Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64551) m3ss válasza rbalint88 (#64543) üzenetére


m3ss
veterán

sztem pont azokat a vanilias jegyeket fogod elvesziteni ha lehutod jeggel. volt most itthon egy fincsi japan whisky az elozo kostolorol, es uveg vegere azert mar elegge kepben voltam hogy milyen ize is van, ittam egyet jeggel, minden karaktere, fustos ize elszallt...olyan volt mint 1 finom, de jellegtelen whisky.
errol jut eszembe, kb mint a starbucks kave. nem rossz, de olyan semmilyen. egy kis frei reklam. ittatok mar a kavezojaban? nicaraguai dohanykave. eletembe nem ittam meg ilyen jo kavet. kostoljatok meg. otthon fozve is iszonyat jo, de kavegepbe nem rakhato.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64552) rbalint88 válasza m3ss (#64551) üzenetére


rbalint88
addikt

voltunk párszor, de azt még nem ittam :) legközelebb kipróbálom!
a whiskyvel én is kb ilyesmire számítok, sokat nem is akarok a jégre pazarolni ;)

(#64553) madgie válasza Freddy76 (#64546) üzenetére


madgie
titán

Tou-chééé :)

(#64554) atok666 válasza m3ss (#64551) üzenetére


atok666
őstag

...kis frei reklam. ittatok mar a kavezojaban? nicaraguai dohanykave. eletembe nem ittam meg ilyen jo kavet...

vs

Kaves topic :DDD

Izlesek es pofonok

Atok

[ Szerkesztve ]

(#64555) m3ss válasza atok666 (#64554) üzenetére


m3ss
veterán

hja. meg ez egy izesitett kave, el tudom kepzelni hogy sokaknak nem jon be. a romai mogyoros nekem is tolakodo volt mar. de a dohanyos, almas izvilag sztem nagyon jol illik a keseru kavehoz.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64556) fi:zi'k válasza atok666 (#64554) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És ő nem is kávésznob.

(#64555) m3ss
A kocakávésoknak, ami a kávét ivók 90-95% kb., éppen lehet különleges. De ez olyan lehet, mintha egy whiskey- vagy borkedvelőnek azt taglalnád, hogy a kólával keverve ezek milyen jók.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64557) m3ss válasza fi:zi'k (#64556) üzenetére


m3ss
veterán

ezzel mit akarsz mondani? inkabb ajanlj vmi kavet, amit erdemes kiprobalni.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64558) m3ss válasza m3ss (#64557) üzenetére


m3ss
veterán

amikor ezt irtam meg csak 1 mondatot irtal...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64559) fi:zi'k válasza m3ss (#64558) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én meg még egyik újabb hsz-edet sem láttam akkor. :D
Túl sok kávét nem próbáltam, de alapnak, mondjuk a Pacificaffé, kicsit különlegesebbnek pedig Paljoz kávéi.

Amúgy csak annyit akartam mondani, amit le is írtam. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64560) szuszinho


szuszinho
őstag

A múltkori kóstoló megfertőzött engem is :DDD Addig, rá sem tudtam nézni a viszkire, most meg figyel otthon egy Glengoyne. Megkóstoltattam Asszonnyal is, azt mondja, nem is olyan viszki ízű. Remélem nem fog rászokni ;]
Az egyik srác, akivel voltam, vett 4 félét a kóstolón. Jövő heti szülinapra meg is van a menü. :P A füstös Kilchoman is nagyon bejött. Mondtam, sok jóra ne számítson.

(#64561) Byk01 válasza Mercutio_ (#64550) üzenetére


Byk01
senior tag

Ez az "olcsó cucc" törhetetlen, és magától lezár, ha véletlenül leverem az asztalról?
Mert ennyi pénzért elvárnám egy sima széles aljú üvegvázától :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64562) Freddy76 válasza Byk01 (#64561) üzenetére


Freddy76
addikt

Az a lényeg, hogy bort dekantálni CSAK Riedel vagy más hasonló dekanterben lehet. A bor a 40.000 forintnál olcsóbb dekanterben megpimpósodik, és hobbittalp-szaga lesz! A bor ízélményét köztudottan a drága és márkás poharak és kiegészítők határozzák meg, valamint a cimke.

Előnye viszont, hogy ha kóstolás után tanácstalanul nézel magad elé, hogy "mi a tököm kerül ezen X ezer forintba", azt a környezeted úgy értékeli, hogy elmélyülten élvezed a bort.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64563) madgie válasza Freddy76 (#64562) üzenetére


madgie
titán

Amúgy elég szép az a váza, bár elsőre azt hittem, valami hipszter mélynyomó.

