Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64701) t_a_m_a_s válasza Studi (#64700) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

De előtte még a Velencei-tó kört is lenyomja :DDD ;]

Holnap majd jól beletépünk...

(#64702) jjeahh válasza Studi (#64700) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Azt a +2 kilót amit sok erőltetett zabával, a lehető legkevesebb mozgással valahogy kínszenvedve a télen sikerült felszedni és a súlyomat 60 kilóra kerekíteni már nem szeretném leadni :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64703) Balinov válasza jjeahh (#64702) üzenetére


Balinov
félisten

mi a beceneved, Pille? :) ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64704) t_a_m_a_s válasza jjeahh (#64702) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mész a p*csába, nálam ez +8-10 kilót szokott eredményezni, ami súlyosbítva van szálfa termetemmel (165 cm) :O :O

Holnap majd jól beletépünk...

(#64705) Studi válasza t_a_m_a_s (#64704) üzenetére


Studi
addikt

Én idén egyelőre -7 kilónál tartok, megint mehetek nadrágokat venni. És még 4-5 kiló erejéig tartani is akarom ezt az irányt. :)

(#64706) madgie válasza t_a_m_a_s (#64704) üzenetére


madgie
titán

Nemá, van aki nálam is alacsonyabb? :D

(#64707) Studi válasza madgie (#64706) üzenetére


Studi
addikt

Ja, de őket gyereknek hívjuk. :DD

(#64708) jjeahh válasza Balinov (#64703) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Lehetne az is... :D Engem nem zavar, de annyian megjegyezték már, hogy sovány vagyok, hogy újabban próbálok valahogy felszedni 1-2 kilót... de dögöljek meg sokkal nehezebbnek tűnik mint lefogyni :((( és itt a tavasz, 2-3 naponta ki fogok mászni meg tekerni a közeli hegyekbe idén is szokás szerint, mert nem bírok magammal, oszt annak a +2 kilónak is lőttek :N

t_a_m_a_s: De ha mozogsz lemegy, vagy nem olyan egyszerű?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64709) t_a_m_a_s válasza jjeahh (#64708) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mazsi, ezt dobta a gép... :)

Az a helyzet, hogy sajna keveset mozgok, azzal (és a kajálással) ilyen 2-3-4 kilók mozognak. Csak sajna nyertem pár éve egy bélbetegséget, ha az aktiválódik, akkor mennek lefelé 8-10-12 kilók... Most majdnem egy éve jól vagyok, össze is kaptam magam rendesen.

Holnap majd jól beletépünk...

(#64710) Real_Necro válasza jjeahh (#64696) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem kosár kell oda...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#64711) *Ropi* válasza Studi (#64700) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ha közegkompatibilis akar maradni, akkor inkább eltolja a biciklit. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64712) *Ropi* válasza jjeahh (#64696) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tényleg, felétek a csinos gombászlányokat gombanőnek hívják? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64713) rbalint88 válasza jjeahh (#64699) üzenetére


rbalint88
addikt

Csavargo vagy transzour busszal kijossz, 20k oda-vissza kb, meg a bicoert adsz meg 5ezret a sofornek es orom boldogsag. Ja es meg vilagot is latsz :)

(#64714) jjeahh válasza *Ropi* (#64712) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kész, lefáradtam... :DDD

rbalint88: Hát ha nálatok legalább 25k-val olcsóbbak a montik mint felénk, amit már annyira nem tartok valószínűnek, még akkor sem jövök ki olcsóbban és macera... Amúgy Csík-Bp. között annyiszor utaztam már, hogy semmi újat nem fogok látni :D .

Ezek amúgy vajon milyenek? Asszem olcsóbban is láttam nálunk az 1.9-est, csak fura volt nekem a 29-es kerékméret... No de holnap nekiesek újra ennek a kerékméret dolognak, a haverom kölcsönadja a saját kellys montiját, ízlelgessem.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#64715) Mercutio_ válasza jjeahh (#64714) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csíkból idefelé wizzair még olcsóbb is, sokszor akcióznak :U

t_a_m_a_s: Nem mondod, hogy alacsonyabb vagy nálam? :Y

madgie: Tamásnak már az oviban is tölgypajzs volt a jele :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64716) madgie válasza Mercutio_ (#64715) üzenetére


madgie
titán

Nekem alma. Meglepő, mi? :D

(#64717) Studi válasza madgie (#64716) üzenetére


Studi
addikt

Nekem is. :Y De akkor még más formában ittam az almalevet. :DDD

(#64718) rbalint88 válasza jjeahh (#64714) üzenetére


rbalint88
addikt

180-300k huf kozott kibebaszott jo hasznalt fullyk vannak. Hozzatok csak azt vennek, itthon is ki lehet hasznlani :) amugy meg ha nem valami buta forgaspontost veszel, a hajtasi veszteseg is minimalis. Es azert osszehasonlithatatlanul jobb egy hasznalt cannondale vagy specialized vagy giant xt szintu felszerelessel meg hasznlatan is, mint egy uj, de gagyi villas gagyi/eppen hasznalhato felszerelesu merevseggu. Nekem egy 15+ eves cannondale volt az utolso bringam es uristen de jo volt vele menni. Sajnalom is, hogy eladtam, de evi egyszeri raulesre inkabb berelek vagy kerek kolcson...

