Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) Real_Necro válasza L4mie (#6100) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csak neked ilyen. Nálam jó. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6102) Freddy76


Freddy76
addikt

Srácok, tudja valaki, mi lett Dzsinnel?

Azóta tűnt el, hogy ájmjórfrendet kitiltotta egy időre... Bazze, jobb lesz visszafognom magam :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6103) Balinov válasza Freddy76 (#6102) üzenetére


Balinov
félisten

o volt a multkori gyalogos.

ph! nalam okes mostansag

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6104) Real_Necro válasza Freddy76 (#6102) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gondolom sok a dóga. Regje szerint szállingózik erre-arra. Gondolom nem kíván hozzá szólni, csak megbújva tartja a rendet. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6105) *Ropi* válasza Real_Necro (#6091) üzenetére


*Ropi*
félisten

A szerszámodra egy harmonikakihuzatos Linhofot vagy Sinart? ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6106) Freddy76 válasza *Ropi* (#6105) üzenetére


Freddy76
addikt

Á, arra max. egy kisebbfajta kompakt férne rá.

:DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6107) j.bravo válasza Freddy76 (#6106) üzenetére


j.bravo
addikt

Az oké hogy te magas labdát csaptál le, de egyúttal fel is dobtál egyet, miszerint honnan tudod ezt ilyen jól? :-)

Whatever.

(#6108) Real_Necro válasza j.bravo (#6107) üzenetére


Real_Necro
veterán

:DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6109) *Ropi* válasza j.bravo (#6107) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ott a pont. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6110) A Zéé válasza L4mie (#6100) üzenetére


A Zéé
addikt

ha chrome.od van, akkor frissítette magát, amiben valamit elszúrtak. Már írtam a chrome.os topicban, mert nekem is szétesik, ilyen szürke-fehér kockás lesz scrollozásnál, kép betöltésnél, más lapra váltásnál. Állítólag többeknél előjön, és talán majd a következő frissítés javítja.

Just a simple Lineman...

(#6111) spanyoll válasza Real_Necro (#6108) üzenetére


spanyoll
addikt

Don't boil me, I'm still alive. IRAQ LOBSTER! :))

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#6112) Mercutio_ válasza A Zéé (#6110) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nálam is ott a kockás zászló görgetésnél :K

Skacok, lenne valakinek kölcsön aug 15-24 között jól pakolható, lehetőleg görgős utazó táskája / bőröndje kölcsön? Bort/sört tudok felajánlani díjazásként :U

Kiderült, hogy asszony kolléganője mégse tudja kölcsön adni '' sajnos '' bár korábban biztosra mondta :W

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6113) imyourfriend válasza t_a_m_a_s (#6077) üzenetére


imyourfriend
őstag

Ha nehéz kivenni a mondatomból hogy akkor csinálom és úgy hogy senkinek sem ártok vele.. Melyik szó vagy mondatrész nem értelmezhető? Valahogy úgy érzem még rá is nyomnál a gázpedálra ha egy kerekes eléd gurulna szabálytalanul, vagy megállnál és megkérdeznéd ugyan hogy merészel maga sportolni? :DDD Amolyan Magyar beidegződés, nem veszem magamra pedig napi 2-3autós lelassít mellettem az országúton és közli hogy mit gondol a kerékpározásról (mire közölném hogy az egészségem a legfontosabb továbbhalad:( ).

(#6114) A Zéé válasza imyourfriend (#6113) üzenetére


A Zéé
addikt

tényleg nem akarom folytatni ezt, mert nem ér annyit az egész, és úgyis megint mindenki hülye, rajtad kívül, de...
Azért ha ez igaz, hogy napi 2-3 autós is veszi a fáradtságot arra, hogy beszóljon nekem, akkor csak elgondolkoznék rajta, hogy valamit még se csinálok jól... Elég sokféle sofőrt ismerek, kb mindenféle sztereotípiára tudnék 2-3 példát mondani, de még a legidegbetegebb ember is akit most hirtelen fel tudok idézni csak akkor lassít le, és szól be valakinek, amikor ordas nagy baromságot lát, vagy tényleg balesetveszélyes helyzetet kellett elhárítania.

Azt meg megint csak mellékesen jegyzem meg, hogy tényleg baromi jót tesz az egészségnek városban/országúton szippogni kitágult tüdővel a kipufogógázokat.

Just a simple Lineman...

(#6115) cool13 válasza Mercutio_ (#6112) üzenetére


cool13
őstag

Mekkora kell?

