Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) m3ss válasza j.bravo (#5640) üzenetére


m3ss
veterán

"Szóval 60s alatt amennyi megy, ha 20-nál elfogy az erő, akkor kis lihegés után újra amíg le nem telik a 60s, ha jól értem?"
annyira nem akartam belemenni, mert orakig tudnam mondani :)
elvileg ha atlagos, gyors osszehuzodasu izomrostjaid vannak, akkor a 45-60 sec-es tul (time under load) gyakorlatonkent az idealis, kiveve pl guggolas/felhuzas. de ezt le lehet tesztelni, hosszutavfutoknak pl mas izomzatuk van.
pl csinalsz bukasig egy sorozatot mondjuk ami kb 50 sec, 10 huzockodas. 11-et mar ne tudj. ha utana 1 perc pihenovel kozel ugyanennyit meg tudsz csinalni, akkor ilyen "hosszutavfuto" izomzatod van, akkor hosszabb tut kell, akar 90 sec is. en 10 bukasig tarto utan 2-ot ha meg tudok csinalni utana...
ezek a 45-60 sec-ek meg ugy jonnek ki, hogy kb 10 huzockodas. 1 huzockodas kb 5-6 sec. 3sec fel, 3 sec le. nem kapkodva, lenduletbol bohockodni, meg izuleteket terhelni. szepen lassan, teljes mozgastartomanyban pl a huzockodast. (guggolast csak parhuzamosig)

persze nem kell stopperelni meg ilyesmi, bar en regen mertem :N :DDD
lenyeg hogy szep lassan, bukasig. amugy mind1, mert hasznos lehet a volumenes edzes is, csak progressziv legyen. minden edzesen novelni kell a hasznalt sulyokat. es pont itt a gond, ha tul sokat edzel, vagy nem eleg intenziven akkor nem tudod novelni. hetrol hetre edzel ugyanakkora sulyokkal, semmi nem valtozik. a szervezetnek, izmoknak az edzes az egy sokk, ugy reagal ra a tested hogy izmot noveszt. de ha nem noveled a terhelest akkor nem fog.
es ilyen korban te ha bukasig guggolsz 20-at, garantalom kell 1 het hogy regeneralodj 100%-osan, hogy kovetkezo heten +2-5 kg-mal guggolj...
persze csak akkor szabad ilyen intenziven csinalni a gyakorlatokat ha mar a mozgas kialakult, nehogy leserulj..
talaltam ilyen csodalatos polaroidot regrol ;] :D mindjart torlom :P

(#5641) aleister fejfolul nyomas.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#5652) Balinov válasza Balinov (#5632) üzenetére


Balinov
félisten

erre valaki a nagy gyurasok kozepette? vagy takarodjak el a tripodos topikba?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5653) L4mie válasza aleister (#5650) üzenetére


L4mie
veterán

jah nekem meg széles csontos vállaim vannak erő nélkül nekem jó a fekvő :D :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5654) aleister válasza L4mie (#5653) üzenetére


aleister
veterán

:D
Mázlista. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#5655) Real_Necro válasza Balinov (#5652) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én gyárit venném. Szerintem Forceberg-et kérdezd, ő használ ilyet.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5656) m3ss válasza Real_Necro (#5648) üzenetére


m3ss
veterán

"Ez kemény, anno nekem is ajánlották tömegnövelésre. Egy kis kitörés még mellé jó lehet."

kitores? :DDD felallni nem tudsz 15 percig utana. autot alig tudtam vezetni utana. ez a 20 ismetleses guggolas nem olyan hogy csak guggolsz 20-at. amivel te guggolnal otoket, na azzal fogsz 20-at most :DDD tenyleg igy kell...10 utan mar altalaban meg kell allnod tobb masodpercet szuszogni ismetlesek kozott annyira nem megy...
regen arthur jones-ek csinaltak olyan tesztet, hogy nem csinalt semmit a tesztalany csak guggolast/felhuzast honapkig, es nem tudom hany cm-rel nott a bicepsze...

az ilyen hasizom, bicpesz, tricepsz gyakorlatok lanyoknak valok. osszetett gyakorlatok megoldjak azokat az izmokat. real men squat :DDD
na offolom a temat

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#5657) Balinov válasza Real_Necro (#5655) üzenetére


Balinov
félisten

en is afele tendalok. Forcebergel mar ertekeztunk par hete, de tul sok a kinalat ebay-en, fene tudja, melyik klon megbizhato. Sokat ugyan mar nem er a D5000 vaz, de mivel egy ideig mas nem lesz helyette, nem akarom hogy lebukjon a gyagyi klon allvanyrol.

