Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) atok666 válasza *Ropi* (#5436) üzenetére


atok666
őstag

Csak ha alaplapot cserelsz.

Atok

(#5452) Real_Necro válasza cool13 (#5448) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez elég nagy méret májesztró. A szekrényemben 1060x766mm hely van csak. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5453) madgie válasza atok666 (#5451) üzenetére


madgie
titán

Ami azért ijesztő, tekintve, hogy 2-3 év alatt komplett foglalatok cserélődnek és muszáj alaplapot is venned, ha erősebb gépet akarsz.

(#5454) imyourfriend válasza aleister (#5450) üzenetére


imyourfriend
őstag

Minek kellene tudnom, származna valami előnyöm belőle? Nem hiszem. Majd fizetek érte ha megfelelő színvonalat eléri a termék. Miért tán aki 30 napos próbaverziót szed le hogy kipróbálja az nem szidhatja? Hisz az se fizetett érte.:)

(#5449) Mercutio_: Pénz mindig van, csak kell fontosabb dolgokra. Ha adódik némi lehetőségem miért ne használjam ki? Inventor miatt Linux ment a levesbe már régebben. Majd eljön az az idő hogy itthon is szigor lesz, akkor muszáj lesz megvenni mindent vagy áttérni Linuxra.

(#5455) madgie válasza imyourfriend (#5454) üzenetére


madgie
titán

Legalább ne hencegnél vele, ha lopsz...

(#5456) Mercutio_ válasza madgie (#5455) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ő a mi semjénzsótink :DDD

OEM windowsnál úgy emlékszem lehet platfromot váltani, de csak max 4 alkalommal, az azért még intelnél is kitart pár évig :DDD

iyf: Inventor mióta ingyenes? (Mi használjuk, de fizetünk is érte keményen)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5457) aleister válasza imyourfriend (#5454) üzenetére


aleister
veterán

Mondjuk nem kell felárat fizetned olyan szolgáltatásokért, amit nem használsz ki. Persze ez számodra nem szempont, hisz jogosulatlanul használod a szoftvert.
A 30 napos próbaverzióval pedig ne gyere, mert bevallottan évek óta használod/újratelepíted. Az esetedben nem beszélhetünk trial-ról.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#5458) Freddy76 válasza imyourfriend (#5454) üzenetére


Freddy76
addikt

Ha apukád mézét (mintha írtad volna, hogy méhészkedik) ellopja valaki, majd előadja, hogy akkor fog fizetni, ha jó lesz, az is rendben van?

Szerk: Crey, az milyen hosszú lesz?

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5459) crey válasza imyourfriend (#5454) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Azt hiszem már megbeszéltük párszor privátban, és nyílvánosan is, hogy a fórumon nem tűrjük a warez témákat.

Azt meg pláne tudod nagyon jól,hogy mi a személyes véleményem a témában, de azért is vered a mellkasod, hogy te nem fizetsz.

A következőnél pihenő jön.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5460) spanyoll válasza crey (#5459) üzenetére


spanyoll
addikt

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#5461) imyourfriend válasza crey (#5459) üzenetére


imyourfriend
őstag

Többet nem fordul elő, nekem is kellemetlen amúgy. Elnézést!

(#5462) Real_Necro válasza spanyoll (#5460) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5463) spanyoll


spanyoll
addikt

No én viszont eltűnök a színről pár napra, barátnőmmel strandolás orrba-szájba, új ND tesztelése és megszokása és hasonló jó dolgok, majd néha beböffentek valami okosságot valahova :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#5464) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Höhö :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5465) L4mie válasza Mercutio_ (#5464) üzenetére


L4mie
veterán

picit plöttyedt a segge, viszont nagyon baba a tetkója
+valami fos ponyvát olvas :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5466) akela91 válasza L4mie (#5465) üzenetére


akela91
addikt

No azért ne legyél telhetetlen. :P

(#5467) Balinov válasza L4mie (#5465) üzenetére


Balinov
félisten

lokodned el magadtol vasvillaval, mi? :DDD ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5468) Mercutio_ válasza L4mie (#5465) üzenetére


Mercutio_
félisten

Látom a lényegre koncentráltál :DDD

Amúgy az jutott - ismét - eszembe a napokban, hogy úgy a kétezres évek elejéig csak azok a csajok pakolták ki a hasukat, akiknek érdemes volt mutogatni, aztán valahogy elvesztették az önkitikájukat a felnövő nemzedékek, vagy nemtudom, de....pffff :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5469) akela91 válasza Mercutio_ (#5468) üzenetére


akela91
addikt

Én meg az úszódressztől kapok frászt. (Ok egy bizonyos súly felett különösen ajánlott).

