Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49351) Balinov válasza Real_Necro (#49347) üzenetére


Balinov
félisten

Na azzal en sem birtam megbirkozni, gyk. ha nem ugy fordult at balrol jobbra, ahogy elotte par napig, mar parakozeli volt az allapot.

SArgasag miatt nem kell aggodni, Patrik is, en is besargultam, de viszonylag hamar kinottuk

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#49352) j.bravo válasza Balinov (#49343) üzenetére


j.bravo
addikt

Örülünk hogy most már jobban van!

Stockpanorama: szóval tényleg drága, értem.
Ehhez képest akkor az esküvőfotósok roppant olcsón dolgoznak. Bár, lehet hogy alulértékelem a panoráma munkaigenyet...

Sajna nagyrészt NY köll, BP mellett esetleg Gyál indokolható :DD

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#49353) jjeahh válasza j.bravo (#49352) üzenetére


jjeahh
nagyúr

565 juróból nem jön ki NY-ba az útiköltség? :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#49354) Mercutio_ válasza Balinov (#49351) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak te az irigységtől ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49355) j.bravo válasza m3ss (#49346) üzenetére


j.bravo
addikt

Kollegina kért ajánlatot valakitől (engem nem kérdezett hogy ajánljak fotóst), a BP-re 60-80 k Ft körüli ajánlatot kapott, ezek szerint ez nem olyan elszallt ár mint elsőre hangzik.

Whatever.

(#49356) Mercutio_ válasza madgie (#49342) üzenetére


Mercutio_
félisten

Itt egy csaj boxerrel a metrón, asszony kimenőt kapott? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49357) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#49337) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pesterzsébettől senki nincs közelebb kölcsön géppel? :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#49358) t_a_m_a_s válasza madgie (#49342) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Merci remélem rákattintott mobilról... ;] ;]

Necro: Vizet??? Mi a faxnak az egy kétnapos gyereknek??? :F Igyon anyatejet, olyan nincs hogy egy ilyen pici babának nem elég ami termelődik.

Bali: JA, szopó amíg meg nem tanulnak beszélni... Így is szar nézni, hogy beteg, de legalább nagyjából meg tudja mondani mi a fájás... Örülök, hogy normalizálódik a helyzet, gyógyuljon gyorsan a kiskrapek! Amikor Ábel szétfeszít valamivel, és legszívesebben már nyakon vágnám, mindig arra gondolok, hogy de legalább nem beteg. Amikor szarul van, mindig azt mondom neki, hogy bárcsak ugrálna egészségesen a fejem tetején :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#49359) madgie válasza werttzui (#49349) üzenetére


madgie
titán

Itt dzsalunk felfele :D

Merci: asszony itthon, kutya itthon :)

t_a_m_a_s_ : éstényleg :D

[ Szerkesztve ]

(#49360) Balinov válasza t_a_m_a_s (#49358) üzenetére


Balinov
félisten

Annyira nem virágos a helyzet, fül és mellkas gyulladás, lcs után 38.4el, meg bianko beutaloval a gyereksurgossegire. Abtől legalább jobban van, mászik, sétál fel alá, meg hűsítő fürdő is befigyel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#49361) rbalint88 válasza fi:zi'k (#49357) üzenetére


rbalint88
addikt

Ha eljossz erte, van fuji xm1 16-50-nel es 35/2,8 manuallal, vaku nincs

(#49362) aleister válasza rbalint88 (#49361) üzenetére


aleister
veterán

Akkor meg kell várni, amíg elkezd villámlani. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#49363) Mercutio_ válasza madgie (#49359) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fótos a szenzor ;]
Amúgy jobban megnézve, a csaj fakóbb, a kutya meg sötétebb volt ;] ezek a boxik mindig ennyit nyalakodnak, vagy csak ha cimbizni akarnak?

t_a_m_a_s: Az az áldott jó lelked :P

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49364) *Ropi* válasza j.bravo (#49355) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem tudjuk, hogy (I)mire(/I) kapta azt az ajánlatot: a polgári + kreatív 2-3 órájára rendben van, de ha egész napra kapta fotókönyvvel akkor gondolkozzon el! :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#49365) j.bravo válasza *Ropi* (#49364) üzenetére


j.bravo
addikt

Nem olvastál elég figyelmesen. ;)
Ez egy budapesti panorámaképre kapott ajánlat, tudod, városimázs, világörökség, meg minden - csak akkora felbontás kell hogy egy teljes falra körben a tárgyalóban kiadja a 100-150dpi-t. Szóval panoráma kell. ;)