(#6116) imyourfriend válasza A Zéé (#6114) üzenetére


imyourfriend
őstag

Ezt mindenki maga dönti el, valahogy azt látom hogy szeretik az emberek megmondani a tutit és szeretnek/szeretnének irányítani és ezért teszik. Mikor minőségileg 0 az út és 10-12en az út közepén megyünk mert máshol nem lehet akkor is mi lennénk a hibásak? Amolyan költői kérdés amellyel lezárnám. Míg nekem kell megvennem az alkatrészt vagy megjavítani a bringát addig inkább vigyázok rá. Nem hülye senki sem, csak állítom nem voltak ilyen helyzetben, aki nem kerekezik hanem autóban ül és úgy formál véleményt az eléggé érdekes. Országúton megint más a helyzet, egy külön téma.

[ Szerkesztve ]

(#6117) Freddy76 válasza Mercutio_ (#6112) üzenetére


Freddy76
addikt

Van, több méret. Hívj fel.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6118) Mercutio_ válasza cool13 (#6115) üzenetére


Mercutio_
félisten

Max 32 kilót lehet feladni a repcsin poggyászként elvileg méret korlát nincs asszony meg bír pakolni :DDD de szerintem nem lesz annyi súly inkább csak méretre sok a ruci 8 napra.
Ja, meg kiderült, hogy a kézi poggyászból az 1 db úgy értendő, hogy ha a nyakamban a mikrós váz + derekamon övtáska akkor már helyből kettőnél tartok ami feláras, szóval a repülés idejére még egy nagyobb fotós táskát is keresnem kell amibe ezeket és a többi személyes cuccot bele tudom pakolni :W

Freddy76 : Holnap hívlak, írd meg priviben mikor nem zavarlak :R

IYF: Ja, ellentétben veled...

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6119) Freddy76 válasza Mercutio_ (#6118) üzenetére


Freddy76
addikt

Bármikor, ha alszom, ki vagyok kapcsolva, tehát nem zavarsz.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6120) cool13 válasza Mercutio_ (#6118) üzenetére


cool13
őstag

Tudom, a napokban repülök én is. :) De látom akkor Freddy76-vel intézed, jól van.

(#6121) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Rájöttem nyaralásra csak nagyon nagy méretű, jól telepakolt bőrönddel szabad elindulni. Azt nem merik úgy dobálni. Idén a kisebb bőröndünk fogantyúja leszakadt, az első zseb kiszakadt.A nagy megúszta, bár a fogantyúja kezd annak is szétmenni.
Egyik srácnak hazafelé kb olyan álapotba került a bőröndje, mintha végighúzták volna a leszállópályán, meg áthaladt volna rajta még 1-2 busz.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6122) cool13 válasza Real_Necro (#6121) üzenetére


cool13
őstag

Vagy kicsit, amit te viszel + bankkártya. :D

(#6123) Larry303 válasza Real_Necro (#6121) üzenetére


Larry303
addikt

reptere válogatja...láttam már egyet s mást :DDD
ettől függetlenül ilyenkor ott helyben reklamálni kell kiverni a balhét, hogy fizessenek, ha tényleg ott sérült meg...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#6124) #40935168 válasza Freddy76 (#6119) üzenetére


#40935168
törölt tag

trololol..

(#6125) j.bravo válasza Larry303 (#6123) üzenetére


j.bravo
addikt

Real_Necro : Ilyenkor mindig arra gondolok hogy a csomagkezelők és az előcsarnokban bőröndfóliázást vállalók kartellt alkotnak: aggódj a bőröndödért ezért tekertesd be néhány réteg fóliába néhány darab ezresért.... Mondjuk a fogantyút nyilván szabadon kell hagyni, szóval lehet hogy "az ellen nem véd", de ugyanakkor "ki van zárva mert nem tudom".

Mercutio: melyik ez a koetschoeg légitársaság? MOndjuk amikor én repültem legutóbb, az már jó pár éve volt, de akkor még a fotóstáskán kívül (Lowepro Slingshot 200AW, szóval nem olyan kicsi) egy kistatyót/laptopot felengedtek kekeckedés nélkül.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#6126) Real_Necro válasza j.bravo (#6125) üzenetére


Real_Necro
veterán

Korfuról hazafele a 29,5kg-os bőröndömet már nem nagyon dobálták. :D Hoztunk haza pár üveg kumquat likőrt jól becsomagolva. :D

Szerk.: szerintem wizzair... ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6127) #40935168 válasza j.bravo (#6125) üzenetére


#40935168
törölt tag

(#6128) Balinov válasza j.bravo (#6125) üzenetére


Balinov
félisten

soha nem tekertettem meg be egy borondot se, igaz, ugy 3 eve mar nem repultunk Ferihegyre mar.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6129) Real_Necro válasza #40935168 (#6127) üzenetére


Real_Necro
veterán

Meg a hóhér aki megkeresi az árát... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6130) #40935168 válasza Real_Necro (#6129) üzenetére


#40935168
törölt tag

Hát az meg annyi... :D

(#6131) j.bravo válasza Balinov (#6128) üzenetére


j.bravo
addikt

Én se tekertettem még, de még nem is vittem soha drága bőröndöt. Amit vittem, olcsóbb volt mint amibe a betekerés került volna :) drága szuvenyírt meg nem hoztunk.
De a kartellgyanút fenntartom! :D

Whatever.