(#64719) TayRol


TayRol
veterán

Srácok, van esetleg köztünk, aki nyíregyházi? Egy nagy kéréssel fordulnék hozzá. :)

(#64720) cdl válasza TayRol (#64719) üzenetére


cdl
senior tag

Debrecen?

(#64721) TayRol válasza cdl (#64720) üzenetére


TayRol
veterán

Van egy ruha, ami az országban csak a nyíregy-i decathlonban van, csak személyes átvétellel, és nem lehet másik áruházba átkérni. :D Szóval Debiből nem szeretnék senkit átkocsikáztatni Nyíregyházára.:)

(#64722) cdl válasza TayRol (#64721) üzenetére


cdl
senior tag

3-4 héten belül megyek Tokajba, gondolom már késő lenne.

(#64723) TayRol válasza cdl (#64722) üzenetére


TayRol
veterán

igen, sajna. azért köszi! :)

Mercutio_: annyira nem fontos, illetve őt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#64724) Mercutio_ válasza TayRol (#64721) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kérdezd meg, hátha arra is van dolga.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64725) Balinov


Balinov
félisten

Bazze, anyosek itt vannak, egyik nem tudja a telefonját használni, nézem mi a helyzet, látom Telekom roaming sms, nosza lessük meg, hivasfogadas 4.20forint per perc, mondom miafasz? Ingyen roaming van, anyósom mondja ja de akkor is a 4.20

Ilyen tényleg létezik? Ez nagyon durva!!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#64726) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Szezonnyitó :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#64727) atok666 válasza t_a_m_a_s (#64726) üzenetére


atok666
őstag

Gyere Ferto to, meg Balaton kerulore :)

Atok

(#64728) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#64726) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#64729) Byk01 válasza t_a_m_a_s (#64726) üzenetére


Byk01
senior tag

Ez meg sörnyitó .. a sört megérdemled :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64730) t_a_m_a_s válasza atok666 (#64727) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az azért más volumen :D

Holnap majd jól beletépünk...

(#64731) Novics válasza t_a_m_a_s (#64726) üzenetére


Novics
senior tag

Én is mentem ma egy kört. :)

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#64732) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Ezt, Nektek. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64733) szuszinho válasza *Ropi* (#64732) üzenetére


szuszinho
őstag

Óriási! :C :D

[ Szerkesztve ]

(#64734) |AP|


|AP|
veterán

csak szerintem van kicsit túltolva manapság a feminizmus?
Ez szerintem egy mérsékelten vicces videó, semmi több. De hogy ebből ekkora felháborodást csinálni... és mostanában egyre többször futok bele ilyesmibe.
Sosem voltam paraszt a nőkkel, megvetem azt aki akár csak szóban is bántja őket (aki pedig fizikailag azt pláne), de ez már nekem is sok...
Még a legtöbb nőismerősöm szerint sincs ebben semmi különös kivetnivaló, de a média ebben a dologban is kezd átesni a ló túloldalára.

Vagy mégiscsak én vagyok a maradi, tuskó paraszt?

(#64735) konyi79 válasza *Ropi* (#64732) üzenetére


konyi79
addikt

Hát ettől kész vagyok. Trónok harca röviden... :))

(#64736) Studi válasza *Ropi* (#64732) üzenetére


Studi
addikt

:R :DD Nagyon ott van.

(#64737) j.bravo


j.bravo
addikt

Skacok (különösen, de nem kizárólag aleister), tudtok-e Veszprémben, vagy hozzá roppant közel, olyan szállást, ahol egy ápr. 1. szombat kora reggel kezdődő program előtt, azaz márc. 31-éről másnapra virradó éccaka lehet aludni egy jót, nem vészesen drága, és még van hely (nekem; nem jön velem család)?
Semmi faxni, csak normális ágy, normális zuhany kell, meg ne a helyi gettóban legyen (ha van olyan egyáltalán). Ha gyalog kényelmes távolságra van a program helyszínétől, akkor akár ott is hagynám az autót.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#64738) Byk01 válasza |AP| (#64734) üzenetére


Byk01
senior tag

Nekem az az érdekes, hogy tolja, hogy a nők félnek, ezért nem szép dolog ilyen videót csinálni (ami mellékesen pont azért vicces, mert kifigurázza a valóságot). De miért kell félnie egy nőnek egy ellenkező nemű társaságtól? Naponta erőszakolnak meg férfi csoportok nőket? Vagy esetleg az ilyen "rettegő" média szereplők, mint pl. a cikkíró is, erősen eltúlozzák a helyzetet?