(#5470) Larry303 válasza L4mie (#5465) üzenetére


Larry303
addikt

úgy is megnézném a seggét, ha éppen nem lapítja szét egy bárszékkel :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#5471) L4mie válasza Balinov (#5467) üzenetére


L4mie
veterán

:D ígyígy :D
naja a haspatkolás kizárólag lapos formás hasra javallott, mert különben elveszik az úszógumik között :D
én se patkoltatom, de csak mert túl szőrös :D :D

yaya falnak támaszkodó pucsítós képet is kérünk. :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5472) cOxeR válasza Mercutio_ (#5468) üzenetére


cOxeR
Ármester

Sajnos igazad van, egyre borzasztóbb a helyzet önkritika fronton... :U

(#5473) Real_Necro válasza Mercutio_ (#5468) üzenetére


Real_Necro
veterán

Erről eszembe jut a nyaralásunk, ahol utolsó napon 3 (talán szerb) csaj kérte, hogy kattintsunk róluk egy fotót a kis kompaktjukkal. Elkészült a mű, visszadöglöttem a napozóágyra meg a sörömhöz, aztán a 3 csaj sorra dobálta le előttünk a melltartót. Nekik is lehetett volna önkritikát gyakorolni. No nem kellett sok idő, 5 helyi "hiéna" jelent meg a közelben egyből és kezdtek nyomulni a csajoknál. Kicsit gyomorforgató volt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5474) aleister válasza Mercutio_ (#5468) üzenetére


aleister
veterán

Igen, mert teli van a média ezekkel a szar önmegvalósító műsorokkal. Azzal tömik a bálnák fejét, hogy így is szépek, fogadják el magukat olyannak, amilyenek. Tele van az FB ilyen fos 'molett büszkeség' szlogenekkel.
Az arcukba kell nyomni a testtömeg indexet.

(#5465) Furkoo:
Viccelsz!? Tegyük össze a két kezünket, hogy tud olvasni. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#5475) Real_Necro válasza aleister (#5474) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Az arcukba kell nyomni a testtömeg indexet."

Azt elég sok emberébe lehetne. Ellenben én elvileg a 190cm-el meg a 96kg-al túlsúlyos vagyok, közben meg vékony alkat. Az index által normálnak vélt 80kg-nál már a hátamat mosnám és a mellem habzana... Szóval ízlések és pofonok, én ilyet nem követek, az arányok nekem sokkal jobban számítanak.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5476) L4mie válasza Real_Necro (#5475) üzenetére


L4mie
veterán

én 83 vagyok és vannak hurkáim a 189 hez :D

;] :D emelgesd többet a sört meg a D90 et 70-200 al :D :P

amúgy meg a legjobb amikor a 2 számmal kisebb melltartót meg gatyát és bevág a hurkáiba közben meg van győződve, hogy sexy

jah a hiénáktól én is agyfaszt kapok folyton....khelyen láttam eleget. ;]

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5477) Balinov válasza L4mie (#5476) üzenetére


Balinov
félisten

Nekem most a diabetesz miatt megneztek a bmi-met, 35,5..kerestem gyorsan egy online kalkulatort, a normal ertek plafonjahoz 80kg-nak kene lennem...utoljara 11eve voltam ennyi, de az mar koros, majd felkapott a szel.

Szoval en ezt a BMI index alapu hozzaallast is hogyismondjam, kisse megkerdojelezem. Szenhidrat dieta miatt 2het alatt lement mar majd' 5 kilo, ha le tudnek 100 ala menni, azt mondanam, fasza vagyok

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5478) aleister válasza Real_Necro (#5475) üzenetére


aleister
veterán

178/71-re nekem 22,41 lett az index... ami nem tudom, hogy mit jelent, de azt írja, hogy normális. :)

Node nem is az a lényeg, hogy dekára pontosan, zsírmentes legyen az ember, hanem, hogy itt ne egy szép nagy piros túlsúlyos felirat legyen. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#5479) L4mie válasza aleister (#5478) üzenetére


L4mie
veterán

nemtom mi ez az index és hogy kell számolni azt se :)
erős-nehéz csonttal alaból esélyed sincs, hogy az ilyen szarok megfelelő tömegűnek írjanak.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5480) A Zéé válasza L4mie (#5479) üzenetére


A Zéé
addikt

ezért mérvadóbb a testzsírszázalék.
BMI index szerint én mindig is túlsúlyos voltam, holott volt a testzsírszázalékom 20% alatt is, ami még bőven normális. Ekkor voltam a top formámban 186 centimhez 89 kiló. Aztán annyi lett a heti 6 edzésnek, lett belőle jó esetben heti 1 és a legrosszabb formám idén január végén volt 130 kiló felett.
Most újra van heti 3 edzésem, már visszamentem 120 alá. A cél valahol 100 és 110 között lenne, mert ugye a férfi 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz, nem is igazi amerikaifocista... :)

Just a simple Lineman...