Bort meg úgyis csak az öreg sznobok, meg a tablettás fiatalok isznak :D

Mondok még fárasztóbb hülyeséget: ez a dekanter kartonba csomagolva kilonter néven fut?

[ Szerkesztve ]

(#64564) Byk01 válasza Freddy76 (#64562) üzenetére


Byk01
senior tag

Látszik, hogy ehhez én, aki sört (abból is a legalja pilseni típusút), nagyon max fehér bort iszik, alulkvalifikált vagyok :D
De a tanácstalan nézést tudom produkálni :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64565) rbalint88


rbalint88
addikt

Boldog Nőnapot a Zoltánoknak!

(#64566) gorgo válasza szuszinho (#64560) üzenetére


gorgo
őstag

"Megkóstoltattam Asszonnyal is, azt mondja, nem is olyan viszki ízű. Remélem nem fog rászokni"
Én is pont így jártam a 14 éves Glenfarclas-sal. Bekerült az örök top 3-ba, de sajna neki is. :U :D

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#64567) Mercutio_ válasza Byk01 (#64561) üzenetére


Mercutio_
félisten

Háttttőkéhlek faxtudja, nekem valami ezerFt-os van, az is csak mert nincs otthon vizeskancsau.
A borb.zik Riedel és hasonló hívószavakra gerjednek, ahogy Freddy mondja, ezért linkeltem eme szép példát, nehogy szó érje a ház elejét:D

gorgo: Jah, Glenfarclas nálunk is népszerű lett :K

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64568) szuszinho válasza gorgo (#64566) üzenetére


szuszinho
őstag

Na, ha ez elfogy, akkor egy ilyen lesz a következő.

(#64569) zool1 válasza rbalint88 (#64565) üzenetére


zool1
őstag

Köszönöm! :))

(#64570) t_a_m_a_s válasza zool1 (#64569) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Boldog Nőnapot Zoltánom! :D
És Lassú Víznek is!

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#64571) Mercutio_ válasza zool1 (#64569) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sok locsolót!;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64572) zool1 válasza t_a_m_a_s (#64570) üzenetére


zool1
őstag

64570,71 :P Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#64573) aleister


aleister
veterán

Jó kis zene. Jól előadva.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#64574) *Ropi* válasza t_a_m_a_s (#64570) üzenetére


*Ropi*
félisten

Lelőtted, pedig én akartam...Pedig még a puskát is idekészítettem. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64575) t_a_m_a_s válasza *Ropi* (#64574) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Már Bálint lelőtte öttel feljebb :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#64576) zool1 válasza t_a_m_a_s (#64575) üzenetére


zool1
őstag

Ropi is öregszik... , de még egész jól tartja magát! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#64577) Studi


Studi
addikt

Álnéven felbukkant eperkutyus az index Oly topikjában. A hozzászólások hossza alapján csak ő lehet. :D :D

(#64578) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Freddy: erről az új közigazgatási perrendtartás dologról mi a véleményed?

Studi: ne is mondd...!!! :O

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64579) Freddy76 válasza Mercutio_ (#64578) üzenetére


Freddy76
addikt

Tökéletesen illeszkedik az elmúlt hat év "demokratikus" átalakulásába. Nagyjából annyira tekinthető jogállaminak, mint amennyire megfelel a piacgazdaság szabályainak Mészáros "okosabb vagyok Zuckerbergnél" Lőrinc vagyongyarapodása.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64580) Studi válasza Freddy76 (#64579) üzenetére


Studi
addikt

Épp múlt héten olvastam, hogy a magyar felnőtt lakosságnak átlagosan 4,2MHUF megtakarítása van. Hát az enyém valahol biztosan Lőrincnél lehet... :(

(#64581) t_a_m_a_s válasza Studi (#64580) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Akkor nekünk az asszonnyal van 8,4 milliónk?

Holnap majd jól beletépünk...

(#64582) j.bravo válasza Studi (#64580) üzenetére


j.bravo
addikt

Ja, ez az átlag úgy jöhet ki, hogy a néhány nagynál van a legtöbbünkre eső rész :(((
Végülis 999 fő, fejenként 1 Ft, és 1 fő, 1milliárd Ft átlaga fejenként 1millió+1 Ft... :U

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#64583) Mercutio_ válasza Freddy76 (#64579) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hm, eszerint jól tippeltem :((( (trócs.... és origó hozsanna cikk alapból rossz előjel)

t_a_m_a_s: Van pénz órára!!!44négy!!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64584) Byk01


Byk01
senior tag

Vannak még érdekes emberek. Az előbb voltam boltban, és egy fickó azért reklamált, mert a kasszánál a sajt olcsóbb volt, mint ami a sajtpultban ki volt írva. A fickó már fogyasztóvédelemmel is fenyegetőzött.
Holnap csütörtök, új akció, és elkezdték kitenni az új árakat, és ott már valószínűleg az volt kint.