De biztos én is maradi, tuskó paraszt vagyok :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64739) konyi79 válasza |AP| (#64734) üzenetére


konyi79
addikt

Sokkal inkább degradáló a fizikai munkát végzőkre nézve. Elég sznobság ebből feminista dumát kihozni.

(#64740) |AP| válasza konyi79 (#64739) üzenetére


|AP|
veterán

az index mostanában minden témából képes ezt kihozni.... (lásd rapülők koncert, és még sorolhatnám)

[ Szerkesztve ]

(#64741) Freddy76 válasza |AP| (#64740) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez a videó nyilvánvaló vicc. De ami mögötte van, az gáz.

Lehet, hogy én meg liberális látens buzi vagyok, de szerintem gáz, ha gyökér parasztok (legyen akár munkás, akár kávézóban ücsörgő hipszter) egy nő után füttyög, vagy beszól neki. Én is megnézek egy miniszoknyás csinos nőt, feltételezve, hogy azért vesz fel minit, mert büszke arra, ami van neki. De nem stírölöm úgy, hogy láthatóan gondot okoz a csorgó nyál visszanyelése, pláne nem füttyögök vagy szólogatok be.

Múltkor egy ügyfelemmel mentem bíróságra, csinos nő, térd felé érő szoknya, blúz. A Markó utcában a melósok füttyögtek, az egyik be is szólt, hogy nem vacsoráztatja-e meg. Kínos volt, érezhetően kellemetlen. Én szóltam vissza neki, hogy ha fel tud öltözni úgy, mint egy férfi, akkor esetleg.

Szerintem is túl van tolva helyenként a feminizmus, de azért a cikknek van valóságalapja.

Byk01: amúgy igen, naponta erőszakolnak férfi csoportok nőket. Ebből gyakran van rendőrségi ügy, márpedig a becslések szerint az erőszakos közösülések jelentős része (jócskán több, mint a fele) rejtve marad, az áldozat nem tesz bejelentést. Mert egy rendőrkapitányságon még ma is símán megkapja az éppen megerőszakolt nő a megjegyzést, hogy "Amúgy miért vett fel ilyen rövid szoknyát?".

pollai: a Rapülők az már a kilencvenes években gáz volt, most pláne az szerintem :DDD . De ez csak egy vélemény...

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#64742) Byk01 válasza |AP| (#64740) üzenetére


Byk01
senior tag

Mivel nem lehet hozzászólni, gondoltam rákeresek fb-on. Hét hozzászólásból 6 kb. a mi álláspontunkon van, és ebből a hatból 5 nő. Egyébként a hetedik sem egyetértő, csak egy saját módszert (aminek az intelligens voltáról most nem nyilatkoznék) ír le a munkahelyi zaklatás megelőzősőre.
Szóval a nők sem feltétlen úgy állnak hozzá, mint a cikkíró ... bár lehet, hogy csak kellett valami kattintásvadász cikk. Sajnos ma a tartalomszolgáltatás (mert ezt újságírásnak nem nevezhetjük) 99,99%-a arról szól, hogy írjunk valami hülyeséget, aminek adhatunk egy hangzatos címet, és jönnek rá a népek, mint légy a szarra.

Freddy És ez hány százaléka azoknak az eseteknek, amikor a férfiak nem erőszakolják meg az egyedül sétáló nőket? Tudom, demagóg a kérdésem. De ha jól emlékszem, a nők nagyobb veszélyben vannak otthon, mint az utcán, ha azt nézem, hogy az elkövetett (és napvilágra került) nemi erőszakos esetek mekkora százalékát követik el családtagok.

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#64743) |AP| válasza Freddy76 (#64741) üzenetére


|AP|
veterán

"szerintem gáz, ha gyökér parasztok (legyen akár munkás, akár kávézóban ücsörgő hipszter) egy nő után füttyög, vagy beszól neki."

Ebben egyetértünk, ez szerintem is parasztság. De én nem hinném, hogy ez valaha is változni fog. A nők szeretnek csinosan öltözni (hálisten), a kultúrlények ezt egy mosollyal, elismerő pillantással jutalmazzák, a parasztok meg beszólnak. Ezen bármilyen harcos feminista hadjárat sem fog tudni változtatni. És ami mostanában a témában folyik, az már nekem inkább visszatetsző.