Az eskit azért hoztam fel mert ennek az összegnek a mondjuk 4-5-6-szorosáért sokszor annyi kép, sokkal több időráfordítás, sokkal több kötöttség, és a megismételhetetlenség terhe, felelőssége...
Tehát az eskis olcsóbban dolgozik, mint a panóstájképes.
Vili? ;)

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#49366) madgie válasza Mercutio_ (#49363) üzenetére


madgie
titán

Valami szarkenon 30D volt, vagy mi :) Én még itt a G3-mal meg az Oly 45-tel nyomtam a panót.

Boxi változó, a miént annyira nem nyalakodik, ellenben borzasztóan bújik, ráül a lábadra, de úgy, hogy elvagódik, ha kihúzod :D No meg ugrál, ha kell, ha nem. Nem feltétlenül emberre, csak úgy, bakkecske módra.

(#49367) Freddy76 válasza aleister (#49350) üzenetére


Freddy76
addikt

Tök szép ez a Kisvárda.
Ja, nem :)

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#49368) werttzui válasza madgie (#49359) üzenetére


werttzui
őstag

Gondolni mertem csak,hogy egy kémény én bizti leszédűltem vóna róla :DDD :DDD

PENTAX

(#49369) madgie válasza Freddy76 (#49367) üzenetére


madgie
titán

Lapos is, unalmas is. Szerinted minek iszunk ennyit? :D

(#49370) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nézem az Anglia-Fiji rugby nyitó meccset. Hát ez nagyon komoly. :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#49371) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#49358) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, vizet.

Meleg van, meg sárgul is kicsit, igényli is. Erre mondták kórházban meg ma védőnő is, hogy nem árt neki, sőt... egyébként baromi sokat képes megenni. Azt mondták 30ml az alkalmankénti tejfogyasztás, ő meg 50-et is simán megeszik. Ellenben ha tele a pocakja, hanyatt vágja magát és 2mp-en belül bealszik. Ha nincs tele, olyat éjszakázunk mint tegnap, amikor 3 órán keresztül nyűglődött szegény (meg mi is).

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49372) aleister válasza madgie (#49369) üzenetére


aleister
veterán

Akkor elmondhatjuk, hogy Kisvárda olyan, mint egy 14 éves lány. :D

(#49367) Freddy76
:)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#49373) Mercutio_ válasza madgie (#49366) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az ott középen a panelek mögött valami zsinagóg?

Jah, ez amikor nem nyalt, akkor bújt :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49374) Balinov


Balinov
félisten

Büdös picsába, csak itt vagyunk a gyerek sürgősségin

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#49375) madgie válasza Mercutio_ (#49373) üzenetére


madgie
titán

Ja, van zsinagógánk, ott van a rétköz múzeum, most újítják fel.

(#49376) t_a_m_a_s válasza Balinov (#49374) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ejj :( Gyógyulást a kisembernek!

Holnap majd jól beletépünk...

(#49377) Novics válasza Balinov (#49374) üzenetére


Novics
senior tag

Az nem vicces. Mit mondtak? Jobban van a kisember?

fi:zi'k Ha öregapám nem halt volna meg, akkor még mindig élne, de ha 3 órával előbb kérded, akkor felhoztam volna a Fujit a 35 1,4-gyel. Bár én meg nem nagyon vagyok mobil a suli miatt. De jövő hétvégén is jövök. :(((

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#49378) Mercutio_ válasza Balinov (#49374) üzenetére


Mercutio_
félisten

Patriknak Jobbulást!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49379) Real_Necro válasza Balinov (#49374) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mielőbbi jobbulást Patriknak!

Nálunk most egy 5 órás éjszakázás volt, de nem adjuk fel... :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49380) m3ss


m3ss
veterán

fulbedugos fulest tud vki ajanlani? paromnak kellene vmi 5-10e kornyeken. elozo sennheiser osszetort. vett egy xiaomi piston 2-ot tegnap, de hat ez hallgathatatlan, megy vissza hetfon a boltba :N

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#49381) madgie válasza m3ss (#49380) üzenetére


madgie
titán

Eredeti az a Piston? Ha igen, mi baj vele?

Nekem amúgy Superlux HD381 van évek óta, de pont most akarok kipróbálni egy Pistont.