(#5481) Real_Necro válasza A Zéé (#5480) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bátyám szokta mondani, hogy férfiaknál 100kg alatt nincs ember, csak emberke. :DDD

Nekem a top 190cm-el 8kg-al volt, heti 3-4 edzés, 2 munkahely, több barátnő. :D

De pozitívum, hogy a nősülés és a jóltartottság ellenére a 96kg-ot tudom tartani és nem kell érte tennem kb semmit, csak zabálni jó nagyokat. :D Amúgy én voltam a 190cm mellett 68kg is főiskola első évében.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5482) Balinov válasza Real_Necro (#5481) üzenetére


Balinov
félisten

persze hogy voltal, mert a kosztpenzt cefrere koltotted...ivos balatoni nyaralasok utan en is rendszeresen - 5-10kg-val ertem haza 1 het utan...sok konyaktol ment le a suly.. ;]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5483) Real_Necro válasza Balinov (#5482) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mondjuk igaz, több méregtelenítés volt fősuli alatt. Gyakran átfertőtlenítettük a belsőnk. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5484) L4mie válasza Real_Necro (#5483) üzenetére


L4mie
veterán

fősuli elején én is 67,5 voltam :D
végére elértem a 85 kilós verenysúlyt /az anno izom volt/
most a meló miatt ebből lett valamennyi zsiradék :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5485) cool13 válasza Real_Necro (#5452) üzenetére


cool13
őstag

Az nem volt feltétel hogy hova kell beférjen. :D

De csinos alkat itt mindenki. Jó nektek. :P Mit küzdök most már egy jó ideje hogy lemenjen a sok felesleg. :(((

Eddig -15. De soha nem leszek a tömegindex közelében. A célom a 173/80. Akkor már boldog lennék. Van még -3-4 kg addig. :O

(#5486) *Ropi* válasza L4mie (#5465) üzenetére


*Ropi*
félisten

A képen a lényeg a LowePro fotós szütyő... ;] :P ;) :DDD

(#5477) Balinov: Cukros bácsi vagy Te is? ;) :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5487) Freddy76


Freddy76
addikt

Tök érdekes, akivel nem találkoztam, azt hogy képzelem el... Balinovot valahogy egy alacsony, kissé tunya emberként képzeltem el, Zéé-t pedig egy karcsú sportos egyetemistaként.

Erre mindenki dagadt, mint én. Ez jó, gyorsan eszek is valamit.

Furkoo, Aleister: testtömegindexet szarjátok le, attól nem lesztek szépek. Nektek ahhoz sebész kell.

;] :P :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5488) Balinov válasza *Ropi* (#5486) üzenetére


Balinov
félisten

ugyugy, 2-es tipusu cukorfalat

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5489) madgie válasza Freddy76 (#5487) üzenetére


madgie
titán

170/72, mindenki dagadt? :D

(#5490) *Ropi* válasza Balinov (#5488) üzenetére


*Ropi*
félisten

Üdv a klubban! :N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5491) Real_Necro válasza madgie (#5489) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem dagadt, férfias. :D

Freddy: azért ezt a társaságot szerintem nem is kell félteni attól, hogy 1-2 pohárka után asztal alá kerül. :D

cool13: és a Sony 46HX750?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5492) *Ropi* válasza madgie (#5489) üzenetére


*Ropi*
félisten

2 hónapja ugrott rám 10 nap alatt 12 kiló a más inzulin adagolás miatt...Most így 100 vagyok a 190 centimhez.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5493) Freddy76 válasza madgie (#5489) üzenetére


Freddy76
addikt

Úgy könnyű, hogy mindentől fosik az ember...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5494) A Zéé válasza Freddy76 (#5487) üzenetére


A Zéé
addikt

hehe :)
Karcsú sajnos sose voltam. Amióta meg elkerültem Pestre, tényleg csak szélesedtem. Sajnos. :(

Just a simple Lineman...

(#5495) aleister válasza Freddy76 (#5487) üzenetére


aleister
veterán

A sebész sem elég. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#5496) Mercutio_ válasza Real_Necro (#5475) üzenetére


Mercutio_
félisten

Testtömeg index átlagos magasságra lett kitalálva, a számegyenes szélein lévők számára torz értéket ad.

Ja van egy rossz hírem is: A csontozat csak kb. 5%-ot változtat az összsúlyon :K

madgie: 174/68 :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5497) Larry303 válasza madgie (#5489) üzenetére


Larry303
addikt

amióta felhagytam egy két dologgal én is az lettem :(
gyorsan vissza tudnék fogyni versenysúlyra, de az asszony nem tolerálná :) meg most már én magam sem :DDD

btw én 91 vagyok a 185 höz...freddy remélem valami dagadt törpének képzelt engem is :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#5498) Freddy76 válasza Larry303 (#5497) üzenetére


Freddy76
addikt

Abszolút, minden informatikus olyan, nem?

;)

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5499) Mercutio_ válasza Freddy76 (#5498) üzenetére


Mercutio_
félisten

:N

Vannak a tipikus "régi vágású" általad ismert modellek és van egy goás-gyúrós is (és az az alfaja aki goás-egyszálbél :D ), és még ott vannak az IT-s managerek, na azok ahány terület annyiféle.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5500) madgie válasza Freddy76 (#5493) üzenetére


madgie
titán

Más vagyonokat fizet a méregtelenítésért :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.