Byk01:: igen, az én nő ismerőseim sem borultak ki ezen. Egyszerűen most a feminizmus az új menőség, amit mindenhol tolni kell. És még ezzel sem lenne baj, ha nem lenne túltolva. Lassan már tényleg rámosolyogni sem szabad egy csinos nőre...

[ Szerkesztve ]

(#64744) |AP| válasza Freddy76 (#64741) üzenetére


|AP|
veterán

lejárt a szerkesztési időm:
-nem arra akartam kilyukadni, hogy én mennyire bírom a rapülőket :)
-hanem arra, hogy egy számok közötti vicces(nek szánt) felkonf akkorát futott az interneten, hogy csak arról szól napokig minden, hogy ott mennyire megalázták a nőket... (miközben ezt mindenki -nők is- nagy ívben sz@rta le, csak az indexes újságírónak okozott életre szóló traumát)

rákerestem... kíváncsi voltam ugyanaz írta-e a két cikket. De nem, úgy tűnik többen vannak :) (kommenteket egyébként ott is magukért beszélnek)

[ Szerkesztve ]

(#64745) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Véletlenül vettem 3 db ilyen, USB-C csatlakozós kábelt, meg 2 db ilyen töltőt, de nem tudom használni, mert nincs mivel. Ha esetleg kell valakinek akkor PÜ-ben keressen!

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#64746) Fandango válasza *Ropi* (#64745) üzenetére


Fandango
veterán

Véletlenül?! :F

(#64747) m3ss válasza *Ropi* (#64745) üzenetére


m3ss
veterán

miert nem tudod a hirdetesi feluletet hasznalni vagy az alairasodat? tudom, itt szabad hirdetni, de tenyleg mobilos vackokat kell hirdetni egy fotos offolos topicban? nem is zavarna ha nem te lennel az elso ember, aki azonnal kimoderal barkit a szakmai topicokbol nem is hirdetesert, hanem arra vonatkozo utalasert is :N

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#64748) Fandango válasza m3ss (#64747) üzenetére


Fandango
veterán

Ennek a topiknak csak nevében van köze a fotózáshoz, rég nem erről szól.

(#64749) spanyoll válasza Freddy76 (#64741) üzenetére


spanyoll
addikt

Köszönöm.
Elkezdtem leírni ugyanezt, de mondom tovább olvasok, hátha valaki leírta helyettem és te megtetted.

Kurvanagy probléma a nőkkel szemben elkövetett erőszak (akár nemi, akár fizikai), de mivel gyakran a szőnyeg alá van söpörve, ezért elég lassan történik bámrilyen fejlődés. Főleg úgy, hogy az olyan szervezeteket, amik ez ellen lépnek fel (NANE - nők a nemi erőszak ellen) el vannak lehetetlenítve állambácsi által; ők konkrétan ott vannak, hogy bármelyik nap lehúzhatják a rolót.

@pollai:
"Egyszerűen most a feminizmus az új menőség, amit mindenhol tolni kell."

Inkább félre van értelmezve.
Van egy keménymag, ami kb olyan, mint a b középben székeket széttépő barmok. Ők a férfigyűlölő, hülyepicsák. Miattuk hiszik azt az emberek a feminizmusról, hogy az férfigyűlöletet jelent.
Mellettük meg van a fősodros feministák csoportja, akik bizony azt hirdetik és szeretnék elérni, hogy a nők egyenlő bánásmódot kapjanak és ne legyenek megkülönböztetve semmilyen mértékben.
Nekik pedig igazuk van, mert hiába 21.sz., bizony a nőnek lenni manapság még mindig szopás (phrasing, hah).

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#64750) |AP| válasza spanyoll (#64749) üzenetére


|AP|
veterán

valahogy sejtettem, hogy nem fog teljesen átjönni, amit mondok, de nem baj, ha van erről is egy kis párbeszéd. Alapvetően teljesen egyetértek az egyenlő bánásmóddal, mindig is így gondolkoztam, a feleségemnél öntudatosabb nő kevés van szerintem.
Tudom, hogy abból hogy felvetettem ezt a problémát az jön le, hogy én is úgy gondolkodom mint a füttyögő parasztok, de nagyon nem így van. Itt sem egyszerűen fekete vagy fehér a történet és ezen nagyon sokat el lehet vitatkozni. A lényeg az egyensúly megtalálásában van. Ugyanúgy, mint sok mindent ezt sem szabad fullban nyomni.
Amúgy meg ez a topik is 90%-ban a nők tárgyiasításáról szól :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.