[ Szerkesztve ]

(#49382) m3ss válasza madgie (#49381) üzenetére


m3ss
veterán

gondolom, edigitalbol volt. az h minosithetetlenul gyenge, pedig nem varunk el huha minoseget ennyiert. meg hedi is kibukott rajta..dobozhangu, lapos, se mely se magas. sose hallgattam ilyen gyenge fulest :N az a par dollaros vacak amit a feitang telefonhoz adtak a kinaiak jobban szol.
sztem felejtsd el gyorsan, legalabbis ezt a szeriat, ha jot akarsz.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#49383) fi:zi'k válasza Novics (#49377) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az bezony faszányos lett volna. :D
Mindegy, Bálint kisegít, j.bravonak pedig köszönöm a felajánlást.

(#49381) madgie
Én javasoltam nekik a Piston 2-t, mert eddig csak pozitívat hallottam róla, olyantól is, aki ért hozzá és adok a szavára. Tök értetlenül állok előtte, hogy mitől lehet ennyire rossz?! Illetve pont ezt kérdeztem az előbb m3sstől püben, hogy honnan vették, eredeti-e?

(#49382) m3ss
Az azért jó eséllyel eredeti lesz, bár ettől még lehet hibás darab is akár.
Még egy kérdés. A headsetek esetén szokott problémát okozni, hogyha nem egyezik a füles és a telefon lábkiosztása (TRRS). Ekkor produkálhat hasonlót, mintha egy szokolrádiót hallgatnál.

(#49384) zolka78
Szerintem is jó volt, majdnem végignéztem az egészet.
Én csak a kommentátorokra tudok hagyatkozni, mivel egyáltalán nem ismerem a rugbyt, de ott pont inkább középszerű csapatnak írták le Fijit, merthogy nincs meg az a fajta taktikai fegyelem, mint az angoloknál.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#49384) zolka78 válasza fi:zi'k (#49370) üzenetére


zolka78
senior tag

Viszont nagyon fasza volt, bár Fiji most nagyon alul múlta magát, ennél azért ők sokkal jobbak. Egyébként arról beszéltünk este haverral, hogy ez nagyon idézőjelben, de rendezett meccs lesz, persze nem bundát értek ezalatt. Az óceániai és a föld déli félteke nagyon nagyon régen elhúzott már az európai vonaltól, pontosan ők viszik a primet, és ennek a Fiji az egyik erősége volt.Pár év óta kezdik behozni azt a térséget az európaiak és tudják is, hogy ezért tenni is kell valamit. Tehát Angliát és Fijit biztos, hogy szándékosan tolták össze a nyitányban abból a csoportból, nem sorsolás volt. Kellett az erős kezdő látvány, meg a fent említett bizonyítás, és boritékilható volt az Angol győzelem.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#49385) fi:zi'k válasza m3ss (#49382) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kiegészítésként még annyit, hogy asszonynak vettem anno az olcsóbb Xiaomi fülest (mert zöld) és a ZTE-jével az is botrányos volt, mert nem egyezett a lábkiosztás. Egy 10 cm-es átalakító kábellel használta, bár úgy meg elbukta a mikrofont, mivel az 3 pólusúra módosította. Most a Lumiával hibátlan, átalakító nélkül is.

Köszönd az applenek az addigi szabvánnyal való kavarást. :))

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#49386) m3ss válasza fi:zi'k (#49383) üzenetére


m3ss
veterán

"A headsetek esetén szokott problémát okozni, hogyha nem egyezik a füles és a telefon lábkiosztása (TRRS). Ekkor produkálhat hasonlót, mintha egy szokolrádiót hallgatnál."
ez pont ugy szol :DDD de teeenyleg kritikan aluli. meghallgatod felrohogsz, garantalom.
xiaomi telefonnak csak hasonlo a labkiosztasa. amugy rogton bedugtam erositobe is, jarattam is...kukaba valo :DDD
mind1 visszacsereljuk. lehet marad vmi sennheiser, azok legalabb hallgathatok voltak, vagy lehet meg kellene nezni vmelyik superluxot? a fejhallgatojuk amit vettunk az nagyon rendben van ar/ertekben.

