64663) spanyoll válasza Balinov (#64662) üzenetére


spanyoll
addikt

Wow! Na jó pihit akkor előre is :)
Irigy vagyok, hogy ennyi időre el tudsz jönni melóból következmények nélkül.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64664) Balinov válasza spanyoll (#64663) üzenetére


Balinov
félisten

szavam nem lehet fonokre, altalanos HR policy-ra, tavaly 3het1nap volt a szabi,egyben.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64665) spanyoll válasza Balinov (#64664) üzenetére


spanyoll
addikt

Mondjuk egyben nem az igazi szerintem, de jobb mint a sehogy :D

Kíváncsi leszek én is, hogy mi lesz a jövőben: most szabadúszóként vagyok a cégnél még 3-4 hónapig, de utána elvileg fel is vennének állandósra. A probléma csak az, hogy sejtéseim szerint nem fogunk tudni találni olyan közös területet megoldásként, ami nekik megfelel, és én is elvállalom :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64666) Mercutio_ válasza spanyoll (#64665) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem dolgozol eleget, különben tudnád, hogy 1 hét pihenés nem elég, hogy teljesen kikapcsolj és ki is pihend magad :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64667) spanyoll válasza Mercutio_ (#64666) üzenetére


spanyoll
addikt

Heti 4, de mondhatni 5 nap 9 órában dolgozom, ezt minden héten. Emellett saját vállalkozásszintű fotózás amikor bejön, plusz a saját marketingem, stb. Dolgozom én eleget szerencsére éppen ebből adódóan nem tudom megengedni magamnak ilyen hosszú szünetet. DE ha még meg is engedhetném magamnak, akkor barátnőm nem teheti meg, hogy lelépjen munkájából ilyen hosszú időre.
Úgyhogy ja... majd egyszer pihenek én is egy egész hetet, vagy többet.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64668) Balinov válasza Mercutio_ (#64666) üzenetére


Balinov
félisten

1 het tenyleg nem eleg, sztem 10 nap amkor mar tudsz is erdemlegesen pihenni.

Nalunk meg szarul jon ki, kb minden evben, nekem 25 nap fizetett szabim van, amit ki kell vennem, Veranak, mint allami korhazi alkalmazott meg van 6 het!!! szabija.. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64669) Studi


Studi
addikt

Srácok, egy áprilisi bringázást megszervezzünk, lenne rá igény?

(#64670) spanyoll válasza Studi (#64669) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha jönnek a lányok is, akkor igen!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64671) Mercutio_ válasza Studi (#64669) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valami popóalert felaratot nyomhattál volna ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64672) Byk01 válasza Balinov (#64668) üzenetére


Byk01
senior tag

A 25 napod is csak egy héttel kevesebb, mint Veráé. Az nem olyan sok, hogy a fejed kellene verned a falba.

Az én idei 50-emtől (amiből 9 tavalyról jött át) már verheted ... a fejed a falba, mielőtt a "jószándékú" fórumtársak kiforgatnák a szavaim :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64673) Balinov válasza Byk01 (#64672) üzenetére


Balinov
félisten

az en 25 napom kozeleben sincs Vera 6 hetenek, ugyanis en h-p-ig dolgozom, nekem egy het szabi 39 ora (ui oraban van megadva az eves szabadsag), de mivel o muszakban jar, es egy heten 3, max 4 napot dolgozik 12 vagy 13 oraban,mert a tobbi default szabadnap, neki az a 6 het az a gyarkolatban tobb, mint 6.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64674) Studi válasza Mercutio_ (#64671) üzenetére


Studi
addikt

Ott van, hogy bringa... :K :DDD

(#64675) Byk01 válasza Studi (#64669) üzenetére


Byk01
senior tag

Igény az van rá(juk) :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64676) aleister válasza Studi (#64669) üzenetére


aleister
veterán

Én benne vagyok.
Feltehetően az év első cangázása lesz részemről, szóval valóban popó-alert lesz. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64677) Byk01


Byk01
senior tag

Csak nekem fura Barbi bal kislábujja?

Nem feltétlenül munkahely és párkapcsolat kompatibilis kép ... nehogy Merci belefusson valamibe :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64678) t_a_m_a_s válasza Studi (#64669) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szervezzük, szervezzétek!