Nikonos topikkal mi van? Nem kapom a hsz ertesitoket mostanaban...Degeczi forumtarsunk is eltunt, talan 1 honapja lattam egy droidos topikban, de azota se..remelem minden OK vele.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5658) akela91


akela91
addikt

Na mindenki gyúr orrba szájba, én meg lustálkodom. Csak a heti 2x2 óra amcsi foci edzés van, bár ott is vannak durva edzések. Büntetés: 300guggolás meg hasonlók. :) El kell kezdeni újra gyúrni a nyáron. Nekem a lábaim nagyon vékonyak(térdműtét(mozaikplasztika) jóvoltából), felső test az okés.

10kg szeretnék felszedni mindenképpen februárig, de nem tudok hízni, pedig zabálok... :D Heti 2-3 pizzát is letolok, aminek darabja 2000-2500kcal, és ez csak a vacsi. Amúgy én is 190cm vagyok, azt hiszem 3-an vagyunk ekkora magassággal már itt.

[ Szerkesztve ]

(#5659) cool13


cool13
őstag

Már vén kecske vagyok, egyedül. Kertes ház, minden nyűgjével. Közben minden másnap, közel 24 óra meló. Jó lenne néha fotózni is. Sokszor, ha oda jutok ezért is van hogy kapkodom képelés közben. Azt hiszem lemaradok valamiről és kevés az időm. Talán így is van. :)
Jártam terembe is. Jobb ott, mert látod a többieket, motiválni tudnak stb. De az edzés is nehézkes, amióta majdnem ott hagytam a fogam egy motoros balesetemnél. Itt ott nem működik rendesen a cucc. :D
Szóval, tudom nem nyavalyogjak, de így akkor is nehéz.
Ettől független, nem panaszkodom, most hogy lement -15, jobban érezni magam. Hosszú meló volt, de meg érte. Rég nem látott külföldi volt kollégák meglátnak, és azt mondják ez nem te vagy. :D
Vagy az egyik már emlegetett lengyel host, akivel ismét együtt dolgozunk 4 év után, megjegyzi tört magyarsággal, hogy "hol van lett a pocak? na jól van ügyes." :D Megjegyzem, mellék állásban fitness tanár a csaj.

Egy kis mozgás kell minden nap, az tuti. :D

(#5660) Mr.Csizmás válasza cool13 (#5647) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor en gyuros vagyok ;] udv. kandur

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5661) cool13 válasza Mr.Csizmás (#5660) üzenetére


cool13
őstag

Egészségedre! :DD

(#5662) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#5645) üzenetére


Mercutio_
félisten

Max. hasizomra hat :DDD inkább az új bringára gyanakodnék a helyedben.

Skacok ilyen 40 öreg csókáknak milyen mozgást javasoltok? Vacakoló izületek, kevés szabadidő. Mostanság futok, de ahogy jön a kánikula abba fog maradni, mert nem embernek való olyankor futni :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5663) m3ss válasza Mercutio_ (#5662) üzenetére


m3ss
veterán

golf. wii-n vagy kinecten :DD
amugy uszas, kerekparozas nem nagyon terheli az izuleteket.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#5664) m3ss válasza akela91 (#5658) üzenetére


m3ss
veterán

guggolas, felhuzas tenyleg. atalakitja az egesz alkatodat. viszont akkor jo sokat kell enned neked is. reggeli fontos. ha olyan gyors az anyagcsered akkor nem is tudsz annyi szaraz kajat bevinni kb, turmixolj. pl banan, fel l tej, cukor, vaniliafagyi. az meg finom is. napi sokszor :DDD
esetleg vmi foleg szenhidratos taplalekkiegeszito is mehet.

amerikai focihoz plane, pont ilyesmi ero kell oda, torzs, alsohat stb stb. eljutsz odaig hogy a testsulyod 1.5x-evel guggolsz meg felhuzol elegge le fognak pattogni rolad :DDD
indulosebessegrol nem is beszelve. egy sulyemelo/eroemelonek jobb az indulosebessege elso par meteren mint egy futonak :B

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#5665) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#5662) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hasizom? :D mas izmokat is hasznalok elegge :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5666) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#5665) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor a nyelv is :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5667) Freddy76 válasza Mr.Csizmás (#5665) üzenetére


Freddy76
addikt

Te most nagyképűsködsz?