(#6132) Real_Necro válasza #40935168 (#6130) üzenetére


Real_Necro
veterán

Majd ha aranyszállal hímzett alsógatyáim lesznek gyémánt berakással, akkor lehet költök egy ilyenre. Addig meg jó az óccsó is, max 3-4 alkalom után mennek süllyesztőbe. Mentségére szóljon, nekünk Aldi-s bőröndjeink vannak, megjárták már a magyaron kívül a német, olasz és görög földet. Szóval ha azt nézem, hogy darabja kb 7500Ft volt, akkor megérte.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6133) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Új kérdés.

Riasztó rendszerekben otthon van valaki?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6134) cool13


cool13
őstag

Bepakoltam a 10Kg max 9,9 lett. Sajnos a fotós cucc a sok. :) Pedig semmi nincs bene. :( Az valahol szemétség, hogy még a vázat egy kis obival, még a nyakadban sem engedik fel a gépre.

(#6135) Mercutio_ válasza j.bravo (#6125) üzenetére


Mercutio_
félisten

Asszem wizzair.

Real_Necro: Lakás, vagy autó? (Egyikhez se értek, csak autós riasztóra vonatkozóan nekem is volt a 3 egymásutáni hsz-em egyikében kérdés, amire még nem jött válasz :O )

cool13: Jaja,Freddy76 már felajánlotta szolgáltatásait ;] de ha itt vagy a vasút túloldalán - vagy az crey? - akkor lehet még te is számításba jöhetsz, logisztika kérdése is a dolog.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#6136) Balinov válasza j.bravo (#6131) üzenetére


Balinov
félisten

azt en is siman... :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6137) cool13


cool13
őstag

imyourfriend jó az új fekete madarad, de egy fekete bárány jobb lett volna. ;]

(#6138) Throme válasza Real_Necro (#6132) üzenetére


Throme
veterán

"Majd ha aranyszállal hímzett alsógatyáim lesznek gyémánt berakással,".. akkor majd mindent otthon hagysz és felülsz a repcsire a bankkártyáddal együtt és ahova mész ott berendeled a szükséges dolgokat, és kidobod az utazás végével....
Minek vacakolnál pakolással meg hasonlókkal??? ;)

(#6139) Balinov válasza Throme (#6138) üzenetére


Balinov
félisten

majd a szolga viszi a lujcsivicsi penztarcaban az Amex Platinumot :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6140) Freddy76 válasza Balinov (#6139) üzenetére


Freddy76
addikt

Lujcsivics? Ez olyan mint a tercsijárcsi?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#6141) Balinov válasza Freddy76 (#6140) üzenetére


Balinov
félisten

jaaaaj, ilyennel ki lehetne kergetni a vilagbol, de amugy igen :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6142) Real_Necro válasza Freddy76 (#6140) üzenetére


Real_Necro
veterán

Meg mint szerelő mesterembereknél a csilicsavihuzi. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6143) Balinov válasza Real_Necro (#6142) üzenetére


Balinov
félisten

b+ :W erre el kell egy cigit szivni.

Vicc, buntetek. fabol.

Moricka farsangra beoltozven egy csillagot tett a fejere, meg egy facsavart hurimbal maga utan egy madzagra kotve.
Tanarneni megkerdezi:
- Moricka, erdekes ez a jelmezed, minek oltoztel be?
-Tankerem, csillagfeju csavarhuzonak.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6144) Real_Necro válasza Balinov (#6143) üzenetére


Real_Necro
veterán

Volt egy kollégám, aki mindig azzal bosszantott másokat, hogy "Telcsizünk mikor talcsizunk". ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6145) Balinov


Balinov
félisten

ping

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6146) Real_Necro válasza Balinov (#6145) üzenetére


Real_Necro
veterán

pong

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6147) zool1 válasza Real_Necro (#6146) üzenetére


zool1
őstag

Ez jut róla eszembe... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6148) *Ropi* válasza Real_Necro (#6144) üzenetére


*Ropi*
félisten

Egyik eskifotós kollégám beszólása a darázsfészekre: "darage garage". :D

Bár ez nem illik ide, mert jó poén volt... ;] :P :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#6149) Balinov válasza *Ropi* (#6148) üzenetére


Balinov
félisten

engen regen a kollegaim a putyilovban Balage-nak hivtak, az is erre hajaz :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6150) *Ropi* válasza Balinov (#6149) üzenetére


*Ropi*
félisten

:)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.