Biztos a 4 milliós megtakarítását akarta elkölteni, és megakadályozták benne :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64585) madgie válasza Byk01 (#64584) üzenetére


madgie
titán

Az egész március ilyen eddig, szerintem tavaly két hónap alatt nem találkoztam ennyi hülyével, mint most pár nap alatt...

(#64586) Novics válasza madgie (#64585) üzenetére


Novics
senior tag

Itt a tavasz. Beindultak a hormonok. :D

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#64587) Balinov válasza madgie (#64585) üzenetére


Balinov
félisten

kovssel kevesebb topikot:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64588) fi:zi'k válasza Balinov (#64587) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

IRL?! :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#64589) Balinov válasza fi:zi'k (#64588) üzenetére


Balinov
félisten

ja, tenyleg, van a topikon kivul is elet:)

Tamas/Fizik: hogy jon ide IReLand? :)

holiday foglalas 2,5 het nehez szules utan pipa...tobb rivjut/kepet neztem a tripadvisoron, mint az elmult fel evben fotos cikket

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64590) t_a_m_a_s válasza Balinov (#64589) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

hogylennemár? ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#64591) |AP|


|AP|
veterán

tudom, hogy itt nem túl felkapott téma a foci, de nemrég akkorát üvöltöttem, hogy szerintem rámhívták a szomszédok a rendőrséget :R

(#64592) Freddy76 válasza |AP| (#64591) üzenetére


Freddy76
addikt

Megondtam két hete...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64593) |AP| válasza Freddy76 (#64592) üzenetére


|AP|
veterán

azért két hete még nagyon mélyen volt a társaság... és a 0-4 az bizony k.rva sok.
Aztán Lajos bejelentette, hogy lelép, és varázsütésre minden megváltozott... nekem a szombati meccs után fordult meg először a fejemben, hogy ez akár meg is lehet(ne, ha nem 0-4-ről kellene felállni :) )

(#64594) #31733248 válasza t_a_m_a_s (#64540) üzenetére


#31733248
törölt tag

Az ország, amely lassan kiürül - érdemes elolvasni, mert igencsak ebbe az irányba tartunk. Érdemes belegondolni: az elmúlt 100 évben rengeteg történelmi krízisen estünk át és a legjobbjaink közül sokan távoztak. I. világháború, Trianon, gazdasági nagy gazdasági világválság, II. világháború, 1956, négy évtizedes kommunista diktatúra, rendszerváltás... Hány alkalommal veszítettük el az értelmiség színe-javát, az arisztokráciát, az elit meghatározó képviselőit, a vállalkozó kedvűeket?

Ép ésszel nem gondolhatjuk, hogy ez következmények nélkül elmúlik. Most éppen nyílik a világ, az X és Z generáció a korábbiakhoz képest jól beszél nyelveket, az utazás olcsó, a multikulti befogadóbb közeget teremt a kivándorláshoz, mint a hagyományos nemzetállamok. A fiatalok és képzettek egyre nagyobb számban lépnek le, a korfánk pedig már enélkül is sötét jövőt vetít elő. Félrteértés ne essék, nem borongani szeretnék, de ha a jelenlegi trendet (kevés gyerek, növekvő elvándorlás, a piaci alapú munkahelyeken elhelyezkedni képtelen cigány lakosság növekvő számaránya) nem tudunk változtatni, a káros folyamatok drámai módon fel fognak gyorsulni.

(#64595) Studi válasza |AP| (#64593) üzenetére


Studi
addikt

Még ha felálltak volna. De látva a meccset (az első 10 perc maradt ki) a Barcelona minimálisan múlta csak felül párizsi önmagát. A labdarúgás tragédiája volt, amit tegnap a PSG művelt. Olyan játékot próbáltak játszani, ami nem az övék, amihez nem értenek. Vagy csak simán összeszarták magukat a Camp Nouban, bár ezt nem hiszem. Sokkal inkább tűnt edzői utasításnak, hogy a csatáruk 27 méteren védekezett, hogy két sorban falat álltak a 16-os elé, hogy egy kivágott labda után 7-en nem mentek tovább a saját 16-osuknál. A harmadik kapott gól után volt 10 perc, amikor elkezdtek játszani. Ezalatt volt egy kapufájuk, egy góljuk, és egy elbohóckodott ziccerük. Nem hiszem, hogy erőnlétileg ne bírták volna ezt folytatni, mégis visszaálltak újra, hogy a hátukat dörzsölte a háló. :(