haha most bedugtam megint, en xiaomimba pl nem m1 bele. hedi telojaba jol illeszkedik, mozgattam is...de komolyan mondom nem hiszem el h igy szol, noway h barki is pozitiv reviewt adott volna ra...erositombe is ugyanugy szol amugy. ez vagy hibas, vagy nem eredeti, vagy tenyleg labkiosztas gondja van, ennyire gyengen nem szolhat.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#49387) madgie válasza m3ss (#49386) üzenetére


madgie
titán

Biztos valami sékság van vele, mert a Piston 2-ért oda, meg vissza vannak a felhasználói :)

(#49388) fi:zi'k válasza m3ss (#49386) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mi az hogy a Xiaomi telefonba nem megy bele? :F

(#49389) m3ss
Na még ilyet se hallottam, hogy lötyögne egy jack csati. Olyat már viszont tapasztaltam, hogy tűrésen kvíül volt, ezért kontakt hiba jelentkezett. De hogy lötyögjön. :U

Kíváncsiságból itt csekkold már le.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#49389) m3ss válasza madgie (#49387) üzenetére


m3ss
veterán

azert 2 fele xiaomi telefonnal mukodhetne egy xiaomi fules :DDD redmibe bedugom, es lotyog benne, nem is erzekeli, hangszoro szol tovabb. pedig azt irjak ahhoz is jo...redmi note-ba tok jol belecuppan, nagy jack atalakitomba is.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#49390) madgie válasza m3ss (#49389) üzenetére


madgie
titán

Hát ez ciki. Mármint az edigitalnak. Szerintem tuti nem eredeti szájómi.

(#49391) Mercutio_ válasza m3ss (#49386) üzenetére


Mercutio_
félisten

A lötyögés fura, amúgy elég könnyű kideriteni, hogy az eltérő érintkező kiosztás -e a ludas: tartsátok benyomva a headset funkciót vezérlő gombot (amelyik egyedül van) és ha feléled a hang akkor evvan, a piston már az újabb kiosztást használja a teló még a régit.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49392) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#49363) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hát tudod, úrnak születni kell. Nekem nem sikerült ;) Hogy muzsikál az új szerzemény? Egész szép hagyományt teremtettél a piásüvegen fotózott órával :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#49393) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#49371) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Érdekes, mindenhol mást mondanak. Amikor Abigél született, egy gyenge 10 fokkal volt melegebb mint most, mégsem kapott egy korty vizet sem, és azóta sem. Mondjuk mi hiszünk a tisztán anyatejes verzióban...

Holnap majd jól beletépünk...

(#49394) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#49392) üzenetére


Mercutio_
félisten

De kozsó és a szeretet ereje rajtad is segített ;]

Jaja,néztem, hogy mi ez a divathullám:DDD meló miatt még nem volt időm levenni a szíjat, így a hordás/használat tapasztalatok később. Az biztos, hogy a nap-dátum beállítás sokkal barátibb mint az olcsóbb cuccokon ahol tekergetni kell 800-at, ha 31-től eltér a napok száma és az a kékes számlap és a lunetta is zsivány :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#49395) Real_Necro válasza m3ss (#49382) üzenetére


Real_Necro
veterán

Enyém is onnan van és szépen szól. Igaz a régi Sonyt még valahogy mindig jobban kedvelem a szivacsos fülbedugós részével. Ez a gumiharang nekem még szokatlan.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#49396) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Bálintnak nagyon jó fej a kutyája. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#49397) spanyoll válasza fi:zi'k (#49396) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha már ő nem az...

;]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#49398) rbalint88


rbalint88
addikt

hát úgy nézem, a win10 és a hp elitebook 840 nem barátok. csináltam egy clean installt, elkezdtem felrakni a drivereket éééés... nyilván nem éled fel a kijelző. szóval szottyonki.win8.1 visszament helyreállításból, szóval legalább nem kell azzal szórakoznom, hogy a felesleges körök után visszatelepítsem a programokat.

és megnyúlt csuklószalaggal nem esik jól a vezetés sem, nyüff. :(((

de legfőképpen: gorgo-t az istenke éltesse! :C

[ Szerkesztve ]

(#49399) jjeahh válasza rbalint88 (#49398) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Haveromnak is valami hasonló hp notesze van, neki a win8 óta állandóan problémái vannak vele, de a többszöri újrarakás végül a nagyját megoldotta :D Nekem a jó öreg 6730s-en minden flottul megy 10-essel is.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#49400) *Ropi* válasza j.bravo (#49365) üzenetére


*Ropi*
félisten

Jogos: időhiányban csak kutyafuttában olvastam bakugrásokal, a lényeg meg pont kimaradt. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.