Holnap majd jól beletépünk...

(#64679) rbalint88 válasza t_a_m_a_s (#64678) üzenetére


rbalint88
addikt

ha valaki szerez nekem bringát, akár el is megyek :DDD

(#64680) L4mie válasza Novics (#64637) üzenetére


L4mie
veterán

Hahó, képek....hát annyira nem nagy számok, pár tájkép, érdekesebb helyről.
E-M10 kittel ennyit tudok, meg amúgy se voltam egy komponáló zseni soha :P irigykedve nézem a fényerős obival FF gépekkel futkosó kínaiakat.
[link]

j.bravo: Kocsi nem eladó, pihen a garázsban vidéken :P lesz egy eladó toyotám augusztusban :P de szerintem nem érdekel... :P (itt NZ-n egy 95ös estima :P)
amúgy minden szép és jó, utazás fázis van, low budget ingyenkemping kocsiban alvós, csak lassan kell majd keresni valami gyümölcsszedős munkát. (ja itt a minimálbér napi 8 óráért kb. havi 450-500k....)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#64681) madgie válasza L4mie (#64680) üzenetére


madgie
titán

Jók ezek, mit szabadkozol? :)

(#64682) t_a_m_a_s válasza madgie (#64681) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mondjuk ilyen helyen nehéz is lenne szar képeket lőni. Nem lehetetlen, de nehéz :D Persze ez nem von le a képek értékéből, szerintem is kurvajók!

Bálint: Petiék tavaly is a tónál béreltek bringát, szóval ez nem lehet kifogás ;)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#64683) jjeahh válasza L4mie (#64680) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mi a baj az e-m10-el és honnan tudod, hogy a kínaiak nem néznek téged irigykedve miatta? :DDD Amúgy szép hely, jó képek, szvsz pont a kompókkal nincs nagy gond, max egy adag utómunkát elbírnának. De turistaképnek így is jóval átlagon felüliek :K
Én azért irigyellek, hogy ilyen helyeken jársz... :)

Bringa téma: én fél éve nézegetem az mtb-ket, mert venni kéne valamit és még mindíg nem jutottam semmire :DDD . Főleg azt nem tudom eldönteni, hogy használt fully-t vegyek, vagy új belépőt... picit félek a fullyktól, hogy drágább lesz a karbantartása.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64684) Byk01 válasza jjeahh (#64683) üzenetére


Byk01
senior tag

Értesz a bringákhoz annyira, hogy ne verhessenek át, ha használtat veszel? Vagy van, aki ért ennyire hozzá, és meg tudod kérni, hogy menjen veled? Ha mindkettőre nem a válasz, akkor inkább újonnan vegyél biciklit.
Nagyon be lehet fürödni egy rossz használt biciklivel, és egy fully-nál elég sok mindenre oda kell figyelni.

Ja, és fontos, hogy mire akarod használni, mert egy merev farú teljesen másra való, mint a fully. Ha csak tekeregnél, akkor (szigorúan szerintem) fölösleges a full teló. Csak plusz súly, és a rugózás miatt a hajtásba fektetett energiád jó részét is elveszi.

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64685) jjeahh válasza Byk01 (#64684) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem igazán, max az vígasztal, hogy bringaboltból venném a használtat is és ők gondolom eladás előtt valamennyire felújítják, rendberakják, meg adnak egy pár hetes-hónapos garit is hozzá, aztán lehet, hogy mégsem :D . Új mtb-knél két dologtól félek amúgy... hogy a suntour xct, xcm, xcr, amivel általában szerelik őket megfelelnének-e nekem földútra, erdőbe (persze nem repülnék vele, csak olyan nyugis tempóban) és, hogy 21 sebesség elég lesz-e ahhoz, hogy hegyre fel tudjam hajtani... mert a 24 meg 27-esek jellemzően drágábbak. No meg az új mtb-k ahogy elnézem nagyrészt 27,5" meg 29"-es kerékkel vannak szerelve, ha én alacsony, kis termetű ember vagyok ez zavaró lehet, vagy csak a váz méret számít ilyen szempontból?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64686) Lassú Víz válasza t_a_m_a_s (#64682) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Mármint olyan bringát amire Studi gondolt? :B