:D

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5668) L4mie válasza Freddy76 (#5667) üzenetére


L4mie
veterán

Jajj ne szóljátok már le :D
lehet neki neki újdonság a sex nőkkel :D :)) /bocsi no offense, de nem bírtam kihagyni/

huh rám is rámfére lassan egy olyan fajta kardió, akkor csak irigy vagyok -_-

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5669) *Ropi* válasza Mercutio_ (#5666) üzenetére


*Ropi*
félisten

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5670) akela91 válasza m3ss (#5664) üzenetére


akela91
addikt

Guggolás nagy súllyal durván felejtős a térdem miatt sajnos. Ütközésekkel nincs bajom, felső testem-hátam okés. Csak a nyurga lábaim. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5671) aleister válasza m3ss (#5664) üzenetére


aleister
veterán

Feltételezem ez is valami súlyzóval való gugolás?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#5672) j.bravo válasza m3ss (#5651) üzenetére


j.bravo
addikt

Nem is néztél ki rosszul :)
Nekem csak az van amit anno a kreatívkodós topikban már mutattam, és ugye sokat dobott rajta a súrlófény. :DDD

Szerintem középtávfutóra hajazok leginkább.
És igen, real men squat :DD (meg egyáltalán, jobb móka rendes súlyokat használni mint gépeket - de ugye ízlések és pofonok. Ja igen, súly nélkül, egylábas guggolást próbáltál már? Szívatósabb mint ahogy kinéz.)

Mr.Csizmás: ha "amúgy" nem szoktál ilyesmit, akkor tök sokat számít akár az is hogy az ember pozícióban tartja magát illetve a hölgyet, szóval igenis számíthat :) kardiónak meg egyértelműen király :)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#5673) Mr.Csizmás válasza L4mie (#5668) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem, de a tenyleg jo keksz ujdonsag, marmint az, hogy fitt formaba hoz.

@Mercutio: igen, nyelvizom. szeretem a fagylaltot ;] foleg a barackfagyit.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5674) Larry303 válasza Mercutio_ (#5662) üzenetére


Larry303
addikt

tárgytalan...megkéstem vele :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#5675) m3ss válasza akela91 (#5670) üzenetére


m3ss
veterán

az szivas, de amerikai focizni hogy tudsz akkor? a hirtelen iranyvaltasok szalagoknak 5x rosszabbak/veszelyesebbek mint egy guggolas, meg ha intenziv is, nem?
nekem is van vmi szalagproblemam terdemben...foci. azota se lett jo, nem mutottek meg anno. ilyen terdvedoben focizok pl, de guggolni siman tudok anelkul.

(#5671) aleister 90 ev felett szabad suly nelkul is csinalni :DDD

(#5672) j.bravo nem de mindjart kiprobalom, eleg cifran nez ki. pont idealis gyakorlat instabil terdre :D

HIT?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#5676) Balinov


Balinov
félisten

Gyurostopik? ;] :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5677) Real_Necro válasza m3ss (#5656) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én csak a nyújtott lábbal emelésre gondoltam, nem az egész művelet után. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5678) akela91 válasza m3ss (#5675) üzenetére


akela91
addikt

Fájdalmasan, térdgéppel. Defenseben vagyok LB, tehát nekem csak csattani kell jóformán. :) Gyors irányváltásokat meghagyom az offensnek.