A Barca játéka számomra nem hozott semmi extrát. Sőt, nagyon nem tetszett, amit Neymar és Suarez művelt: amint beértek a 16-osra, egyből vetődtek. 15-20 ugrásból meg lett két büntető. Mondjuk elég lett. Kaptak még egy balfasz gólt az első félidő végén is ajándékba. Az első gólt nem láttam, az utolsó az tényleg szép volt. :R

Összességében érthetetlen, amit a PSG csinált, és ezt csak Emery számlájára tudom írni. Persze ez a Barca nagy fordításaként fog bevonulni a futballtörténelembe, és ők valóban meg is tettek érte mindent, ezzel nincs is gond. De bő 80 percen át gyakorlatilag ellenfél nélkül játszottak. :(

(#64596) |AP| válasza Studi (#64595) üzenetére


|AP|
veterán

nem a játék volt szép, hanem a hozzáállás. Pont az a durva, hogy szenvedve, szar játékkal, egy teljesen kikapcsolt Messivel is összejött. Mi lett volna, ha még úgy is játszanak, mint hétvégén? :)
Itt a fejekben történt valami nagyon nagy változás. A PSG meg amilyen tökéletes meccset játszott az odavágón, annyira elkúrta.
A két tiziből meg az első szerintem teljesen jogos, a második viszont valóban szép homorítás volt...

(#64597) Freddy76 válasza |AP| (#64593) üzenetére


Freddy76
addikt

Én nem voltam mélyen, engem nem érdekel a Barca, legfeljebb annyira, hogy pici jó érzést okoz, amikor szívnak (ugyanez a helyzet a Real, Milan, Juve, MU, és általában a topcsapatok esetében). Viszont a sok "vége a dalnak" hsz között én úgy gondoltam, hogy lehet meglepetés.

Párizsban pedig levitték a pezsgőt a hűtőbe, visszazacskózták a kokót, a kurvák pedig a szerény kiszállási díjat eltéve hazamentek.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64598) Studi válasza |AP| (#64596) üzenetére


Studi
addikt

A hozzáállás teljesen rendben volt, persze. :K A harmadik percben lőtt gól is nagyon jót tett a meccsnek, de az egész első félidőben nemigen tudtak így se kezdeni semmit a PSG védelmével. Nyilván ha egy csapat feláll 10-15m-en belül két soros falba, azzal nehéz is bármit kezdeni. Aztán jött a potya, majd a második félidőre megint nem ért ki időben a PSG. A szépítés után megint visszaálltak a franciák. Az egész meccs valami nagyon szerencsés forgatókönyv szerint zajlott. Ha nem láttam volna, csak az eredményt nézem, nem bosszantott volna ennyire. De láttam az első meccset, láttam a második meccsből azt a 10 percet, és megmondom őszintén tetszett, amit a PSG tud. Nem értem, hogy miért adott ebből ~10%-ot a meccs többi részén. :( Főleg, hogy nekik simán jó lett volna, ha belemennek egy nyílt játékos adok-kapokba, és rúgnak 3 gólt...

(#64599) szuszinho válasza #31733248 (#64594) üzenetére


szuszinho
őstag

"A magyar állam tehetne a fiatalok kivándorlása ellen: egy vonzó, perspektivikus országot kellene építenie, ahol a fiatalok tanulhatnak, dolgozhatnak, és megfelelő életszínvonalat teremthetnek maguknak."

Sajnos, csak egy szép álom.

Bl.:
Azt ne felejtsük el, hogy a PSG otthon élete meccsét játszotta. Nem fognak még egyszer ilyet összehozni. A két meccsen annyi helyzetet hagytak ki, hogy erre szokták mondani: ennyi helyzettel bajnokságot lehet nyerni. A kapustól a támadókig mindenki sokat rontott. Ilyenkor látszik, hogy nyomás alatt ki, hogyan teljesít. Egy francia bajnokságban belefér, itt már nem. (Ja, és egyik csapatnak sem szurkoltam)

(#64600) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Tudom: nem olyan fennkölt mondanivalójú és populáris téma mint a közoktatás és a foci, de ha valaki még nem látta a szürke 50 árnyalatát, akkor ne is nézze meg. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.