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#64687) Studi válasza Lassú Víz (#64686) üzenetére


Studi
addikt

Nem, olyat hoztak. :K :DDD

(#64688) Novics válasza L4mie (#64680) üzenetére


Novics
senior tag

Márpedig ilyen hely nincsen is! :Y :C

jjeahh Simán lehet a hátsó sort módosítani, nagyobb tányérokat rakni rá, nem kell csillió sebességi fokozat, amik vannak, azokat kell jól belőni. Persze ha a cél, hogy 25%-os emelkedőn, és visszafelé a lejtőn is tudjál tekerni, akkor kellhet vagy 50 fokozat. :DDD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#64689) jjeahh válasza Novics (#64688) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Képek nem tudom mennyire adják vissza az emelkedőt, de ide tekernék ki a leggyakrabban. Ha erre a hegyre ki tudom hajtani, akkor valszeg a többivel sem lesz gond :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64690) fi:zi'k válasza jjeahh (#64685) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha csak simán földút vagy könnyebb terep, a teló miatt nem aggódnék.
Persze kényelmesebb egy fully, azt érdemes lehet mérlegelni. Amikor még követtem a piacot, a néhány évvel ezelőtti modellek is már egyre jobb megoldásokat használtak, hogy a taposásból eredő energiákat lehetőleg ne nyeljék el, alulról viszont csillapítsanak rendesen. Aztán ott van még a lockolhatóság lehetősége vagy a drágább tagokon "ezernyi" beállítás.De gondolom úgy sem versenytempóban akarsz menni.
Ha talász vmi épkézláb fully-t, én arra szavaznék, de ahogy mondták, ehhez érteni is kellene némileg hozzá.
A nagyobb kerékméret zavaró lehet kicsit, de a váznak kell passzolnia alapvetően.

Esetleg próbálkozhatsz egy Surly-val is. ;]

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64691) t_a_m_a_s válasza Lassú Víz (#64686) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hát, ha jól körülnézünk, biztos olyat is lehet bérelni valahol... ;] ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#64692) jjeahh válasza fi:zi'k (#64690) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz! Sok hasznos infó :K .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64693) Byk01 válasza jjeahh (#64685) üzenetére


Byk01
senior tag

A kerékméret a menettulajdonságokat befolyásolja inkább. A nagyobb kerék könnyebben megy át a kisebb döccenőkön, míg a kisebb jobban irányítható (ami az általad elvárt szinten annyira nem lényeges). A 27,5"-es kerekek nem sokkal nagyobbak, mint a 26-osok, azoktól nem tartanék, ellenben nálunk, ha jól emlékszem, valamiért drágábbak, mint a 29-esek.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64694) jjeahh válasza Byk01 (#64693) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz, sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz a válasz. 27,5"-est nem próbáltam, de szerintem az lesz, vagy 26-os, mert azt megszoktam már. 29"-es belépő kellys montit próbáltam tavaly ősszel, hát az nekem hatalmas, amikor megláttam egy kirakatban a tükörképemet tekerés közben, elszörnyedtem, kis ember + nagy kerekek, kb úgy néztem ki mint valami cirkuszi bohóc :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64695) Mercutio_ válasza jjeahh (#64694) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64696) jjeahh válasza Mercutio_ (#64695) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Milyen frankó lenne ezzel Somlyóra hegyre fel... :DDD . Kár, hogy a gombás kosarat nincs ahová felszerelni rá :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64697) rbalint88 válasza jjeahh (#64685) üzenetére


rbalint88
addikt

Nezd a magyar kinalatot inkabb, itt sokkal jobb vetelek vannak. En szivesen segitek a valasztasban, ha megvan az irany es a raszanhato keret.

(#64698) zool1 válasza jjeahh (#64696) üzenetére


zool1
őstag

Nem jól látod, hegyről lefelé lesz "érdekes".... :DDD

(#64699) jjeahh válasza rbalint88 (#64697) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nézném én, de tőletek postáznak ide bicót is? Vagy hogy? És ha igen, hol érdemes szétnézni? Érdekel engem bármilyen alternatíva...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64700) Studi válasza jjeahh (#64699) üzenetére


Studi
addikt

Feljössz vonattal, iszunk pár hejnekent, aztán hazabringázol. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.