(#5679) L4mie válasza Balinov (#5676) üzenetére


L4mie
veterán

az nem jó mert ott ontopic lenne :D :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5680) Balinov válasza L4mie (#5679) üzenetére


Balinov
félisten

tudom, csak bujkal bennem ma a kisordog

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5681) Larry303


Larry303
addikt

amúgy csalódtam bennetek :DDD
szörnyű ezt hallgatnom...
mielőtt freddy megint beskatulyáz...sokat sportolok (na jó most már annyira sokat nem) de a gyúrást valahogy világ életemben messze kerültem...konkrétan el sem tudom képzelni magam ahogy vasakat meg magamat emelgetem :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#5682) L4mie válasza Larry303 (#5681) üzenetére


L4mie
veterán

kis térben történő sportolás, konkrétan izomfejlesztés....ennyi
amúgy ha tudnám magamtól nyomni a TRX-et fixen beszereznék magamnak egyet és heti 3x 30-60 perc és perfect közérzet :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5683) madgie válasza Larry303 (#5681) üzenetére


madgie
titán

szerintem meg egy kerek bőrdarabot lábbal (!) kergetni a világ legnagyobb idiótasága... na és? :DDD

(#5684) Real_Necro válasza Larry303 (#5681) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azért gyúrásnak van egy jó hangulata. Én kollégiumban szerettem lejárni alaksorba (ott volt a terem). Az sem volt gond, ha este 10-kor vagy reggel 6kor megyek. Gyakorlatilag ingyen volt, közelben is volt, közben ment a jó zene, haverokkal találkoztál lent, bár volt olyan is, hogy egymagam voltam. Műtét után nem volt egyszerű időszak, hiányzott a mozgás, a terhelés. Az főleg kellemes volt hogy szemmel látható volt a fejlődés.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5685) Mercutio_ válasza Real_Necro (#5684) üzenetére


Mercutio_
félisten

Modoros blogon keresseetek rá a gyúrás/gyúrós szavakra :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5686) Balinov


Balinov
félisten

bacca meg, nemlesz gyari gorillapod, uk elado nem szallit ide :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5687) j.bravo válasza m3ss (#5675) üzenetére


j.bravo
addikt

Kemény ez a videó :R

Whatever.

(#5688) cool13


cool13
őstag

Sok Erős János, én meg összekevertem a crey féle hamburgerhús receptet. Most a hűtőben pihen. Jónak tűnik így elsőre. :D Majd referálok.

(#5689) crey válasza cool13 (#5688) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Gyúrjad csak, tejbe papi helyett is! :) Aztán sok féle sajttal szórd meg azt a husocskát, mert igényli! :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5690) Freddy76 válasza crey (#5689) üzenetére


Freddy76
addikt

Túrót. A húspogácsák közepébe gyúrj egy kis darab sajtot (fetát is akár), és sülés közben megolvad faxán.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5691) crey válasza Freddy76 (#5690) üzenetére


crey
MODERÁTOR

De az kevés. :O - bár az ötlet nem elvetendő :DD

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5692) cool13


cool13
őstag

Mega giga burger. :D
A húsok két részből állnak, közöttük egy tejszínes kocka/háromszög sajt. Ez nagyon megdobta. :) Cheddar itt ott. Kissé nagy lett. :D


Kész kép. Összességében isteni. Kösz crey! :C

[ Szerkesztve ]

(#5693) Freddy76 válasza cool13 (#5692) üzenetére


Freddy76
addikt

Na végre, annyi volt itt a sport, hogy majdnem kivettem a kedvencek közül ezt a topikot.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5694) crey válasza cool13 (#5692) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Huh. Szimpatikus egy burger lett! Egészségedre! A sok testzsírszázalék számolgató meg menjen, rágjon répát! :DDD ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#5695) j.bravo válasza crey (#5694) üzenetére


j.bravo
addikt

cool13: tényleg jól néz ki :)

Zsemle nélkül nekem ez is jöhet bármikor :DDD (vagy zablisztből készült zsemle. Tudom, egyes. leültem :)) )
(meg ketchup helyett inkáb plusz egy szelet paradicsommal, és mustárral, mert azt szeretem)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#5696) cool13


cool13
őstag

Most vagy elájulok és a kajakómától elalszom, vagy ha sikerül felkelnem a székből, akkor elmegyek tekerek egy pár kilométert. :C

(#5697) Real_Necro válasza Balinov (#5686) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Huba" szállít?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5698) Larry303 válasza cool13 (#5696) üzenetére


Larry303
addikt

tényleg dögös egy burger lett...átfaxolhatnál egyet, ha már így belejöttél :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#5699) Balinov válasza cool13 (#5692) üzenetére


Balinov
félisten

aldassek a neved es Crey tuti receptje! :C :Y :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5700) Balinov válasza Real_Necro (#5697) üzenetére


Balinov
félisten

Tasom tudja :DDD . Nezd meg, ez a link

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.